Najlepší poskytovatelia e-mailového hostingu 2022

Najlepší poskytovatelia e-mailového hostingu 2022

English - French - Arabic - Bengali - Bulgarian - Catalan - Chinese - Croatian - Czech - Danish - Dutch - Estonian - Finnish - German - Greek - Gujarati - Hindi - Hungarian - Indonesian - Italian - Japanese - Kannada - Korean - Latvian - Malay - Malayalam - Marathi - Norwegian - Polish - Portuguese - Punjabi - Romanian - Russian - Serbian - Slovak - Slovenian - Swedish - Telugu - Tamil - Turkish - Ukrainian - Urdu - Vietnamese - Spanish -
2021-11-11
Jimmy raybe

Najlepší poskytovatelia e-mailového hostingu 2022

The best email hosting provider

E-mailový hosting je podobný službám. Získať e-mailový účet je jednoduché. Zaregistrujte sa u svojho poskytovateľa internetových služieb a zaregistrujte sa u Google. Potom, zakúpte účet webhostingu. Štandardné plány však neposkytnú rovnakú kvalitu ako profesionálni používatelia.

S týmito plánmi môžete ľahko získať spoľahlivejšie a efektívnejšie e-mailové hostingové služby. Presné podrobnosti o tom, čo získate, budú závisieť od vášho poskytovateľa. Avšak, môžu byť podporované väčšie prílohy (až 50 MB), 50 GB úložného priestoru alebo viac pre vašu e-mailovú schránku, a online úložisko. Umožňuje zdieľanie súborov s inými používateľmi. Pribalené aplikácie, ako je Online, Exchange a podpora Active Directory pre podnikových používateľov – plus 24/7 podpora v prípade núdze.

Váš e-mail bude fungovať s vlastnou doménou (adresa@vašastranka.com), a jeho nastavenie je zvyčajne jednoduché. Na nahradenie služby webového hostiteľa možno použiť plán e-mailového hostingu alebo to môžete vyskúšať bez akéhokoľvek hosťovania.

Kvalitné služby za nižšiu cenu 1 dolár mesačne S bezplatnými skúšobnými možnosťami a cenami pre jednotlivých používateľov, každý môže ľahko skontrolovať trh s e-mailovým hostingom. Poskytli sme súhrnné súhrny pre piatich najlepších poskytovateľov e-mailových služieb k 20. októbru 21.

je jediným miestom, kde nájdete túto exkluzívnu funkciu.

Dôvody na kúpu

Toto je skvelá voľba pre malé podniky s obmedzeným počtom zamestnancov, ktorí nepotrebujú míňať stovky na e-mailové účty. Predplatitelia vlastnení EIG získajú exkluzívny e-mailový balík, ktorý obsahuje firemný e-mail. Neobmedzené e-mailové účty, neobmedzené úložisko za čo najmenej 2 – 75 dolárov Ak platíte za 3 roky,, je to veľmi malá suma. 99 dolárov Termín bude na celú dobu trvania. Ale je naozaj neobmedzený?

Bluehost tvrdí, že neexistujú žiadne oficiálne obmedzenia. Bluehost tiež uviedol, že zatiaľ čo e-mailové účty je možné vytvárať neobmedzene, závisí to od ukladania súborov. Zákazníci musia dodržiavať Zmluvné podmienky, aby bola funkcia e-mailu plne aktivovaná. Zákazníci, ktorí pracujú v rámci Podmienok služby sa nemusíte obávať technických obmedzení pre e-mailové domény alebo webové stránky.

Tak o čo ideˀ Toto je základnejšie riešenie, ako si možno myslíte. Získate IMAP4 a POP3 plus 24/7 podporu. Existujú tri možnosti pre webmail (ekvivalent k Outlook.com a Gmail.com); Horda; Roundcube, alebo Squirrelmail.

Ak chcete čítať e-maily offline,, môžete nakonfigurovať e-mailových klientov, ako sú Mail pre Windows 10 a Mozilla Thunderbird. Používateľské rozhranie uľahčuje vytvorenie novej adresy.

Najlepší lacný e-mailový hosting

Dôvody na kúpu

E-mailový hosting, ktorý je odlišný, ponúka rozhranie Flockmail,, ktoré uľahčuje odosielanie a vyhľadávanie e-mailov. Rozhranie možno použiť aj na vytváranie a správu plánov a je vhodné pre mobilné zariadenia.

Integrácia videa je k dispozícii na uľahčenie konferencií. Vďaka tomu je systém obzvlášť cenný pre podniky.

K dispozícii sú dva hlavné plány. Oba zahŕňajú až 50 e-mailových adries. Podpora viacerých zariadení a kontrola.

S Business Email Hosting Plan. získate 10 GB úložného priestoru a 2 e-mailové filtre 0 – 99 dolárov mesačne na poštovú schránku. Podnikové e-mailové hostingové plány zvyšujú tieto limity úložiska na 30 GB a umožňujú neobmedzené filtre pošty. 2 – 49 dolárov mesačne.

E-mailové hostingové plány spoločnosti Hostinger sú jednoduché a ľahko použiteľné, za nízku cenu.

DreamHost logo

3. e-mailový hosting Dreamhost

E-mailový hosting, ktorý je spoľahlivý pre vaše podnikanie

Dôvody na kúpu

Dreamhost Tento etablovaný poskytovateľ webhostingových služieb ponúka samostatný e-mailový hosting okrem množstva iných balíkov.

Dreamhost ponúka hosťovanie e-mailov s predvolenou kapacitou 25 GB úložného priestoru. Umožňuje vám tiež synchronizovať e-maily medzi mobilnými a stolnými zariadeniami. K dispozícii je aj bezplatná webová e-mailová platforma bez reklám.

Inteligentné antispamové filtre sú ďalšou kľúčovou funkciou. Filtrujú nielen spam, vírusy a malvér, ale môžu vás chrániť aj pred phishingovými útokmi. Tento filter sa prispôsobuje novým hrozbám, takže váš počítač je chránený.

Hosťované e-mailové účty ponúkajú niekoľko kľúčových výhod. Po prvé, zostáva prepojené s doménou vašej firmy. Vyzerá to oveľa profesionálnejšie ako neplatené e-mailové účty.

Poskytuje vám tiež úplnú kontrolu nad vašimi údajmi. Vaše e-maily sa nebudú automaticky skenovať, aby vám posielali reklamu,, čo často robia poskytovatelia bezplatných e-mailov.

Ceny sú relatívne dostupné a závisia od toho, či chcete platiť ročné alebo mesačné platby. Len 99 dolárov mesačne za mesačné plány 1.99 dolárov mesačneRočný záväzok ju zníži na približne 1 – 67 dolárov mesačne.

Zoho Mail

4. Zoho Mail

Máte rôzne možnosti a bezplatný plán.

Dôvody na kúpu
Dôvody, ktorým sa treba vyhnúť

Zoho Mail, hostovaná e-mailová služba, ktorá obsahuje balík online kancelárskeho softvéru a mnoho ďalších funkcií, sa nazýva e-mail. Najnovšie funkcie Zoho Mail zahŕňajú režim offline a vyvolávanie pošty. Veľké prílohy môžu mať až 250 MB. K dispozícii sú aj audio/video hovory . Zoho Mail má klienta IMAP, ktorý vám umožňuje konfigurovať, synchronizáciu a spravovať ďalšie e-mailové účty pomocou protokolu IMAP.

Získate päť poštových schránok s veľkosťou až 5 GB, 25 MB limitov pre prílohy a prístup cez webovú poštu s bezplatným plánom. Odporučenie priateľovi vám môže pomôcť získať podporu pre ďalších 25 poštových schránok. Bohužiaľ, program odporúčaní nebol v čase písania tohto článku dostupný z dôvodu prestavba.

Štandardný plán zahŕňa podporu IMAP/POP, 500 MB príloh, 30 GB úložného priestoru, 5 GB priestor pre súbory a možnosť pracovať s viacerými doménami. Tento plán je výkonnejší ako prémiové ponuky a ponúka rovnaké nástroje produktivity ako štandardný balík, ale za zlomok ceny náklady. 3 doláre Na používateľa, za mesiac. Ročne fakturované.

Plány Zoho Professional ponúkajú 100 GB úložného priestoru na používateľa, 1 GB príloh a podporu pre skupiny Active Directory. Môžete ho získať len pre jedného používateľa za mesiac, alebo ročne. Je veľmi cenovo dostupný za to, čo dostanete, pokiaľ ide o úložisko a ďalšie funkcie. Plán Lite má menej funkcií, ale je stále k dispozícii. 1 dolár Na používateľa, za mesiac. Ročne fakturované.

Najlepšie úložné riešenie pre e-mailový hosting

Dôvody na kúpu

K dispozícii je veľa možností hostenia firemných e-mailov. Ponúkajú veľké kapacity úložiska,, ktorým sa môže vyrovnať len málo iných poskytovateľov. Pre používateľov e-mailu v podnikaní existuje veľa možností zabezpečenia.

E-mailové rozhranie je tiež webové, takže je prístupné z vášho mobilného zariadenia, ako aj z počítača.

K dispozícii sú štyri možnosti e-mailového hostingu, s úložným priestorom od 50 GB do 150 GB, 10 alebo neobmedzený počet e-mailových schránok a 1 alebo neobmedzený počet e-mailových domén. Všetky plány ponúkajú ochranu proti spamu, ako aj POP3/IMAP/SMTP.

Ceny začínajú na 2.95 dolárov mesačneNajdrahší plán je najlacnejší. 9 – 95 dolárov mesačneToto sú uvádzacie cenové ponuky. Toto sú len uvádzacie ceny a obnovy začínajú od 3 – 95 USD až 19 – 95 USD respektíve.

Scala Hosting má širšiu škálu e-mailových hostingových plánov pre seriózne podniky ako iní poskytovatelia. Veľkorysé úložisko tiež stojí za zváženie.

Desať vecí, na ktoré by ste si mali dávať pozor pri hosťovaní e-mailu.

Tieto e-mailové funkcie sú vám k dispozícii, ak chcete mať e-mailové účty spolu s vašou stránkou.

Mnoho hostingových spoločností vám ponúka možnosť, aby bol váš e-mail hostený (email@vašadoména.com). www.com Balík obsahuje rôzne e-mailové účty, zvyčajne 1-10 pre základný hosting.

Ak chcete nastaviť svoje účty, budete mať prístup k ovládaciemu panelu e-mailu. Používanie e-mailu vyžaduje dve veci, e-mailový server, a aplikáciu.

The e-mailový server Je to softvér, ktorý je nainštalovaný na serveri. Spracúva všetku poštu, ktorá je naň odoslaná, a tiež odosiela všetku poštu, ktorú máte.

Táto aplikácia funguje na akomkoľvek zariadení, vrátane vášho telefónu, tabletu alebo počítača, umožňuje vám organizovať odosielanie a prijímanie e-mailových správ, ako sú e-maily, a dokonca ich organizovať. na zobrazenie. Toto je ovládací panel, ktorý vám umožňuje čítať a písať správy.

Dobrá správa: Väčšina e-mailových klientov je kompatibilná so všetkými e-mailovými servermi. Môžete sa tiež pripojiť k viacerým serverom, aby ste mohli používať viacero e-mailových účtov.

Máte prístup k svojim osobným aj pracovným e-mailom z jedného e-mailového klienta. Outlook,, jeden z najpopulárnejších e-mailových programov, ponúka viac možností (kalendáre a úlohy) Webmail je pohodlnejší ako webmail.

Webmail Ide o online e-mailové rozhranie,, ku ktorému je možné pristupovať z prehliadača. Je to preto, že údaje sú ľahšie dostupné bez nutnosti lokálnej inštalácie softvéru.

Akékoľvek zariadenie s prístupom na internet môže kontrolovať e-maily. E-mailový protokol je súbor pravidiel a pokynov, ktoré umožňujú klientovi odosielať informácie na server. POP (alebo IMAP) sú dva z najpopulárnejších e-mailových protokolov.

1. POP (Poštový protokol). Outlook používa POP na sťahovanie e-mailov zo servera a ich odstránenie vo vašom počítači.

2. IMAP IMAP (Internet message access protocol). IMAP je pokročilejší ako POP. Vďaka IMAP sa e-maily ukladajú na poštovom serveri. Klienti k nim môžu pristupovať odkiaľkoľvek, ak všetci ich klienti používajú IMAP.

Údaje o vašej pošte budú uložené na serveri aj vo vašom počítači, kým sa neodstránia. Pri porovnávaní plánov sa uistite, že ste si vybrali hostiteľský balík, ktorý ponúka plnú podporu IMAP.

Výmena Výmena Toto je najlepší a najnákladnejší e-mailový protokol. Tento protokol Microsoft vám umožňuje synchronizovať úlohy ako IMAP, a tiež umožňuje zamestnancom zdieľať kalendáre a kontakty.

Stále si môžete užívať pokročilé funkcie a užitočné nástroje poštovej schránky, ak máte finančné prostriedky.

Čo je DKIMˀ

Peter Goldstein je spoluzakladateľom technologického riaditeľa. Valimail

DomainKeys Identified mail, alebo skrátene DKIM, popisuje, ako môže organizácia zabezpečiť podpisové e-maily a umožniť príjemcom overiť, že správy boli odoslané od ich zamýšľaných odosielateľov.

Metóda šifrovania s verejným kľúčom je postavená na párových kľúčoch. Jeden kľúč je súkromný a jeden je viditeľný pre všetkých. V kryptografii s verejným kľúčom je bežné, že vlastník súkromného kľúča digitálne podpisuje správy. Každý si potom môže overiť podpis pomocou verejný kľúč. Túto metódu podpisu používa DKIM.

Ako funguje DKIM

DKIM je jednoduchý systém, ktorý funguje takto:

Výhody DKIM

DKIM má primárnu výhodu oproti Sender Policy Framework, (SPF), jeho predchodcovi v autentifikácii e-mailov. Je určený na ochranu autentifikácie prostredníctvom preposielania.

SPF sa spolieha na IP,, čo znamená, že správy odoslané cez sprostredkovateľov pravdepodobne neprejdú testami SPF. Je to preto, že pôvodná doména nezahrnula (alebo by pravdepodobne nemala) zahrnúť IP adresu sprostredkovateľa do svojich záznamov SPF.

Kryptografické podpisy DKIM zaisťujú, že príjemcovia si môžu byť istí, že preposielatelia nepozmenili ich správu počas prepravy. Chráni to pred zlomyseľnými preposielateľmi,, ktorých nemusí poznať ani pôvodný odosielajúci systém, ani príjemca.

Len DKIM nestačí

DKIM poskytne väčšiu ochranu kombináciou hlásenia autentizácie správ založenej na doméne a súladu. DMARC je požiadavka, aby DKIM zosúladila validáciu DKIM s obsahom v poli „Od“ e-mailu. DKIM, spolu s DMARC je základnou súčasťou kompletné riešenie proti phishingu a spamu.

Pozrite si tieto ďalšie nákupné príručky pre webhosting: