Najlepsi dostawcy hostingu poczty e-mail 2022

Najlepsi dostawcy hostingu poczty e-mail 2022

English - French - Arabic - Bengali - Bulgarian - Catalan - Chinese - Croatian - Czech - Danish - Dutch - Estonian - Finnish - German - Greek - Gujarati - Hindi - Hungarian - Indonesian - Italian - Japanese - Kannada - Korean - Latvian - Malay - Malayalam - Marathi - Norwegian - Polish - Portuguese - Punjabi - Romanian - Russian - Serbian - Slovak - Slovenian - Swedish - Telugu - Tamil - Turkish - Ukrainian - Urdu - Vietnamese - Spanish -
2021-11-11
Jimmy raybe

Najlepsi dostawcy hostingu poczty e-mail 2022

The best email hosting provider

Hosting poczty e-mail jest podobny do usług. Łatwo jest uzyskać konto e-mail. Zarejestruj się u swojego dostawcy usług internetowych i zarejestruj się w Google. Następnie, kup konto hostingowe. Jednak, standardowe plany nie zapewniają takiej samej jakości jak profesjonalni użytkownicy.

Dzięki tym planom możesz łatwo uzyskać bardziej niezawodne i wydajne usługi hostingu poczty e-mail. Dokładne szczegóły tego, co otrzymasz, będą zależeć od Twojego dostawcy. Jednak, większe załączniki mogą być obsługiwane (do 50 MB), 50 GB lub więcej miejsca na skrzynkę odbiorczą, i przechowywanie online. Pozwala to na udostępnianie plików innym użytkownikom. Dołączone aplikacje, takie jak Online, Exchange i Active Directory Support for Business Users - plus całodobowa pomoc w nagłych wypadkach.

Twój e-mail będzie działał z niestandardową domeną (adres@twojastrona.com), i zazwyczaj jest to proste w konfiguracji. Plan hostingu poczty e-mail może zostać użyty do zastąpienia usługi hosta internetowego lub możesz wypróbować go bez żadnego hostingu.

Wysokiej jakości usługi w niższej cenie 1 USD miesięcznie Dzięki opcjom bezpłatnej wersji próbnej i cenom na użytkownika, każdy może łatwo sprawdzić rynek hostingu poczty e-mail. Dostarczyliśmy podsumowania dla pięciu najlepszych dostawców usług poczty e-mail na dzień 20–21 października.

to jedyne miejsce, w którym można znaleźć tę ekskluzywną funkcję.

Powody, dla których warto kupić

Jest to świetna opcja dla małych firm z ograniczoną liczbą pracowników, które nie muszą wydawać setek na konta e-mail. Abonenci należący do EIG otrzymują ekskluzywny pakiet e-mail zawierający firmowy adres e-mail. Nieograniczone konta e-mail (nieograniczone miejsce na dane) za jedyne 275 Jeśli płacisz za 3 lata, to bardzo mała kwota. 99 zł Termin będzie obowiązywał przez cały czas trwania. Ale czy naprawdę jest nieograniczonyˀ

Bluehost twierdzi, że nie ma żadnych oficjalnych ograniczeń. Bluehost stwierdził również, że chociaż konta e-mail można tworzyć bez ograniczeń, zależy to od przechowywania plików. Klienci muszą przestrzegać Warunków świadczenia usług, aby w pełni włączyć funkcję poczty e-mail. Klienci, którzy działają zgodnie z Warunkami Serwisu nie muszą martwić się ograniczeniami technicznymi dla e-maili, domen lub stron internetowych.

A więc o co chodziˀ To bardziej podstawowe rozwiązanie, niż mogłoby się wydawać. Otrzymujesz IMAP4 i POP3 oraz wsparcie 24/7. Istnieją trzy opcje poczty internetowej (odpowiednik Outlook.com i Gmail.com); Horda; Roundcube, lub Squirrelmail.

Aby czytać e-maile w trybie offline, możesz skonfigurować klienty poczty e-mail, takie jak Mail dla Windows 10 i Mozilla Thunderbird. Interfejs użytkownika ułatwia tworzenie nowego adresu.

