Bezmaksas un tūlītējs pasta pakalpojums

Bezmaksas un tūlītējs pasta pakalpojums

French - English - Arabic - Bengali - Bulgarian - Catalan - Chinese - Croatian - Czech - Danish - Dutch - Estonian - Finnish - German - Greek - Gujarati - Hindi - Hungarian - Indonesian - Italian - Japanese - Kannada - Korean - Latvian - Malay - Malayalam - Marathi - Norwegian - Polish - Portuguese - Punjabi - Romanian - Russian - Serbian - Slovak - Slovenian - Swedish - Telugu - Tamil - Turkish - Ukrainian - Urdu - Vietnamese - Spanish -
2021-09-09
Jimmy Raybé

Vai meklējat pagaidu, vienkāršu, drošu un uzticamu e -pasta pakalpojumu?

https://www.tempmail.us.com/ ir radīts jums. Mūsu vietne ļaus jums viegli saņemt e -pastus, vienlaikus paliekot pilnīgi anonīmiem. Reģistrācija nav nepieciešama, e -pasta attiecināšana tiks aktivizēta automātiski, tiklīdz mēs atveram savu mājas lapu. Vai atradāt mūsu vietni, izmantojot Google, izmantojot vienu no šiem atslēgvārdiem: temp pasts, pasta temp, izmetams e -pasts, 10 minūšu pasts? Ja tā, tad esat nonācis īstajā vietā.

Es apiešu jautājumu par pagaidu e -pastiem.
Ja jums jau ir vispārēja ideja, es aicinu jūs doties uz otro sadaļu " Anonimitāte un drošība ".

Kas ir pagaidu e -pasta pakalpojums?
Tie ir vienreizlietojami e -pasta ziņojumi, uz noteiktu laiku tiks izveidota e -pasta adrese, lai jūs varētu saņemt e -pastus no jebkuras trešās puses. E -pasta ziņojumi tiek ievietoti tieši tīmeklī, un tiem nav nepieciešama programmatūra. Katrs ģenerētais e -pasts ir unikāls un var būt redzams tikai jums.

Kas attiecas uz mums: E -pasta adrese ir saistīta ar jums 365 dienas, taču esiet piesardzīgs, ja maināt pārlūkprogrammu, jūsu e -pasts tiks mainīts! (Ja vēlaties mainīt savu e -pastu, vienkārši izdzēsiet sīkfailus).

Mūsu pagaidu e -pasta pakalpojums ir pieejams vairākās valodās.

Franču - Spāņu valoda - Angļu - Arābu valoda - Bengāļu - Bulgāru - Katalāņu - Ķīniešu - Horvātu - Čehu - Dāņu - Holandiešu - Igauņu - Somu - Vācu - Grieķu - Gudžaratu - Hindi - Ungāru valoda - Indonēzietis - Itāļu - Japāņi - Kannada - Korejiešu - Latvietis - Lietuvietis - Malajiešu - Malajalu - Marathi - Norvēģu - Poļu - Portugāļu - Punjabi - Rumāņu - Krievu - Serbu - Slovāku - Slovēnis - Zviedru - Telugu - Tamilu - Turku - Ukraiņu - Urdu - Vjetnamietis

Bet kāpēc izmantot pagaidu e -pasta pakalpojumu?
Bet Džimij, kāpēc izmantot tempmail.us.com salīdzinājumā ar kādu no saviem konkurentiem?
Anonimitāte un drošība: Šeit ir krēms uz Sundae.


Vienkārši sakot, katrs e -pasts ir saistīts ar sīkfailu, kas tiek ievietots jūsu pārlūkprogrammā, lai jūs identificētu. Tātad vienīgā informācija, kas jūs uztrauc, ir sīkfails, to varat izdzēst, izmantojot jebkuru sīkfailu tīrītāju.

Džimij, kā ir ar manu IP adresi?
Mēs neesam ieinteresēti saglabāt jūsu IP adresi. Tas tiek izdzēsts pēc pieteikšanās Cloudflare. Mūsu sistēma izmanto datu bāzi ar nosaukumu "pasts", šeit ir mūsu tabulas attēls.

Šeit ir mūsu infrastruktūras diagramma, lai labāk izprastu mūsu pagaidu e -pasta pakalpojumu.
Augšējā kreisajā stūrī esat jūs, jūs esat laimīgs, ka esat atradis pilnīgi bezmaksas un drošu pagaidu e -pasta pakalpojumu. Kad rakstāt adresi pārlūkprogrammā: https://www.tempmail.us.com, jūsu IP adrese tiks ierakstīta pakalpojumā cloudflare, kas faktiski ir bezmaksas DNS pārvaldības pakalpojums, ko mēs izmantojam. Jūs tiksit automātiski novirzīts uz mūsu izgudroto kešatmiņas sistēmu. Tas galvenokārt ievērojami paātrina vietni, jūsu drošības labad mēs esam piešķīruši chmod 000 mapei / var / log, kas faktiski deaktivizē IPS adrešu reģistrēšanas funkciju. 3. darbība, jūsu IP adrese vairs nav redzama, vienmēr tiek izmantots https protokols. Tāpēc jūs esat diezgan anonīms. Lai nostiprinātu jūsu aizsardzību, mēs izmantojam AbeloHost, tas ir tīmekļa mitinātājs, ko regulē “brīvības runa” un kas atrodas Nīderlandē. Galamērķa numurs 4 ir mūsu pasta / apache servera galvenā instalācija, un tas ģenerē vietni, kā arī e -pasta kontus. Lai jūs identificētu, tā uz jūsu pārlūkprogrammu nosūta sīkfailu. Tas izskaidro, kā darbojas mūsu infrastruktūra, kā arī dažādas aizsardzības, lai aizsargātu jūsu identitāti.

Visa drošība, bet kā ar sūdzību?
Pirmkārt, mēs esam izveidojuši šo vietni, lai piedāvātu legālu pagaidu e -pasta pakalpojumu. Lūdzu, ievērojiet jūsu valstī spēkā esošos likumus. Lai gan mūsu infrastruktūra ir veidota tā, lai jūs varētu palikt anonīms, ja kāds policijas spēks sazināsies ar mums labā kārtībā un formā, mēs labprāt sniegsim viņiem tūlītēju piekļuvi visai mūsu infrastruktūrai, kas ir datu pamats utt. .

Bet esiet droši, ka sīkfails ir vienīgā informācija, kas mums ir par jums.