ücretsiz geçici e-postalar

ücretsiz geçici e-postalar

English - French - Arabic - Bengali - Bulgarian - Catalan - Chinese - Croatian - Czech - Danish - Dutch - Estonian - Finnish - German - Greek - Gujarati - Hindi - Hungarian - Indonesian - Italian - Japanese - Kannada - Korean - Latvian - Malay - Malayalam - Marathi - Norwegian - Polish - Portuguese - Punjabi - Romanian - Russian - Serbian - Slovak - Slovenian - Swedish - Telugu - Tamil - Turkish - Ukrainian - Urdu - Vietnamese - Spanish -
2021-11-24
Jimmy raybe

Ücretsiz olarak geçici bir e-posta adresi alın

Muhtemelen bir hesap satın alırken, e-posta adresinizi nasıl vereceğinizi veya başka bir uygulama veya hesaba nasıl kaydolacağınızı. biliyorsunuzdur. Ancak, bu basit görünen eylem istenmeyen istenmeyen postalara veya hedefli reklamlara, yol açabilir ve hesabınızı bilgisayar korsanlarına maruz bırakabilir.

Bu nedenle tek kullanımlık bir adres çok faydalı olabilir. Bu hizmetlerden gerçek adresinizin yerini alabileceğiniz geçici bir adres alabilirsiniz. Yıllarca spam e-posta almaktan kaçınabilirsiniz, ve ayrıca hedefli reklamları, veri sızıntılarını, veya maruz kalma durumlarını atlayabilirsiniz. bir web sitesi saldırıya uğradığında spam mesajlar. Hepsi ücretsiz. mevcut en iyi geçici e-posta hizmetleri hakkında bilgi edinmek için okumaya devam edin.

Mevcut en güvenli tek kullanımlık e-posta istemcileri hangileridir?

Aceleniz mi varˀ Daha fazla aramanıza gerek yok,, çünkü aşağıdaki tablo tek kullanımlık e-posta adresleri için en iyi seçeneklerimizi listeliyor. Sadece birkaç tıklamayla bu sağlayıcılarla geçici bir e-posta adresi oluşturabilirsiniz. Gelin birlikte bir göz atalım her isim daha sonra ayrıntılı olarak.

 • ProtonMail Bu anonim hizmet, tek kullanımlık e-postadan daha fazlasını sunar, özellikle de premium hesaba yükseltmeyi seçerseniz.
 • 10 dakikalık Posta Bu hizmet, doğrulama gerektiren sitelerde kullanımı hızlı ve kolaydır.
 • Temp-Posta Bu premium hizmet, bilgisayarlarından reklamları kaldırmak ve depolama süresini uzatmak isteyenler içindir.
 • gerilla postası SpamAssassin, istenmeyen postaları sizi rahatsız etmeden önce zaplar ve etkileyici özelleştirilebilirlik sağlar.
 • E-postaondeck Posta günlüklerindeki rutin silme işlemleri de dahil olmak üzere, ciddi güvenlik standartlarından etkilendik.
 • Tek kullanımlık bir e-posta sağlayıcısının En İyi 5 listemizde dikkate alınabilmesi için belirli kriterleri karşılaması gerekir. Bunlar arasında:

  Bu hizmetler beklentilerimizi aşıyor. Ek faydalı özellikler de bulacaksınız. Hangi tek kullanımlık e-posta hizmeti seçeneğini seçerseniz seçin, kişisel veya iş hesaplarından istenmeyen postaları yönlendirmek için geçici bir adres oluşturacağından emin olabilirsiniz.

  Güvenli tek kullanımlık e-posta güvenliği: derinlemesine bir görünüm

  Detaylara geçelimǃ Aşağıda her tek kullanımlık hizmeti yakından inceleyeceğiz ve faydalarını ve dezavantajlarını sıralayacağız. Her hizmet anında bir e-posta adresi oluşturabilir ve belirli bir süre içinde e-postaları silebilir. anında fayda ve güvenlik, sizi bir tanesiyle eşleştirmeyi neredeyse garanti edebilirizǃ

  Hem öncelikli hem de öncelikli olmayan e-postaları tek bir hesapla yönetmenize olanak tanıyan her şey dahil bir hizmet arıyorsunuz. Doğru yere geldinizǃ

  Website ProtonMail


  ProtonMail, kullanıcıların tümüne aynı hesap üzerinden erişilebilen ek e-posta adresleri veya takma adlar, eklemesine olanak tanır.