Najlepszy budżetowy hosting poczty e-mail

Powody, dla których warto kupić

Odmienny hosting poczty e-mail oferuje interfejs Flockmail,, który ułatwia wysyłanie i wyszukiwanie wiadomości e-mail. Interfejs może być również używany do tworzenia harmonogramów i zarządzania nimi oraz jest przyjazny dla urządzeń mobilnych.

Dostępna jest integracja wideo w celu ułatwienia konferencji. To sprawia, że ​​system jest szczególnie cenny dla firm.

Dostępne są dwa główne plany. Oba obejmują do 50 adresów e-mail. Obsługa wielu urządzeń i sprawdzanie wsparcia.

Otrzymasz 10 GB przestrzeni dyskowej i 2 filtry poczty e-mail w ramach planu hostingu poczty biznesowej. 0.99 USD miesięcznie na skrzynkę pocztową. Plany hostingu poczty e-mail dla przedsiębiorstw zwiększają te limity miejsca do 30 GB i umożliwiają nieograniczoną liczbę filtrów poczty. $249 miesięcznie.

Plany hostingu poczty e-mail firmy Hostinger są proste i łatwe w użyciu, w niskiej cenie.

DreamHost logo

3. Hosting poczty e-mail Dreamhost

Hosting poczty e-mail, który jest niezawodny dla Twojej firmy

Powody, dla których warto kupić

Dreamhost Ten uznany dostawca usług hostingowych oferuje oddzielny hosting poczty e-mail jako dodatek do wielu innych pakietów.

Dreamhost oferuje hosting poczty e-mail z domyślną pojemnością 25 GB. Umożliwia również synchronizację poczty między urządzeniami mobilnymi i stacjonarnymi. Dostępna jest również bezpłatna, platforma poczty internetowej bez reklam.

Inteligentne filtry antyspamowe to kolejna kluczowa funkcja. Nie tylko filtrują spam, wirusy i złośliwe oprogramowanie, ale mogą również chronić Cię przed atakami typu phishing. Ten filtr dostosowuje się do nowych zagrożeń, dzięki czemu Twój komputer jest chroniony.

Hostowane konta e-mail oferują kilka kluczowych korzyści. Po pierwsze, pozostają połączone z domeną Twojej firmy. Dzięki temu wyglądają o wiele bardziej profesjonalnie niż bezpłatne konto e-mail.

Daje również pełną kontrolę nad swoimi danymi. Twoje e-maile nie będą automatycznie skanowane w celu wysłania Ci reklam, co często robią wolni dostawcy poczty e-mail.

Ceny są stosunkowo przystępne i zależą od tego, czy chcesz dokonywać płatności rocznych czy miesięcznych. Tylko 99 USD miesięcznie w przypadku planów miesięcznych $199 miesięcznieRoczne zobowiązanie obniża je do około $167 miesięcznie.

Zoho Mail

4.Poczta Zoho

Masz szeroki wybór i darmowy abonament.

Powody, dla których warto kupić
Powody, których należy unikać

Zoho Mail, hostowana usługa poczty e-mail, która zawiera pakiet oprogramowania biurowego online i wiele innych funkcji, nazywa się poczta. Najnowsze funkcje Zoho Mail obejmują tryb offline i pocztę zwrotną. Duże załączniki mogą mieć do 250 MB. Dostępne są również połączenia audio/wideo . Zoho Mail posiada klienta IMAP, który pozwala na konfigurację, synchronizację i zarządzanie innymi kontami e-mail przy użyciu IMAP.

Dostajesz pięć skrzynek pocztowych do 5 GB każda, 25 MB limitu załączników i dostęp przez pocztę internetową z darmowym planem. Polecenie znajomemu może pomóc w uzyskaniu wsparcia dla kolejnych 25 skrzynek pocztowych. Niestety, program poleceń nie był dostępny w czasie pisania tego tekstu z powodu przebudowa.

Plan Standard obejmuje obsługę IMAP/POP , 500 MB załączników , 30 GB pamięci , 5 GB miejsca na pliki i możliwość pracy z wieloma domenami . Ten plan jest bardziej wydajny niż oferty premium i oferuje te same narzędzia produktywności, co pakiet standardowy, ale za ułamek koszt. 3 zł Na użytkownika, miesięcznie. Rozliczanie roczne.

Plany Zoho Professional oferują 100 GB pamięci na użytkownika, 1 GB załączników i obsługę grup Active Directory. Możesz je otrzymać za jednego użytkownika miesięcznie, lub rocznie. Jest to bardzo przystępne cenowo, jeśli chodzi o miejsce i inne funkcje. Plan Lite ma mniej funkcji, ale nadal jest dostępny. $1 Na użytkownika, miesięcznie. Rozliczanie roczne.

Najlepsze rozwiązanie pamięci masowej do hostingu poczty e-mail

Powody, dla których warto kupić

Dostępnych jest wiele opcji hostingu biznesowej poczty e-mail. Oferują one duże ilości miejsca na dane,, którym może dorównać niewielu innych dostawców. Istnieje wiele opcji bezpieczeństwa dla użytkowników poczty e-mail w biznesie.

Interfejs e-mail jest również oparty na przeglądarce internetowej, dzięki czemu można uzyskać do niego dostęp zarówno z urządzenia mobilnego, jak i komputera stacjonarnego.

Dostępne są cztery opcje hostingu poczty e-mail, z pamięcią od 50 GB do 150 GB, 10 lub nieograniczona liczba skrzynek e-mail i 1 lub nieograniczona liczba domen e-mail. Wszystkie plany oferują ochronę przed spamem, a także POP3/IMAP/SMTP.

Ceny zaczynają się od $295 miesięcznieNajdroższy plan jest najtańszy. 9.95 USD miesięcznieSą to wstępne oferty cenowe. Są to tylko wstępne ceny i odnowienia zaczynają się od 3.95 USD do 19.95 USD odpowiednio.

Scala Hosting ma szerszą gamę planów hostingu poczty e-mail dla poważnych firm niż inni dostawcy. Duża przestrzeń dyskowa również sprawia, że ​​warto ją rozważyć.

Dziesięć rzeczy, na które należy zwrócić uwagę podczas hostowania poczty.

Te funkcje poczty e-mail są dostępne, jeśli chcesz mieć konta e-mail wraz ze swoją witryną.

Wiele firm hostingowych oferuje opcję hostowania poczty e-mail (email@twojadomena.com). www.com Pakiet zawiera różne konta e-mail, zwykle 1-10 dla podstawowego hostingu.

Aby skonfigurować swoje konta, będziesz mieć dostęp do panelu kontrolnego poczty Do korzystania z poczty e-mail wymagane są dwie rzeczy: serwer pocztowy, i aplikacja. Może to być klient Outlook, lub dostęp do poczty internetowej, takiej jak Gmail lub Yahoo.

ten serwer e-mail Jest to oprogramowanie zainstalowane na serwerze (przetwarza całą pocztę, która jest na niego wysyłana), a także wysyła każdą pocztę, którą masz .

Ta aplikacja działa na dowolnym urządzeniu, w tym na telefonie, tablecie, lub komputerze. Pozwala organizować, wysyłać i odbierać wiadomości e-mail, takie jak e-mail a nawet je organizować. Microsoft Outlook. Klient sprawdza nowe wiadomości na serwerze pocztowym, a następnie pobiera je do wglądu. To jest panel sterowania, który umożliwia czytanie i pisanie wiadomości.

Dobra wiadomość: Większość klientów pocztowych jest kompatybilna ze wszystkimi serwerami pocztowymi. Możesz także połączyć się z wieloma serwerami, aby korzystać z wielu kont e-mail.

Możesz uzyskać dostęp zarówno do osobistych, jak i służbowych wiadomości e-mail z jednego klienta poczty. Outlook, jeden z najpopularniejszych programów pocztowych, oferuje więcej opcji (kalendarzy i zadań) Poczta internetowa jest wygodniejsza niż poczta internetowa.

Poczta internetowa Jest to interfejs poczty e-mail oparty na trybie online,, do którego można uzyskać dostęp z przeglądarki. Dzieje się tak, ponieważ dostęp do danych jest łatwiejszy bez konieczności lokalnego instalowania oprogramowania.

Każde urządzenie z dostępem do Internetu może sprawdzać pocztę e-mail. Protokół e-mail to zbiór zasad i wytycznych, które pozwalają klientowi na wysyłanie informacji do serwera. POP (lub IMAP) to dwa najpopularniejsze protokoły poczty e-mail.

1. MUZYKA POP (protokół pocztowy). Outlook używa protokołu POP do pobierania wiadomości e-mail z serwera i usuwania ich na komputerze.

2. IMAP IMAP (protokół dostępu do wiadomości internetowych). IMAP jest bardziej zaawansowany niż POP. Dzięki IMAP wiadomości e-mail są zapisywane na serwerze pocztowym. Klienci mogą uzyskać do nich dostęp z dowolnego miejsca, jeśli wszyscy ich klienci używają IMAP.

Twoje dane pocztowe zostaną zapisane zarówno na serwerze, jak i na komputerze do czasu usunięcia. Upewnij się, że podczas porównywania planów wybrałeś pakiet hostingowy, który oferuje pełną obsługę IMAP.

Giełda wymiany To najlepszy i najbardziej kosztowny protokół poczty e-mail. Ten protokół firmy Microsoft umożliwia synchronizację zadań jako IMAP,, a także umożliwia pracownikom udostępnianie kalendarzy i kontaktów.

Nadal możesz cieszyć się zaawansowaną funkcjonalnością i przydatnymi narzędziami usługi skrzynki pocztowej, jeśli masz na to środki.

Co to jest DKIMˀ

Peter Goldstein jest dyrektorem ds. technologii (współzałożycielem) Valimail

DomainKeys Identified mail, lub w skrócie DKIM, opisuje, w jaki sposób organizacja może zabezpieczyć podpisywanie wiadomości e-mail i umożliwić odbiorcom weryfikację, czy wiadomości zostały wysłane od zamierzonych nadawców.

Metoda szyfrowania z kluczem publicznym opiera się na parze kluczy. Jeden klucz jest prywatny i jeden jest widoczny dla wszystkich. W kryptografii z kluczem publicznym często zdarza się, że właściciel klucza prywatnego podpisuje wiadomości cyfrowo. Każdy może następnie zweryfikować podpis za pomocą klucz publiczny. Ta metoda podpisu jest używana przez DKIM.

Jak działa DKIM

DKIM to prosty system, który działa w ten sposób:

Zalety DKIM

DKIM ma podstawową przewagę nad Sender Policy Framework, (SPF), swoim poprzednikiem w zakresie uwierzytelniania poczty e-mail. Jego celem jest ochrona uwierzytelniania poprzez przekazywanie.

SPF opiera się na IP,, co oznacza, że ​​wiadomości wysyłane przez pośredników prawdopodobnie nie przejdą testów SPF. Dzieje się tak, ponieważ domena pochodzenia nie zawierała (lub prawdopodobnie nie powinna) zawierać pośredniego adresu IP w swoich rekordach SPF.

Podpisy kryptograficzne DKIM zapewniają, że odbiorcy mają pewność, że spedytorzy nie zmienili swojej wiadomości podczas przesyłania. Chroni to przed złośliwymi spedytorami,, którzy mogą nie być znani ani przez oryginalny system wysyłający, ani przez odbiorcę.

Sam DKIM to za mało

DKIM zapewni większą ochronę, łącząc raportowanie i zgodność uwierzytelniania wiadomości w oparciu o domenę. DMARC to wymóg, aby DKIM dostosował weryfikację DKIM do treści w polu „Od” wiadomości e-mail. DKIM, wraz z DMARC jest istotnym elementem kompletne rozwiązanie antyphishingowe i antyspamowe.

Sprawdź te inne przewodniki po zakupach dotyczących hostingu witryn: