Найкращі провайдери електронного хостингу 2022 року

Найкращі провайдери електронного хостингу 2022 року

English - French - Arabic - Bengali - Bulgarian - Catalan - Chinese - Croatian - Czech - Danish - Dutch - Estonian - Finnish - German - Greek - Gujarati - Hindi - Hungarian - Indonesian - Italian - Japanese - Kannada - Korean - Latvian - Malay - Malayalam - Marathi - Norwegian - Polish - Portuguese - Punjabi - Romanian - Russian - Serbian - Slovak - Slovenian - Swedish - Telugu - Tamil - Turkish - Ukrainian - Urdu - Vietnamese - Spanish -
2021-11-11
Jimmy raybe

Найкращі постачальники послуг електронного хостингу 2022 року

The best email hosting provider

Хостинг електронної пошти дуже схожий на послуги. Легко отримати обліковий запис електронної пошти. Зареєструйтеся у свого провайдера та зареєструйтеся в Google. Потім, придбайте обліковий запис веб-хостингу. Однак, стандартні плани не забезпечать такої ж якості, як професійні користувачі.

Ви можете легко отримати більш надійні та ефективні послуги хостингу електронної пошти за допомогою цих планів. Точні деталі того, що ви отримаєте, залежатиме від вашого постачальника. Інтернет-сховище. Це дає змогу обмінюватися файлами з іншими користувачами. Комплектні програми, такі як Online, Exchange і підтримка Active Directory для бізнес-користувачів, а також цілодобова підтримка 7 днів на тиждень у разі надзвичайних ситуацій.

Ваша електронна пошта працюватиме з користувацьким доменом (address@yoursite.com),, і зазвичай його легко налаштувати. План хостингу електронної пошти можна використовувати для заміни служби веб-хостингу, або ви можете спробувати його без будь-якого хостингу.

Якісні послуги за нижчою ціною 1 долар на місяць За допомогою безкоштовних пробних варіантів і цін для кожного користувача, будь-хто може легко перевірити ринок хостингу електронної пошти. Ми надали підсумок для п’яти провідних постачальників послуг електронної пошти станом на 20,21.

це єдине місце, де можна знайти цю ексклюзивну функцію.

Причини купити

Це чудовий варіант для малого бізнесу з обмеженим персоналом, яким не потрібно витрачати сотні на облікові записи електронної пошти. Передплатники EIG отримують ексклюзивний пакет електронної пошти, який включає ділову електронну пошту. Необмежена кількість облікових записів електронної пошти, необмежена пам’ять за мінімальну суму $2.75 Якщо ви платите за 3 роки, це дуже мала сума. 99 доларів США Термін буде на весь час. Але чи дійсно він необмежений

Bluehost стверджує, що немає офіційних обмежень. Bluehost також заявив, що, хоча облікові записи електронної пошти можна створювати необмежено,, це залежить від зберігання файлів. Клієнти повинні дотримуватися Умов надання послуг, щоб повністю ввімкнути функцію електронної пошти. Клієнти, які діють відповідно до Умов Служби не потрібно турбуватися про технічні обмеження для доменів електронної пошти або веб-сайтів.

Отже, в чому справа? Це більш базове рішення, ніж ви думаєте. Ви отримуєте IMAP4 і POP3 плюс цілодобову підтримку 7 днів на тиждень. Є три варіанти для веб-пошти (еквівалентні Outlook.com і Gmail.com); Орда; Roundcube, або Squirrelmail.

Щоб читати електронні листи в автономному режимі,, ви можете налаштувати клієнти електронної пошти, такі як Mail для Windows 10 та Mozilla Thunderbird. Інтерфейс користувача дозволяє легко створити нову адресу.

Найкращий бюджетний хостинг електронної пошти

Причини купити

Різний хостинг електронної пошти пропонує інтерфейс Flockmail,, який спрощує надсилання та пошук електронних листів. Інтерфейс також можна використовувати для створення розкладів та керування ними та зручний для мобільних пристроїв.

Для полегшення проведення конференцій доступна відеоінтеграція. Це робить систему особливо цінною для бізнесу.

Доступні два основних плани. Обидва включають до 50 адрес електронної пошти. Підтримка для кількох пристроїв і перевірка.

Ви отримуєте 10 Гб пам’яті та 2 фільтри електронної пошти з Планом хостингу бізнес-поштової пошти. $0.99 на місяць на поштову скриньку. Плани корпоративного хостингу електронної пошти збільшують ці обмеження до 30 ГБ і дозволяють необмежену кількість фільтрів пошти. $2.49 на місяць.

Плани хостингу електронної пошти Hostinger прості та легкі у використанні, за низькою ціною.

