2022 en iyi e-posta barındırma sağlayıcıları

2022 en iyi e-posta barındırma sağlayıcıları

English - French - Arabic - Bengali - Bulgarian - Catalan - Chinese - Croatian - Czech - Danish - Dutch - Estonian - Finnish - German - Greek - Gujarati - Hindi - Hungarian - Indonesian - Italian - Japanese - Kannada - Korean - Latvian - Malay - Malayalam - Marathi - Norwegian - Polish - Portuguese - Punjabi - Romanian - Russian - Serbian - Slovak - Slovenian - Swedish - Telugu - Tamil - Turkish - Ukrainian - Urdu - Vietnamese - Spanish -
2021-11-11
Jimmy raybe

2022 En İyi E-posta Barındırma Sağlayıcıları

The best email hosting provider

E-posta barındırma Hizmetlere çok benzer. Bir e-posta hesabı almak kolaydır. ISS'nize kaydolun ve Google'a kaydolun. Ardından, bir web barındırma hesabı satın alın. Ancak, standart planlar profesyonel kullanıcılarla aynı kaliteyi sağlamaz.

Bu planlarla kolayca daha güvenilir ve verimli e-posta barındırma hizmetleri alabilirsiniz. Ne alacağınızın tam ayrıntıları sağlayıcınıza bağlı olacaktır. Ancak, daha büyük ekler desteklenebilir (50 MB'a kadar), e-posta gelen kutunuz için 50 GB veya daha fazla depolama alanı, ve çevrimiçi depolama. Bu, diğer kullanıcılarla file Dosya paylaşımına olanak tanır. Çevrimiçi, Exchange ve Ticari Kullanıcılar için Active Directory Desteği gibi paket uygulamalar - ayrıca acil bir durumda 7/24 destek.

E-postanız özel bir alan adıyla (adres@siteniz.com), çalışacaktır ve kurulumu genellikle basittir. Web barındırma hizmetini değiştirmek için bir e-posta barındırma planı kullanılabilir veya herhangi bir barındırma olmadan deneyebilirsiniz.

Daha düşük fiyata kaliteli hizmetler ayda 1 dolar Ücretsiz deneme seçenekleri ve kullanıcı başına fiyatlandırma ile, herkes e-posta barındırma pazarını kolayca kontrol edebilir. 20,21 Ekim itibariyle en iyi beş e-posta servis sağlayıcısı için özet özetler sağladık.

bu özel özelliği bulabileceğiniz tek yer.

Satın alma nedenleri

Bu, e-posta hesaplarına yüzlerce harcama yapması gerekmeyen sınırlı personeli olan küçük işletmeler için harika bir seçenektir. EIG'ye ait aboneler, iş e-postası içeren özel bir e-posta paketi alır. Sınırsız e-posta hesabı, sınırsız depolama alanı kadar az $2.75 3 yıl öderseniz, bu çok küçük bir miktar. $99 Terim tüm süre için geçerli. Ama gerçekten sınırsız mı?

Bluehost herhangi bir resmi kısıtlama olmadığını iddia ediyor. Bluehost ayrıca e-posta hesaplarının sınırsız olarak oluşturulabileceğini de belirtti, bunun dosya depolamaya bağlı olduğunu. Müşterilerin e-posta işlevinin tam olarak etkinleştirilmesi için Hizmet Şartlarına uyması gerekir. Şartlar dahilinde faaliyet gösteren Müşteriler of Service, e-postalar, etki alanları veya web siteleri için teknik sınırlamalar hakkında endişelenmenize gerek yok.

Peki anlaşma nedirˀ Bu düşündüğünüzden daha basit bir çözüm. IMAP4 ve POP3 artı 7/24 destek alıyorsunuz. Web postası için üç seçenek var (Outlook.com ve Gmail.com'a eşdeğer); sürü; Yuvarlak küp, veya Squirrelmail.

E-postaları çevrimdışı okumak için, Windows 10 için Mail ve Mozilla Thunderbird. gibi e-posta istemcilerini yapılandırabilirsiniz. Kullanıcı arayüzü yeni bir adres oluşturmayı kolaylaştırır.

