безкоштовні тимчасові електронні листи

безкоштовні тимчасові електронні листи

English - French - Arabic - Bengali - Bulgarian - Catalan - Chinese - Croatian - Czech - Danish - Dutch - Estonian - Finnish - German - Greek - Gujarati - Hindi - Hungarian - Indonesian - Italian - Japanese - Kannada - Korean - Latvian - Malay - Malayalam - Marathi - Norwegian - Polish - Portuguese - Punjabi - Romanian - Russian - Serbian - Slovak - Slovenian - Swedish - Telugu - Tamil - Turkish - Ukrainian - Urdu - Vietnamese - Spanish -
2021-11-24
Jimmy raybe

Отримайте тимчасову адресу електронної пошти безкоштовно

Ви, напевно, знайомі з тим, як надати свою адресу електронної пошти для покупки облікового запису, або зареєструватися в іншому додатку чи акаунті. Однак, ця, здавалося б, проста дія може призвести до небажаного спаму чи цільової реклами, та піддати ваш обліковий запис хакерам.

Ось чому одноразова адреса може бути дуже корисною. Ви можете отримати тимчасову адресу з цих служб, яку можна замінити своєю справжньою. Ви можете роками не отримувати спам-повідомлення,, а також можете пропустити цільові витоки даних щодо реклами, чи бути підданими спам-повідомлення, якщо веб-сайт зазнає атаки. Продовжуйте читати, щоб дізнатися про найпопулярніші доступні тимчасові служби електронної пошти, всі з яких безкоштовні.

Які є найбезпечнішими доступними одноразовими клієнтами електронної пошти».

Ви поспішаєтеˀ Вам не потрібно шукати далі,, оскільки в таблиці нижче наведено наші найкращі варіанти для одноразових адрес електронної пошти. Ви можете створити тимчасову адресу електронної пошти з цими постачальниками всього за кілька кліків. Давайте подивимося на кожне ім’я детально пізніше.

 • ProtonMail Ця анонімна служба пропонує більше, ніж просто одноразову електронну пошту,, особливо якщо ви вирішите перейти на преміум-аккаунт.
 • 10 хвилин Пошта Цей сервіс швидкий і простий у використанні на сайтах, які потребують перевірки.
 • Temp-Mail Ця преміальна послуга призначена для людей, які хочуть видалити рекламу зі свого комп’ютера та продовжити термін зберігання.
 • GuerrillaMail SpamAssassin видаляє спам, перш ніж він зможе вас турбувати, і забезпечує вражаючі можливості налаштування.
 • Emailondeck Ми вражені їхніми серйозними стандартами безпеки,, включаючи регулярне очищення журналів пошти.
 • Провайдер одноразової електронної пошти повинен відповідати певним критеріям, щоб потрапити до нашого списку 5 найкращих. Вони включають :

  Ці послуги перевищують наші очікування. Ви також знайдете додаткові корисні функції. Ви можете бути впевнені, що незалежно від того, який варіант одноразової служби електронної пошти ви виберете,, вона створить тимчасову адресу для відведення спаму з особистих або робочих облікових записів.

  Захист одноразової електронної пошти – детальний огляд

  Давайте розберемося в деталях Нижче ми уважно розглянемо кожну одноразову послугу та викладемо її переваги та недоліки. Кожна служба може миттєво генерувати адресу електронної пошти та видаляти електронні листи протягом визначеного часу. Якщо ви шукаєте службу електронної пошти, яка надаватиме корисність і безпека миттєво, ми можемо майже гарантувати, що зрівняємо вас із ним

  Ви шукаєте послугу «все включено», яка дозволить вам обробляти як пріоритетні, так і непріоритетні електронні листи лише за допомогою одного облікового запису. Ви потрапили в потрібне місцеǃ

  Website ProtonMail


  ProtonMail дозволяє користувачам додавати додаткові адреси електронної пошти або псевдоніми,, доступ до яких можна отримати через один обліковий запис.


  Користувач може створювати цілий ряд ідентифікаційних даних, які можна використовувати для різних цілей. Вони також можуть організовувати свою вхідну та вихідну пошту та підтримувати чистоту своєї скриньки. Облікові записи Premium ProtonMail можуть створювати додаткові адреси електронної пошти та керувати ними таким же чином. Користувачі Premium мають можливість надсилати електронну пошту через свою коротшу адресу домену (@pm.me),, тоді як користувачі, які не є преміум-користувачами, не можуть.


  ProtonMail, сервіс з відкритим вихідним кодом, який підтримується Android та iOS, а також багатьма веб-браузерами,, можна використовувати на пристроях Android. Розташування ProtonMail у Швейцарії означає, що він захищений швейцарськими законами про конфіденційність. Це велика перевага для користувачів, які піклуються про безпеку. ProtonMail використовує як повне шифрування диска, так і наскрізне шифрування. Це означає, що ви не можете переглядати або дешифрувати будь-яку пошту. ProtonMail не вимагає від вас надавати будь-яку особисту інформацію. Служба також не зберігає IP-журнали.

  Відвідайте ProtonMail

  10-хвилинна пошта — чудовий інструмент, яким може скористатися будь-хто. Він містить неймовірну кількість корисних даних за десять хвилин.

  Website for 10 Minute Mail


  10-хвилинна пошта — це чудовий інструмент, яким може скористатися будь-хто, і він пропонує велику цінність за десять хвилин.


  10-хвилинна пошта – це саме те, про що вона заявляє: вона створює одноразові адреси електронної пошти, термін дії яких закінчується всього за 10 хвилин. Після закінчення таймера, всі листи, збережені у папці «Вхідні», також видаляються. Ви можете переглянути згенерований електронний лист, просто відкривши цю сторінку. Ви потім можете ввести його куди завгодно, за умови, що ви не закриваєте сторінку 10-хвилинної пошти.


  Веб-сайти, які просять вас підтвердити вашу адресу електронної пошти, не є проблемою. 10-хвилинна пошта відстежує електронні листи і дозволяє користувачам відповідати на свою пошту, використовуючи їх доступну адресу. Користувачі можуть скинути 10-хвилинний таймер, щоб усунути будь-які затримки., навіть якщо ви спливає таймер, ви все ще можете відновити електронні листи 10-хвилинної пошти. Для цього не потрібні будь-які особисті дані, а 10-хвилинна пошта також має дочірню компанію, яка може видаляти метадані з відео та фотографій.

  Відвідайте 10-хвилинну пошту

  Хоча Temp-mail не зберігає вашу особисту інформацію, вона пропонує одноразові адреси електронної пошти без таймерів

  Website Temp Mail


  Temp-mail, надійна одноразова служба адрес електронної пошти, не запитує у вас особисту інформацію, не потрібна для створення облікового запису та не видалятиме згенеровану адресу автоматично, якщо ви не видалите її чи не зміниться списки доменів. Це може бути як позитивним, так і негативна річ, залежно від того, що вам потрібно. Однак, це не означає, що ваш ліміт часу не може бути продовжений. Тимчасова поштова скринька функціонує так само, як і інші поштові скриньки,, за винятком того, що ви не зможете надсилати свої електронні листи.


  Temp-mail дуже безпечний. Він зберігає ваші електронні листи лише протягом 2 годин, а потім видаляє всю вашу особисту інформацію,, включаючи IP-адреси,, щойно ви закінчите її використовувати. Temp-mail буде доступним у App, Play, та браузерах Chrome і Safari.

  Відвідайте Temp-Mail

  Нехай вас не лякає простий дизайн сайту. GuerrillaMail, також доступний потужний інструмент для створення нових електронних повідомлень,.

  GuerrillaMail


  GuerrillaMail можна використовувати для створення одноразової електронної пошти. Користувачі можуть натиснути посилання для підтвердження,, а потім видалити пошту. GuerrillaMail подбає про решту та видалить спам із вашої поштової скриньки. Хоча служба зберігає вхідну пошту протягом однієї години, вона не закінчується.