  Bir kullanıcı, çeşitli amaçlar için kullanılabilecek bir dizi kimlik oluşturabilir. Ayrıca gelen ve giden postalarını düzenleyebilir ve gelen kutularını temiz tutabilir. Premium ProtonMail hesaplarında, aynı şekilde oluşturulmuş ve yönetilen ek e-posta adresleri olabilir. Premium kullanıcılar daha kısa etki alanı adresi (@pm.me), aracılığıyla e-posta gönderme olanağına sahipken, premium kullanıcı olmayan kullanıcılar.


  ProtonMail, birçok web tarayıcısının yanı sıra Android ve iOS tarafından da desteklenen bir açık kaynak hizmeti, Android cihazlarda kullanılabilir. ProtonMail'in İsviçre konumu, İsviçre gizlilik yasalarıyla korunduğu anlamına gelir. Bu, güvenlik bilincine sahip kullanıcılar için büyük bir avantajdırǃ ProtonMail hem tam disk şifreleme hem de uçtan uca şifreleme kullanır. Bu, hiçbir postayı görüntüleyemeyeceğiniz veya şifresini çözemeyeceğiniz anlamına gelir. ProtonMail herhangi bir kişisel bilgi vermenizi gerektirmez. Hizmet ayrıca IP günlüklerini tutmaz.

  ProtonMail'i ziyaret edin

  10 Minute Mail herkes tarafından kullanılabilecek harika bir araçtır. On dakikada inanılmaz miktarda fayda sağlar.

  Website for 10 Minute Mail


  10 Dakikalık Posta, herkes tarafından kullanılabilecek ve on dakikada çok fazla değer sunan harika bir araçtır.


  10 Dakikalık Posta tam olarak iddia ettiği şeydir - yalnızca 10 dakika içinde süresi dolan tek kullanımlık e-posta adresleri oluşturur. Zamanlayıcının süresi dolduktan sonra, gelen kutusunda saklanan tüm e-postalar da silinir. Oluşturulan e-postayı bu sayfayı açarak görebilirsiniz. 10 Dakikalık Posta sayfasını kapatmamanız şartıyla, istediğiniz yere girebilirsiniz.


  E-posta adresinizi doğrulamanızı isteyen web siteleri sorun değil. 10 Minute Mail e-postaları takip eder ve kullanıcıların tek kullanımlık adresleriyle e-postalarına yanıt vermelerini sağlar. Kullanıcılar herhangi bir gecikmeyi ortadan kaldırmak için 10 dakikalık zamanlayıcıyı sıfırlayabilir. zamanlayıcının süresi dolar, yine de 10 Minute Mail e-postalarını kurtarabilirsiniz. Herhangi bir kişisel veri gerektirmez ve 10 Minute Mail ayrıca videolardan ve fotoğraflardan meta verileri kaldırabilen bir kardeş şirkete sahiptir.

  10 dakikalık Postayı ziyaret edin

  Temp-mail kişisel bilgilerinizi saklamasa da, zamanlayıcısız tek kullanımlık e-posta adresleri sunar.

  Website Temp Mail


  Temp-mail, güvenilir bir tek kullanımlık e-posta adresi hizmeti, sizden kişisel bilgi istemez, bir hesap oluşturmak için gerekli değildir ve siz kaldırmadıkça veya alan listeleri değişmedikçe oluşturulan adresi otomatik olarak silmez. Bu, olumlu veya Neye ihtiyacınız olduğuna bağlı olarak olumsuz bir şey. Ancak, bu, zaman sınırınızın uzatılamayacağı anlamına gelmez. Temp posta gelen kutusu, e-postalarınızı gönderemeyecek olmanız dışında tam olarak diğer posta kutuları gibi çalışır,


  Temp-mail çok güvenlidir. E-postalarınızı yalnızca 2 saat saklar ve ardından IP adresleri de dahil olmak üzere tüm kişisel bilgilerinizi siler, kullanmayı bitirdiğinizde. Temp-mail App, Play, ve Chrome ve Safari tarayıcılarında kullanılabilir.

  Temp-Mail'i ziyaret edin

  Basit site tasarımından korkmayın. GuerrillaMail, yeni e-posta mesajları oluşturmak için güçlü bir araç, da mevcuttur.

  GuerrillaMail


  GuerrillaMail tek kullanımlık e-posta oluşturmak için kullanılabilir. Kullanıcılar doğrulama bağlantılarına tıklayabilir, ardından postayı kaldırabilir. GuerrillaMail gerisini halleder ve gelen kutunuzdaki istenmeyen postaları kaldırır. Hizmet gelen postaları bir saat süreyle tutsa da, süresi dolmaz.


