Najlepsi dostawcy usług poczty e-mail w 2022 r.: biznes, płatne i bezpłatne

Najlepsi dostawcy usług poczty e-mail w 2022 r.: biznes, płatne i bezpłatne

English - French - Arabic - Bengali - Bulgarian - Catalan - Chinese - Croatian - Czech - Danish - Dutch - Estonian - Finnish - German - Greek - Gujarati - Hindi - Hungarian - Indonesian - Italian - Japanese - Kannada - Korean - Latvian - Malay - Malayalam - Marathi - Norwegian - Polish - Portuguese - Punjabi - Romanian - Russian - Serbian - Slovak - Slovenian - Swedish - Telugu - Tamil - Turkish - Ukrainian - Urdu - Vietnamese - Spanish -
2021-11-11
Jimmy raybe

Najlepsi dostawcy usług poczty e-mail w 2022 r.: biznes, płatne i bezpłatne

The best email service providers of 2022: business, paid and free

1.ProtonMail

2. Gmail

3. Perspektywy

4. poczta Yahoo

5. Zoho

Znalazłeś obecnie najbardziej niezawodnego dostawcę usług poczty e-mail.

Łatwo jest znaleźć najlepszych dostawców usług poczty e-mail. Możesz uzyskać jedno konto, rejestrując się u usługodawcy internetowego. Możesz uzyskać więcej, tworząc konto w Google, Microsoft, lub pod inną główną nazwą. Kup przyzwoity pakiet hostingowy, a prawdopodobnie zdobądź wystarczającą liczbę adresów e-mail dla dużej firmy, bez żadnych dodatkowych kosztów.

Wybór odpowiedniego dostawcy usług pocztowych może być trudny? zwłaszcza w przypadku pracy zdalnej? Jak działają filtry antyspamowe? Czy łatwo jest zorganizować skrzynkę pocztową? Czy można uzyskać dostęp do konta za pośrednictwem innych klientów poczty e-mail? A co z korzystaniem z usługi z niestandardowa domena i własny adres (twoje imię@twojadomena.com)ˀ

Czytaj dalej, aby zobaczyć naszą listę najlepszych dostawców usług poczty e-mail. Chociaż wszyscy oferują przyzwoite, bezpłatne usługi, z pewnymi ograniczeniami, omówimy również ich oferty komercyjne, które są przyjazne dla biznesu i zapewniają funkcjonalność, moc i dodatki wymagane przez wymagających klientów.Sprawdź najlepsi dostawcy hostingu poczty e-mail i najlepsi bezpieczni dostawcy poczty e-mailMożesz być również zainteresowany najlepsza biznesowa sieć VPN dla ciebie.

Oto najlepsi dostawcy usług e-mail w 2022 r.

Best email providers: Proton

1.ProtonMail

Bezpieczna i prywatna poczta e-mail z naciskiem na prywatność

Powody, dla których warto kupić
Powody, których należy unikać

Podczas rejestracji w usłudze poczty e-mail (na przykład Yahoo Mail) można napotkać wiele problemów związanych z prywatnością prosi o podanie numeru telefonu komórkowego i nazwy . Google Mail i niektóre inne usługi mogą skanować Twoje wiadomości w celu wykonania przydatnych działań , takich jak dodawanie wydarzeń i kalendarzy do kalendarzy. Niemal każda usługa będzie służyć Ci reklamami.

ProtonMail, szwajcarska usługa pocztowa, koncentruje się na prywatności. Zarejestruj się anonimowo. Twój adres IP nie jest rejestrowany. Wszystkie e-maile są szyfrowane na końcu. Oznacza to, że ProtonMail i nikt inny nie może ich odczytać. Możesz również skorzystać z weryfikacji adresu aby zapewnić bezpieczną komunikację z właściwą osobą. Wprowadzenie kryptografii krzywych eliptycznych,, która zapewnia dodatkowe bezpieczeństwo i przyspiesza pobieranie,, stało się możliwe w kwietniu 2019 r.. Płatni klienci mają dostęp do funkcji Cofnij, a także aplikacji import-eksport. Ta aplikacja pozwala im przesyłać wiadomości e-mail między kontami i pobierać wiadomości e-mail na swoje urządzenia.

