Najlepší poskytovatelia e-mailových služieb roku 2022: obchodné, platené a bezplatné

Najlepší poskytovatelia e-mailových služieb roku 2022: obchodné, platené a bezplatné

English - French - Arabic - Bengali - Bulgarian - Catalan - Chinese - Croatian - Czech - Danish - Dutch - Estonian - Finnish - German - Greek - Gujarati - Hindi - Hungarian - Indonesian - Italian - Japanese - Kannada - Korean - Latvian - Malay - Malayalam - Marathi - Norwegian - Polish - Portuguese - Punjabi - Romanian - Russian - Serbian - Slovak - Slovenian - Swedish - Telugu - Tamil - Turkish - Ukrainian - Urdu - Vietnamese - Spanish -
2021-11-11
Jimmy raybe

Najlepší poskytovatelia e-mailových služieb roku 2022: obchodné, platené a bezplatné

The best email service providers of 2022: business, paid and free

1. ProtonMail

2. Gmail

3. Outlook

4. Yahoo Mail

5. Zoho

Našli ste najspoľahlivejšieho poskytovateľa e-mailových služieb, ktorý je dnes k dispozícii.

Je ľahké nájsť najlepších poskytovateľov e-mailových služieb. Jeden účet môžete získať prihlásením sa k ISP. Viac môžete získať vytvorením účtu v Google, Microsoft, alebo iných významných menách. Kúpte si slušný balík webhostingu a pravdepodobne získate získať dostatok e-mailových adries pre veľkú spoločnosť, bez akýchkoľvek dodatočných nákladov.

Môže byť ťažké vybrať si pre vás správneho poskytovateľa e-mailových služieb, najmä pri práci na diaľku. Ako fungujú filtre nevyžiadanej poštyˀ Je ľahké usporiadať si e-mailovú schránkuˀ Je možné pristupovať k svojmu účtu prostredníctvom iných e-mailových klientov A čo používanie služby s vlastná doména a vaša vlastná adresa (vašemeno@vašadoména.com)ˀ

Pokračujte v čítaní a pozrite si náš zoznam najlepších poskytovateľov e-mailových služieb. Zatiaľ čo všetci ponúkajú slušné, bezplatné služby, s určitými obmedzeniami, budeme diskutovať aj o ich komerčných ponukách, ktoré sú priateľské k podnikaniu a poskytujú funkčnosť, výkon a doplnky požadované náročnými zákazníkmi.Pozrite sa na najlepší poskytovatelia e-mailového hostingu a najlepší zabezpečení poskytovatelia e-mailuTiež by vás mohlo zaujímať najlepšia obchodná sieť VPN pre teba.

Toto sú najlepší poskytovatelia e-mailových služieb v roku 2022:

Best email providers: Proton

1. ProtonMail

Bezpečný a súkromný e-mail so zameraním na súkromie

Dôvody na kúpu
Dôvody, ktorým sa treba vyhnúť

Pri registrácii u poskytovateľa e-mailových služieb sa stretnete s mnohými problémami s ochranou osobných údajov. Yahoo Mail,, napríklad vás požiada o vaše mobilné číslo a meno. Google Mail a niektoré ďalšie služby môžu skenovať vaše správy, aby mohli vykonávať užitočné akcie,, ako je pridávanie udalostí a kalendárov. do kalendárov. Takmer každá služba vám poslúži s reklamami.

ProtonMail, švajčiarska poštová služba, je zameraná na súkromie. Zaregistrujte sa anonymne. Neexistuje žiadny protokol o vašej IP adrese. Všetky e-maily sú na konci šifrované. To znamená, že ProtonMail a nikto iný ich nemôže čítať. Môžete tiež použiť overenie adresy aby ste sa uistili, že bezpečne komunikujete so správnou osobou. Zavedenie kryptografie eliptickej krivky,, ktorá poskytuje dodatočnú bezpečnosť a urýchľuje sťahovanie,, bolo možné v apríli 2019. Platení zákazníci majú prístup k funkcii Späť, ako aj k aplikácii import-export. Táto aplikácia im umožňuje prenášať e-maily medzi účtami a sťahovať e-maily do svojich zariadení.