En iyi bütçe e-posta barındırma

Satın alma nedenleri

Farklı olan e-posta barındırma, e-posta göndermeyi ve aramayı basitleştiren Flockmail arayüzünü sunar. Arayüz ayrıca programları oluşturmak ve yönetmek için kullanılabilir ve mobil uyumludur.

Konferansları kolaylaştırmak için video entegrasyonu mevcuttur. Bu, sistemi işletmeler için özellikle değerli kılar.

İki ana plan mevcuttur. Her ikisi de 50'ye kadar e-posta adresi içerir. Çoklu cihaz ve kontrol desteği.

İş E-posta Barındırma Planı ile 10 GB depolama alanı ve 2 e-posta filtresi elde edersiniz. ayda 0.99$ posta kutusu başına. Kurumsal E-posta Barındırma Planları, bu depolama sınırlarını 30 GB'a çıkarır ve sınırsız posta filtresine izin verir. ayda 2.49$.

Hostinger'ın e-posta barındırma planları basit ve kullanımı kolaydır, düşük bir fiyata.

DreamHost logo

3. Dreamhost e-posta barındırma

İşletmeniz için güvenilir e-posta barındırma

Satın alma nedenleri

Dreamhost Bu köklü web barındırma hizmetleri sağlayıcısı, çeşitli diğer paketlere ek olarak ayrı e-posta barındırma hizmeti sunar.

Dreamhost, varsayılan olarak 25 GB depolama alanıyla e-posta barındırma hizmeti sunar. Ayrıca e-postalarınızı mobil ve masaüstü cihazlar arasında senkronize etmenize olanak tanır. Ücretsiz, reklamsız bir web posta platformu da mevcuttur.

Akıllı istenmeyen posta önleme filtreleri diğer bir önemli özelliktir. Yalnızca istenmeyen postaları, virüsleri ve kötü amaçlı yazılımları filtrelemekle kalmaz, aynı zamanda sizi kimlik avı saldırılarından da koruyabilirler. Bu filtre, bilgisayarınızın korunması için yeni tehditlere uyum sağlar.

Barındırılan e-posta hesapları birkaç önemli avantaj sunar. İlk olarak, işletme alanınıza bağlı kalır. Bu, ücretsiz bir e-posta hesabından çok daha profesyonel görünmesini sağlar.

Ayrıca, verilerinizin tam kontrolünü sağlar. E-postalarınız size reklam göndermek için otomatik olarak taranmaz, ki bu, ücretsiz e-posta sağlayıcılarının sıklıkla yaptığı bir şeydir.

Fiyatlar nispeten uygundur ve yıllık mı yoksa aylık mı ödeme yapmak istediğinize bağlıdır. Aylık planlar için ayda yalnızca 99 ABD doları ayda 1.99$Yıllık taahhüt, bunu yaklaşık olarak ayda 1.67 dolar.

Zoho Mail

4. Zoho Posta

Çeşitli seçenekleriniz ve ücretsiz bir planınız var.

Satın alma nedenleri
Kaçınılması gereken nedenler

Zoho Mail, bir çevrimiçi ofis yazılımı paketini ve diğer birçok özelliği içeren barındırılan bir e-posta hizmetine, posta denir. Zoho Mail'in en yeni özelliklerine Çevrimdışı Mod ve postaları geri çağırma dahildir. Büyük ekler 250 MB'a kadar olabilir. Sesli/görüntülü aramalar da mevcuttur . Zoho Mail, IMAP kullanarak diğer e-posta hesaplarını yapılandırmanıza, eşitlemenize ve yönetmenize olanak tanıyan bir IMAP istemcisine sahiptir.

