2022. gada labākie e-pasta mitināšanas pakalpojumu sniedzēji

2022. gada labākie e-pasta mitināšanas pakalpojumu sniedzēji

English - French - Arabic - Bengali - Bulgarian - Catalan - Chinese - Croatian - Czech - Danish - Dutch - Estonian - Finnish - German - Greek - Gujarati - Hindi - Hungarian - Indonesian - Italian - Japanese - Kannada - Korean - Latvian - Malay - Malayalam - Marathi - Norwegian - Polish - Portuguese - Punjabi - Romanian - Russian - Serbian - Slovak - Slovenian - Swedish - Telugu - Tamil - Turkish - Ukrainian - Urdu - Vietnamese - Spanish -
2021-11-11
Jimmy raybe

2022. gada labākie e-pasta mitināšanas pakalpojumu sniedzēji

The best email hosting provider

E-pasta mitināšana līdzinās pakalpojumiem. Ir viegli iegūt e-pasta kontu. Reģistrējieties savā ISP un reģistrējieties Google. Pēc tam iegādājieties tīmekļa mitināšanas kontu. Tomēr standarta plāni nesniegs tādu pašu kvalitāti kā profesionāliem lietotājiem.

Izmantojot šos plānus, varat viegli iegūt uzticamākus un efektīvākus e-pasta mitināšanas pakalpojumus. Precīza informācija par to, ko saņemsiet, būs atkarīga no pakalpojumu sniedzēja. Tomēr, iespējams, tiks atbalstīti lielāki pielikumi (līdz 50 MB), 50 GB vai vairāk vietas e-pasta iesūtnei, un tiešsaistes krātuve. Tas ļauj koplietot failus ar citiem lietotājiem. Komplektā iekļautās lietojumprogrammas, piemēram, Online, Exchange un Active Directory atbalsts biznesa lietotājiem, kā arī atbalsts 24/7 avārijas gadījumā.

Jūsu e-pasts darbosies ar pielāgotu domēnu (adrese@jūsuvietne.com),, un to parasti ir viegli iestatīt. E-pasta mitināšanas plānu var izmantot, lai aizstātu tīmekļa mitinātāja pakalpojumu, vai arī varat to izmēģināt bez mitināšanas.

Kvalitatīvi pakalpojumi par zemāku cenu 1 USD mēnesī Izmantojot bezmaksas izmēģinājuma iespējas un cenu noteikšanu katram lietotājam,, ikviens var viegli pārbaudīt e-pasta mitināšanas tirgu. Mēs esam snieguši kopsavilkuma kopsavilkumus par pieciem populārākajiem e-pasta pakalpojumu sniedzējiem no 20. oktobra, 21. oktobris.

ir vienīgā vieta, kur atrast šo ekskluzīvo funkciju.

Iemesli pirkšanai

Šī ir lieliska iespēja maziem uzņēmumiem ar ierobežotu darbinieku skaitu, kuriem nav jātērē simtiem par e-pasta kontiem. EIG piederošie abonenti saņem ekskluzīvu e-pasta pakotni, kas ietver uzņēmuma e-pastu. Neierobežots e-pasta konti, neierobežota krātuve tik maz kā 2–75 USD Ja maksājat par 3 gadiem,, tā ir ļoti maza summa. 99 $ Termiņš būs uz visu laiku. Bet vai tas tiešām ir neierobežotsˀ

Bluehost apgalvo, ka nav oficiālu ierobežojumu. Bluehost arī norādīja, ka, lai gan e-pasta kontus var izveidot neierobežoti, tas ir atkarīgs no failu krātuves. Klientiem ir jāievēro pakalpojumu sniegšanas noteikumi, lai e-pasta funkcija būtu pilnībā iespējota. Klienti, kuri darbojas saskaņā ar Noteikumiem. pakalpojumam nav jāuztraucas par tehniskiem ierobežojumiem e-pasta domēniem vai vietnēm.

Tātad, kāds ir darījumsˀ Šis ir vienkāršāks risinājums, nekā jūs varētu domāt. Jūs saņemat IMAP4 un POP3, kā arī 24/7 atbalstu. Ir trīs tīmekļa pasta opcijas (ekvivalents Outlook.com un Gmail.com); Orda; Roundcube, vai Squirrelmail.