  Найпримітнішою функцією GuerrillaMail є її здатність надсилати та створювати оригінальну пошту за допомогою вашої одноразової адреси. Користувачі також можуть вибирати власні адреси електронної пошти. GuerrillaMail рекомендує функцію Scramble Address. Це ускладнює комусь вгадати свій ідентифікатор папки «Вхідні»,, який підвищує безпеку. GuerrillaMail,, який є відкритим вихідним кодом,, доступний лише за допомогою шифрування HTTPS для подальшого захисту конфіденційності.

  Відвідайте GuerrillaMail

  EmailOnDeck — це ефективний і простий у використанні постачальник, який дозволяє користувачам надсилати пошту,, а також отримувати спам.

  Emailondeck


  Emailondeck, один із найдоступніших постачальників одноразових адрес може створити для вас адресу електронної пошти всього за два кроки. EmailOnDeck абсолютно безкоштовний і зберігатиме вашу поштову скриньку протягом 24 годин. Однак, ви можете прискорити це, видаляючи файли cookie. EmailOnDeck регулярно видаляє всю пошту та журнали активних стирань, щоб зменшити витрати на зберігання. Не рекомендується використовувати цю службу для довгострокових заходів.


  Тільки користувачі преміум-класу мають можливість надсилати анонімну пошту безпосередньо на будь-яку адресу електронної пошти. Безкоштовні користувачі,, однак, можуть надсилати захищену пошту через інші облікові записи EmailOnDeck. Облікові записи преміум-класу видалятимуть рекламу та дозволять користувачам зберігати свої адреси електронної пошти – або створювати нові – на додаток до дозволяє їм видаляти рекламу. EmailOnDeck надзвичайно безпечний. Доступ до нього можна отримати через HTTPS, а його сервери використовують TLS.

  Відвідайте Emailondeck

  Ви також можете перевірити інших постачальників. Ці послуги також пропонують одноразові адреси електронної пошти:

  Що означає одноразова адреса електронної пошти?

  Ми всі мали б одну адресу електронної пошти, яку ми могли б використовувати для всього в ідеальному світі. Спаму не існувало б. Є. Це може спонукати людей шукати способи зменшити кількість спаму. Одним з рішень є одноразова адреса електронної пошти. Але що це таке

  Вони тимчасові. Одноразові. Вони не сумісні з Outlook або Gmail. Вам не потрібно створювати обліковий запис, чи надавати будь-яку свою особисту інформацію,, як-от ім’я, адресу, номер телефону чи фізичну адресу.

  Ви б відвідали сайт, наведений нижче,, потім виконайте наведені нижче дії, щоб створити свою тимчасову адресу електронної пошти. Потім, скопіюйте адресу та вставте її в іншу форму, куди ви зазвичай надсилаєте свою фактичну електронну адресу.

  Звучить досить зручно, чи не такˀ Ви можете бути впевнені, що вся небажана пошта буде надіслана на доступну адресу. Вона також самознищиться через певний час. Пов’язана адреса не буде додана до жодної бази даних, яку можна було б за умови витоку. Ваша поштова скринька та особиста інформація залишаться чистими.

  Ці одноразові служби мають деякі обмеження. Ці одноразові служби не пропонують таку ж утиліту, що й обліковий запис Gmail або обліковий запис Outlook. Вам не буде дозволено створювати підписи або папки, перевірте, чи хтось читав вашу пошту чи інші електронні копії. Деякі одноразові електронні листи постачальники послуг пропонують можливість пересилання, надсилання, або відновлення видаленої пошти.

  У чому сенс одноразової електронної адреси і навіщо вона потрібна».

  Сьогодні, Інтернет обертається навколо зручності. Набагато простіше ввести свою основну адресу електронної пошти на веб-сайті чи в додатку, ніж створити тимчасову. Однак,, як тільки ви це зробите, ваші дані стають загальнодоступними та можуть використовуватися для надсилання вам спам-повідомлень чи ще гірше. Хоча ми знайомі з одноразовими адресами електронної пошти та як вони функціонують, чому хтось користується нимиˀ Існує багато причин використовувати одноразові адреси електронної пошти. Нижче наведено кілька поширених причин.