Her biri 5 GB'a kadar beş posta kutusu alıyorsunuz, 25 MB ek limiti ve ücretsiz bir planla web posta yoluyla erişim. Bir arkadaşınıza başvurmak 25 posta kutusu için daha destek almanıza yardımcı olabilir. Ne yazık ki, tavsiye programı bu yazının yazıldığı sırada mevcut değildi çünkü yeniden şekillendirme

Standart plan, IMAP/POP desteği, 500 MB ek, 30 GB depolama, 5 GB dosya alanı ve birden fazla alanla çalışma olanağı içerir. Bu plan, premium tekliflerden daha güçlüdür ve standart paketin aynı üretkenlik araçlarını sunar, ancak maliyet $3 Kullanıcı başına, aylık. Yıllık faturalandırılır.

Zoho Professional planları, kullanıcı başına 100 GB depolama, 1 GB ek ve Active Directory grupları için destek sunar. Bunu yalnızca kullanıcı başına aylık, veya yıllık olarak alabilirsiniz. Depolama ve diğer özellikler açısından aldığınız şey için çok uygun. Lite planının sahip olduğu daha az özellik ama hala kullanılabilir. $1 Kullanıcı başına, aylık. Yıllık faturalandırılır.

E-posta barındırma için en iyi depolama çözümü

Satın alma nedenleri

Kullanılabilir birçok iş e-posta barındırma seçeneği vardır. Diğer birkaç sağlayıcının eşleştirebileceği büyük depolama izinleri sunarlar. İş dünyasındaki e-posta kullanıcıları için birçok güvenlik seçeneği vardır.

E-posta arayüzü de web tabanlıdır, bu nedenle masaüstünün yanı sıra mobil cihazınızdan da erişilebilir.

50 GB ile 150 GB arasında değişen depolama ile dört e-posta barındırma seçeneği mevcuttur, 10 veya sınırsız e-posta kutusu ve 1 veya sınırsız e-posta etki alanı. Tüm planlar, POP3/IMAP/SMTP'nin yanı sıra spam koruması sunar.

Fiyatlandırma ayda 2.95 dolarEn pahalı plan en ucuzudur. ayda 9.95 dolarBunlar tanıtım fiyatlarıdır. Bunlar yalnızca tanıtım fiyatlarıdır ve yenilemeler 3.95 ila 19.95 dolar sırasıyla .

Scala Hosting, ciddi işletmeler için diğer sağlayıcılardan daha geniş bir e-posta barındırma planı yelpazesine sahiptir. Cömert depolama alanı da onu dikkate almaya değer kılar.

E-postanızı barındırırken dikkat etmeniz gereken on şey.

Sitenizle birlikte e-posta hesaplarınız olmasını istiyorsanız, bu e-posta özellikleri sizin için kullanılabilir.

Birçok barındırma şirketi size e-postanızı barındırma seçeneği sunar (email@alanadiniz.com). www.com Paket çeşitli e-posta hesaplarını içerir, genellikle temel barındırma için 1-10 arası.

Hesaplarınızı ayarlamak için, e-posta kontrol panelinize erişiminiz olacak. E-posta: bir e-posta sunucusu, ve bir uygulama. kullanmak için iki şey gereklidir. Bu bir Outlook istemcisi, veya Gmail veya Yahoo gibi Web postalarına erişim olabilir.

NS e-posta sunucusu Sunucuya yüklenen yazılımdır. Kendisine gönderilen tüm postaları işler, ve ayrıca sahip olduğunuz tüm postaları gönderir.

Bu uygulama, telefonunuz, tabletiniz veya PC dahil olmak üzere herhangi bir cihazda çalışır. E-posta mesajları gibi e-posta mesajlarınızı, gönderip almanızı ve hatta organize etmenizi sağlar. Microsoft Outlook. İstemci posta sunucusunda yeni mesajları kontrol eder ve ardından indirir görmeleri için. Bu, mesajları okumanıza ve yazmanıza izin veren kontrol panelidir.

İyi haber: Çoğu e-posta istemcisi tüm e-posta sunucularıyla uyumludur. Birden fazla e-posta hesabı kullanmak için birden fazla sunucuya da bağlanabilirsiniz.

Hem kişisel hem de iş e-postalarınıza tek bir e-posta istemcisinden erişebilirsiniz. Outlook, en popüler e-posta programlarından biri, daha fazla seçenek sunar (takvimler ve görevler) Web postası, web postasından daha uygundur.

