darmowe tymczasowe e-maile

darmowe tymczasowe e-maile

English - French - Arabic - Bengali - Bulgarian - Catalan - Chinese - Croatian - Czech - Danish - Dutch - Estonian - Finnish - German - Greek - Gujarati - Hindi - Hungarian - Indonesian - Italian - Japanese - Kannada - Korean - Latvian - Malay - Malayalam - Marathi - Norwegian - Polish - Portuguese - Punjabi - Romanian - Russian - Serbian - Slovak - Slovenian - Swedish - Telugu - Tamil - Turkish - Ukrainian - Urdu - Vietnamese - Spanish -
2021-11-24
Jimmy raybe

Uzyskaj tymczasowy adres e-mail za darmo

Prawdopodobnie wiesz, jak podać swój adres e-mail w celu dokonania zakupu, lub założyć inną aplikację lub konto. Jednak, ta pozornie prosta czynność może prowadzić do niechcianego spamu lub ukierunkowanych reklam, i narazić Twoje konto na hakerów.

Dlatego jednorazowy adres może być bardzo przydatny. Możesz uzyskać tymczasowy adres z tych usług, który możesz zastąpić rzeczywisty. Możesz uniknąć otrzymywania spamu przez lata, a także możesz pominąć ukierunkowane reklamy, wycieki danych, lub poddanie się wiadomości spamowe, jeśli witryna jest atakowana. Kontynuuj czytanie, aby dowiedzieć się o najlepszych dostępnych tymczasowych usługach e-mail, wszystkie z nich są bezpłatne.

Które są najbezpieczniejszymi dostępnymi jednorazowymi klientami poczty e-mailˀ

Spieszysz się? Nie musisz już szukać dalej? Poniższa tabela zawiera listę naszych najlepszych opcji dla jednorazowych adresów e-mail? Możesz utworzyć tymczasowy adres e-mail z tymi dostawcami za pomocą zaledwie kilku kliknięć? Przyjrzyjmy się każde imię szczegółowo później.

 • ProtonMail Ta anonimowa usługa oferuje więcej niż tylko jednorazową pocztę e-mail, zwłaszcza jeśli zdecydujesz się na uaktualnienie do konta premium.
 • 10-minutowa poczta Ta usługa jest szybka i łatwa w użyciu na stronach wymagających weryfikacji.
 • Tymczasowa poczta Ta usługa premium jest przeznaczona dla osób, które chcą usunąć reklamy ze swojego komputera i przedłużyć okres przechowywania.
 • GuerrillaMail SpamAssassin usuwa spam, zanim zdąży Ci przeszkadzać, i pozwala na imponującą personalizację.
 • Emailondeck Jesteśmy pod wrażeniem ich poważnych standardów bezpieczeństwa, w tym rutynowego czyszczenia dzienników poczty.
 • Jednorazowy dostawca poczty e-mail musi spełniać określone kryteria, aby zostać uwzględnionym na naszej liście Top 5. Obejmują

  Usługi te przekraczają nasze oczekiwania. Znajdziesz również dodatkowe przydatne funkcje. Możesz mieć pewność, że bez względu na wybraną opcję jednorazowej usługi poczty e-mail, wygeneruje ona tymczasowy adres, aby przekierować spam z kont osobistych lub służbowych.

  Bezpieczne jednorazowe zabezpieczenia poczty e-mail (dogłębny wygląd)

  Przejdźmy do szczegółówǃ Przyjrzymy się bliżej każdej jednorazowej usłudze poniżej i przedstawimy jej zalety oraz wady. Każda usługa może natychmiast wygenerować adres e-mail i usunąć wiadomości e-mail w określonym czasie. Jeśli szukasz usługi e-mail, która zapewni użyteczność i bezpieczeństwo w mgnieniu oka, możemy prawie zagwarantować, że dopasujemy je do Ciebieǃ

  Szukasz kompleksowej usługi, która pozwoli Ci obsłużyć zarówno priorytetowe, jak i niepriorytetowe e-maile za pomocą tylko jednego konta. Dobrze trafiłeśǃ

  Website ProtonMail


  ProtonMail umożliwia użytkownikom dodawanie dodatkowych adresów e-mail lub aliasów,, do których można uzyskać dostęp za pośrednictwem tego samego konta.


  Użytkownik może stworzyć szereg tożsamości, które można wykorzystać do różnych celów. Mogą również organizować swoją pocztę przychodzącą i wychodzącą oraz utrzymywać swoją skrzynkę odbiorczą w czystości. Konta Premium ProtonMail mogą mieć dodatkowe adresy e-mail tworzone i zarządzane w ten sam sposób. Użytkownicy Premium mają możliwość wysyłania wiadomości e-mail za pośrednictwem krótszego adresu domeny (@pm.me),, podczas gdy użytkownicy, którzy nie są użytkownikami premium, nie mogą.


  ProtonMail, usługa open source, która jest obsługiwana przez systemy Android i iOS, a także wiele przeglądarek internetowych, może być używana na urządzeniach z systemem Android. Szwajcarska lokalizacja ProtonMaila oznacza, że ​​jest on chroniony przez szwajcarskie przepisy dotyczące prywatności. Jest to wielka korzyść dla użytkowników dbających o bezpieczeństwoǃ ProtonMail wykorzystuje zarówno szyfrowanie całego dysku, jak i szyfrowanie typu end-to-end. Oznacza to, że nie możesz przeglądać ani odszyfrowywać żadnej poczty. ProtonMail nie wymaga podawania żadnych danych osobowych. Usługa nie prowadzi również dzienników IP.

  Odwiedź ProtonMail

  10 Minute Mail to świetne narzędzie, z którego może korzystać każdy. Zapewnia niesamowitą ilość narzędzi w dziesięć minut.

  Website for 10 Minute Mail


  10-minutowa poczta to świetne narzędzie, z którego może korzystać każdy i które oferuje dużą wartość w ciągu dziesięciu minut.


  10 Minute Mail jest dokładnie tym, co twierdzi - tworzy jednorazowe adresy e-mail, które wygasają w ciągu zaledwie 10 minut. Po wygaśnięciu licznika, wszystkie e-maile przechowywane w skrzynce odbiorczej również zostaną usunięte. Możesz zobaczyć wygenerowaną wiadomość e-mail, po prostu otwierając tę ​​stronę. Ty możesz wprowadzić go w dowolnym miejscu, pod warunkiem, że nie zamkniesz strony 10-minutowej poczty.


  Witryny, które proszą o weryfikację adresu e-mail, nie stanowią problemu. 10-minutowa poczta śledzi wiadomości e-mail i umożliwia użytkownikom odpowiadanie na ich pocztę za pomocą jednorazowego adresu. Użytkownicy mogą zresetować 10-minutowy licznik, aby wyeliminować wszelkie opóźnienia. Nawet jeśli licznik czasu wygasa, nadal możesz odzyskać e-maile z 10 Minute Mail. Nie wymaga żadnych danych osobowych, a 10 Minute Mail ma również siostrzaną firmę, która może usuwać metadane z filmów i zdjęć.

  Odwiedź 10-minutową pocztę

  Chociaż Temp-mail nie zachowuje twoich danych osobowych, oferuje jednorazowe adresy e-mail bez liczników czasu

  Website Temp Mail


  Temp-mail, niezawodna usługa jednorazowego adresu e-mail, nie wymaga podania danych osobowych, nie jest wymagana do utworzenia konta i nie usunie automatycznie wygenerowanego adresu, chyba że go usuniesz lub zmienią się listy domen. Może to być pozytywne lub negatywna rzecz w zależności od tego, czego potrzebujesz. Jednak, nie oznacza to, że nie możesz przedłużyć limitu czasu. Skrzynka odbiorcza Temp mail działa dokładnie tak samo jak inne skrzynki mail z wyjątkiem tego, że nie będziesz mógł wysyłać swoich e-maili.


  Temp-mail jest bardzo bezpieczny. Przechowuje Twoje e-maile tylko przez 2 godziny, a następnie usuwa wszystkie Twoje dane osobowe, w tym adresy IP, po zakończeniu korzystania z niego. Temp-mail będzie dostępny w przeglądarkach App, Play, oraz Chrome i Safari.

  Odwiedź Temp-Mail

  Nie daj się zastraszyć prostym wyglądem strony. GuerrillaMail,, potężne narzędzie do tworzenia nowych wiadomości e-mail, jest również dostępne.

  GuerrillaMail


  GuerrillaMail może być używany do generowania jednorazowych wiadomości e-mail. Użytkownicy mogą kliknąć w linki weryfikacyjne, następnie usunąć pocztę. GuerrillaMail zajmie się resztą i usuwa spam z Twojej skrzynki odbiorczej. Chociaż usługa przechowuje pocztę przychodzącą przez godzinę, nie wygasa.


  Najbardziej godną uwagi funkcją GuerrillaMail jest możliwość wysyłania i tworzenia oryginalnej poczty przy użyciu jednorazowego adresu. Użytkownicy mogą również wybrać własne adresy e-mail. Funkcja Scramble Address jest zalecana przez GuerrillaMail. Utrudnia to komuś odgadnięcie identyfikatora skrzynki odbiorczej, co zwiększa bezpieczeństwo. GuerrillaMail,, który jest open-source, jest dostępny tylko z szyfrowaniem HTTPS w celu dalszej ochrony prywatności.

  Odwiedź GuerrillaMail

  EmailOnDeck to wydajny i łatwy w użyciu dostawca, który umożliwia użytkownikom wysyłanie poczty, oraz odbieranie spamu.

  Emailondeck


  Emailondeck, jeden z najbardziej dostępnych dostawców adresów jednorazowych jest w stanie utworzyć dla Ciebie adres e-mail w zaledwie dwóch krokach. EmailOnDeck jest całkowicie darmowy i przechowuje Twoją skrzynkę pocztową przez 24 godziny. Jednak, możesz to przyspieszyć, usuwając pliki cookie. EmailOnDeck rutynowo usuwa wszystkie logi poczty i aktywnych wymazań, aby zmniejszyć koszty przechowywania. Nie zaleca się korzystania z tej usługi w przypadku długotrwałych przedsięwzięć.


  Tylko użytkownicy premium mogą wysyłać anonimową pocztę bezpośrednio na dowolny adres e-mail. Bezpłatni użytkownicy, jednak nadal mogą wysyłać bezpieczną pocztę za pośrednictwem innych kont EmailOnDeck. Konta Premium usuwają reklamy i pozwalają użytkownikom zapisywać swoje adresy e-mail - lub tworzyć nowe - oprócz pozwalając im na usuwanie reklam. EmailOnDeck jest niezwykle bezpieczny. Można uzyskać do niego dostęp przez HTTPS, a jego serwery używają TLS.

  Odwiedź Emailondeck

  Możesz również sprawdzić innych dostawców. Te usługi oferują również jednorazowe adresy e-mail:

  Co oznacza jednorazowy adres e-mailˀ

  Wszyscy mielibyśmy jeden adres e-mail, którego moglibyśmy używać do wszystkiego w idealnym świecie. Spam by nie istniał. Jest. To może skłaniać ludzi do szukania sposobów na zmniejszenie liczby spamu. Jednym z rozwiązań jest jednorazowy adres e-mail. Ale co to jest?

  Są tymczasowe. Jednorazowe. Nie są kompatybilne z Outlookiem ani Gmailem. Nie musisz zakładać konta, ani podawać żadnych swoich danych osobowych, takich jak imię i nazwisko, adres, numer telefonu lub adres fizyczny.

  Odwiedziłbyś podaną poniżej witrynę, a następnie wykonaj następujące kroki, aby utworzyć tymczasowy adres e-mail. Następnie skopiuj adres i wklej go do innego formularza, do którego normalnie wysyłasz swój rzeczywisty e-mail.

  Brzmi to całkiem wygodnie? Czyż nie? Możesz być pewien, że wszystkie niechciane wiadomości-śmieci zostaną wysłane na jednorazowy adres? Po pewnym czasie ulegnie samozniszczeniu? Powiązany adres nie zostanie dodany do żadnej bazy danych, która może być podlega wyciekowi. Twoja skrzynka odbiorcza i dane osobowe pozostaną czyste.

  Te jednorazowe usługi mają pewne ograniczenia. Te jednorazowe usługi nie oferują takich samych narzędzi jak konto Gmail lub Outlook. Nie będziesz mógł tworzyć podpisów ani folderów, Sprawdź, czy ktoś przeczytał Twoją pocztę lub inne BCC. Niektóre jednorazowe wiadomości e-mail dostawcy usług oferują możliwość przesłania , wysłania, lub odzyskania poczty, która została usunięta.

  Jaki jest sens jednorazowego adresu e-mail i dlaczego go potrzebujeszˀ

  W dzisiejszych czasach, internet kręci się wokół wygody. O wiele łatwiej jest wprowadzić swój podstawowy adres e-mail na stronie internetowej lub w aplikacji niż generować tymczasowy. Jednak, kiedy już to zrobisz, Twoje dane stają się publiczne i mogą być używane do wysyłania wiadomości spamowych lub gorzej. Chociaż znamy jednorazowe adresy e-mail i sposób ich działania, dlaczego ktokolwiek miałby ich używaćˀ Istnieje wiele powodów, dla których warto używać jednorazowych adresów e-mail. Poniżej przedstawiamy kilka typowych powodów.

  ✉️Centrum spamu

  Spam jest wrogiem numer jeden wszystkich adresów e-mail. Możesz łatwo spędzić godziny na rezygnację z subskrypcji tych list mailingowych, tylko po to, aby później zasypał Cię śnieżką ze spamem. Dlatego ludzie inwestują w jednorazowe adresy e-mail, aby uniknąć tego napływu spamu. spamerzy przed kierowaniem na Twoje konto główne.

  💰Wydatki wolne od winy

  Również, jednorazowe e-maile są świetne na zakupy. Możesz chcieć dokonać zakupu tylko raz ze strony internetowej, na której nigdy wcześniej nie byłeś i z której nie chcesz spamu reklamowego. Możesz również uniknąć spamu, który otrzymasz po zapisujesz się na kartę lojalnościową, która zawiera podobne oferty i wyprzedaże.

  👻Witryny upiorne

  Zdarza się to każdemu z nas. Czasami możesz nie korzystać z aplikacji lub strony, którą aktualnie odwiedzasz ponownie. W takich przypadkach, wygodniej jest zarejestrować się za pomocą tymczasowego adresu e-mail. Jeśli interesują Cię bezpłatne wersje próbne i musisz podać e-mail adres, aby uzyskać do niego dostęp, rozważ skorzystanie z tymczasowego. Możesz skorzystać z dowolnej usługi i o niej zapomnieć.

  ⛓Pobyt bezpieczny

  Jednorazowe wiadomości e-mail mogą być świetnym sposobem na uniknięcie spamu, ale służą również ważnemu celowi bezpieczeństwa . Wszyscy byliśmy winni rejestracji bez przeczytania warunków . Może się zdarzyć, że witryna zostanie poproszona o pozwolenie na udostępnianie lub sprzedaż Twoje informacje. Witryny mogą nawet przekazać Twój adres e-mail reklamodawcom.

  Proszę bardzoǃ To jest krótka prezentacja, która pokazuje, jak utrzymać porządek w skrzynce odbiorczej e-mail bezpieczną i czystą, nie wydając ani grosza.

  Jeszcze jedna rzecz...

  Jednak, zdarzają się sytuacje, kiedy lepiej nie używać tymczasowego adresu.

  Nie zaleca się używania jednorazowych adresów e-mail do rejestracji w ważnych usługach, takich jak serwisy bankowe, edukacyjne i medyczne. Jeśli rejestrujesz się przy użyciu jednorazowego adresu e-mail, który wygasł, może być konieczne zresetowanie hasła. Możliwe jest również posiadanie wyciągi bankowe lub kopia dokumentacji medycznej wysłanej do Ciebie.

  Wniosek

  Możesz zmniejszyć stres, mając jednorazowe wiadomości e-mail. Możesz utworzyć tymczasowy adres e-mail w ciągu zaledwie kilku minut. Pozwoli ci to zarejestrować się na stronach internetowych, brać udział w konkursach i dokonywać zakupów. I będziesz mieć pewność, że wygrałeś ´nie otrzymujesz wiadomości spamowych przez wiele miesięcy. Dobry jednorazowy e-mail jest prostym i opłacalnym środkiem bezpieczeństwa. Możesz chronić swoje dane przed ewentualnymi wyciekami, podając jednorazowy adres e-mail, a nie swój rzeczywisty adres. Dodatkowo, pozwala Ci czuć się bezpiecznie używając strony internetowe, które mają słabe zapisy dotyczące bezpieczeństwa. Warto dodać do zakładek przynajmniej jedną z tych witryn.

 • ProtonMail Ta anonimowa usługa oferuje więcej niż tylko jednorazową pocztę e-mail, zwłaszcza jeśli zdecydujesz się na uaktualnienie do konta premium.
 • 10-minutowa poczta Ta usługa jest szybka i łatwa w użyciu na stronach wymagających weryfikacji.
 • Tymczasowa poczta Ta usługa premium jest przeznaczona dla osób, które chcą usunąć reklamy ze swojego komputera i przedłużyć okres przechowywania.
 • GuerrillaMail SpamAssassin usuwa spam, zanim zdąży Ci przeszkadzać, i pozwala na imponującą personalizację.
 • Emailondeck Jesteśmy pod wrażeniem ich poważnych standardów bezpieczeństwa, w tym rutynowego czyszczenia dzienników poczty.
 • Oto 5 naszych najlepszych bezpiecznych, jednorazowych opcji usług e-mail. Wszystkie są łatwe w użyciu i nie kosztują ani grosza. Niektóre pozwalają nawet anonimowo odpowiadać i tworzyć nowe adresy e-mail.