  ✉️Центр спаму

  Спам є ворогом номер один серед усіх адрес електронної пошти. Ви можете легко витрачати години, відписуючись від цих списків розсилки,, лише щоб він пізніше завалився під вас спамом. Ось чому люди вкладають кошти в одноразові адреси електронної пошти, щоб уникнути цього напливу спаму. Ви запобігаєте спамерів від націлювання на ваш основний обліковий запис.

  💰 Витрати без провини

  Також, одноразові електронні листи чудово підходять для покупок. Ви можете зробити покупку лише один раз на веб-сайті, на якому ви ніколи раніше не були і з якого не бажаєте рекламного спаму. Ви також можете уникнути спаму, який отримуєте після Ви підписуєтеся на картку постійного клієнта, яка включає подібні пропозиції та розпродажі.

  👻Привиди сайтів

  Це трапляється з усіма нами. Іноді ви можете не використовувати програму або сайт, який зараз відвідуєте знову. У цих випадках, зручніше зареєструватися за допомогою тимчасової електронної пошти. Якщо ви зацікавлені в безкоштовних пробних версіях і вам потрібно надіслати електронний лист адреса, щоб отримати до неї доступ, подумайте про використання тимчасової. Ви можете скористатися будь-якою послугою та забути про неї.

  ⛓ Залишайтеся в безпеці

  Одноразові електронні листи можуть бути чудовим способом уникнути спаму, але вони також служать життєво важливою ціллю безпеки. Ми всі були винними в реєстрації, навіть не читаючи положень та умов. Можливо, сайт запитує дозвіл на обмін або продаж ваша інформація. Сайти можуть навіть передавати вашу адресу електронної пошти рекламодавцям.

  Ось і ось. Це короткий огляд, який показує, як підтримувати свою скриньку електронної пошти в порядку та чистоті, не витрачаючи ні копійки.

  Ще одна річ...

  Однак бувають випадки, коли тимчасову адресу краще не використовувати.

  Не рекомендується використовувати одноразові адреси електронної пошти для реєстрації на важливих послугах, таких як банківські, освітні, та медичні сайти. Якщо ви реєструєтесь за допомогою одноразової адреси електронної пошти, термін дії якої закінчився,, можливо, доведеться скинути пароль. Також можна виписки з банку або копія ваших медичних карт, надісланих вам.

  Висновок

  Ви можете зменшити свій стрес, маючи одноразові електронні листи. Ви можете створити тимчасову адресу електронної пошти всього за кілька хвилин. Це дозволить вам зареєструватися на веб-сайтах, брати участь у конкурсах та робити покупки. І ви зможете бути впевнені, що виграли ´ не отримувати спам-повідомлення протягом багатьох місяців. Хороший одноразовий електронний лист – це простий і економічно ефективний захід безпеки. Ви можете захистити свої дані від можливих витоків, надавши одноразовий електронний лист, а не свою фактичну адресу. Крім того, це дає вам змогу відчувати себе в безпеці, використовуючи веб-сайти з поганими записами безпеки. Варто створити закладку принаймні на одному з цих сайтів.

 • ProtonMail Ця анонімна служба пропонує більше, ніж просто одноразову електронну пошту,, особливо якщо ви вирішите перейти на преміум-аккаунт.
 • 10 хвилин Пошта Цей сервіс швидкий і простий у використанні на сайтах, які потребують перевірки.
 • Temp-Mail Ця преміальна послуга призначена для людей, які хочуть видалити рекламу зі свого комп’ютера та продовжити термін зберігання.
 • GuerrillaMail SpamAssassin видаляє спам, перш ніж він зможе вас турбувати, і забезпечує вражаючі можливості налаштування.
 • Emailondeck Ми вражені їхніми серйозними стандартами безпеки,, включаючи регулярне очищення журналів пошти.
 • Ось наші 5 безпечних одноразових послуг електронної пошти. Усі вони прості у використанні та не коштують ні цента. Деякі навіть дозволяють анонімно відповідати та створювати нові адреси електронної пошти.