Lai lasītu e-pastus bezsaistē,, varat konfigurēt e-pasta klientus, piemēram, Mail operētājsistēmai Windows 10 un Mozilla Thunderbird. Lietotāja interfeiss ļauj viegli izveidot jaunu adresi.

Labākais budžeta e-pasta mitināšana

Iemesli pirkšanai

E-pasta mitināšana, kas ir atšķirīga, piedāvā Flockmail saskarni,, kas atvieglo e-pasta ziņojumu nosūtīšanu un meklēšanu. Interfeisu var izmantot arī grafiku izveidei un pārvaldībai, un tā ir mobilajām ierīcēm draudzīga.

Ir pieejama video integrācija, lai atvieglotu konferences. Tas padara sistēmu īpaši vērtīgu uzņēmumiem.

Ir pieejami divi galvenie plāni. Abos ir līdz 50 e-pasta adresēm. Vairāku ierīču un pārbaudes atbalsts.

Izmantojot biznesa e-pasta mitināšanas plānu., jūs saņemat 10 GB krātuvi un 2 e-pasta filtrus 0–99 USD mēnesī katrai pastkastei. Uzņēmuma e-pasta mitināšanas plāni palielina šos krātuves ierobežojumus līdz 30 GB un ļauj neierobežotu pasta filtru izmantošanu. 2–49 USD mēnesī.

Hostinger e-pasta mitināšanas plāni ir vienkārši un ērti lietojami, par zemu cenu.

DreamHost logo

3. Dreamhost e-pasta mitināšana

Jūsu uzņēmumam uzticams e-pasta hostings

Iemesli pirkšanai

Dreamhost Šis izveidotais tīmekļa mitināšanas pakalpojumu sniedzējs piedāvā atsevišķu e-pasta mitināšanu papildus dažādām citām pakotnēm.

Dreamhost piedāvā e-pasta mitināšanu ar 25 GB krātuvi kā noklusējumu. Tas arī ļauj sinhronizēt e-pastus starp mobilajām ierīcēm un galddatoriem. Ir pieejama arī bezmaksas tīmekļa pasta platforma bez reklāmām.

Viedie pretsurogātpasta filtri ir vēl viena galvenā funkcija. Tie ne tikai filtrē surogātpasta vīrusus un ļaunprātīgu programmatūru, bet var arī pasargāt jūs no pikšķerēšanas uzbrukumiem. Šis filtrs pielāgojas jauniem draudiem, lai jūsu dators būtu aizsargāts.

Mitinātie e-pasta konti piedāvā vairākas galvenās priekšrocības. Pirmkārt, tas paliek savienots ar jūsu uzņēmuma domēnu. Tas padara to izskatu daudz profesionālāku nekā neapmaksāts e-pasta konts.

Tas arī sniedz jums pilnīgu kontroli pār jūsu datiem. Jūsu e-pasta ziņojumi netiks automātiski skenēti, lai nosūtītu jums reklāmu,, ko bieži dara bezmaksas e-pasta pakalpojumu sniedzēji.

Cenas ir salīdzinoši pieņemamas un ir atkarīgas no tā, vai vēlaties veikt gada vai ikmēneša maksājumus. Tikai 99 USD mēnesī mēneša plāniem 1–99 USD mēnesīIkgadējās saistības samazina to līdz aptuveni 1–67 USD mēnesī.

Zoho Mail

4. Zoho Mail

Jums ir dažādas izvēles iespējas un bezmaksas plāns.

Iemesli pirkšanai
Iemesli, no kā izvairīties

Zoho Mail – mitināts e-pasta pakalpojums, kas ietver virkni tiešsaistes biroja programmatūras un daudzas citas funkcijas, tiek saukts par pastu. Zoho Mail jaunākās funkcijas ietver bezsaistes režīmu un pasta atsaukšanu. Lieli pielikumi var būt līdz 250 MB. Ir pieejami arī audio/video zvani. . Zoho Mail ir IMAP klients, kas ļauj konfigurēt , sinhronizāciju un pārvaldīt citus e-pasta kontus, izmantojot IMAP.

Jūs saņemat piecas pastkastes ar ietilpību līdz 5 GB katrā, 25 MB pielikumu ierobežojumi un piekļuve, izmantojot tīmekļa pastu, izmantojot bezmaksas plānu. Atsaucoties uz draugu, jūs varētu saņemt atbalstu vēl 25 pastkastēm. Diemžēl, šī rakstīšanas laikā novirzīšanas programma nebija pieejama, jo pārbūve.

