Geçici postanızı kalıcı bir e-postaya dönüştürün

Geçici postanızı kalıcı bir e-postaya dönüştürün

French - English - Arabic - Bengali - Bulgarian - Catalan - Chinese - Croatian - Czech - Danish - Dutch - Estonian - Finnish - German - Greek - Gujarati - Hindi - Hungarian - Indonesian - Italian - Japanese - Kannada - Korean - Latvian - Malay - Malayalam - Marathi - Norwegian - Polish - Portuguese - Punjabi - Romanian - Russian - Serbian - Slovak - Slovenian - Swedish - Telugu - Tamil - Turkish - Ukrainian - Urdu - Vietnamese - Spanish -
2021-09-16
Jimmy Raybé

Tek kullanımlık e-postayı kalıcı e-postaya dönüştürmek için çok sayıda neden vardır.

Bu seçenek artık bizde mevcuttur: https://www.tempmail.us.com/. Aşağıda listelenen avantajlar, yalnızca geçici e-posta hizmetimizle ilgilidir. Seçenekler siteden siteye değişebilir. Geçici e-postanızı kalıcı bir e-postaya dönüştürdükten sonra, artık özel kullanımınız için ayrılmıştır, bu, bu e-postanın 365 gün sonra artık geri dönüştürülmeyeceği anlamına gelir, bu nedenle tek sahibi siz olursunuz. hayat.

Geçici e-postamı şimdi kalıcı e-postaya nasıl dönüştürebilirim?

Aşağıdaki web adresini ziyaret etmeniz yeterlidir: https://www.tempmail.us.com/turkish/convert, size otomatik olarak 30 karakterlik benzersiz bir şifre atanacaktır, şimdi kopyalayıp yapıştırmak için üzerine tıklayabilirsiniz. Gelecekte kalıcı e-postanıza bağlanmanıza izin verecek, bunu değerli bir şekilde sakla. Güvenliği kaybetmeden Webmail bağlantısını olabildiğince basit hale getirmeye çalıştık. 30 dakika içinde giriş yapmak için beş deneme hakkınız olacak. eğer performans sergilediysen altı yanlış kullanım veya daha fazlası, çereziniz askıya alındı 1 saat için.

Giriş adresi nedir?

https://www.tempmail.us.com/turkish/login : Şifrenizi girin ve enter tuşuna basın. Şimdi bu parolayla ilişkili geçici e-postaya bağlanacaksınız. Anonimliğinizi korumak için IP adresi yok yalnızca kimlik doğrulama işlemi sırasında kaydedilir. Sadece bilgilerinizi güncellerken bir şifre kullanıyoruz. kurabiye tarayıcınızda. Geçici e-postanız artık kalıcı, geleneksel bir e-postanın tüm avantajlarından ücretsiz olarak yararlanabilirsiniz.