bezmaksas pagaidu e-pasta ziņojumi

bezmaksas pagaidu e-pasta ziņojumi

English - French - Arabic - Bengali - Bulgarian - Catalan - Chinese - Croatian - Czech - Danish - Dutch - Estonian - Finnish - German - Greek - Gujarati - Hindi - Hungarian - Indonesian - Italian - Japanese - Kannada - Korean - Latvian - Malay - Malayalam - Marathi - Norwegian - Polish - Portuguese - Punjabi - Romanian - Russian - Serbian - Slovak - Slovenian - Swedish - Telugu - Tamil - Turkish - Ukrainian - Urdu - Vietnamese - Spanish -
2021-11-24
Jimmy raybe

Saņemiet pagaidu e-pasta adresi bez maksas

Jūs droši vien zināt, kā norādīt savu e-pasta adresi konta iegādei, vai reģistrēties citai lietotnei vai kontam. Tomēr, šī šķietami vienkāršā darbība var novest pie nevēlama surogātpasta vai atlasītām reklāmām, un pakļaut jūsu kontu hakeriem.

Tāpēc vienreizējās lietošanas adrese var būt ļoti noderīga. No šiem pakalpojumiem varat iegūt pagaidu adresi, ar kuru varat aizstāt faktisko. Jūs varat izvairīties no surogātpasta e-pasta saņemšanas gadiem,, kā arī izlaist mērķtiecīgu reklāmu, datu noplūdi, vai tikt pakļautam surogātpasta ziņojumi, ja vietnei tiek uzbrukts. Turpiniet lasīt, lai uzzinātu par populārākajiem pieejamajiem pagaidu e-pasta pakalpojumiem,, kas visi ir bezmaksas.

Kuri ir visdrošākie pieejamie vienreizējās lietošanas e-pasta klientiˀ

Vai jūs steidzatiesˀ Jums nav jāmeklē tālāk,, jo zemāk esošajā tabulā ir norādītas mūsu populārākās vienreiz lietojamo e-pasta adrešu izvēles. Jūs varat izveidot pagaidu e-pasta adresi ar šiem pakalpojumu sniedzējiem tikai ar dažiem klikšķiem. Apskatīsim katru nosaukumu sīkāk vēlāk.

 • ProtonMail Šis anonīmais pakalpojums piedāvā vairāk nekā tikai vienreiz lietojamu e-pastu, īpaši, ja izvēlaties jaunināt uz premium kontu.
 • 10 minūšu pasts Šis pakalpojums ir ātri un vienkārši lietojams vietnēs, kurām nepieciešama verifikācija.
 • Pagaidu pasts Šis premium klases pakalpojums ir paredzēts cilvēkiem, kuri vēlas noņemt reklāmas no sava datora un pagarināt uzglabāšanas periodu.
 • Partizānu pasts SpamAssassin iznīcina surogātpastu, pirms tie var jūs apgrūtināt, un nodrošina iespaidīgu pielāgojamību.
 • Emailondeck Mūs pārsteidz viņu nopietnie drošības standarti,, tostarp pasta žurnālu regulāra tīrīšana.
 • Vienreizējās lietošanas e-pasta pakalpojumu sniedzējam ir jāatbilst noteiktiem kritērijiem, lai tas tiktu iekļauts mūsu 5 populārāko sarakstā. Tajos ietilpst:

  Šie pakalpojumi pārsniedz mūsu cerības. Jūs atradīsiet arī papildu noderīgas funkcijas. Varat būt pārliecināts, ka neatkarīgi no izvēlētās vienreizējās lietošanas e-pasta pakalpojuma opcijas tiks izveidota pagaidu adrese, lai novirzītu surogātpastu no personīgajiem vai darba kontiem.