DreamHost logo

3. Хостинг електронної пошти Dreamhost

Надійний для вашого бізнесу хостинг електронної пошти

Причини купити

Dreamhost Цей визнаний постачальник послуг веб-хостингу пропонує окремий хостинг електронної пошти на додаток до низки інших пакетів.

Dreamhost пропонує хостинг електронної пошти з 25 Гб пам’яті за замовчуванням. Він також дозволяє синхронізувати електронні листи між мобільними та настільними пристроями. Також доступна безкоштовна платформа веб-пошти без реклами.

Інтелектуальні фільтри захисту від спаму – ще одна ключова функція. Вони не тільки фільтрують спам, віруси та шкідливе програмне забезпечення, але також можуть захистити вас від фішингових атак. Цей фільтр адаптується до нових загроз, щоб ваш комп’ютер був захищений.

Розміщені облікові записи електронної пошти пропонують кілька ключових переваг. По-перше, він залишається підключеним до домену вашого бізнесу. Це робить його набагато професійнішим, ніж неоплачуваний обліковий запис електронної пошти.

Це також дає вам повний контроль над вашими даними. Ваші електронні листи не скануватимуться автоматично, щоб надіслати вам рекламу,, що часто роблять безкоштовні постачальники послуг електронної пошти.

Ціни відносно доступні та залежать від того, чи хочете ви робити річні чи щомісячні платежі. Лише 99 доларів США на місяць для місячних планів $1.99 на місяцьЩорічне зобов’язання знижує його приблизно до $1.67 на місяць.

Zoho Mail

4. Zoho Mail

У вас є різноманітні варіанти та безкоштовний план.

Причини купити
Причини уникати

Zoho Mail, розміщена служба електронної пошти, яка включає пакет онлайн-офісного програмного забезпечення та багато інших функцій,, називається поштою. Нові функції Zoho Mail включають автономний режим і відкликання пошти. Великі вкладення можуть мати до 250 МБ. Також доступні аудіо/відеодзвінки . Zoho Mail має клієнт IMAP, який дозволяє вам налаштувати синхронізацію та керувати іншими обліковими записами електронної пошти за допомогою IMAP.

Ви отримуєте п’ять поштових скриньок об’ємом до 5 Гб кожна , 25 МБ вкладень і доступ через веб-пошту з безкоштовним планом. Звернення до друга може допомогти вам отримати підтримку для ще 25 поштових скриньок. На жаль, реферальна програма була недоступна на момент написання цього тексту через реконструкція.

Стандартний план включає підтримку IMAP/POP, 500 МБ вкладень, 30 ГБ сховища, 5 ГБ файлового простору та можливість працювати з кількома доменами. Цей план є потужнішим, ніж пропозиції преміум-класу, і пропонує ті ж інструменти для продуктивності, що й стандартний пакет, але з незначною кількістю вартість. $3 На користувача, на місяць. Щорічний рахунок.

Плани Zoho Professional пропонують 100 ГБ сховища на користувача, 1 ГБ вкладень та підтримку груп Active Directory. Ви можете отримати його лише для кожного користувача на місяць, або щорічно. Це дуже доступне за те, що ви отримуєте з точки зору обсягу пам’яті та інших функцій. План Lite має менше функцій, але все ще доступний. $1 На користувача, на місяць. Щорічний рахунок.

Найкраще рішення для зберігання електронної пошти

Причини купити

Доступно багато варіантів розміщення ділової електронної пошти. Вони пропонують великі обсяги пам’яті,, яким можуть зрівнятися кілька інших постачальників. Є багато варіантів безпеки для користувачів електронної пошти в бізнесі.

Інтерфейс електронної пошти також базується на Інтернеті, тому до нього можна отримати доступ як зі свого мобільного пристрою, так і з комп’ютера.

Доступні чотири варіанти хостингу електронної пошти, з обсягом пам’яті від 50 ГБ до 150 ГБ, 10 або необмеженою кількістю скриньок електронної пошти та 1 або необмеженою кількістю доменів електронної пошти. Усі плани пропонують захист від спаму, а також POP3/IMAP/SMTP.

Ціна починається з $2.95 на місяцьНайдорожчий план є найдешевшим. $9.95 на місяцьЦе початкові цінові пропозиції. Це лише початкові ціни, а поновлення починаються з $3.95 до $19.95 відповідно.

Scala Hosting має ширший спектр планів хостингу електронної пошти для серйозних компаній, ніж інші постачальники. Щедра пам’ять також робить це варто розглянути.

Десять речей, на які слід звернути увагу при розміщенні електронної пошти.

Ці функції електронної пошти доступні вам, якщо ви хочете мати облікові записи електронної пошти разом зі своїм сайтом.

Багато хостингових компаній пропонують вам можливість розміщення вашої електронної пошти (email@yourdomain.com). www.com Пакет включає в себе різноманітні облікові записи електронної пошти, зазвичай 1-10 для базового хостингу.

