Geçici ücretsiz e-posta adresiniz:

Geçici ücretsiz e-posta adresiniz

French - Spanish - English - Arabic - Bengali - Bulgarian - Catalan - Chinese - Croatian - Czech - Danish - Dutch - Estonian - Finnish - German - Greek - Gujarati - Hindi - Hungarian - Indonesian - Italian - Japanese - Kannada - Korean - Latvian - Lithuanian - Malay - Malayalam - Marathi - Norwegian - Polish - Portuguese - Punjabi - Romanian - Russian - Serbian - Slovak - Slovenian - Swedish - Telugu - Tamil - Turkish - Ukrainian - Urdu - Vietnamese -

Tempmail.us.com

Dünyanın en hızlı geçici posta dağıtım hizmetiyiz. Sistemimiz 365 günlük bir süre için (yakıcı sonra) rastgele ve geçici olarak size benzersiz bir e-posta atar. Bu e-posta adresine alınan son 100 mesaj, en yeniden en eskiye doğru kronolojik sırada doğrudan mailonline web sayfamızda görüntülenecektir. Sahte e-posta olarak da bilinen yüksek kaliteli tek kullanımlık bir e-posta hizmetiyiz. Hizmetimiz, mevcut tüm çözünürlüklerde ve aşağıdaki mobil cihaz türlerinde çalışır: Iphone 7 8 X 11 12, Android samsung xiami nokia oppo oneplus, tabletler ve bilgisayarlar. HTML5 programlamamız, e-posta hizmetimizi piyasadaki en hafif hizmet haline getiriyor. Geçici e-posta hizmetlerimizi kullanmak için düşük hızlı bir bağlantı yeterlidir. Mevcut tüm web tarayıcılarını destekliyoruz: Internet Explorer, Edge, Firefox, Chrome, Safari, Brave, DuckDuckGo ve Opera. Kullanımı kolay, tarayıcınızı açın ve gitmeye hazırsınız.

E

Size gönderilen e-postaların %100'ünü aldığımızdan emin olmak için herhangi bir istenmeyen posta önleme sistemi kullanmıyoruz. Mesaj gövdeleri, html kodunda değil, düz metin modunda görüntülenir. Ahref url bağlantılarının tıklanabilir olması için özel bir kod ekledik. Web sitemiz, postalarınızın ağınızda ele geçirilmemesini sağlamak için https güvenlik protokolünü kullanır. İletişim, ssl güvenlik sertifikası ile imap ortamında gerçekleştirilir. E-postalarınız sunucularımızda iyi bir şekilde şifrelenir ve 1 yıl sonra imha edilir. Sunucularımızda hiçbir IP adresi saklanmaz ve e-posta iletişimlerinizi anonim ve güvenli hale getiren çerez sistemini kullanırız. Size tüm e-postalarınız için 100MB'lık bir kota sunuyoruz, bu fazlasıyla yeterli.
Gelecek seçeneği
Herkesin hizmetimizi kendi ana dilinde kullanabilmesi için siteyi 91 dile çevirmek istiyoruz. Sahte e-posta oluşturucu hizmetimize kademeli olarak ek ücretsiz seçenekler eklemek istiyoruz. Geçici e-posta adresinizi istek üzerine kolayca değiştirmenize, gelecekteki e-postanızın adını ve etki alanını seçmenize, e-postalarınızın imha edilmeden önce sona erme süresini seçmenize, 10 dakikalık e-posta, bir API eklemenize, hizmeti tor altında sunmanıza izin vermek istiyoruz.
Ücretsiz ve anında posta hizmeti
Geçici postanızı kalıcı bir e-postaya dönüştürün