2022'in en iyi e-posta servis sağlayıcıları: iş, ücretli ve ücretsiz

2022'in en iyi e-posta servis sağlayıcıları: iş, ücretli ve ücretsiz

English - French - Arabic - Bengali - Bulgarian - Catalan - Chinese - Croatian - Czech - Danish - Dutch - Estonian - Finnish - German - Greek - Gujarati - Hindi - Hungarian - Indonesian - Italian - Japanese - Kannada - Korean - Latvian - Malay - Malayalam - Marathi - Norwegian - Polish - Portuguese - Punjabi - Romanian - Russian - Serbian - Slovak - Slovenian - Swedish - Telugu - Tamil - Turkish - Ukrainian - Urdu - Vietnamese - Spanish -
2021-11-11
Jimmy raybe

2022'in en iyi e-posta servis sağlayıcıları: iş, ücretli ve ücretsiz

The best email service providers of 2022: business, paid and free

1. ProtonMail

2. Gmail

3. Görünüm

4. Yahoo e

5. Zoho

Bugün mevcut olan en güvenilir e-posta servis sağlayıcısını buldunuz.

En iyi e-posta servis sağlayıcılarını bulmak kolaydır. Bir ISS'ye kaydolarak bir hesap alabilirsiniz. Google, Microsoft, veya diğer önemli isimlerde bir hesap oluşturarak daha fazlasını elde edebilirsiniz. İyi bir web barındırma Paketi satın alın ve büyük olasılıkla büyük bir şirket için yeterli e-posta adresi alın, herhangi bir ek ücret ödemeden.

Sizin için doğru e-posta servis sağlayıcısını seçmek zor olabilir, özellikle uzaktan çalışma ile. İstenmeyen posta filtreleri nasıl çalışırˀ E-posta gelen kutunuzu düzenlemek kolay mıˀ Hesabınıza diğer e-posta istemcileri aracılığıyla erişmek mümkün mü Peki hizmeti bir özel alan adı ve kendi adresiniz (adınız@etkialanınız.com)ˀ

En iyi e-posta servis sağlayıcıları listemizi görmek için okumaya devam edin. Hepsi bazı sınırlamalarla birlikte makul, ücretsiz hizmet, sunarken, ayrıca onların iş dostu olan ve talepkar müşterilerin ihtiyaç duyduğu işlevsellik, gücü ve ekstraları sağlayan ticari tekliflerini tartışacağız.Kontrol et en iyi e-posta barındırma sağlayıcıları ve en iyi güvenli e-posta sağlayıcılarıAyrıca ilginizi çekebilir en iyi iş VPN'i senin için

Bunlar 2022'deki en iyi e-posta servis sağlayıcılarıdır:

Best email providers: Proton

1. ProtonMail

Gizliliğe odaklanan güvenli ve özel e-posta

Satın alma nedenleri
Kaçınılması gereken nedenler

Bir e-posta servis sağlayıcısına kaydolurken (örneğin Yahoo Mail), cep telefonu numaranızı ve adınızı isterken, Google Mail ve diğer bazı hizmetler, etkinlik ve takvim ekleme gibi yararlı işlemleri gerçekleştirmek için iletilerinizi tarayabilir. takvimlere. Hemen hemen her hizmet size reklamlarla hizmet edecek.

ProtonMail, İsviçre merkezli bir posta hizmeti, gizliliğe odaklanmıştır. Anonim olarak kaydolun. IP adresinizin günlüğü yoktur. Tüm e-postalar sonunda şifrelenir. Bu, ProtonMail ve başka birinin onları okuyamayacağı anlamına gelir. Adres doğrulamayı da kullanabilirsiniz doğru kişiyle güvenli bir şekilde iletişim kurduğunuzdan emin olmak için. Ek güvenlik sağlayan ve indirmeleri hızlandıran eliptik eğri kriptografisinin, tanıtılması, Nisan 2019'da mümkün oldu. Ücretli müşteriler, içe aktarma-ihracat uygulamasının yanı sıra Geri Al işlevine de erişebilir. Bu uygulama, hesaplar arasında e-posta aktarmalarına ve cihazlarına e-posta indirmelerine olanak tanır.

Bu sınırlamalar önemlidir. Bazı sınırlamalar vardır. Ürün küçük bir 500 MB depolama alanıyla gelir, günde yalnızca 150 mesaj gönderebilir ve etiketler, akıllı filtreler, klasörler, veya etiketler gibi çok az düzenleme aracına sahiptir. ProtonMail'in uçtan uca şifrelemesi yoktur' t diğer istemcilere gönderilen e-postalar için geçerli değildir. Ancak, Güvenli Mesaj işlevini kullanarak ProtonMail'e şifreli mesajlar gönderebilirsiniz.

