Notice: Undefined index: mail3 in /home/tempmail/public_html/require/1-header-index-and-blog-tempmail.us.com.php on line 188

Ievadiet savu paroli un nospiediet enter:

Ievadiet savu paroli un nospiediet enter

French - Spanish - English - Arabic - Bengali - Bulgarian - Catalan - Chinese - Croatian - Czech - Danish - Dutch - Estonian - Finnish - German - Greek - Gujarati - Hindi - Hungarian - Indonesian - Italian - Japanese - Kannada - Korean - Latvian - Lithuanian - Malay - Malayalam - Marathi - Norwegian - Polish - Portuguese - Punjabi - Romanian - Russian - Serbian - Slovak - Slovenian - Swedish - Telugu - Tamil - Turkish - Ukrainian - Urdu - Vietnamese -

Tempmail.us.com

Mēs esam pasaulē ātrākais pagaidu pasta piegādes pakalpojums. Mūsu sistēma nejauši un uz laiku piešķirs jums unikālu e -pastu uz 365 dienām (pēc ierakstīšanas). Pēdējie 100 ziņojumi, kas saņemti uz šo e -pasta adresi, tiks parādīti tieši mūsu e -pasta tīmekļa vietnē hronoloģiskā secībā no jaunākā līdz vecākajam. Mēs esam augstas kvalitātes vienreiz lietojams e-pasta pakalpojums, kas pazīstams arī kā viltots e-pasts. Mūsu pakalpojums darbojas visās esošajās izšķirtspējās, kā arī šāda veida mobilajās ierīcēs: Iphone 7 8 X 11 12, Android samsung xiami nokia oppo oneplus, planšetdatoros un datoros. Mūsu HTML5 programmēšana padara mūsu e -pasta pakalpojumu par vieglāko tirgū. Lai izmantotu mūsu pagaidu e-pasta pakalpojumus, pietiek ar zema ātruma savienojumu. Mēs atbalstām visas pieejamās tīmekļa pārlūkprogrammas: Internet Explorer, Edge, Firefox, Chrome, Safari, Brave, DuckDuckGo, kā arī Opera. Viegli lietojams, atveriet pārlūkprogrammu un esat gatavs darbam.

Epasta adrese

Mēs neizmantojam nekādu surogātpasta novēršanas sistēmu, lai pārliecinātos, ka saņemam 100% jums adresēto e-pasta ziņojumu. Ziņojumu pamatteksti tiek parādīti vienkārša teksta režīmā, nevis html kodā. Mēs pievienojām pielāgotu kodu, lai ahref URL saites būtu noklikšķināmas. Mūsu vietne izmanto https drošības protokolu, lai nodrošinātu, ka jūsu pasts netiek pārtverts jūsu tīklā. Saziņa tiek veikta imap ar ssl drošības sertifikātu. Jūsu e -pasta ziņojumi ir labi šifrēti mūsu serveros un tiek iznīcināti pēc 1 gada. Mūsu serveros netiek glabāta neviena IP adrese, un mēs izmantojam sīkfailu sistēmu, kas padara jūsu e -pasta saziņu anonīmu un drošu. Mēs piedāvājam jums 100 MB kvotu visiem jūsu e -pasta ziņojumiem, kas ir vairāk nekā pietiekami.
Nākotnes variants
Mēs vēlamies tulkot vietni 91 valodā, lai ikviens varētu izmantot mūsu pakalpojumus savā dzimtajā valodā. Mēs vēlamies pakāpeniski pievienot papildu bezmaksas iespējas mūsu viltus e -pasta ģeneratora pakalpojumam. Mēs vēlamies ļaut jums pēc pieprasījuma viegli mainīt pagaidu e -pasta adresi, izvēlēties nākamā e -pasta adresi un domēnu, izvēlēties e -pasta derīguma termiņu pirms to iznīcināšanas 10 minūšu e -pastu, pievienot API, piedāvāt pakalpojumu saskaņā ar tor.
Bezmaksas un tūlītējs pasta pakalpojums
Pārveidojiet pagaidu pastu uz pastāvīgu e -pastu