Te ograniczenia są znaczące. Istnieją pewne ograniczenia. Produkt ma niewielką pojemność 500 MB, może wysyłać tylko 150 wiadomości dziennie i ma bardzo niewiele narzędzi organizacyjnych, takich jak etykiety, inteligentne filtry, foldery, lub etykiety. Pełne szyfrowanie ProtonMaila Dotyczy to wiadomości e-mail do innych klientów. Jednak, możesz wysyłać zaszyfrowane wiadomości do ProtonMail za pomocą funkcji Secure Message

Wydaje się niesprawiedliwe — jednak, krytykowanie bezpłatnej usługi, która nie wyświetla żadnych reklam i nie zawiera żadnych zobowiązań. ProtonMail, specjalistyczne narzędzie, które ma być używane razem z Gmailem i innymi usługami, takimi jak Gmail,, spełnia swoje podstawowe funkcje bardzo dobrze.

ProtonMail oferuje dodatkowe opcje przechowywania. Możesz płacić USD, EUR, i CHF miesięcznie. Konto Plus obejmuje 5 GB pamięci i 1,000 wiadomości dziennie. Pozwala również na tworzenie niestandardowych domen (ty@twoja_domena.com), obsługa filtrów, folderów i etykiety oraz dodatkowe funkcje, takie jak grupy kontaktów.

Plan Professional dodaje więcej miejsca na dane i adresy e-mail, i może być również używany do hostowania drugiej domeny. Obejmuje również obsługę wielu użytkowników i adresy e-mail typu catch-all. Cena dotyczy jednego użytkownika miesięcznie (75 dolarów rocznie), co sprawia, że niedrogie, jeśli bezpieczeństwo ProtonMail jest dla Ciebie ważne, ale także znacznie droższe niż konta firmowe od znanych konkurentów.

Best email providers: Google

2.Gmail

Potęga poczty internetowej Google nie wymaga przedstawiania

Powody, dla których warto kupić
Powody, których należy unikać

Gmail firmy Google został po raz pierwszy wydany w 2004 roku. Od tego czasu jest wiodącym dostawcą bezpłatnych usług e-mail z ponad miliardem klientów na całym świecie.

Minimalistyczny interfejs sieciowy Gmaila to absolutna zaleta. Ekran jest przeznaczony na Twoją skrzynkę odbiorczą z minimalnym bałaganem i paskami narzędzi. Możesz łatwo czytać wiadomości i odpowiadać na wiadomości, korzystając z wątków.

To narzędzie ma duży potencjał. Funkcja dynamicznej poczty Gmaila czyni go bardziej interaktywnym. Możesz podejmować działania bezpośrednio z wiadomości e-mail, takie jak wypełnianie ankiety lub odpowiadanie na komentarze w Dokumentach Google. Możesz automatycznie filtrować wiadomości do kategorii z zakładkami, takich jak Główne, Społeczności, i Promocje, które pomogą Ci skoncentrować się na tym, czego chcesz. Możesz utrzymać swoją skrzynkę pocztową w czystości dzięki blokowaniu spamu. Inne konta mogą być zarządzane z tego samego interfejsu, w tym Outlook, Yahooǃ, lub dowolny inny e-mail IMAP/POP. Dostępnych jest również 15 GB miejsca na Twój Dysk, skrzynka odbiorcza i zdjęcia.

Aby uzyskać dostęp do Gmaila w trybie offline, wymagana jest przeglądarka Google Chrome. Jednak, nadal możesz uzyskać dostęp do Gmaila z dowolnego miejsca. Możesz także użyć opcji drzemki, aby odłożyć wiadomości e-mail na określony czas. Automatycznie oznaczy ten e-mail jako ważny.

Inne funkcje mogą być bardziej problematyczne. Możesz filtrować wiadomości za pomocą niestandardowych systemów etykietowania zamiast organizować je w folderach. Jest to powszechna metafora, którą rozumieją prawie wszyscy użytkownicy. Chociaż to działa i oferuje pewne korzyści, nie jest to najpopularniejsza metoda. Gmail, podczas gdy wyjątkowa usługa, to dobry wybór jako pierwszy dostawca poczty e-mail.

Google oferuje biznesową, płatną wersję Gmaila w postaci Google Workspace.

Google Workspace, Google w wersji Microsoft Office, to rozwiązanie Google dla Microsoft Office. Otrzymasz narzędzia do tworzenia dokumentów, arkuszy kalkulacyjnych, i prezentacji. Możesz organizować swoje kalendarze za pomocą kalendarzy współdzielonych, masz konferencje wideo i głosowe na spotkania online i dostępna jest całodobowa pomoc techniczna dla upewnij się, że wszystko działa sprawnie.

Funkcje zbliżone do pakietu Office sprawiają, że jest on droższy niż jego odpowiedniki obsługujące wyłącznie pocztę e-mail. Ceny zaczynają się od 1 USD za użytkownika w przypadku planu podstawowego. To dobra oferta,, ale zyskujesz na wysokim stosunku jakości do ceny. Jeśli planujesz korzystać z Google Workspace, może warto zainwestować. Możesz uzyskać 14-dniowy okres próbny za darmo, aby się dowiedzieć.

Best email providers: Microsoft Outlook

3. Perspektywy

To świetne miejsce (szczególnie dla użytkowników Office 365)

Powody, dla których warto kupić

Interfejs sieciowy Outlooka jest taki sam jak w wersji na komputery stacjonarne. Zawiera foldery, narzędzia organizacyjne, aktualna zawartość folderów, oraz proste panele podglądu (z reklamami w przypadku bezpłatnego konta).

Pasek narzędzi umożliwia szybki dostęp do typowych funkcji, a kliknięcie prawym przyciskiem myszy wiadomości lub folderów daje to wszystko. Szybko poznasz szczegóły, jeśli kiedykolwiek korzystałeś z klienta poczty e-mail.

Interfejs może wydawać się prosty, ale jest wiele ruchomych części. Ta usługa wykrywa i umieszcza ważne e-maile w Focused Inbox. Utrzymuje wszelkie rozpraszające uwagę z dala od Twoich oczu. Możesz automatycznie dodawać wydarzenia, takie jak loty lub rezerwacje obiadów do swojego kalendarza. Możesz łatwo udostępniaj swój kalendarz Outlook.com użytkownikom Outlook.com. Office 365 Możesz także zapisywać wydarzenia w kalendarzu rodzinnym, aby wszyscy mogli je zobaczyć. Jest też kilka fajnych funkcji, takich jak możliwość dołączania ankiet do wiadomości e-mail programu Outlook.

OneDrive obsługuje doskonałe załączniki, w tym możliwość udostępniania plików OneDrive bezpośrednio jako łącza lub kopie. Dołącz pliki do swojego Dysku Google, Dropbox, Konta Box, lub Box. Skrzynka pocztowa o pojemności 15 GB pozwala na przechowywanie wielu plików.

Wszystko to działało dobrze dla nas. Jednak, jeśli są jakieś problemy z ustawieniami domyślnymi, możesz je zmienić w oknie dialogowym Ustawienia Outlookcom. Chociaż nie oferuje tylu opcji niż Gmail, jest dobrze zorganizowany i umożliwia kontroluj układ, zasady załączników i obsługę wiadomości,

Microsoft oferuje również kilka integracji opartych na aplikacjach, które można wykorzystać do ulepszenia usług. Integracja Skype jest dostępna w wersji beta. Aplikacje ułatwiają dostęp do Evernote, PayPal i GIPHY.

Aktualizacje Office 365 zapewniają darmową skrzynkę odbiorczą , 50 GB miejsca na pocztę , i ogromną 1 TB przestrzeni dyskowej w usłudze OneDrive . Dodatkowe funkcje obejmują pracę w trybie offline , profesjonalne formatowanie wiadomości , wsparcie oparte na czacie i odzyskiwanie plików po atakach ransomware . Otrzymasz również najnowsze wersje programu Word Excel PowerPoint. Wszystko to możesz uzyskać już za miesiąc z planem osobistym Office 365 dla jednego użytkownika, lub za 70 dolarów za cały rok.

Best email providers: Yahoo Mail

4.Poczta Yahoo

Ten potężny produkt zawiera kilka niesamowitych dodatków

Powody, dla których warto kupić
Powody, których należy unikać

Yahoo Mail nie jest obecnie najczęściej omawianym tematem, ale najnowsza wersja Yahoo Mail ma profesjonalny wygląd i dobrze radzi sobie z czołowymi konkurentami.

Jest podobny do Gmaila, ponieważ wyświetla duży widok skrzynki odbiorczej i umożliwia szybkie filtrowanie wiadomości według typu zawartości (Zdjęcia. Dokumenty. Podróże). Możesz także przeglądać wszystkie rozmowy i wiadomości e-mail jednym kliknięciem. Możesz uporządkować swoją pocztę do niestandardowych folderów i dostosuj układ, aby wyświetlić podgląd wiadomości za pomocą kilku kliknięć. Możesz także zrezygnować z subskrypcji biuletynów bez opuszczania skrzynki odbiorczej Yahoo Mail.

Potężny silnik integruje się z Facebookiem i obsługuje wiadomości tekstowe i SMS. Można do niego również uzyskać dostęp za pośrednictwem sieci POP, i IMAP. Możesz nawet przekazywać wiadomości e-mail na inny adres. Możesz przechowywać prawie wszystko, co dostajesz, do 1 TB, dzięki tym cennym dodatkom: jednorazowe adresy e-mail w celu ochrony prywatności,, a także ogromną skrzynkę pocztową o pojemności 1 TB.