  GuerrillaMail'in en dikkat çekici özelliği, tek kullanımlık adresinizi kullanarak orijinal posta gönderme ve oluşturma yeteneğidir. Kullanıcılar kendi e-posta adreslerini de seçebilir. Karıştırma Adresi özelliği GuerrillaMail tarafından önerilir. Birinin Gelen Kutusu Kimliğini, tahmin etmesini zorlaştırır. güvenliği artırır. Açık kaynaklı, olan GuerrillaMail,, gizliliği daha fazla korumak için yalnızca HTTPS şifrelemesi ile erişilebilir.

  GuerrillaMail'i ziyaret edin

  EmailOnDeck, kullanıcıların e-posta, göndermesinin yanı sıra spam receive almasına da olanak tanıyan verimli ve kullanımı kolay bir sağlayıcıdır.

  Emailondeck


  Emailondeck, en erişilebilir tek kullanımlık adres sağlayıcılarından biri sadece iki adımda sizin için bir e-posta adresi oluşturabilir. EmailOnDeck tamamen ücretsizdir ve posta gelen kutunuzu 24 saat boyunca saklar. Ancak, çerezlerinizi temizleyerek bunu hızlandırabilirsiniz. EmailOnDeck rutin olarak depolama maliyetlerini azaltmak için tüm postaları ve etkin silme günlüklerini siler. Bu hizmeti uzun vadeli çabalar için kullanmanız önerilmez.


  Yalnızca premium kullanıcılar, herhangi bir e-posta adresine doğrudan anonim posta gönderme olanağına sahiptir. Ücretsiz kullanıcılar, yine de diğer EmailOnDeck hesapları aracılığıyla güvenli posta gönderebilir. Premium hesaplar, reklamları kaldıracak ve kullanıcıların e-posta adreslerini kaydetmesine - veya yenilerini oluşturmasına - ek olarak izin verecektir. reklamları silmelerine izin verir. EmailOnDeck son derece güvenlidir. HTTPS üzerinden erişilebilir ve sunucuları TLS kullanır.

  Emailondeck'i ziyaret edin

  Diğer sağlayıcılara da göz atabilirsiniz. Bu hizmetler tek kullanımlık e-posta adresleri de sunar:

  Tek kullanımlık bir e-posta adresi ne anlama gelir?

  Hepimizin ideal bir dünyada her şey için kullanabileceğimiz tek bir e-posta adresi olurdu. İstenmeyen e-posta olmazdı. Vardır. Bu, insanları istenmeyen posta sayısını azaltmanın yollarını aramaya yöneltebilir. Tek bir çözüm, tek kullanımlık bir e-posta adresidir. Ama bunlar ne?

  Bunlar geçicidir. Tek kullanımlıktır. Outlook veya Gmail ile uyumlu değildir. Bir hesap oluşturmanıza, veya ad, adres, telefon numarası veya fiziksel adres gibi kişisel bilgilerinizi, vermeniz gerekmeyecektir.

  Aşağıda listelenen siteyi ziyaret ederdiniz, ardından geçici e-posta adresinizi oluşturmak için bu adımları izlersiniz. Ardından, adresi kopyalayıp normalde asıl e-postanızı göndereceğiniz başka bir forma yapıştırırsınız.

  Kulağa oldukça uygun geliyor değil mi? İstenmeyen tüm istenmeyen postaların tek kullanımlık adrese gönderileceğinden emin olabilirsiniz. Ayrıca belirli bir süre sonra kendi kendini imha edecektir. İlişkili adres, herhangi bir veritabanına eklenmeyecektir. sızıntı olabilir. Gelen kutunuz ve kişisel bilgileriniz temiz kalacaktır.

  Bu tek kullanımlık hizmetlerin bazı sınırlamaları vardır. Bu tek kullanımlık hizmetler bir Gmail hesabı veya Outlook hesabı ile aynı yardımcı programı sunmaz. İmza veya klasör oluşturmanıza izin verilmeyecektir, Herhangi birinin postanızı veya BCC'yi okuyup okumadığını doğrulayın diğerlerini. Bazı tek kullanımlık e-postalar servis sağlayıcılar silinen postaları iletme, gönderme veya kurtarma olanağı sunar.

  Tek kullanımlık bir e-posta adresinin anlamı nedir ve neden buna ihtiyacınız var?

  Günümüzde, internet kolaylık etrafında dönüyor. Bir web sitesine veya uygulamaya birincil e-posta adresinizi girmek, geçici oluşturmaktan çok daha kolaydır. Ancak, bunu yaptığınızda, verileriniz herkese açık hale gelir ve size spam mesajları göndermek için kullanılabilir veya daha kötüsü. Tek kullanımlık e-posta adreslerini ve nasıl çalıştıklarını biliyor olsak da, neden birileri onları kullanırˀ Tek kullanımlık e-posta adreslerini kullanmak için birçok neden vardır. Aşağıda bazı yaygın nedenler bulunmaktadır.