Bununla birlikte, hiçbir reklam göstermeyen ve hiçbir dize eklenmemiş ücretsiz bir hizmeti eleştirmek haksızlık, gibi görünüyor. ProtonMail, Gmail ve Gmail gibi diğer hizmetlerle birlikte kullanılması amaçlanan uzman bir araç, temel işlevlerini çok iyi yapıyor.

ProtonMail ek depolama seçenekleri sunar. Aylık USD, EUR, ve CHF ödeyebilirsiniz. Plus hesabı 5 GB depolama alanı ve 1,000 mesaj/gün içerir. Ayrıca özel alan adları oluşturmanıza (siz@alanadiniz.com), filtreler için destek, klasörler ve etiketler ve iletişim grupları gibi ekstra özellikler.

Profesyonel plan, daha fazla depolama ve e-posta adresi ekler, ve ayrıca ikinci bir etki alanını barındırmak için kullanılabilir. Aynı zamanda çok kullanıcılı destek ve tüm e-posta adreslerini içerir. Fiyat, kullanıcı başına aylıktır (yıllık 75 dolar), bu da onu yapar ProtonMail güvenliği sizin için önemliyse uygun fiyatlı, ama aynı zamanda ünlü rakiplerin işletme hesaplarından önemli ölçüde daha maliyetli.

Best email providers: Google

2. Gmail

Google'ın web posta santralinin tanıtıma ihtiyacı yok

Satın alma nedenleri
Kaçınılması gereken nedenler

Google'ın Gmail'i ilk olarak 2004'te piyasaya sürüldü. O zamandan beri dünya çapında bir milyardan fazla müşterisiyle lider ücretsiz e-posta hizmeti sağlayıcısı oldu.

Gmail'in minimalist web arayüzü kesinlikle öne çıkan bir özelliktir. Ekran, minimum dağınıklık ve araç çubuklarıyla gelen kutunuza ayrılmıştır. Konuşmaları kullanarak mesajları kolayca okuyabilir ve yanıtlayabilirsiniz.

Bu aracın çok fazla potansiyeli var. Gmail'in dinamik posta özelliği onu daha etkileşimli hale getiriyor. Anket doldurmak veya Google Dokümanlar yorumlarını yanıtlamak gibi işlemleri doğrudan e-postanızdan gerçekleştirebilirsiniz. İletileri otomatik olarak Birincil gibi sekmeli kategorilere göre filtreleyebilirsiniz, Ne istediğinize odaklanmanıza yardımcı olacak Sosyal, ve Promosyonlar. İstenmeyen posta engelleme ile posta kutunuzu temiz tutabilirsiniz. Outlook, Yahooǃ, veya diğer herhangi bir IMAP/POP e-postası dahil olmak üzere diğer hesaplar aynı arayüzden, yönetilebilir. Drive'ınız için ayrıca 15 GB depolama alanı mevcuttur, gelen kutusu ve fotoğraflar.

Gmail'e çevrimdışı erişmek için Google Chrome gereklidir. Ancak, Gmail'e her yerden erişmeye devam edebilirsiniz. E-postaları belirli bir süre ertelemek için erteleme seçeneğini de kullanabilirsiniz. Bu e-postayı otomatik olarak önemli olarak etiketler.

Diğer özellikler daha sorunlu olabilir. İletileri klasörler halinde düzenlemek yerine özel etiketleme sistemlerini kullanarak filtreleyebilirsiniz. Bu, hemen hemen tüm kullanıcıların anladığı yaygın bir metafordur. Bu işe yaramasına ve bazı faydalar sağlamasına rağmen, en popüler yöntem değildir. Gmail, olağanüstü bir hizmet, ilk e-posta sağlayıcınız olarak sağlam bir seçimdir.

Google, Gmail'in iş odaklı ücretli sürümünü Google Workspace. biçiminde sunar.

Google Workspace, Google'ın Microsoft Office sürümü, Google'ın Microsoft Office çözümüdür. Dokümanlar, e-tablolar, ve sunumlar oluşturmak için araçlar alırsınız. Takvimlerinizi paylaşılan takvimlerle düzenleyebilirsiniz, çevrimiçi toplantılar için video ve sesli konferansınız vardır ve 7/24 destek mevcuttur her şeyin sorunsuz çalıştığından emin olun.

Office benzeri özellikler, onu yalnızca e-posta ile kullanılabilen benzerlerinden daha maliyetli hale getirir. Temel plan için fiyatlar kullanıcı başına 1 dolardan başlar. Bu iyi bir anlaşma, ancak paranızın karşılığını fazlasıyla alırsınız. Google Workspace'i kullanmayı planlıyorsanız, olabilir yatırıma değer. Öğrenmek için 14 günlük ücretsiz deneme sürümü alabilirsiniz.

Best email providers: Microsoft Outlook

3. Görünüm

Bu, özellikle Office 365 kullanıcıları için, olmak için harika bir yerdir.

Satın alma nedenleri

Outlook web arayüzü masaüstü sürümüyle aynıdır. Klasörler, organizasyon araçları, mevcut klasör içerikleri, ve basit önizleme bölmeleri (ücretsiz bir hesap olması durumunda reklamlarla birlikte) içerir.

Araç çubuğu, ortak özelliklere hızlı bir şekilde erişmenizi sağlar ve mesajlara veya klasörlere sağ tıklama size bunların hepsini verir. Daha önce bir e-posta istemcisi kullandıysanız, ayrıntıları hızla öğreneceksiniz.

Arayüz basit görünebilir, ancak birçok hareketli parça var. Bu hizmet, önemli e-postaları algılar ve Odaklanmış Gelen Kutusu'na koyar. Dikkatinizi dağıtacak her şeyi gözlerinizden uzak tutar. Otomatik olarak uçuş veya akşam yemeği rezervasyonu gibi etkinlikleri takviminize ekleyebilirsiniz. Outlook.com takviminizi Outlook.com kullanıcılarıyla. kolayca paylaşın Office 365 Etkinlikleri herkesin görebilmesi için Aile takviminize de kaydedebilirsiniz. Outlook e-postalarına anket ekleme yeteneği gibi bazı harika özellikler, de vardır.

OneDrive, OneDrive dosyalarını doğrudan bağlantı veya kopya olarak paylaşma olanağı da dahil olmak üzere mükemmel ekleri, destekler. Dosyaları Google Drive, Dropbox, Box, veya Box hesaplarınıza ekleyin. 15 GB'lık bir posta kutusu birçok dosyayı depolamanıza olanak tanır.

Tüm bunlar bizim için iyi çalıştı. Ancak, varsayılan ayarlarla ilgili herhangi bir sorun varsa, bunları Outlook.com'un Ayarlar iletişim kutusundan değiştirebilirsiniz. Bu Gmail'den, daha fazla seçenek sunmasa da well iyi organize edilmiştir ve kontrol düzeni, ek kuralları ve mesaj işleme.

Microsoft ayrıca, hizmetleri geliştirmek için kullanılabilecek çeşitli uygulama tabanlı entegrasyonlar sunar. Skype entegrasyonu beta sürümünde mevcuttur. Uygulamalar, Evernote, PayPal ve GIPHY'ye erişmeyi kolaylaştırır.

Office 365 yükseltmeleri size reklamsız bir gelen kutusu, 50 GB posta depolama alanı, ve devasa 1 TB OneDrive depolama alanı sunar. Ek özellikler arasında çevrimdışı çalışma, profesyonel mesaj biçimlendirme, sohbet tabanlı destek ve fidye yazılımı saldırılarından dosya kurtarma bulunur. Ayrıca Word Excel'in en son sürümlerini alırsınız PowerPoint. Tüm bunları tek bir kullanıcı için Office 365 Kişisel Planı ile bir ay kadar kısa bir süre için veya bir yıl boyunca 70 dolar karşılığında alabilirsiniz.

Best email providers: Yahoo Mail

4. Yahoo Mail

Bu güçlü ürün bazı harika ekstralarla birlikte gelir

Satın alma nedenleri
Kaçınılması gereken nedenler

Yahoo Mail bugünlerde çok konuşulmuyor ama Yahoo Mail'in en son sürümü profesyonel bir görünüme sahip ve en iyi rakiplerine karşı iyi duruyor.

Gelen kutunuzun büyük bir görünümünü göstermesi ve iletileri içerik türüne göre (Fotoğraflar. Belgeler. Seyahat) hızlı bir şekilde filtrelemenize izin vermesi bakımından Gmail'e benzer. Ayrıca tek bir tıklamayla tüm konuşmalara ve e-postalara göz atabilirsiniz. Postalarınızı düzenleyebilirsiniz özel klasörler içine yerleştirin ve yalnızca birkaç tıklamayla bir mesajın önizlemesini göstermek için düzeni ayarlayın. Yahoo Mail gelen kutunuzdan ayrılmadan haber bültenlerinden de çıkabilirsiniz.

Güçlü motor Facebook ile entegre olur ve metin mesajlaşmasını ve SMS'i destekler. Ayrıca POP, web ve IMAP üzerinden de erişilebilir. E-postanızı başka bir adrese bile yönlendirebilirsiniz. Bu değerli ekstralarla, 1 TB'a kadar, neredeyse her şeyi saklayabilirsiniz: gizlilik koruması için tek kullanımlık e-posta adresleri, ve devasa 1 TB posta kutusu depolama alanı.

Talep eden kullanıcılar zamanla sorunlarla karşılaşabilir. Gmail'in etiketleme sisteminin esnekliği ve seçimi Mail'de mevcut değildir. Ayrıca başka yerlerde bulacağınızdan daha az ayar, ince ayar ve seçenek vardır. Yahoo Mail, ancak, olması gereken harika bir hizmettir. e-posta listenize dahil olun.

Yahoo, ek özelliklere sahip bir İş Posta Planı sağlar, tıpkı diğer sağlayıcılar gibi. Vurgulanan, hizmeti özel bir alan adıyla (adınız@etkialanınız.com), kullanma seçeneğidir, ancak başka avantajlar da vardır, Ayrıca Facebook'tan kişileri içe aktarabilirsiniz ve Gmail. Tüm postalarınız tek bir ekranda görüntülenebilir. Birden çok takvim, belge yönetimi, analiz, ve daha fazlası gibi tüm iş dostu üretkenlik araçları da vardır.

Fiyatlar .bir posta kutusu için aylık 19'dan başlar, ve yıllık olarak faturalandırılır. Posta kutuları ekledikçe düşer:.5 posta kutusu başına 59,. her biri 10 için 19 ve .20 için 20. Onlarla iletişime geçmeniz gerekir. Yahoo Mail Pro ayrıca aylık fiyatlandırma seçeneği yalnızca.49 Reklamsız bir posta kutusu alırsınız, öncelikli müşteri hizmetleri ve diğer özellikler.

Yahooǃ, aktif bir aboneliğiniz olduğu sürece alan adınızı yenileyecektir.

Zoho is the best email provider

5. Zoho

Az parayla çok sayıda özellik sunan bir e-posta hizmeti

Satın alma nedenleri

Zoho Workplace,iş odaklı bir e-posta hizmeti,, bir belge yönetim sistemi, çevrimiçi ofis paketi ve işbirliği araçları. sunar.

Zoho, 25 kullanıcıyı destekleyen ücretsiz bir plan sunar. Ancak, başkaları hizmeti onlara yönlendirirse 25 kullanıcınız daha olur.Güncelleme: Zoho, tavsiye programını yeniden şekillendirme sürecindedir. Bu, şu anda mevcut olmadığı anlamına gelir.Her paket beş gigabaytlık posta kutusu depolama alanı ile birlikte gelir ve bir alan adı ile uyumludur. Bu, ticari ürünlerde bulamayacağınız bir özelliktir. Sunuma, elektronik tablo ve kelime işlemci ekleyin ve harika görünmesini sağlar.

Kullanımı kolaydır ve e-postanızı: etiketlerinizi, klasörlerinizi, filtrelerinizi ve akıllı aramalarınızı düzenlemenize yardımcı olacak iyi bir özellik yelpazesi sunar. Basit kısaltmaları tam kelimeler veya ifadelerle genişletmek veya değiştirmek için, özelleştirilmiş kısayol tuşları oluşturabilirsiniz. Zoho ayrıca bir çevrimdışı İnternetiniz kapalıyken bile e-postanıza erişmenizi ve yanıtlamanızı sağlayan mod. Zoho Mail ayrıca, diğer IMAP e-posta hesaplarını yapılandırmanıza, ve yönetmenizi allows sağlayan bir IMAP istemcisi sunar.

Ücretsiz planın bazı sınırlamaları olsa da, oldukça basit. Ücretsiz plan yalnızca web erişimi sağlar ve e-posta iletmeyi desteklemez.

Zoho Standard planı bu sorunu giderir. Yalnızca aylık bir ücret karşılığında (kullanıcı başına yalnızca 1 ABD doları), IMAP/POP erişimi elde edersiniz, e-posta yönlendirme ve etkin senkronizasyon elde edersiniz. Ayrıca 30 GB depolama alanınız ve 30 MB ek sınırınız vardır. Bu, ücretsiz plan için 25MB. Zoho olmayan kullanıcılara bulut üzerinden dosya gönderebilmek gibi başka iyileştirmeler de var. Kullanıcı başına daha az maliyetli ve daha az özelliğe sahip iki seçenek (Lite plan) var; veya kullanıcı başına ek özellikler ekleyen bir Profesyonel plan.

Bu özelliklerin çoğu başka yerlerde bulunabilse de, işletmeler ve Office araçlarını veya özel etki alanı desteğini kullanan herkes bunlara bayılacak. Bir göz atmaya değer.

Bu özete göz atın. En İyi WordPress Barındırma Sağlayıcıları