Wymagający użytkownicy mogą z biegiem czasu napotkać problemy. Poczta nie zapewnia elastyczności i możliwości wyboru systemu etykietowania Gmaila. Istnieje również mniej ustawień, usprawnień i opcji niż gdzie indziej. Yahoo Mail, to jednak świetna usługa, która powinna znaleźć się na Twojej liście e-mailowej.

Yahoo zapewnia Business Mail Plan z dodatkowymi funkcjami, podobnie jak inni dostawcy. Najważniejszym punktem jest możliwość korzystania z usługi z niestandardową domeną (twoje imię@twojadomena.com), chociaż są też inne zalety, Możesz również importować kontakty z Facebooka i Gmail. Cała Twoja poczta może być przeglądana na jednym ekranie. Dostępne są również wszystkie przydatne w biznesie narzędzia zwiększające produktywność, takie jak wiele kalendarzy, zarządzanie dokumentami, analityka, i wiele innych.

Ceny zaczynają się od.19 miesięcznie za skrzynkę pocztową, i są rozliczane corocznie. Spadają w miarę dodawania skrzynek:.59 na 5 skrzynek,.19 za 10 i.20 za 20. Będziesz musiał się z nimi skontaktować. Yahoo Mail Pro ma również miesięczną opcję cenową za jedyne.49 Otrzymujesz skrzynkę pocztową bez reklam, priorytetową obsługę klienta i inne funkcje.

Yahooǃ odnowi Twoją domenę tak długo, jak będziesz mieć aktywną subskrypcję.

Zoho is the best email provider

5. Zoho

Usługa e-mail, która oferuje wiele funkcji za niewielkie pieniądze

Powody, dla których warto kupić

Zoho Workplace, usługa poczty e-mail, która jest zorientowana na biznes, oferuje system zarządzania dokumentami, pakiet biurowy online i narzędzia do współpracy.

Zoho oferuje darmowy plan, który obsługuje 25 użytkowników. Jednak, masz jeszcze 25 użytkowników, jeśli inni polecają im usługę.Aktualizacja: Zoho jest w trakcie przebudowy swojego programu poleceń. Oznacza to, że nie jest on obecnie dostępny.Każdy pakiet zawiera pięć gigabajtów miejsca na skrzynkę pocztową i jest kompatybilny z jedną domeną. Jest to funkcja, której nie znajdziesz w produktach komercyjnych. Dodaj prezentację, arkusz kalkulacyjny i edytor tekstu, dzięki czemu wygląda to świetnie.

Jest prosty w użyciu i oferuje duży wybór funkcji, które pomogą Ci uporządkować wiadomości e-mail: tagi, foldery, filtry i inteligentne wyszukiwanie. Aby rozszerzyć lub zastąpić proste skróty pełnymi słowami lub frazami, możesz tworzyć niestandardowe klawisze skrótów. Zoho wprowadził również tryb offline tryb, który umożliwia dostęp do poczty e-mail i odpowiadanie na nią, nawet jeśli nie masz dostępu do Internetu. Zoho Mail oferuje również klienta IMAP, który pozwala na konfigurację, synchronizację i zarządzanie innymi kontami e-mail IMAP.

Chociaż darmowy plan ma pewne ograniczenia, jest dość prosty. Bezpłatny plan zapewnia tylko dostęp do sieci i nie obsługuje przekazywania poczty e-mail.

Plan Zoho Standard rozwiązuje ten problem. Za zwykłą miesięczną opłatę (tylko 1 USD za użytkownika), otrzymujesz dostęp IMAP/POP, przekazywanie wiadomości e-mail i aktywną synchronizację. Masz również 30 GB pamięci i 30 MB limit załączników. Jest to wzrost w stosunku do 25 MB dla darmowego planu. Istnieją inne ulepszenia,, takie jak możliwość wysyłania plików przez chmurę do użytkowników, którzy nie są Zoho. Istnieją dwie opcje: plan Lite,, który kosztuje mniej na użytkownika i ma mniej funkcji; lub plan Professional, który dodaje dodatkowe funkcje na użytkownika.

Chociaż wiele z tych funkcji można znaleźć gdzie indziej, firmy i każdy, kto korzysta z narzędzi pakietu Office lub niestandardowej obsługi domen, pokocha je. Warto się przyjrzeć.

Sprawdź to podsumowanie. Najlepsi dostawcy hostingu WordPress