  ✉️Spam merkezi

  Spam, tüm e-posta adreslerinin bir numaralı düşmanıdır. Bu e-posta listelerinden çıkmak için kolayca saatler harcayabilirsiniz, ancak daha sonra spam ile altınızda kartopu gibi olur. Bu yüzden insanlar bu spam akışını önlemek için tek kullanımlık e-posta adreslerine yatırım yapar. spam göndericilerin birincil hesabınızı hedeflemesinden.

  💰Suçsuz harcama

  Ayrıca, tek kullanımlık e-postalar alışveriş için harikadır. Daha önce hiç gitmediğiniz ve herhangi bir reklam spam'i olmasını istemediğiniz bir web sitesinden yalnızca bir kez alışveriş yapmak isteyebilirsiniz. benzer teklifleri ve satışları içeren sadakat kartınıza, kaydolursunuz.

  👻Hayalet siteler

  Hepimizin başına gelir. Bazen şu anda ziyaret ettiğiniz uygulamayı veya siteyi tekrar kullanmayabilirsiniz. Bu durumlarda, geçici bir e-posta ile kaydolmak daha rahatlatıcıdır. Ücretsiz denemelerle ilgileniyorsanız ve bir e-posta vermeniz gerekiyorsa erişim elde etmek için adres, geçici bir tane kullanmayı düşünün. Her iki hizmeti de kullanabilir ve unutabilirsiniz.

  ⛓Güvende kalmak

  Tek kullanımlık e-postalar istenmeyen e-postalardan kaçınmanın harika bir yolu olabilir ancak aynı zamanda hayati bir güvenlik amacına da hizmet ederler. Şartlar ve koşulları hiç okumadan kaydolduğumuz için hepimiz suçluyuz. Site tarafından paylaşmanız veya satmanız için sizden izin isteniyor olabilir. bilgileriniz. Siteler, e-posta adresinizi reklamverenlere bile verebilir.

  İşte başlıyorsunuzǃ Bu, e-posta gelen kutunuzu bir kuruş harcamadan nasıl düzenli, güvenli ve temiz tutacağınızı gösteren hızlı bir turdur.

  Bir şey daha...

  Ancak, geçici bir adres kullanmamanın daha iyi olduğu durumlar vardır.

  Bankacılık, eğitim, ve tıbbi siteler gibi önemli hizmetlere kaydolmak için tek kullanımlık e-posta adresleri kullanılması önerilmez. Süresi dolmuş tek kullanımlık bir e-posta adresi kullanarak kaydolursanız, şifreyi sıfırlamanız gerekebilir. banka hesap özetleri veya size gönderilen tıbbi kayıtlarınızın bir kopyası.

  Çözüm

  Tek kullanımlık e-postalara sahip olarak stresinizi azaltabilirsiniz. Sadece birkaç dakika içinde geçici bir e-posta adresi oluşturabilirsiniz. Bu, web sitelerine kaydolmanızı, yarışmalara katılmanızı ve satın alma yapmanızı sağlar. Ve kazandığınızdan emin olabilirsiniz. ´aylarca spam mesaj almayın. İyi bir tek kullanımlık e-posta, basit ve uygun maliyetli bir güvenlik önlemidir. Gerçek adresinizi değil, tek kullanımlık bir e-posta vererek verilerinizi olası sızıntılardan koruyabilirsiniz. Ek olarak, kullanarak kendinizi güvende hissetmenizi sağlar. güvenlik kayıtları zayıf olan web siteleri. Bu sitelerden en az birine yer işareti koymaya değer.

 • ProtonMail Bu anonim hizmet, tek kullanımlık e-postadan daha fazlasını sunar, özellikle de premium hesaba yükseltmeyi seçerseniz.
 • 10 dakikalık Posta Bu hizmet, doğrulama gerektiren sitelerde kullanımı hızlı ve kolaydır.
 • Temp-Posta Bu premium hizmet, bilgisayarlarından reklamları kaldırmak ve depolama süresini uzatmak isteyenler içindir.
 • gerilla postası SpamAssassin, istenmeyen postaları sizi rahatsız etmeden önce zaplar ve etkileyici özelleştirilebilirlik sağlar.
 • E-postaondeck Posta günlüklerindeki rutin silme işlemleri de dahil olmak üzere, ciddi güvenlik standartlarından etkilendik.
 • İşte en iyi 5 güvenli tek kullanımlık e-posta hizmeti seçeneğimiz. Hepsinin kullanımı kolaydır ve bir kuruşa bile mal olmaz. Bazıları anonim olarak yanıt vermenize ve yeni e-posta adresleri oluşturmanıza bile izin verir.