Щоб налаштувати свої облікові записи,, ви матимете доступ до панелі керування електронною поштою. потрібні дві речі, щоб використовувати електронну пошту: поштовий сервер, та програму. Це може бути клієнт Outlook, або доступ до веб-пошти, наприклад Gmail або Yahoo.

The поштовий сервер Це програмне забезпечення, яке встановлено на сервері. Воно обробляє всю пошту, яка на нього надсилається,, а також відправляє будь-яку пошту у вас.

В Ця програма працює на будь-якому пристрої, в тому числі ваш телефон Планшетний або ПК . Це дозволяє впорядковувати відправляти і отримувати ваші повідомлення електронної пошти, такі як електронна пошта і навіть організувати їх . Microsoft Outlook . перевірки клієнта для нових повідомлень на поштовому сервері, а потім завантаження їх переглядати. Це панель керування, яка дозволяє читати та писати повідомлення.

Хороші новини: Більшість поштових клієнтів сумісні з усіма поштовими серверами. Ви також можете підключитися до кількох серверів, щоб використовувати кілька облікових записів електронної пошти.

Ви можете отримати доступ до особистої та робочої електронної пошти з одного клієнта електронної пошти. Outlook, одна з найпопулярніших програм електронної пошти, пропонує більше опцій (календарі та завдання). Веб-пошта зручніше, ніж веб-пошта.

Веб-пошта Це онлайн-інтерфейс електронної пошти,, до якого можна отримати доступ із браузера. Це пояснюється тим, що доступ до даних легший без необхідності локального встановлення програмного забезпечення.

Будь-який пристрій, який має доступ до Інтернету, може перевіряти електронну пошту. Протокол електронної пошти – це набір правил і вказівок, які дозволяють клієнту надсилати інформацію на сервер. POP (або IMAP) є двома найпопулярнішими протоколами електронної пошти.

1. POP (Протокол поштового відділення). Outlook використовує POP для завантаження електронної пошти з сервера та видалення її на вашому комп’ютері.

2. IMAP IMAP (протокол доступу до Інтернет-повідомлень). IMAP є більш досконалим, ніж POP. З IMAP електронні листи зберігаються на поштовому сервері. Клієнти можуть отримати до них доступ з будь-якого місця, якщо всі їхні клієнти використовують IMAP.

Ваші поштові дані зберігатимуться як на сервері, так і на вашому комп’ютері, доки їх не буде видалено. Переконайтеся, що ви вибрали пакет хостингу, який пропонує повну підтримку IMAP під час порівняння планів.

Обмінний обмін Це найкращий протокол електронної пошти та найдорожчий. Цей протокол Microsoft дозволяє синхронізувати завдання як IMAP,, а також дозволяє співробітникам ділитися календарями та контактами.

Ви все ще можете користуватися розширеними функціями та корисними інструментами служби поштової скриньки, якщо у вас є кошти.

Що таке DKIMˀ

Пітер Голдштейн – головний технологічний директор, співзасновник. Valimail

DomainKeys Identified mail, або скорочено DKIM, описує, як організація може захистити підписані електронні листи та дозволити одержувачам підтвердити, що повідомлення були надіслані від їх призначених відправників.

Метод шифрування з відкритим ключем побудований на парі ключів. Один ключ є приватним, а один є видимим для всіх. У криптографії з відкритим ключем зазвичай власник приватного ключа підписує повідомлення цифровим способом. Будь-хто може потім перевірити підпис за допомогою відкритий ключ. Цей метод підпису використовується DKIM.

Як працює DKIM

DKIM — це проста система, яка працює так

Переваги DKIM

DKIM має основну перевагу перед Sender Policy Framework, (SPF), своїм попередником в автентифікації електронної пошти. Він призначений для захисту автентифікації за допомогою пересилання.

SPF покладається на IP,, що означає, що повідомлення, надіслані через посередників, швидше за все, не пройдуть тести SPF. Це тому, що вихідний домен не включав (або, ймовірно, не повинен) включати IP-адресу посередника в свої записи SPF.

Криптографічні підписи DKIM гарантують, що одержувачі можуть бути впевнені, що відправники не змінили своє повідомлення під час транспортування. Це захищає від зловмисних пересилачів,, які можуть бути невідомі ні початковій системі відправлення, ні одержувачу.

Одного лише DKIM недостатньо

DKIM забезпечить кращий захист за рахунок поєднання звітів про автентифікацію повідомлень на основі домену та відповідності. DMARC – це вимога, щоб DKIM узгоджував перевірку DKIM із вмістом у полі «Від» електронного листа. DKIM, разом із DMARC є важливим компонентом повне рішення для захисту від фішингу та спаму.

Перегляньте ці інші посібники з купівлі хостингу веб-сайтів: