2022. gada labākie e-pasta pakalpojumu sniedzēji: biznesa, maksas un bezmaksas

2022. gada labākie e-pasta pakalpojumu sniedzēji: biznesa, maksas un bezmaksas

English - French - Arabic - Bengali - Bulgarian - Catalan - Chinese - Croatian - Czech - Danish - Dutch - Estonian - Finnish - German - Greek - Gujarati - Hindi - Hungarian - Indonesian - Italian - Japanese - Kannada - Korean - Latvian - Malay - Malayalam - Marathi - Norwegian - Polish - Portuguese - Punjabi - Romanian - Russian - Serbian - Slovak - Slovenian - Swedish - Telugu - Tamil - Turkish - Ukrainian - Urdu - Vietnamese - Spanish -
2021-11-11
Jimmy raybe

Labākie 2022. gada e-pasta pakalpojumu sniedzēji: biznesa, maksas un bezmaksas

The best email service providers of 2022: business, paid and free

1. ProtonMail

2. Gmail

3. Outlook

4. Yahoo Mail

5. Zoho

Jūs esat atradis uzticamāko šodien pieejamo e-pasta pakalpojumu sniedzēju.

Ir viegli atrast labākos e-pasta pakalpojumu sniedzējus. Jūs varat iegūt vienu kontu, reģistrējoties ISP. Varat iegūt vairāk, izveidojot kontu Google, Microsoft, vai citos nozīmīgos nosaukumos. Iegādājieties pienācīgu tīmekļa mitināšanas paketi, un jūs, visticamāk, iegūt pietiekami daudz e-pasta adrešu lielam uzņēmumam bez papildu izmaksām

Var būt grūti izvēlēties jums piemērotāko e-pasta pakalpojumu sniedzēju,, it īpaši, strādājot attālināti. Kā darbojas surogātpasta filtriˀ Vai ir viegli sakārtot e-pasta iesūtniˀ Vai ir iespējams piekļūt savam kontam, izmantojot citus e-pasta klientus Un kā ar pakalpojuma izmantošanu ar pielāgots domēns un sava adrese (jūsuvārds@yourdomain.com)ˀ

Turpiniet lasīt, lai skatītu mūsu labāko e-pasta pakalpojumu sniedzēju sarakstu. Lai gan visi piedāvā pienācīgus, bezmaksas pakalpojumu, ar dažiem ierobežojumiem,, mēs apspriedīsim arī viņu komerciālos piedāvājumus, kas ir draudzīgi uzņēmējdarbībai un nodrošina funkcionalitāti, jaudu un papildu iespējas, kas nepieciešamas prasīgiem klientiem.Apskatiet labākie e-pasta mitināšanas pakalpojumu sniedzēji un labākie drošā e-pasta pakalpojumu sniedzējiJūs varētu arī interesēt labākais biznesa VPN tev.

Šie ir populārākie e-pasta pakalpojumu sniedzēji 2022. gadā

Best email providers: Proton

1. ProtonMail

Drošs un privāts e-pasts, koncentrējoties uz privātumu

Iemesli pirkšanai
Iemesli, no kā izvairīties

Reģistrējoties e-pasta pakalpojumu sniedzējam. Yahoo Mail,,, piemēram, prasa norādīt mobilā tālruņa numuru un vārdu, var rasties daudzas privātuma problēmas. . Google Mail un daži citi pakalpojumi var skenēt jūsu ziņojumus, lai veiktu noderīgas darbības, piemēram, pievienotu notikumus un kalendārus. uz kalendāriem. Gandrīz katrs pakalpojums kalpos jums ar reklāmām.

ProtonMail, Šveices pasta pakalpojums, ir vērsts uz privātumu. Reģistrējieties anonīmi. Nav jūsu IP adreses žurnāla. Visi e-pasta ziņojumi beigās tiek šifrēti. Tas nozīmē, ka ProtonMail un citi nevar tos lasīt. Varat arī izmantot adreses verifikāciju. lai nodrošinātu drošu saziņu ar pareizo personu. Eliptiskās līknes kriptogrāfijas ieviešana,, kas nodrošina papildu drošību un paātrina lejupielādi,, kļuva iespējama 2019. gada aprīlī. Maksas klientiem ir piekļuve funkcijai Atsaukt, kā arī importa-eksporta lietojumprogrammai. Šī lietotne ļauj viņiem pārsūtīt e-pastu starp kontiem un lejupielādēt e-pastus savās ierīcēs.

Šie ierobežojumi ir būtiski. Ir daži ierobežojumi. Produktam ir maza 500 MB krātuve. dienā var nosūtīt tikai 150 ziņojumus, un tam ir ļoti maz organizatorisku rīku,, piemēram, etiķetes, viedie filtri, mapes, vai etiķetes. ProtonMail pilnīga šifrēšana. t attiecas uz e-pastiem citiem klientiem. Tomēr, jūs varat nosūtīt šifrētus ziņojumus uz ProtonMail, izmantojot funkciju Secure Message.