  Droša vienreizējās lietošanas e-pasta drošība: padziļināts izskats

  Iedziļināsimies detaļās Tālāk mēs rūpīgi izskatīsim katru vienreizlietojamo pakalpojumu un izklāstīsim to priekšrocības, kā arī trūkumus. Katrs pakalpojums var uzreiz ģenerēt e-pasta adresi un dzēst e-pastus noteiktā laikā. Ja meklējat e-pasta pakalpojumu, kas nodrošinās lietderība un drošība vienā mirklī,, mēs varam gandrīz garantēt, ka saderēsim jūs ar vienu

  Jūs meklējat visaptverošu pakalpojumu, kas ļaus jums apstrādāt gan prioritāros, gan neprioritāros e-pastus tikai ar vienu kontu. Jūs esat nonācis īstajā vietāǃ

  Website ProtonMail


  ProtonMail ļauj lietotājiem pievienot papildu e-pasta adreses vai aizstājvārdus,, kuriem visiem var piekļūt, izmantojot vienu un to pašu kontu.


  Lietotājs var izveidot virkni identitāti, ko var izmantot dažādiem mērķiem. Viņi var arī sakārtot savu ienākošo un izejošo pastu un uzturēt savu iesūtni tīru. Premium ProtonMail kontos var izveidot papildu e-pasta adreses un pārvaldīt tās tāpat. Premium lietotājiem ir iespēja sūtīt e-pastu, izmantojot savu īsāko domēna adresi (@pm.me),, turpretim lietotāji, kuri nav augstākās klases lietotāji, nevar.


  ProtonMail, atvērtā pirmkoda pakalpojums, ko atbalsta Android un iOS, kā arī daudzas tīmekļa pārlūkprogrammas, var izmantot Android ierīcēs. ProtonMail atrašanās vieta Šveice nozīmē, ka to aizsargā Šveices privātuma likumi. Tas ir liels ieguvums lietotājiem, kuri apzinās drošību. ProtonMail izmanto gan pilna diska šifrēšanu, gan pilnīgu šifrēšanu. Tas nozīmē, ka jūs nevarat skatīt vai atšifrēt nevienu pastu. ProtonMail neprasa jums sniegt nekādu personisku informāciju. Pakalpojums arī neuztur IP žurnālus.

  Apmeklējiet ProtonMail

  10 minūšu pasts ir lielisks rīks, ko var izmantot ikviens. Tas sniedz neticami daudz lietderības desmit minūtēs.

  Website for 10 Minute Mail


  10 minūšu pasts ir lielisks rīks, ko var izmantot ikviens, un tas piedāvā lielu vērtību desmit minūtēs.


  10 minūšu pasts ir tieši tas, ko tas apgalvo – tas rada vienreizējās lietošanas e-pasta adreses, kuru derīguma termiņš beidzas tikai 10 minūšu laikā. Pēc taimera termiņa beigām, tiek dzēsti arī visi iesūtnē saglabātie e-pasta ziņojumi. Izveidoto e-pastu var redzēt, vienkārši atverot šo lapu. pēc tam varat to ievadīt jebkur, kur vēlaties,, ja neaizverat 10 minūšu pasta lapu.


  Vietnes, kurās tiek prasīts apstiprināt e-pasta adresi, nav problēma. 10 minūšu pasts izseko e-pastus un ļauj lietotājiem atbildēt uz saviem e-pastiem, izmantojot savu vienreiz lietojamo adresi. Lietotāji var atiestatīt 10 minūšu taimeri, lai novērstu jebkādu aizkavi. Pat ja taimera derīguma termiņš beidzas, jūs joprojām varat atgūt 10 minūšu pasta e-pastus. Tam nav nepieciešami nekādi personas dati, un 10 minūšu pastam ir arī māsas uzņēmums, kas var noņemt metadatus no videoklipiem un fotoattēliem.