Tieto obmedzenia sú značné. Existujú určité obmedzenia. Produkt sa dodáva s malým 500 MB úložného priestoru, dokáže odoslať iba 150 správ za deň a má veľmi málo organizačných nástrojov,, ako sú štítky, inteligentné filtre, priečinky, alebo štítky. End-to-end šifrovanie ProtonMail nie je t použiť na e-maily pre iných klientov. Môžete však posielať šifrované správy na ProtonMail pomocou funkcie Secure Message.

Zdá sa však nespravodlivé kritizovať bezplatnú službu, ktorá nezobrazuje žiadne reklamy a nemá pripojené žiadne reťazce.

ProtonMail ponúka ďalšie možnosti ukladania. Môžete platiť USD, EUR, a CHF za mesiac. Účet Plus zahŕňa 5 GB úložného priestoru a 1, 000 správ/deň. Umožňuje vám tiež vytvárať vlastné domény (vaša@vašadoména.com), podporu pre priečinky filtrov a štítky, ako aj ďalšie funkcie, ako sú skupiny kontaktov.

Plán Professional pridáva viac úložného priestoru a e-mailových adries, a možno ho použiť aj na hosťovanie druhej domény. Zahŕňa tiež podporu pre viacerých používateľov a univerzálne e-mailové adresy. Cena je za používateľa za mesiac (75 dolárov ročne),, vďaka čomu je cenovo dostupné, ak je pre vás zabezpečenie ProtonMail dôležité,, ale tiež výrazne drahšie ako obchodné účty od veľkých konkurentov.

Best email providers: Google

2. Gmail

Výkonný nástroj webmailu Google netreba predstavovať

Dôvody na kúpu
Dôvody, ktorým sa treba vyhnúť

Gmail od Google bol prvýkrát uvedený na trh v roku 2004. Odvtedy je popredným poskytovateľom bezplatných e-mailových služieb s viac ako miliardou zákazníkov po celom svete.

Minimalistické webové rozhranie Gmailu je absolútnou špičkou. Obrazovka je venovaná vašej doručenej pošte s minimálnym neporiadkom a panelmi s nástrojmi. Môžete jednoducho čítať správy a odpovedať na ne pomocou konverzácií.

Tento nástroj má veľký potenciál. Funkcia dynamickej pošty Gmailu ho robí interaktívnejším. Môžete vykonávať akcie priamo zo svojho e-mailu, ako je vyplnenie prieskumu alebo odpovedanie na komentáre v Dokumentoch Google. Správy môžete automaticky filtrovať do kategórií na záložkách, ako sú Primárne, Sociálne, a propagácie, ktoré vám pomôžu zamerať sa na to, čo chcete. Svoju poštovú schránku môžete udržiavať čistú pomocou blokovania spamu. Ostatné účty je možné spravovať z rovnakého rozhrania, vrátane Outlook, Yahooǃ, alebo akéhokoľvek iného e-mailu IMAP/POP. Pre váš Disk je k dispozícii aj 15 GB úložného priestoru, doručená pošta a fotografie.

Na prístup k Gmailu offline sa vyžaduje prehliadač Google Chrome. Stále však môžete pristupovať k Gmailu odkiaľkoľvek. Môžete tiež použiť možnosť odloženia na odloženie e-mailov na nastavený čas. Tento e-mail bude automaticky označený ako dôležitý.

Iné funkcie môžu byť problematickejšie. Správy môžete filtrovať pomocou vlastných systémov označovania namiesto ich usporiadania do priečinkov. Toto je bežná metafora, ktorej rozumejú takmer všetci používatelia. Hoci to funguje a ponúka určité výhody,, nie je to najobľúbenejšia metóda. Gmail, pričom vynikajúca služba, je solídnou voľbou ako vášho prvého poskytovateľa e-mailu.

Google ponúka obchodne orientovanú platenú verziu Gmailu vo forme Google Workspace.

Google Workspace, Verzia Microsoft Office od Googlu je riešením Microsoft Office od Googlu. Získate nástroje na vytváranie dokumentov, tabuliek, a prezentácií. Kalendáre si môžete usporiadať pomocou zdieľaných kalendárov, máte video a hlasovú konferenciu pre online stretnutia a máte k dispozícii nepretržitú podporu uistite sa, že všetko beží hladko.

Funkcie podobné balíku Office ho robia drahším ako jeho náprotivky iba cez e-mail. Ceny začínajú na 1 doláre na používateľa pri základnom pláne. Je to dobrý obchod,, ale za peniaze získate veľkú hodnotu. Ak plánujete používať Google Workspace,, môže to byť oplatí sa investovať. Môžete získať 14-dňovú skúšobnú verziu zadarmo, aby ste to zistili.

Best email providers: Microsoft Outlook

3. Outlook

Toto je skvelé miesto, najmä pre používateľov Office 365.

Dôvody na kúpu

Webové rozhranie Outlooku je rovnaké ako vo verzii pre stolné počítače. Obsahuje priečinky, organizačné nástroje, aktuálny obsah priečinkov, a jednoduché panely s náhľadmi (s reklamami v prípade bezplatného účtu).

Panel nástrojov vám umožňuje rýchly prístup k bežným funkciám a kliknutím pravým tlačidlom myši na správy alebo priečinky získate všetko. Podrobnosti sa rýchlo dozviete, ak ste niekedy používali e-mailového klienta.

Rozhranie sa môže zdať jednoduché,, ale obsahuje veľa pohyblivých častí. Táto služba zisťuje a umiestňuje dôležité e-maily do sústredenej doručenej pošty. Udržuje akékoľvek rozptýlenie mimo vašich očí. Udalosti, ako sú lety alebo rezervácie večere, môžete pridávať do kalendára automaticky. Môžete jednoducho zdieľajte svoj kalendár Outlook.com s používateľmi Outlook.com. Office 365 Môžete si tiež uložiť udalosti do rodinného kalendára, aby ich všetci videli. K dispozícii sú aj niektoré skvelé funkcie,, ako napríklad možnosť zahrnúť prieskumy do e-mailov programu Outlook.

OneDrive podporuje vynikajúce prílohy, vrátane možnosti zdieľať súbory OneDrive priamo ako odkazy alebo kópie. Pripojiť súbory k vášmu Disku Google, účty Dropbox, Box, alebo Box. Poštová schránka s kapacitou 15 GB vám umožňuje ukladať veľa súborov.

Toto všetko pre nás fungovalo dobre. Ak sa však vyskytnú nejaké problémy s predvolenými nastaveniami, môžete ich zmeniť v dialógovom okne Nastavenia programu Outlook.com. Hoci toto neponúka toľko možností ako Gmail, je dobre organizované a umožňuje vám ovládanie rozloženia, pravidlá príloh a spracovanie správ.

Spoločnosť Microsoft ponúka aj niekoľko integrácií založených na aplikáciách, ktoré možno použiť na zlepšenie služieb. Integrácia Skype je k dispozícii v beta verzii. Aplikácie uľahčujú prístup k Evernote, PayPal a GIPHY.

Inovácie Office 365 vám poskytnú doručenú poštu bez reklám, 50 GB ukladacieho priestoru na poštu, a obrovský ukladací priestor OneDrive s kapacitou 1 TB. Medzi ďalšie funkcie patrí offline práca, profesionálne formátovanie správ, podpora založená na chate a obnova súborov po útokoch ransomware. Získate tiež najnovšie verzie programu Word Excel PowerPoint. Toto všetko môžete získať už za mesiac s osobným plánom Office 365 pre jedného používateľa, alebo za 70 dolárov na celý rok.

Best email providers: Yahoo Mail

4. Yahoo Mail

Tento výkonný produkt prichádza s niekoľkými úžasnými doplnkami

Dôvody na kúpu
Dôvody, ktorým sa treba vyhnúť

O Yahoo Mail sa v súčasnosti nehovorí najviac, ale najnovšia verzia Yahoo Mail má profesionálny vzhľad a dobre obstojí v porovnaní so svojimi najlepšími konkurentmi.

Je podobný Gmailu v tom, že zobrazuje veľký pohľad na vašu doručenú poštu a umožňuje vám rýchlo filtrovať správy podľa typu obsahu (Fotografie. Dokumenty. Cestovanie). Môžete tiež prehliadať všetky konverzácie a e-maily jediným kliknutím. Môžete si organizovať poštu do vlastných priečinkov a upravte rozloženie tak, aby sa zobrazil náhľad správy len niekoľkými kliknutiami. Môžete sa tiež odhlásiť z odberu bulletinov bez toho, aby ste opustili svoju doručenú poštu Yahoo Mail.

Výkonný motor sa integruje s Facebookom a podporuje textové správy a SMS. Prístup je možný aj cez POP, web a IMAP. Svoj e-mail môžete dokonca preposlať na inú adresu. S týmito cennými doplnkami môžete uložiť takmer všetko, čo dostanete, až do veľkosti 1 TB,. jednorazové e-mailové adresy na ochranu súkromia,, ako aj obrovské úložisko poštovej schránky s kapacitou 1 TB.

Nároční používatelia sa môžu v priebehu času stretnúť s problémami. Flexibilita a výber systému označovania Gmailu nie sú pre Mail k dispozícii. Existuje tiež menej nastavení, vylepšení a možností, ako nájdete inde. Yahoo Mail, je však skvelá služba, ktorá by mala byť zahrnuté vo vašom zozname e-mailov.

Yahoo poskytuje Business Mail Plan s ďalšími funkciami, rovnako ako ostatní poskytovatelia. Vrcholom je možnosť používať službu s vlastnou doménou (vašemeno@vašadoména.com),, aj keď existujú aj ďalšie výhody,. Môžete tiež importovať kontakty z Facebooku a Gmail. Všetku vašu poštu si môžete prezerať na jednej obrazovke. K dispozícii sú tiež všetky obchodné nástroje na zvýšenie produktivity, ako sú viaceré kalendáre, správa dokumentov, analytika, a mnohé ďalšie.

Ceny začínajú na .19 mesačne za poštovú schránku, a účtujú sa ročne. S pridaním poštových schránok klesajú:.59 za 5 poštových schránok,.19 každá za 10 a.20 za 20. Budete ich musieť kontaktovať. Yahoo Mail Pro má tiež možnosť mesačného stanovovania cien iba.49 Získate poštovú schránku bez reklám, prioritný zákaznícky servis a ďalšie funkcie.

Yahooǃ obnoví vašu doménu tak dlho, kým budete mať aktívne predplatné.

Zoho is the best email provider

5. Zoho

E-mailová služba, ktorá ponúka veľa funkcií za málo peňazí

Dôvody na kúpu

Zoho Workplace, e-mailová služba, ktorá je orientovaná na podnikanie, ponúka systém správy dokumentov, online kancelársky balík a nástroje na spoluprácu.

Zoho ponúka bezplatný plán, ktorý podporuje 25 používateľov. Avšak, máte ďalších 25 používateľov, ak im iní odporučia službu.Update: Zoho je v procese prestavby svojho odporúčacieho programu. To znamená, že momentálne nie je k dispozícii.Každý balík sa dodáva s piatimi gigabajtmi ukladacieho priestoru poštových schránok a je kompatibilný s jednou doménou. Toto je funkcia, ktorú nenájdete v komerčných produktoch. Pridajte do prezentácie, tabuľkový procesor a textový procesor a vyzerá to ako veľa.

Jednoducho sa používa a ponúka dobrý výber funkcií, ktoré vám pomôžu organizovať vaše e-mailové: tagy, priečinky, filtre a inteligentné vyhľadávanie. Ak chcete rozšíriť alebo nahradiť jednoduché skratky úplnými slovami alebo frázami, môžete si vytvoriť prispôsobené klávesové skratky. Zoho zaviedlo aj offline režim, ktorý vám umožňuje pristupovať k vášmu e-mailu a odpovedať naň, aj keď je váš internet vypnutý. Zoho Mail ponúka aj klienta IMAP, ktorý vám umožňuje konfigurovať, synchronizáciu a spravovať ďalšie e-mailové účty IMAP.

Aj keď má bezplatný plán určité obmedzenia,, je celkom jednoduchý. Bezplatný plán poskytuje iba webový prístup a nepodporuje preposielanie e-mailov.

Plán Zoho Standard rieši tento problém. Za obyčajný mesačný poplatok (len 1 USD na používateľa), získate prístup IMAP/POP, preposielanie e-mailov a aktívnu synchronizáciu. Máte tiež 30 GB úložného priestoru a limit 30 MB príloh. Ide o zvýšenie od 25 MB pre bezplatný plán. Existujú ďalšie vylepšenia,, napríklad možnosť posielať súbory cez cloud používateľom, ktorí nie sú Zoho. Existujú dve možnosti: plán Lite, ktorý stojí menej na používateľa a má menej funkcií; alebo plán Professional, ktorý pridáva ďalšie funkcie na používateľa.

Hoci mnohé z týchto funkcií možno nájsť inde,, podniky a každý, kto používa nástroje balíka Office alebo podporu vlastnej domény, ich bude milovať. Oplatí sa pozrieť.

Pozrite si tento súhrn. Najlepší poskytovatelia hostingu WordPress