Tomēr šķiet negodīgi, kritizēt bezmaksas pakalpojumu, kas nerāda nekādas reklāmas un kam nav pievienotas virknes. ProtonMail, — specializēts rīks, kas paredzēts lietošanai kopā ar Gmail un citiem pakalpojumiem, piemēram, Gmail, ļoti labi pilda savas pamatfunkcijas.

ProtonMail piedāvā papildu krātuves iespējas. Varat maksāt USD, EUR, un CHF mēnesī. Plus kontā ir 5 GB krātuve un 1,000 ziņojumu dienā. Tas arī ļauj izveidot pielāgotus domēnus (jūs@yourdomain.com), atbalsts filtriem, mapēm un etiķetes, kā arī papildu funkcijas, piemēram, kontaktu grupas.

Profesionālais plāns pievieno vairāk krātuves un e-pasta adrešu,, un to var izmantot arī otra domēna mitināšanai. Tas ietver arī vairāku lietotāju atbalstu un visaptverošas e-pasta adreses. Cena ir norādīta vienam lietotājam mēnesī (75 dolāri gadā),, kas padara to. par pieņemamu cenu, ja ProtonMail drošība jums ir svarīga,, bet arī ievērojami dārgāka nekā slavenu konkurentu uzņēmuma konti.

Best email providers: Google

2. Gmail

Google tīmekļa pasta spēkstacija nav jāiepazīstina

Iemesli pirkšanai
Iemesli, no kā izvairīties

Google Gmail pirmo reizi tika izlaists 2004. gadā. Kopš tā laika tas ir bijis vadošais bezmaksas e-pasta pakalpojumu sniedzējs ar vairāk nekā miljardu klientu visā pasaulē.

Gmail minimālisma tīmekļa saskarne ir absolūta izceltā vieta. Ekrāns ir paredzēts jūsu iesūtnei ar minimālu jucekli un rīkjoslām. Varat viegli lasīt ziņojumus un atbildēt uz tiem, izmantojot sarunas.

Šim rīkam ir liels potenciāls. Gmail dinamiskā pasta funkcija padara to interaktīvāku. Varat veikt darbības tieši no sava e-pasta, piemēram, aizpildīt aptauju vai atbildēt uz Google dokumentu komentāriem. Varat automātiski filtrēt ziņojumus kategorijās ar cilnēm, piemēram, Primārā. Sociālie, un reklāmas, lai palīdzētu jums koncentrēties uz to, ko vēlaties. Varat uzturēt savu pastkasti tīru, izmantojot surogātpasta bloķēšanu. Citus kontus var pārvaldīt no tās pašas saskarnes,, tostarp Outlook, Yahooǃ, vai jebkuru citu IMAP/POP e-pastu. Jūsu Diskam ir pieejama arī 15 GB krātuve, iesūtne un fotogrāfijas.

Lai piekļūtu pakalpojumam Gmail bezsaistē, ir nepieciešams pārlūks Google Chrome. Tomēr, jūs joprojām varat piekļūt pakalpojumam Gmail no jebkuras vietas. Varat arī izmantot atlikšanas opciju, lai atliktu e-pasta ziņojumus uz noteiktu laiku. Tas automātiski atzīmēs šo e-pastu kā svarīgu.

Citas funkcijas var būt problemātiskākas. Ziņojumus var filtrēt, izmantojot pielāgotas marķēšanas sistēmas, nevis kārtot tos mapēs. Šī ir izplatīta metafora, ko saprot gandrīz visi lietotāji. Lai gan tā darbojas un piedāvā dažas priekšrocības. tā nav vispopulārākā metode. Gmail, savukārt izcils pakalpojums ir laba izvēle kā jūsu pirmajam e-pasta pakalpojumu sniedzējam.

Google piedāvā uz uzņēmējdarbību orientētu Gmail maksas versiju Google Workspace. formā

Google Workspace, Google Microsoft Office versija, ir Google risinājums Microsoft Office. Jūs saņemat rīkus dokumentu izklājlapu, un prezentāciju izveidei. Varat kārtot savus kalendārus ar koplietotiem kalendāriem, jums ir video un balss konference tiešsaistes sapulcēm, un ir pieejams diennakts atbalsts. nodrošināt, lai viss noritētu nevainojami.

Office līdzīgās funkcijas padara to dārgāku nekā tā līdzinieki, kas paredzēti tikai e-pastam. Pamatplāna cenas sākas no 1 USD vienam lietotājam. Tas ir izdevīgs darījums,, taču jūs saņemat lielu naudas vērtību. Ja plānojat izmantot Google Workspace,, tas varētu būt ieguldījuma vērta. Varat saņemt 14 dienu bezmaksas izmēģinājuma versiju, lai uzzinātu.