Standarta plānā ir iekļauts IMAP/POP atbalsts, 500 MB pielikumu, 30 GB krātuve, 5 GB faila vieta un iespēja strādāt ar vairākiem domēniem. Šis plāns ir jaudīgāks par augstākās klases piedāvājumiem un piedāvā tādus pašus produktivitātes rīkus, kas standarta komplektā, bet tikai niecīgi no izmaksas. 3 $ Uz vienu lietotāju, mēnesī. Ikgadējais rēķins.

Zoho Professional plāni piedāvā 100 GB krātuvi vienam lietotājam, 1 GB pielikumus un atbalstu Active Directory grupām. Varat to iegūt tikai vienam lietotājam mēnesī, vai gadā. Tas ir ļoti pieņemams, salīdzinot ar to, ko saņemat krātuves un citu funkciju ziņā. Lite plānā ir mazāk funkciju, bet joprojām ir pieejams. 1 $ Uz vienu lietotāju, mēnesī. Ikgadējais rēķins.

Labākais krātuves risinājums e-pasta mitināšanai

Iemesli pirkšanai

Ir pieejamas daudzas biznesa e-pasta mitināšanas iespējas. Tie piedāvā lielas krātuves iespējas,, kurām var līdzināties daži citi pakalpojumu sniedzēji. E-pasta lietotājiem biznesā ir daudz drošības iespēju.

E-pasta saskarne ir arī balstīta uz tīmekli, tāpēc tai var piekļūt no mobilās ierīces, kā arī no darbvirsmas.

Ir pieejamas četras e-pasta mitināšanas iespējas, ar krātuvi no 50 GB līdz 150 GB, 10 vai neierobežotām e-pasta kastēm un 1 vai neierobežotu e-pasta domēnu. Visi plāni piedāvā aizsardzību pret surogātpastu, kā arī POP3/IMAP/SMTP.

Cenu noteikšana sākas plkst 2–95 USD mēnesīVisdārgākais plāns ir lētākais. 9–95 USD mēnesīŠie ir iepazīšanās cenu piedāvājumi. Šīs ir tikai iepazīšanās cenas, un atjaunošana sākas plkst. 3–95 līdz 19–95 USD attiecīgi.

Scala Hosting piedāvā plašāku e-pasta mitināšanas plānu klāstu nopietniem uzņēmumiem nekā citiem pakalpojumu sniedzējiem. Dāsnā krātuve arī padara to apsvēršanas vērtu.

Desmit lietas, kurām jāpievērš uzmanība, mitinot savu e-pastu.

Šīs e-pasta funkcijas ir pieejamas, ja vēlaties kopā ar savu vietni izveidot e-pasta kontus.

Daudzi hostinga uzņēmumi piedāvā iespēju mitināt jūsu e-pastu (email@yourdomain.com). www.com Paketē ir iekļauti dažādi e-pasta konti, parasti 1-10 pamata mitināšanai.

Lai iestatītu savus kontus,, jums būs piekļuve savam e-pasta vadības panelim. E-pasta lietošanai ir nepieciešamas divas lietas: e-pasta serveris, un lietojumprogramma. Tas varētu būt Outlook klients, vai piekļuve Webmail, piemēram, Gmail vai Yahoo.

The e-pasta serveris Tā ir programmatūra, kas ir instalēta serverī. Tā apstrādā visu uz to nosūtīto pastu, kā arī nosūta jebkuru pastu, kas jums ir.

Šī lietotne darbojas jebkurā ierīcē,, tostarp tālrunī, planšetdatorā, vai personālajā datorā. Tā ļauj organizēt, sūtīt un saņemt e-pasta ziņojumus,, piemēram, e-pastus, un pat kārtot tos. Microsoft Outlook. Klients pārbauda, ​​vai pasta serverī nav jaunu ziņojumu, un pēc tam lejupielādē tos apskatīt. Šis ir vadības panelis, kas ļauj lasīt un rakstīt ziņas.

Labas ziņas: Lielākā daļa e-pasta klientu ir saderīgi ar visiem e-pasta serveriem. Varat arī izveidot savienojumu ar vairākiem serveriem, lai izmantotu vairākus e-pasta kontus.