  Apmeklējiet 10 minūšu pastu

  Lai gan Temp-mail nesaglabā jūsu personisko informāciju,, tas piedāvā vienreizējās lietošanas e-pasta adreses bez taimeriem

  Website Temp Mail


  Temp-mail, uzticams vienreizējās lietošanas e-pasta adrešu pakalpojums, neprasa jums personisko informāciju, nav nepieciešams, lai izveidotu kontu, un tas automātiski neizdzēsīs ģenerēto adresi, ja vien jūs to nenoņemsit vai domēnu saraksti nemainās. Tas var būt pozitīvs vai negatīva lieta atkarībā no tā, kas jums nepieciešams. Tomēr, tas nenozīmē, ka jūsu laika limitu nevar pagarināt. Pagaidu pasta iesūtne darbojas tieši tāpat kā citas pastkastes,, izņemot to, ka jūs nevarēsit nosūtīt savus e-pastus.


  Pagaidu pasts ir ļoti drošs. Tas saglabā jūsu e-pastus tikai 2 stundas un pēc tam izdzēš visu jūsu personisko informāciju,, tostarp IP adreses,, kad būsit to pabeidzis. Pagaidu pasts būs pieejams App, Play, un pārlūkprogrammās Chrome un Safari.

  Apmeklējiet Temp-Mail

  Nebaidieties no vienkāršas vietnes dizaina. GuerrillaMail, ir pieejams arī spēcīgs rīks jaunu e-pasta ziņojumu izveidei.

  GuerrillaMail


  GuerrillaMail var izmantot vienreizējās lietošanas e-pasta ģenerēšanai. Lietotāji var noklikšķināt uz verifikācijas saitēm, un pēc tam noņemt pastu. GuerrillaMail parūpējas par pārējo un noņem surogātpastu no iesūtnes. Lai gan pakalpojums saglabā ienākošos pastu vienu stundu,, tā derīguma termiņš nebeidzas.


  GuerrillaMail visievērojamākā iezīme ir tā spēja nosūtīt un izveidot oriģinālos pastu, izmantojot jūsu vienreiz lietojamo adresi. Lietotāji var arī izvēlēties paši savas e-pasta adreses. GuerrillaMail iesaka Scramble Address funkciju. Tas apgrūtina iesūtnes ID uzminēt. palielina drošību. GuerrillaMail,, kas ir atvērtā koda, ir pieejama tikai ar HTTPS šifrēšanu, lai vēl vairāk aizsargātu privātumu.

  Apmeklējiet vietni GuerrillaMail

  EmailOnDeck ir efektīvs un viegli lietojams pakalpojumu sniedzējs, kas ļauj lietotājiem sūtīt vēstules, kā arī saņemt surogātpastu.

  Emailondeck


  Emailondeck, viens no vispieejamākajiem vienreizējās lietošanas adrešu nodrošinātājiem var izveidot jums e-pasta adresi tikai divās darbībās. EmailOnDeck ir pilnīgi bez maksas un saglabās jūsu pasta iesūtni 24 stundas. Tomēr, to var paātrināt, regulāri notīrot sīkfailus. EmailOnDeck dzēš visus pastu un aktīvos notīrīšanas žurnālus, lai samazinātu uzglabāšanas izmaksas. Nav ieteicams izmantot šo pakalpojumu ilgtermiņa centieniem.


  Tikai augstākās klases lietotāji var sūtīt anonīmus pastu tieši uz jebkuru e-pasta adresi. Bezmaksas lietotāji,, tomēr, joprojām var sūtīt drošus pastu, izmantojot citus EmailOnDeck kontus. Premium konti noņems reklāmas un ļaus lietotājiem saglabāt savas e-pasta adreses vai izveidot jaunas papildus ļaujot viņiem dzēst reklāmas. EmailOnDeck ir ārkārtīgi drošs. Tam var piekļūt, izmantojot HTTPS, un tā serveri izmanto TLS.

  Apmeklējiet Emailondeck

  Varat arī pārbaudīt citus pakalpojumu sniedzējus. Šie pakalpojumi piedāvā arī vienreizējās lietošanas e-pasta adreses:

  Ko nozīmē vienreizējās lietošanas e-pasta adrese?

  Mums visiem būtu viena e-pasta adrese, ko mēs varētu izmantot visam ideālā pasaulē. Surogātpasta nebūtu. Tā ir. Tas var likt cilvēkiem meklēt veidus, kā samazināt surogātpasta skaitu. Viens risinājums ir vienreizējās lietošanas e-pasta adrese. Bet kas tie irˀ

  Tie ir īslaicīgi. Vienreizlietojami. Tie nav saderīgi ar Outlook vai Gmail. Jums nebūs jāizveido konts,, kā arī nav jāizsniedz sava personiskā informācija,, piemēram, vārds, adrese, tālruņa numurs vai fiziskā adrese.

  Apmeklējiet tālāk norādīto vietni,, pēc tam veiciet šīs darbības, lai izveidotu savu pagaidu e-pasta adresi. Pēc tam, nokopējiet adresi un ielīmējiet to citā veidlapā, kur parasti sūtāt savu faktisko e-pastu.

  Izklausās diezgan ērti,, vai neˀ Varat būt drošs, ka visi nevēlamie nevēlamie ziņojumi tiks nosūtīti uz vienreiz lietojamo adresi. Tas arī pašiznīcināsies pēc noteikta laika. Saistītā adrese netiks pievienota nevienai datubāzei, ko varētu var rasties noplūde. Jūsu iesūtne un personiskā informācija paliks tīra.

  Šiem vienreiz lietojamajiem pakalpojumiem ir daži ierobežojumi. Šie vienreizlietojamie pakalpojumi nepiedāvā tādu pašu utilītu kā Gmail konts vai Outlook konts. Jums nebūs atļauts izveidot parakstus vai mapes, lai pārbaudītu, vai kāds ir lasījis jūsu pastu vai citus BCC.. Daži vienreizējās lietošanas e-pasta ziņojumi. pakalpojumu sniedzēji piedāvā iespēju pārsūtīt, nosūtīt, vai atgūt pastu, kas ir izdzēsts.

  Kāda ir vienreizējās lietošanas e-pasta adreses jēga un kāpēc jums tā ir nepieciešama?

  Mūsdienās, internets griežas ap ērtībām. Ir daudz vienkāršāk ievadīt savu primāro e-pasta adresi tīmekļa vietnē vai lietotnē, nekā ģenerēt pagaidu . Tomēr,, kad tas ir izdarīts, jūsu dati kļūst publiski un var tikt izmantoti, lai nosūtītu jums surogātpasta ziņojumus. vai vēl ļaunāk. Lai gan mēs esam pazīstami ar vienreizējās lietošanas e-pasta adresēm un to darbību, kāpēc kāds tās izmantos. Ir daudz iemeslu, lai izmantotu vienreizējās lietošanas e-pasta adreses. Tālāk ir minēti daži izplatītākie iemesli.

  ✉️Surogātpasta centrāle

  Surogātpasts ir visu e-pasta adrešu ienaidnieks numur viens. Jūs varat viegli pavadīt stundas, anulējot abonēšanu šiem adresātu sarakstiem,, lai tas vēlāk saplūstu zem jums ar surogātpastu. Tāpēc cilvēki iegulda vienreizējās lietošanas e-pasta adresēs, lai izvairītos no šī surogātpasta pieplūduma. Jūs novēršat surogātpasta izplatītāji no mērķauditorijas atlases jūsu primārajam kontam.

  💰Tēriņi bez vainas

  Arī vienreizējās lietošanas e-pasta vēstules ir lieliski piemērotas iepirkšanās veikšanai. Iespējams, vēlēsities veikt pirkumu tikai vienreiz no vietnes, kurā nekad iepriekš neesat bijis un no kuras nevēlaties saņemt surogātpastu. Varat arī izvairīties no surogātpasta e-pasta, ko saņemat pēc tam. jūs reģistrējaties savai lojalitātes kartei,, kas ietver līdzīgus piedāvājumus un izpārdošanas.