Best email providers: Microsoft Outlook

3. Outlook

Šī ir lieliska vieta, kur atrasties, jo īpaši Office 365 lietotājiem.

Iemesli pirkšanai

Outlook tīmekļa saskarne ir tāda pati kā darbvirsmas versija. Tajā ir mapes, organizatoriskie rīki, pašreizējais mapes saturs, un vienkāršas priekšskatījuma rūtis (ar reklāmām, ja ir bezmaksas konts).

Rīkjosla ļauj ātri piekļūt izplatītākajām funkcijām, un, ar peles labo pogu noklikšķinot uz ziņojumiem vai mapēm, tas viss tiek parādīts. Ja kādreiz esat izmantojis e-pasta klientu., jūs ātri uzzināsit sīkāku informāciju.

Saskarne var šķist vienkārša,, taču tajā ir daudz kustīgu daļu. Šis pakalpojums nosaka un ievieto svarīgus e-pastus fokusētā iesūtnē. Tas novērš jebkādus traucēkļus no jūsu acīm. Varat automātiski pievienot savam kalendāram notikumus, piemēram, lidojumu vai vakariņu rezervācijas. Varat ērti kopīgojiet savu Outlook.com kalendāru ar Outlook.com lietotājiem. Office 365 Varat arī saglabāt notikumus savā ģimenes kalendārā, lai visi tos varētu redzēt. Ir arī dažas lieliskas funkcijas,, piemēram, iespēja iekļaut aptaujas Outlook e-pastos.

OneDrive atbalsta izcilus pielikumus,, tostarp iespēju koplietot OneDrive failus tieši kā saites vai kopijas. Pievienojiet failus savam Google diskam, Dropbox, Box, vai Box kontiem. 15 GB pastkaste ļauj saglabāt daudzus failus.

Tas viss mums darbojās labi. Tomēr,, ja rodas problēmas ar noklusējuma iestatījumiem,, varat tos mainīt, izmantojot Outlook.com dialoglodziņu Iestatījumi. Lai gan tas nepiedāvā tik daudz iespēju kā Gmail,, tas ir labi sakārtots un ļauj jums kontrolēt izkārtojumu, pielikumu noteikumus un ziņojumu apstrādi.

Microsoft piedāvā arī vairākas uz lietotnēm balstītas integrācijas, ko var izmantot, lai uzlabotu pakalpojumus. Skype integrācija ir pieejama beta versijā. Lietojumprogrammas atvieglo piekļuvi Evernote, PayPal un GIPHY.

Office 365 jauninājumi nodrošina iesūtni bez reklāmām, 50 GB pasta krātuve, un milzīgu 1 TB OneDrive krātuvi. Papildu funkcijas ietver bezsaistes darbu, profesionālu ziņojumu formatēšanu, tērzēšanas atbalstu un failu atkopšanu no izspiedējvīrusu uzbrukumiem. Jūs iegūsit arī jaunākās Word Excel versijas. PowerPoint. To visu var iegūt tikai par mēnesi, izmantojot Office 365 personīgo plānu vienam lietotājam, vai par 70 dolāriem visam gadam.

Best email providers: Yahoo Mail

4. Yahoo Mail

Šim spēcīgajam produktam ir dažas pārsteidzošas ekstras

Iemesli pirkšanai
Iemesli, no kā izvairīties

Mūsdienās par Yahoo Mail netiek runāts visvairāk, taču jaunākajai Yahoo Mail versijai ir profesionāls izskats un tā lieliski pretojas tās lielākajiem konkurentiem.

Tas ir līdzīgs Gmail, jo tas parāda lielu jūsu iesūtnes skatu un ļauj ātri filtrēt ziņojumus pēc satura veida (Fotoattēli. Documents. Travel). Varat arī pārlūkot visas sarunas un e-pastus ar vienu klikšķi. Varat kārtot savu pastu. pielāgotās mapēs un pielāgojiet izkārtojumu, lai parādītu ziņojuma priekšskatījumu tikai ar dažiem klikšķiem. Varat arī anulēt biļetenu abonementu, neizejot no Yahoo Mail iesūtnes.

Jaudīgais dzinējs integrējas ar Facebook un atbalsta īsziņas un SMS. Tam var piekļūt arī, izmantojot POP, tīmekli un IMAP. Jūs pat varat pārsūtīt savu e-pastu uz citu adresi. Jūs varat uzglabāt gandrīz visu, ko saņemat, līdz 1 TB, ar šīm vērtīgajām ekstrām: vienreizējās lietošanas e-pasta adreses privātuma aizsardzībai, kā arī liela 1 TB pastkastes krātuve.

Lietotāji, kuri ir prasīgi, laika gaitā var saskarties ar problēmām. Gmail marķēšanas sistēmas elastība un izvēle nav pieejama pakalpojumam Mail. Ir arī mazāk iestatījumu, pielāgojumu un opciju nekā citur. Yahoo Mail, tomēr ir lielisks pakalpojums, kam vajadzētu būt iekļautam jūsu e-pasta sarakstā.

Yahoo nodrošina biznesa pasta plānu ar papildu funkcijām, tāpat kā citi pakalpojumu sniedzēji. Izceltā ir iespēja izmantot pakalpojumu ar pielāgotu domēnu (jūsuvārds@yourdomain.com),, lai gan ir arī citas priekšrocības,. Varat arī importēt kontaktus no Facebook un Gmail. Visus jūsu e-pastus var skatīt vienā ekrānā. Ir arī visi uzņēmējdarbībai draudzīgie produktivitātes rīki, piemēram, vairāki kalendāri, dokumentu pārvaldība, analytics, un daudzi citi.

Cenas sākas no .19 mēnesī par pastkastīti, un tiek iekasēta katru gadu. Tās samazinās, pievienojot pastkastītes:.59 uz 5 pastkastēm,.19 katra par 10 un .20 par 20. Jums būs jāsazinās ar viņiem. Yahoo Mail Pro ir arī ikmēneša cenu noteikšanas iespēja tikai .49 Jūs saņemat bez reklāmām pastkastes prioritāro klientu apkalpošanu un citas funkcijas.

Yahooǃ atjaunos jūsu domēnu tik ilgi, kamēr jums būs aktīvs abonements.

Zoho is the best email provider

5. Zoho

E-pasta pakalpojums, kas piedāvā daudzas funkcijas par nelielu naudu

Iemesli pirkšanai

Zoho Workplace, e-pasta pakalpojums, kas ir orientēts uz uzņēmējdarbību, piedāvā dokumentu pārvaldības sistēmu, tiešsaistes biroja komplektu un sadarbības rīkus.

Zoho piedāvā bezmaksas plānu, kas atbalsta 25 lietotājus. Tomēr, jums ir vēl 25 lietotāji, ja citi viņiem atsaucas uz pakalpojumu.Update: Zoho pašlaik pārveido savu novirzīšanas programmu. Tas nozīmē, ka tā pašlaik nav pieejama.Katrai pakotnei ir pieci gigabaiti pastkastes krātuve, un tā ir saderīga ar vienu domēnu. Šī ir funkcija, kuru neatradīsit komerciālos produktos. Pievienojiet prezentācijā izklājlapu un tekstapstrādes programmu, un tas izskatīsies lieliski.

Tas ir vienkārši lietojams, un tas piedāvā labu funkciju izvēli, kas palīdzēs sakārtot e-pasta : tagu, mapes, filtrus un viedo meklēšanu. Lai paplašinātu vai aizstātu vienkāršus saīsinājumus ar pilnīgiem vārdiem vai frāzēm,, varat izveidot pielāgotus karstos taustiņus. Zoho ir arī ieviesis bezsaistē. režīms, kas ļauj piekļūt savam e-pastam un atbildēt uz tiem pat tad, ja internets nedarbojas. Zoho Mail piedāvā arī IMAP klientu, kas ļauj konfigurēt , sinhronizāciju un pārvaldīt citus IMAP e-pasta kontus.

Lai gan bezmaksas plānam ir daži ierobežojumi,, tas ir diezgan vienkāršs. Bezmaksas plāns nodrošina tikai piekļuvi tīmeklim un neatbalsta e-pasta pārsūtīšanu.

Zoho Standard plāns risina šo problēmu. Par vienkāršu ikmēneša maksu (tikai 1 $ par lietotāju), jūs saņemat IMAP/POP piekļuvi, e-pasta pārsūtīšanu un aktīvu sinhronizāciju. Jums ir arī 30 GB krātuve un 30 MB pielikumu ierobežojums. Tas ir pieaugums no 25 MB bezmaksas plānam. Ir arī citi uzlabojumi,, piemēram, iespēja sūtīt failus caur mākoni lietotājiem, kuri nav Zoho. Ir divas iespējas: Lite plāns,, kas maksā mazāk vienam lietotājam un kuram ir mazāk funkciju; vai profesionāls plāns, kas katram lietotājam pievieno papildu funkcijas.

Lai gan daudzas no šīm funkcijām ir atrodamas citur, uzņēmumiem, un ikvienam, kas izmanto Office rīkus vai pielāgotu domēna atbalstu, tie patiks. Ir vērts to apskatīt.

Apskatiet šo apkopojumu. Labākie WordPress mitināšanas pakalpojumu sniedzēji