Jūs varat piekļūt gan saviem personīgajiem, gan darba e-pastiem no viena e-pasta klienta. Outlook, viena no populārākajām e-pasta programmām, piedāvā vairāk iespēju (kalendāri un uzdevumi) Webmail ir ērtāks nekā tīmekļa pasts.

Webmail Tā ir tiešsaistes e-pasta saskarne,, kurai var piekļūt no pārlūkprogrammas. Tas ir tāpēc, ka datiem ir vieglāk piekļūt, neinstalējot programmatūru lokāli.

Jebkura ierīce, kurai ir piekļuve internetam, var pārbaudīt e-pastus. E-pasta protokols ir noteikumu un vadlīniju kopums, kas ļauj klientam nosūtīt informāciju uz serveri. POP (vai IMAP) ir divi no populārākajiem e-pasta protokoliem.

1. POP (Pasta nodaļas protokols). Outlook izmanto POP, lai lejupielādētu e-pastu no servera un izdzēstu to datorā.

2. IMAP IMAP (interneta ziņojumu piekļuves protokols). IMAP ir progresīvāks nekā POP. Ar IMAP e-pasta ziņojumi tiek saglabāti pasta serverī. Klienti var tiem piekļūt no jebkuras vietas, ja visi viņu klienti izmanto IMAP.

Jūsu pasta dati tiks saglabāti gan serverī, gan datorā, līdz tie tiks izdzēsti. Salīdzinot plānus, noteikti izvēlieties mitināšanas pakotni, kas piedāvā pilnu IMAP atbalstu.

Exchange Exchange Šis ir labākais e-pasta protokols un visdārgākais. Šis Microsoft protokols ļauj sinhronizēt uzdevumus kā IMAP,, kā arī ļauj darbiniekiem koplietot kalendārus un kontaktpersonas.

Ja jums ir līdzekļi., joprojām varat baudīt pastkastes pakalpojuma uzlaboto funkcionalitāti un noderīgos rīkus

Kas ir DKIMˀ

Pīters Goldšteins ir tehnoloģiju vadītājs, līdzdibinātājs Valimail

DomainKeys Identified mail, jeb saīsināti DKIM apraksta, kā organizācija var aizsargāt parakstīšanas e-pastus un ļaut adresātiem pārbaudīt, vai ziņojumi ir nosūtīti no paredzētajiem sūtītājiem.

Publiskās atslēgas šifrēšanas metode ir balstīta uz pāris atslēgām. Viena atslēga ir privāta un viena ir redzama visiem. Publiskās atslēgas kriptogrāfijā ir ierasts, ka privātās atslēgas īpašnieks elektroniski paraksta ziņojumus. Pēc tam ikviens var pārbaudīt parakstu, izmantojot publiskā atslēga. Šo paraksta metodi izmanto DKIM.

Kā darbojas DKIM

DKIM ir vienkārša sistēma, kas darbojas šādi:

DKIM priekšrocības

DKIM ir galvenā priekšrocība salīdzinājumā ar Sender Policy Framework, (SPF), tā priekšteci e-pasta autentifikācijā. Tas ir paredzēts, lai aizsargātu autentifikāciju, izmantojot pārsūtīšanu.

SPF paļaujas uz IP,, kas nozīmē, ka ziņojumi, kas nosūtīti caur starpniekiem, visticamāk, neizdosies SPF testos. Tas ir tāpēc, ka izcelsmes domēns savos SPF ierakstos neiekļāva (vai, iespējams, tam nevajadzētu) iekļaut starpnieka IP adresi.

DKIM kriptogrāfiskie paraksti nodrošina, ka saņēmēji var būt pārliecināti, ka ekspeditori nav mainījuši savu ziņojumu sūtīšanas laikā. Tas aizsargā pret ļaunprātīgiem ekspeditoriem,, kurus var nezināt ne sākotnējā sūtīšanas sistēma, ne saņēmējs.

Ar DKIM vien nepietiek

DKIM nodrošinās lielāku aizsardzību, apvienojot domēna ziņojumu autentifikācijas pārskatus un atbilstību. DMARC ir prasība, lai DKIM saskaņotu DKIM validāciju ar saturu e-pasta laukā "No" . DKIM, kopā ar DMARC ir būtiska pilnīgs pretpikšķerēšanas un surogātpasta risinājums.

Apskatiet šīs citas vietņu mitināšanas pirkšanas rokasgrāmatas: