Найкращі постачальники послуг електронної пошти 2022 року: бізнес, платні та безкоштовні

Найкращі постачальники послуг електронної пошти 2022 року: бізнес, платні та безкоштовні

English - French - Arabic - Bengali - Bulgarian - Catalan - Chinese - Croatian - Czech - Danish - Dutch - Estonian - Finnish - German - Greek - Gujarati - Hindi - Hungarian - Indonesian - Italian - Japanese - Kannada - Korean - Latvian - Malay - Malayalam - Marathi - Norwegian - Polish - Portuguese - Punjabi - Romanian - Russian - Serbian - Slovak - Slovenian - Swedish - Telugu - Tamil - Turkish - Ukrainian - Urdu - Vietnamese - Spanish -
2021-11-11
Jimmy raybe

Найкращі постачальники послуг електронної пошти 2022 року: бізнес, платні та безкоштовні

The best email service providers of 2022: business, paid and free

1. ProtonMail

2. Gmail

3. Outlook

4. Yahoo Mail

5. Zoho

Ви знайшли найнадійнішого постачальника послуг електронної пошти, доступного сьогодні.

Легко знайти найкращих постачальників послуг електронної пошти. Ви можете отримати один обліковий запис, зареєструвавшись у провайдера. Ви можете отримати більше, створивши обліковий запис у Google, Microsoft, або будь-якому іншому великому імені. Купіть гідний пакет веб-хостингу, і ви, швидше за все, отримати достатньо електронних адрес для великої компанії, без будь-яких додаткових витрат.

Вибрати відповідного постачальника послуг електронної пошти може бути складно, особливо при віддаленій роботі. Як працюють фільтри спаму? Чи легко організувати свою скриньку електронної пошти? Чи можна отримати доступ до свого облікового запису через інші клієнти електронної пошти. користувацький домен і власна адреса (ваше ім’я@ваш домен.com)ˀ

Продовжуйте читати, щоб ознайомитися з нашим списком найкращих постачальників послуг електронної пошти. Хоча всі пропонують гідні безкоштовні послуги, з деякими обмеженнями,, ми також обговоримо їхні комерційні пропозиції, які є зручними для бізнесу та забезпечують функціональність, потужність та додаткові можливості, необхідні вимогливим клієнтам.Перевірте найкращі провайдери електронного хостингу і найкращі безпечні постачальники послуг електронної поштиВас також можуть зацікавити найкращий бізнес VPN для вас.

Це провідні постачальники послуг електронної пошти у 2022:

Best email providers: Proton

1. ProtonMail

Безпечна та приватна електронна пошта з акцентом на конфіденційність

Причини купити
Причини уникати

Під час реєстрації в постачальника послуг електронної пошти. Yahoo Mail, запитає у вас номер мобільного телефону та ім’я. Google Mail, а деякі інші служби можуть сканувати ваші повідомлення, щоб виконувати корисні дії,, наприклад, додавати події та календарі. до календарів. Майже кожен сервіс буде показувати вам рекламу.

ProtonMail, швейцарська поштова служба, зосереджена на конфіденційності. Зареєструйтеся анонімно. Немає журналу вашої IP-адреси. Усі електронні листи шифруються в кінці. Це означає, що ProtonMail та будь-хто інший не можуть їх прочитати. Ви також можете використовувати перевірку адреси щоб переконатися, що ви безпечно спілкуєтеся з правильною особою. У квітні 2019 року стало можливим впровадження криптографії з еліптичною кривою, яка забезпечує додаткову безпеку і прискорює завантаження. Платні клієнти мають доступ до функції скасування, а також до програми імпорту-експорту. Ця програма дозволяє їм передавати електронну пошту між обліковими записами та завантажувати електронні листи на свої пристрої.

Ці обмеження є значними. Існують деякі обмеження. Продукт поставляється з невеликими 500 МБ пам’яті, може надсилати лише 150 повідомлень на день і має дуже мало організаційних інструментів,, таких як мітки, розумні фільтри, папки, або ярлики. наскрізне шифрування ProtonMail не t застосовувати до електронних листів іншим клієнтам. Однак, ви можете надсилати зашифровані повідомлення на ProtonMail за допомогою функції Secure Message.

Однак здається несправедливим,, критикувати безкоштовний сервіс, який не показує жодної реклами та не має жодних умов. ProtonMail, спеціалізований інструмент, який призначений для використання разом із Gmail та іншими службами, такими як Gmail,, дуже добре виконує свої основні функції.

ProtonMail пропонує додаткові варіанти зберігання. Ви можете платити USD, EUR, та CHF на місяць. Обліковий запис Plus включає 5 Гб пам’яті та 1,000 повідомлень на день. Він також дозволяє створювати власні домени (you@yourdomain.com), підтримку папок фільтрів та мітки, а також додаткові функції, такі як групи контактів.

Професійний план додає більше пам’яті та адрес електронної пошти,, а також може використовуватися для розміщення другого домену. Він також включає підтримку кількох користувачів та адреси електронної пошти, що охоплюють усе.. Ціна вказана за користувача на місяць (75 доларів на рік),, що робить його доступне, якщо безпека ProtonMail важлива для вас,, але також значно дорожче, ніж бізнес-акаунти від відомих конкурентів.

Best email providers: Google

2. Gmail

Потужність веб-пошти Google не потребує представлення

Причини купити
Причини уникати

Gmail від Google був вперше випущений у 2004 році. З тих пір він став провідним постачальником безкоштовних послуг електронної пошти з понад мільярдом клієнтів у всьому світі.

Мінімалістичний веб-інтерфейс Gmail – це абсолютна родзинка. Екран призначений для вашої папки «Вхідні» з мінімальним безладом і панелями інструментів. Ви можете легко читати повідомлення та відповідати на них за допомогою розмов.

Цей інструмент має великий потенціал. Функція динамічної пошти Gmail робить його більш інтерактивним. Ви можете виконувати дії прямо зі своєї електронної пошти, наприклад, заповнювати опитування або відповідати на коментарі в Документах Google. Ви можете автоматично фільтрувати повідомлення за категоріями з вкладками, такими як Основні, Соціальні , та рекламні акції, які допоможуть вам зосередитися на тому, що ви хочете. Ви можете підтримувати свою поштову скриньку в чистоті за допомогою блокування спаму. Іншими обліковими записами можна керувати з того самого інтерфейсу,, включаючи Outlook, Yahooǃ, або будь-яку іншу електронну пошту IMAP/POP. Для вашого Диска також доступно 15 ГБ пам’яті. вхідні та фотографії.

Google Chrome потрібен для доступу до Gmail офлайн. Однак, ви все ще можете отримати доступ до Gmail з будь-якого місця. Ви також можете використовувати опцію відкладення, щоб відкласти електронні листи на певний період часу. Він автоматично позначатиме цей лист як важливий.

Інші функції можуть бути більш проблематичними. Ви можете фільтрувати повідомлення за допомогою спеціальних систем маркування, а не впорядковувати їх у папки. Це поширена метафора, яку розуміють майже всі користувачі. Хоча це працює та пропонує деякі переваги, це не найпопулярніший метод. Gmail, в той час як чудовий сервіс, є надійним вибором для вашого першого постачальника послуг електронної пошти.

Google пропонує платну версію Gmail для бізнесу у формі Google Workspace.

Google Workspace, Версія Microsoft Office, від Google — це рішення Google для Microsoft Office. Ви отримуєте інструменти для створення документів, електронних таблиць, та презентацій. Ви можете організувати свої календарі за допомогою спільних календарів, у вас є відео- та голосові конференції для онлайн-зустрічей, а також доступна цілодобова підтримка 7 днів на тиждень. переконайтеся, що все проходить гладко.

Функції, подібні до Office, роблять його дорожчим, ніж його аналоги, які працюють лише через електронну пошту. Ціни починаються від 1 дол. США за користувача для базового плану. Це хороша пропозиція,, але ви отримуєте велике співвідношення ціни та якості. Якщо ви плануєте використовувати Google Workspace,, це може варто інвестувати. Ви можете отримати 14-денну безкоштовну пробну версію, щоб дізнатися.

Best email providers: Microsoft Outlook

3. Outlook

Це чудове місце, особливо для користувачів Office 365.

Причини купити

Веб-інтерфейс Outlook такий самий, як і версія для настільних комп’ютерів. Він містить папки, організаційні інструменти, поточний вміст папок, та прості панелі попереднього перегляду (з рекламою у разі безкоштовного облікового запису).

Панель інструментів дозволяє швидко отримати доступ до загальних функцій, а клацання правою кнопкою миші на повідомленнях або папках дає вам все це. Ви швидко дізнаєтеся деталі, якщо коли-небудь використовували клієнт електронної пошти.

Інтерфейс може здатися простим,, але є багато рухомих частин. Ця служба виявляє та поміщає важливі електронні листи до сфокусованої папки «Вхідні». Вона не відволікає ваші очі. Ви можете автоматично додавати такі події, як авіарейси або бронювання обідів у свій календар. Ви можете легко ділитися своїм календарем Outlook.com з користувачами Outlook.com. Office 365. Ви також можете зберігати події у своєму сімейному календарі, щоб усі їх бачили. Є також деякі цікаві функції,, як-от можливість включати опитування до електронних листів Outlook.

OneDrive підтримує чудові вкладення,, включаючи можливість ділитися файлами OneDrive безпосередньо у вигляді посилань або копій. Прикріплювати файли до вашого Google Drive, Dropbox, Box, або Box. Поштова скринька 15 ГБ дозволяє зберігати багато файлів.

Все це добре спрацювало для нас. Однак,, якщо є якісь проблеми з налаштуваннями за замовчуванням,, ви можете змінити їх за допомогою діалогового вікна «Налаштування» Outlook.com. Хоча це не пропонує стільки опцій, ніж у Gmail,, воно добре організоване та дозволяє вам контроль макета, правила вкладень та обробка повідомлень.

Microsoft також пропонує кілька інтеграцій на основі програм, які можна використовувати для покращення послуг. Інтеграція Skype доступна в бета-версії. Додатки полегшують доступ до Evernote, PayPal та GIPHY.

Оновлення Office 365 дають вам папку вхідних без реклами, 50 ГБ поштового сховища, та величезний сховище OneDrive . Додаткові функції включають роботу в автономному режимі, професійне форматування повідомлень, підтримку в чаті та відновлення файлів від атак програм-вимагачів. Ви також отримаєте найновіші версії Word Excel PowerPoint. Ви можете отримати все це всього за місяць за допомогою персонального плану Office 365 для одного користувача, або за 70 доларів на цілий рік.

Best email providers: Yahoo Mail

4. Yahoo Mail

Цей потужний продукт поставляється з деякими дивовижними доповненнями

Причини купити
Причини уникати

Yahoo Mail не є найбільш обговорюваною в наші дні, але остання версія Yahoo Mail має професійний вигляд і добре протистоїть своїм провідним конкурентам.

Він подібний до Gmail тим, що відображає велику кількість вхідних повідомлень і дозволяє швидко фільтрувати повідомлення за типом вмісту (Фотографії. Документи. Подорожі). Ви також можете переглядати всі бесіди та електронні листи одним клацанням миші. Ви можете організувати свою пошту у користувацькі папки та налаштуйте макет, щоб відображати попередній перегляд повідомлення лише кількома клацаннями. Ви також можете скасувати підписку на інформаційні бюлетені, не залишаючи скриньки Yahoo Mail.

Потужний механізм інтегрується з Facebook і підтримує текстові повідомлення та SMS. До нього також можна отримати доступ через POP, web та IMAP. Ви навіть можете переслати свою електронну пошту на іншу адресу. Ви можете зберігати майже все, що отримуєте, до 1TB, за допомогою цих цінних додаткових компонентів: одноразові адреси електронної пошти для захисту конфіденційності,, а також величезна поштова скринька ємністю 1 ТБ.