  👻 Spoku vietnes

  Tā notiek ar mums visiem. Dažreiz jūs, iespējams, vairs neizmantojat lietotni vai vietni, kuru pašlaik apmeklējat. Šādos gadījumos, ir ērtāk reģistrēties ar pagaidu e-pastu. Ja jūs interesē bezmaksas izmēģinājuma versijas un jums ir jāsniedz e-pasts adrese, lai tai piekļūtu, apsveriet iespēju izmantot pagaidu adresi. Varat izmantot jebkuru pakalpojumu un aizmirst par to.

  ⛓ Palieciet drošībā

  Vienreizlietojamie e-pasta ziņojumi var būt lielisks veids, kā izvairīties no surogātpasta, taču tie kalpo arī ļoti svarīgam drošības mērķim. Mēs visi esam bijuši vainīgi, ka reģistrējāmies, nekad neizlasot noteikumus un nosacījumus. Iespējams, vietne lūdz jums atļauju kopīgot vai pārdot. jūsu informācija. Vietnes var pat nodot jūsu e-pasta adresi reklāmdevējiem.

  Dodieties! Šī ir īsa ceļvedis, kurā parādīts, kā uzturēt e-pasta iesūtni kārtīgu, drošu un tīru, neiztērējot ne santīma.

  Vēl viena lieta...

  Tomēr ir gadījumi, kad labāk nav izmantot pagaidu adresi.

  Nav ieteicams izmantot vienreizējās lietošanas e-pasta adreses, lai reģistrētos svarīgiem pakalpojumiem, piemēram, banku pakalpojumiem, izglītības un medicīnas vietnēm. Ja reģistrējaties, izmantojot vienreizējās lietošanas e-pasta adresi, kuras derīguma termiņš ir beidzies,, iespējams, būs jāatiestata parole. Ir arī iespējams bankas izraksti vai jūsu medicīniskās dokumentācijas kopijas, kas jums nosūtītas.

  Secinājums

  Jūs varat samazināt stresu, izmantojot vienreizējās lietošanas e-pastus. Varat izveidot pagaidu e-pasta adresi tikai dažu minūšu laikā. Tas ļaus reģistrēties vietnēm, piedalīties konkursos un veikt pirkumus. Un varēsiet būt drošs, ka uzvarējāt Nesaņem surogātpasta ziņojumus daudzus mēnešus. Labs vienreizējās lietošanas e-pasts ir vienkāršs un rentabls drošības pasākums. Varat aizsargāt savus datus no iespējamām noplūdēm, norādot vienreiz lietojamu e-pastu, nevis savu faktisko adresi. Turklāt tas ļauj justies droši, izmantojot tīmekļa vietnes, kurām ir slikti drošības ieraksti. Ir vērts vismaz vienu no šīm vietnēm pievienot grāmatzīmēm.

 • ProtonMail Šis anonīmais pakalpojums piedāvā vairāk nekā tikai vienreiz lietojamu e-pastu, īpaši, ja izvēlaties jaunināt uz premium kontu.
 • 10 minūšu pasts Šis pakalpojums ir ātri un vienkārši lietojams vietnēs, kurām nepieciešama verifikācija.
 • Pagaidu pasts Šis premium klases pakalpojums ir paredzēts cilvēkiem, kuri vēlas noņemt reklāmas no sava datora un pagarināt uzglabāšanas periodu.
 • Partizānu pasts SpamAssassin iznīcina surogātpastu, pirms tie var jūs apgrūtināt, un nodrošina iespaidīgu pielāgojamību.
 • Emailondeck Mūs pārsteidz viņu nopietnie drošības standarti,, tostarp pasta žurnālu regulāra tīrīšana.
 • Šeit ir mūsu 5 labākās drošās vienreizējās lietošanas e-pasta pakalpojumu iespējas. Tās visas ir viegli lietojamas un nemaksā ne centa. Dažas pat ļauj atbildēt anonīmi un izveidot jaunas e-pasta adreses.