Web postası Bir tarayıcıdan erişilebilen çevrimiçi tabanlı bir e-posta arayüzüdür, Bunun nedeni, yerel olarak yazılım yüklemeye gerek kalmadan verilere daha kolay erişilebilmesidir.

İnternet erişimi olan herhangi bir cihaz e-postaları kontrol edebilir. E-posta protokolü, istemcinin sunucuya bilgi göndermesine izin veren bir kurallar ve yönergeler topluluğudur. POP (veya IMAP) en popüler e-posta protokollerinden ikisidir.

1. POP (Postane protokolü). Outlook, sunucudan e-posta indirmek ve bilgisayarınızda silmek için POP'u kullanır.

2. IMAP IMAP (İnternet mesajı erişim protokolü). IMAP, POP'tan daha gelişmiştir. IMAP ile e-postalar posta sunucusuna kaydedilir. Tüm istemcileri IMAP kullanıyorsa, istemciler bunlara her yerden erişebilir.

Posta verileriniz silinene kadar hem sunucuda hem de bilgisayarınızda saklanır. Planları karşılaştırırken tam IMAP desteği sunan bir barındırma paketi seçtiğinizden emin olun.

Borsa Bu, en iyi e-posta protokolüdür ve en maliyetlidir. Bu Microsoft protokolü, görevleri IMAP, olarak eşitlemenize ve ayrıca çalışanların takvimleri ve kişileri paylaşmasına olanak tanır.

Paranız varsa, posta kutusu hizmetinin gelişmiş işlevlerinden ve kullanışlı araçlarından yararlanmaya devam edebilirsiniz.

DKİM nedir?

Peter Goldstein, baş teknoloji sorumlusu, kurucu ortaktır. Valimail

DomainKeys Identified mail, veya kısaca DKIM,, bir kuruluşun imzalı e-postaları nasıl güvence altına alabileceğini ve alıcıların, mesajların amaçlanan göndericilerden gönderildiğini doğrulamalarına nasıl izin verebileceğini açıklar.

Açık anahtar şifreleme yöntemi bir çift anahtar üzerine kuruludur. Bir anahtar özeldir ve biri herkes tarafından görülebilir. Açık anahtar şifrelemesinde, özel anahtar sahibinin mesajları dijital olarak imzalaması yaygındır. Daha sonra herkes, ortak anahtar. Bu imza yöntemi DKIM tarafından kullanılır.

DKIM nasıl çalışır?

DKIM bu şekilde çalışan basit bir sistemdir:

DKIM'in Avantajları

DKIM, e-posta kimlik doğrulamasında öncülü olan Sender Policy Framework, (SPF), üzerinde birincil avantaja sahiptir. Yönlendirme yoluyla kimlik doğrulamayı korumayı amaçlamaktadır.

SPF IP'ye dayanır, bu, aracılar aracılığıyla gönderilen iletilerin SPF testlerinde başarısız olma olasılığının yüksek olduğu anlamına gelir. Bunun nedeni, kaynak etki alanının aracı IP adresini SPF kayıtlarına dahil etmemesidir (veya muhtemelen içermemesi gerekir).

DKIM'in kriptografik imzaları, alıcıların ileticilerin taşıma sırasında mesajlarını değiştirmediğinden emin olmalarını sağlar. Bu, orijinal gönderen sistem veya alıcı tarafından tanınmayan kötü niyetli ileticilere, karşı koruma sağlar.

DKIM tek başına yeterli değil

DKIM, Etki Alanına Dayalı İleti Kimlik Doğrulaması Raporlama ve Uygunluğu birleştirerek daha fazla koruma sağlayacaktır. DMARC, DKIM'in DKIM doğrulamasını bir e-postanın "Kimden" alanındaki içerikle uyumlu hale getirmesi için bir gerekliliktir. DKIM, ve DMARC, bir eksiksiz kimlik avı ve istenmeyen posta önleme çözümü.

Web sitesi barındırma için bu diğer satın alma kılavuzlarına göz atın: