bezplatné dočasné e-maily

bezplatné dočasné e-maily

English - French - Arabic - Bengali - Bulgarian - Catalan - Chinese - Croatian - Czech - Danish - Dutch - Estonian - Finnish - German - Greek - Gujarati - Hindi - Hungarian - Indonesian - Italian - Japanese - Kannada - Korean - Latvian - Malay - Malayalam - Marathi - Norwegian - Polish - Portuguese - Punjabi - Romanian - Russian - Serbian - Slovak - Slovenian - Swedish - Telugu - Tamil - Turkish - Ukrainian - Urdu - Vietnamese - Spanish -
2021-11-24
Jimmy raybe

Získejte zdarma dočasnou e-mailovou adresu

Pravděpodobně jste obeznámeni s tím, jak zadat svou e-mailovou adresu pro nákup účtu, nebo se zaregistrovat do jiné aplikace či účtu. Tato zdánlivě jednoduchá akce by však mohla vést k nevyžádanému spamu nebo cíleným reklamám, a vystavit váš účet hackerům.

To je důvod, proč může být jednorázová adresa velmi užitečná. Prostřednictvím těchto služeb můžete získat dočasnou adresu, kterou můžete nahradit svou současnou. Můžete se vyhnout přijímání nevyžádaných e-mailů po celá léta, a také můžete přeskočit cílené reklamy, úniky dat, nebo vystavení spamové zprávy v případě napadení webové stránky. Pokračujte ve čtení a zjistěte o nejlepších dostupných dočasných e-mailových službách,, z nichž všechny jsou zdarma.

Které jsou nejbezpečnější dostupné e-mailové klienty na jedno použitíˀ

Jste ve spěchuˀ Už nemusíte hledat,, protože tabulka níže uvádí naše nejlepší možnosti pro jednorázové e-mailové adresy. U těchto poskytovatelů si můžete vytvořit dočasnou e-mailovou adresu pomocí několika kliknutí. Pojďme se podívat na každé jméno podrobně později.

 • ProtonMail Tato anonymní služba nabízí více než jen jednorázový e-mail,, zejména pokud se rozhodnete upgradovat na prémiový účet.
 • 10 minut pošta Tato služba se rychle a snadno používá na stránkách, které vyžadují ověření.
 • Dočasná pošta Tato prémiová služba je určena lidem, kteří chtějí ze svého počítače odstranit reklamy a prodloužit dobu uložení.
 • GuerrillaMail SpamAssassin odstraňuje spam dříve, než vás může obtěžovat, a umožňuje působivou přizpůsobitelnost.
 • Emailondeck Jsme ohromeni jejich seriózními bezpečnostními standardy, včetně rutinního mazání protokolů pošty.
 • Poskytovatel e-mailu na jedno použití musí splňovat určitá kritéria, aby mohl být zařazen do našeho seznamu 5 nejlepších. Zahrnují:

  Tyto služby předčí naše očekávání. Najdete zde také další užitečné funkce. Můžete si být jisti, že bez ohledu na to, jakou možnost jednorázové e-mailové služby zvolíte,, vygeneruje dočasnou adresu pro přesměrování spamu z osobních nebo pracovních účtů.

  Zabezpečené jednorázové zabezpečení e-mailu: hloubkový pohled

  Pojďme do detailůǃ Podrobně se podíváme na každou níže uvedenou službu na jedno použití a uvedeme jejich výhody i nevýhody. Každá služba dokáže okamžitě vygenerovat e-mailovou adresu a vymazat e-maily ve stanoveném čase. Pokud hledáte e-mailovou službu, která vám poskytne užitečnost a bezpečnost v mžiku,, můžeme vám téměř zaručit, že se vám vyrovnají s jedním·

  Hledáte komplexní službu, která vám umožní vyřizovat prioritní i neprioritní e-maily pouze s jedním účtem. Jste na správném místěǃ

  Website ProtonMail


  ProtonMail umožňuje uživatelům přidávat další e-mailové adresy nebo aliasy,, ke kterým lze přistupovat prostřednictvím stejného účtu.


  Uživatel si může vytvořit řadu identit, které lze použít pro různé účely. Mohou také organizovat svou příchozí a odchozí poštu a udržovat svou doručenou poštu čistou. Prémiové účty ProtonMail mohou mít další e-mailové adresy vytvořené a spravované stejným způsobem. Prémioví uživatelé mají možnost odesílat e-maily prostřednictvím kratší adresy domény (@pm.me),, zatímco uživatelé, kteří nejsou prémiovými uživateli, nemohou.


  ProtonMail je služba s otevřeným zdrojovým kódem, kterou podporují Android a iOS a také mnoho webových prohlížečů, lze použít na zařízeních Android. Švýcarská poloha ProtonMail znamená, že je chráněna švýcarskými zákony na ochranu soukromí. To je velká výhoda pro uživatele, kteří dbají na bezpečnostǃ ProtonMail používá šifrování celého disku i šifrování end-to-end. To znamená, že nemůžete prohlížet ani dešifrovat žádnou poštu. ProtonMail nevyžaduje, abyste poskytli žádné osobní údaje. Služba také neuchovává protokoly IP.

  Navštivte ProtonMail

  10minutová pošta je skvělý nástroj, který může používat kdokoli. Obsahuje neuvěřitelné množství užitečných funkcí za deset minut.

  Website for 10 Minute Mail


  10minutová pošta je skvělý nástroj, který může používat kdokoli a nabízí velkou hodnotu za deset minut.


  10minutová pošta je přesně to, co tvrdí, že dělá – vytváří jednorázové e-mailové adresy, jejichž platnost vyprší za pouhých 10 minut. Po vypršení časovače, jsou také smazány všechny e-maily uložené v doručené poště. Vygenerovaný e-mail můžete zobrazit pouhým otevřením této stránky. pak jej můžete zadat kamkoli budete chtít, za předpokladu, že nezavřete stránku 10minutové pošty.


  Webové stránky, které vás žádají o ověření vaší e-mailové adresy, nepředstavují problém. 10minutová pošta sleduje e-maily a umožňuje uživatelům odpovídat na jejich e-maily pomocí jejich adresy na jedno použití. Uživatelé mohou resetovat 10minutový časovač, aby eliminovali jakékoli zpoždění. vyprší platnost časovače, stále můžete obnovit e-maily 10 Minute Mail. Nevyžaduje žádná osobní data a 10 Minute Mail má také sesterskou společnost, která dokáže odstranit metadata z videí a fotografií.

  Navštivte 10minutovou poštu

  Přestože Temp-mail neuchovává vaše osobní údaje,, nabízí jednorázové e-mailové adresy bez časovačů

  Website Temp Mail


  Temp-mail, spolehlivá služba jednorázových e-mailových adres, nepožaduje od vás osobní údaje, není vyžadována k vytvoření účtu a automaticky nesmaže vygenerovanou adresu, pokud ji neodstraníte nebo se nezmění seznam domén. To může být buď pozitivní nebo negativní věc v závislosti na tom, co potřebujete. To však neznamená, že váš časový limit nelze prodloužit. Dočasná schránka funguje úplně stejně jako ostatní schránky, kromě toho, že nebudete moci odesílat své e-maily.


  Temp-mail je velmi bezpečný. Ukládá vaše e-maily pouze po dobu 2 hodin a poté smaže všechny vaše osobní údaje, včetně IP adres,, jakmile jej dokončíte. Temp-mail bude k dispozici v aplikacích App, Play, a prohlížečích Chrome a Safari.

  Navštivte Temp-Mail

  Nenechte se zastrašit jednoduchým designem stránek. GuerrillaMail,, k dispozici je také výkonný nástroj pro vytváření nových e-mailových zpráv,.

  GuerrillaMail


  GuerrillaMail lze použít ke generování jednorázových e-mailů. Uživatelé mohou kliknout na ověřovací odkazy, a poté poštu odstranit. GuerrillaMail se postará o zbytek a odstraní spam z vaší doručené pošty. Přestože služba uchovává příchozí poštu po dobu jedné hodiny, její platnost nevyprší.


  Nejpozoruhodnější funkcí GuerrillaMail je jeho schopnost odesílat a vytvářet originální e-maily pomocí vaší jednorázové adresy. Uživatelé si také mohou vybrat své vlastní e-mailové adresy. GuerrillaMail doporučuje funkci Scramble Address. Pro někoho je obtížnější uhodnout jejich ID doručené pošty,, které zvyšuje zabezpečení. GuerrillaMail,, který je open source,, je přístupný pouze s šifrováním HTTPS pro další ochranu soukromí.

  Navštivte GuerrillaMail

  EmailOnDeck je efektivní a snadno použitelný poskytovatel, který uživatelům umožňuje odesílat poštu, i přijímat spam.

  Emailondeck


  Emailondeck, jeden z nejdostupnějších poskytovatelů jednorázových adres vám dokáže vytvořit e-mailovou adresu v pouhých dvou krocích. EmailOnDeck je zcela zdarma a udrží vaši e-mailovou schránku po dobu 24 hodin., Můžete to však urychlit mazáním souborů cookie. EmailOnDeck odstraní všechny protokoly pošty a aktivních vymazání, aby se snížily náklady na úložiště. Nedoporučuje se používat tuto službu pro dlouhodobé úsilí.


  Pouze prémioví uživatelé mají možnost posílat anonymní poštu přímo na libovolnou e-mailovou adresu. Bezplatní uživatelé, mohou však stále posílat zabezpečenou poštu prostřednictvím jiných účtů EmailOnDeck. Prémiové účty odstraní reklamy a umožní uživatelům ukládat své e-mailové adresy – nebo vytvářet nové – kromě umožňuje jim smazat reklamy. EmailOnDeck je extrémně bezpečný. Lze k němu přistupovat přes HTTPS a jeho servery používají TLS.

  Navštivte Emailondeck

  Můžete se také podívat na jiné poskytovatele. Tyto služby nabízejí také jednorázové e-mailové adresy:

  Co znamená e-mailová adresa na jedno použití?

  Všichni bychom měli jednu e-mailovou adresu, kterou bychom v ideálním světě mohli používat na všechno. Spam by neexistoval. Existuje. To může lidi přimět k hledání způsobů, jak snížit počet spamu. Jedním z řešení je jednorázová e-mailová adresa. Ale co jsou to'

  Jsou dočasné. Jednorázové. Nejsou kompatibilní s Outlookem nebo Gmailem. Nebudete si muset vytvářet účet, ani poskytovat žádné své osobní údaje,, jako je jméno, adresa, telefonní číslo nebo fyzická adresa.

  Navštívíte níže uvedené stránky,, poté si podle následujících kroků vytvoříte svou dočasnou e-mailovou adresu. Poté, zkopírujte adresu a vložte ji do jiného formuláře, kam byste normálně posílali svůj skutečný e-mail.

  Zní to docela pohodlně, to neˀ Můžete si být jisti, že veškerá nevyžádaná pošta bude odeslána na jednorázovou adresu. Po určité době se také sama zničí. Přidružená adresa nebude přidána do žádné databáze, která by mohla být podléhá úniku. Vaše doručená pošta a osobní údaje zůstanou čisté.

  Tyto jednorázové služby mají určitá omezení. Tyto jednorázové služby nenabízejí stejnou pomůcku jako účet Gmail nebo Outlook. Nebudete moci vytvářet podpisy ani složky, ověřte, zda si někdo přečetl vaši poštu nebo ostatní skryté kopie. Některé e-maily na jedno použití poskytovatelé služeb nabízejí možnost přeposlat, odeslat nebo obnovit poštu, která byla smazána.

  K čemu je jednorázová e-mailová adresa a proč ji požadujeteˀ

  V dnešní době, se internet točí kolem pohodlí. Je mnohem snazší zadat svou primární e-mailovou adresu na web nebo aplikaci, než generovat dočasnou. Jakmile to však uděláte,, vaše data se stanou veřejnými a lze je použít k zasílání spamových zpráv. nebo ještě hůř. I když známe jednorázové e-mailové adresy a jejich fungování? Proč by je někdo používal? Existuje mnoho důvodů, proč používat jednorázové e-mailové adresy? Níže jsou uvedeny některé běžné důvody?

  ✉️Centrum spamu

  Spam je nepřítel číslo jedna všech e-mailových adres. Můžete snadno strávit hodiny odhlašováním z odběru těchto e-mailových seznamů,, jen aby se pod vámi později jako sněhová koule objevila spam. To je důvod, proč lidé investují do jednorázových e-mailových adres, aby se tomuto přílivu spamu vyhnuli. Zabraňujete spameři z cílení na váš primární účet.

  💰Utrácení bez viny

  Také, jednorázové e-maily jsou skvělé pro nakupování. Možná budete chtít provést nákup pouze jednou z webové stránky, na které jste nikdy předtím nebyli a ze které si nepřejete žádný reklamní spam. Můžete se také vyhnout spamovým e-mailům, které dostanete poté přihlásíte se k odběru věrnostní karty, která obsahuje podobné nabídky a prodeje.

  👻Ghostingové stránky

  Stává se to každému z nás. Někdy nemusíte znovu používat aplikaci nebo web, který právě navštěvujete. V těchto případech, je pohodlnější se zaregistrovat pomocí dočasného e-mailu. Pokud máte zájem o bezplatné zkušební verze a musíte poslat e-mail adresu pro získání přístupu k ní, zvažte použití dočasné adresy. Můžete použít kteroukoli službu a zapomenout na ni.

  ⛓Zůstaňte v bezpečí

  Jednorázové e-maily mohou být skvělým způsobem, jak se vyhnout spamu, ale také slouží životně důležitému bezpečnostnímu účelu. Všichni jsme se provinili tím, že jsme se zaregistrovali, aniž bychom si kdy přečetli smluvní podmínky. Je možné, že vás web žádá o povolení sdílet nebo prodávat vaše informace. Stránky mohou dokonce poskytnout vaši e-mailovou adresu inzerentům.

  Tady to máteǃ Toto je rychlá prohlídka, která vám ukáže, jak udržet svou e-mailovou schránku uklizenou, v bezpečí a čistou, aniž byste museli utrácet desetník.

  Ještě jedna věc...

  Jsou však případy, kdy je lepší nepoužívat dočasnou adresu.

  Nedoporučuje se používat jednorázové e-mailové adresy k registraci do důležitých služeb, jako jsou bankovní, vzdělávací, a lékařské stránky. Pokud se zaregistrujete pomocí jednorázové e-mailové adresy, jejíž platnost vypršela,, možná budete muset resetovat heslo. Je také možné mít bankovní výpisy nebo kopie vašich lékařských záznamů, které vám byly zaslány.

  Závěr

  Svůj stres můžete snížit tím, že budete mít jednorázové e-maily. Můžete si vytvořit dočasnou e-mailovou adresu během několika minut. To vám umožní registrovat se na webových stránkách, účastnit se soutěží a nakupovat. A budete si moci být jisti, že jste vyhráli nedostávat spamové zprávy po mnoho měsíců. Dobrý e-mail na jedno použití je jednoduchým a nákladově efektivním bezpečnostním opatřením. Svá data můžete ochránit před možnými úniky tím, že uvedete e-mail na jedno použití, nikoli svou skutečnou adresu. Navíc, vám umožní cítit se bezpečně webové stránky, které mají špatné bezpečnostní záznamy. Vyplatí se přidat do záložek alespoň jednu z těchto stránek.

 • ProtonMail Tato anonymní služba nabízí více než jen jednorázový e-mail,, zejména pokud se rozhodnete upgradovat na prémiový účet.
 • 10 minut pošta Tato služba se rychle a snadno používá na stránkách, které vyžadují ověření.
 • Dočasná pošta Tato prémiová služba je určena lidem, kteří chtějí ze svého počítače odstranit reklamy a prodloužit dobu uložení.
 • GuerrillaMail SpamAssassin odstraňuje spam dříve, než vás může obtěžovat, a umožňuje působivou přizpůsobitelnost.
 • Emailondeck Jsme ohromeni jejich seriózními bezpečnostními standardy, včetně rutinního mazání protokolů pošty.
 • Zde je našich 5 nejlepších možností bezpečných jednorázových e-mailových služeb. Všechny se snadno používají a nestojí ani cent. Některé vám dokonce umožňují odpovídat anonymně a vytvářet nové e-mailové adresy.