Користувачі, які вимогливі, з часом можуть зіткнутися з проблемами. Гнучкість та вибір системи маркування Gmail недоступні для Пошти. Існує також менше налаштувань, налаштувань і параметрів, ніж ви знайдете в інших місцях. Yahoo Mail,, однак, є чудовою послугою, яка повинна бути включеним до вашого списку розсилки.

Yahoo надає план бізнес-пошти з додатковими функціями,, як і інші постачальники. Основною особливістю є можливість використовувати службу з користувацьким доменом (yourname@yourdomain.com),, хоча є й інші переваги,. Ви також можете імпортувати контакти з Facebook та Gmail. Усю вашу пошту можна переглядати на одному екрані. Також є всі зручні для бізнесу інструменти підвищення продуктивності, такі як кілька календарів, керування документами, аналітика, та багато іншого.

Ціни починаються від.19 на місяць за поштову скриньку, та виставляються щорічно. Вони знижуються, коли ви додаєте поштові скриньки:.59 за 5 поштових скриньок,.19 кожна за 10 і.20 за 20. Вам доведеться зв’язатися з ними. Yahoo Mail Pro також має місячну ціну лише.49 Ви отримуєте поштову скриньку без реклами, пріоритетне обслуговування клієнтів та інші функції.

Yahooǃ поновить ваш домен, доки у вас є активна підписка.

Zoho is the best email provider

5. Zoho

Служба електронної пошти, яка пропонує багато функцій за невеликі гроші

Причини купити

Zoho Workplace, сервіс електронної пошти, орієнтований на бізнес,, пропонує систему керування документами, офісний онлайн-пакет та інструменти для співпраці.

Zoho пропонує безкоштовний план, який підтримує 25 користувачів. Однак, у вас є ще 25 користувачів, якщо інші направляють їм послугу.Оновлення: Zoho переробляє свою реферальну програму. Це означає, що вона зараз недоступна.Кожен пакет постачається з п’ятьма гігабайтами сховища для поштової скриньки і сумісний з одним доменом. Це функція, якої ви не знайдете в комерційних продуктах. Додайте до презентації таблицю та текстовий процесор, і це зробить це чудовим.

Він простий у використанні та пропонує хороший вибір функцій, які допоможуть вам упорядкувати вашу електронну пошту: теги, папки, фільтри та розумний пошук. Щоб розширити або замінити прості абревіатури повними словами чи фразами,, ви можете створювати спеціальні гарячі клавіші. Zoho також представив офлайн режим, який дозволяє вам отримати доступ до вашої електронної пошти та відповісти на неї, навіть якщо ваш Інтернет не працює. Zoho Mail також пропонує клієнт IMAP, який дозволяє вам налаштувати, синхронізацію та керувати іншими обліковими записами електронної пошти IMAP.

Хоча безкоштовний план має деякі обмеження, він є досить простим. Безкоштовний план надає лише доступ до Інтернету та не підтримує пересилання електронної пошти.

План Zoho Standard вирішує цю проблему. За звичайну щомісячну плату (лише 1 долар США за користувача), ви отримуєте доступ IMAP/POP, пересилання електронної пошти та активну синхронізацію. У вас також є 30 Гб пам’яті та ліміт вкладень 30 МБ. Це збільшення від 25 МБ для безкоштовного плану. Є й інші покращення,, наприклад, можливість надсилати файли через хмару користувачам, які не є Zoho. Є два варіанти: план Lite,, який коштує дешевше на користувача та має менше функцій; або план Professional, який додає додаткові функції для кожного користувача.

Хоча багато з цих функцій можна знайти в інших компаніях, і всім, хто використовує інструменти Office або підтримку спеціального домену, вони сподобаються. Варто подивитися.

Перегляньте цей звіт. Кращі постачальники хостингу WordPress