Jūsu pagaidu bezmaksas pasta adrese
small mail logo
Pasta atgūšanas parole uz mūžu
mail password
ievadiet paroli, lai pieteiktos vecajam pastam
mail password
Automātiska pasta pārsūtīšana uz citu pastu
mail forwarder
Izmantojiet savu pastu iecienītākajā programmatūrā
Ienākošā pasta serveris :
 mail.tempmail.us.com
izejošā pasta serveris :
 mail.tempmail.us.com
POP3 :
 110 
IMAP :
 143 
SMTP :
 26 
Lietotājvārds :
 Your email

Bezmaksas un tūlītējs pasta pakalpojums

Vai meklējat pagaidu, vienkāršu, drošu un uzticamu e -pasta pakalpojumu?

https://www.tempmail.us.com/ ir radīts jums. Mūsu vietne ļaus jums viegli saņemt e -pastus, vienlaikus paliekot pilnīgi anonīmiem. Reģistrācija nav nepieciešama, e -pasta attiecināšana tiks aktivizēta automātiski, tiklīdz mēs atveram savu mājas lapu. Vai atradāt mūsu vietni, izmantojot Google, izmantojot vienu no šiem atslēgvārdiem: temp pasts, pasta temp, izmetams e -pasts, 10 minūšu pasts? Ja tā, tad esat nonācis īstajā vietā.

Es apiešu jautājumu par pagaidu e -pastiem.
Ja jums jau ir vispārēja ideja, es aicinu jūs doties uz otro sadaļu " Anonimitāte un drošība ".

Kas ir pagaidu e -pasta pakalpojums?
Tie ir vienreizlietojami e -pasta ziņojumi, uz noteiktu laiku tiks izveidota e -pasta adrese, lai jūs varētu saņemt e -pastus no jebkuras trešās puses. E -pasta ziņojumi tiek ievietoti tieši tīmeklī, un tiem nav nepieciešama programmatūra. Katrs ģenerētais e -pasts ir unikāls un var būt redzams tikai jums.

Kas attiecas uz mums: E -pasta adrese ir saistīta ar jums 365 dienas, taču esiet piesardzīgs, ja maināt pārlūkprogrammu, jūsu e -pasts tiks mainīts! (Ja vēlaties mainīt savu e -pastu, vienkārši izdzēsiet sīkfailus).

Mūsu pagaidu e -pasta pakalpojums ir pieejams vairākās valodās.

Franču - Spāņu valoda - Angļu - Arābu valoda - Bengāļu - Bulgāru - Katalāņu - Ķīniešu - Horvātu - Čehu - Dāņu - Holandiešu - Igauņu - Somu - Vācu - Grieķu - Gudžaratu - Hindi - Ungāru valoda - Indonēzietis - Itāļu - Japāņi - Kannada - Korejiešu - Latvietis - Lietuvietis - Malajiešu - Malajalu - Marathi - Norvēģu - Poļu - Portugāļu - Punjabi - Rumāņu - Krievu - Serbu - Slovāku - Slovēnis - Zviedru - Telugu - Tamilu - Turku - Ukraiņu - Urdu - Vjetnamietis

Bet kāpēc izmantot pagaidu e -pasta pakalpojumu?
Bet Džimij, kāpēc izmantot tempmail.us.com salīdzinājumā ar kādu no saviem konkurentiem?
Anonimitāte un drošība: Šeit ir krēms uz Sundae.


Vienkārši sakot, katrs e -pasts ir saistīts ar sīkfailu, kas tiek ievietots jūsu pārlūkprogrammā, lai jūs identificētu. Tātad vienīgā informācija, kas jūs uztrauc, ir sīkfails, to varat izdzēst, izmantojot jebkuru sīkfailu tīrītāju.

Džimij, kā ir ar manu IP adresi?
Mēs neesam ieinteresēti saglabāt jūsu IP adresi. Tas tiek izdzēsts pēc pieteikšanās Cloudflare. Mūsu sistēma izmanto datu bāzi ar nosaukumu "pasts", šeit ir mūsu tabulas attēls.

Šeit ir mūsu infrastruktūras diagramma, lai labāk izprastu mūsu pagaidu e -pasta pakalpojumu.
Augšējā kreisajā stūrī esat jūs, jūs esat laimīgs, ka esat atradis pilnīgi bezmaksas un drošu pagaidu e -pasta pakalpojumu. Kad rakstāt adresi pārlūkprogrammā: https://www.tempmail.us.com, jūsu IP adrese tiks ierakstīta pakalpojumā cloudflare, kas faktiski ir bezmaksas DNS pārvaldības pakalpojums, ko mēs izmantojam. Jūs tiksit automātiski novirzīts uz mūsu izgudroto kešatmiņas sistēmu. Tas galvenokārt ievērojami paātrina vietni, jūsu drošības labad mēs esam piešķīruši chmod 000 mapei / var / log, kas faktiski deaktivizē IPS adrešu reģistrēšanas funkciju. 3. darbība, jūsu IP adrese vairs nav redzama, vienmēr tiek izmantots https protokols. Tāpēc jūs esat diezgan anonīms. Lai nostiprinātu jūsu aizsardzību, mēs izmantojam AbeloHost, tas ir tīmekļa mitinātājs, ko regulē “brīvības runa” un kas atrodas Nīderlandē. Galamērķa numurs 4 ir mūsu pasta / apache servera galvenā instalācija, un tas ģenerē vietni, kā arī e -pasta kontus. Lai jūs identificētu, tā uz jūsu pārlūkprogrammu nosūta sīkfailu. Tas izskaidro, kā darbojas mūsu infrastruktūra, kā arī dažādas aizsardzības, lai aizsargātu jūsu identitāti.

Visa drošība, bet kā ar sūdzību?
Pirmkārt, mēs esam izveidojuši šo vietni, lai piedāvātu legālu pagaidu e -pasta pakalpojumu. Lūdzu, ievērojiet jūsu valstī spēkā esošos likumus. Lai gan mūsu infrastruktūra ir veidota tā, lai jūs varētu palikt anonīms, ja kāds policijas spēks sazināsies ar mums labā kārtībā un formā, mēs labprāt sniegsim viņiem tūlītēju piekļuvi visai mūsu infrastruktūrai, kas ir datu pamats utt. .

Bet esiet droši, ka sīkfails ir vienīgā informācija, kas mums ir par jums.

7 vietnes, kas piedāvā pagaidu e -pasta pakalpojumu, kas piesaistīja mūsu uzmanību

Šeit ir dažādas vietnes ar to specifiku, kas piedāvā pagaidu pasta pakalpojumu.

1. https://www.tempmail.us.com/

Vai jums ir nepieciešams īslaicīgs e-pasts ātri, bez problēmām?
Vai jums ir nepieciešams ārkārtas konfidencialitātes līmenis?
Mēs esam jaunais bērns šajā sarakstā, mums vēl nav tūkstošiem iespēju, taču mēs piedāvājam jums stabilu, vienkāršu, ātru un efektīvu pakalpojumu.
Jūs varat lasīt savus e -pastus reāllaikā mūsu vietnē, un jūs varat ar vienu klikšķi bez maksas pārvērst savu pagaidu e -pastu par pastāvīgu e -pastu.


2. https://temp-mail.org/en/

Mūsu pirmais konkurents, jāatzīst, ka viņš paveica lielisku darbu, ir pieejamas vairākas iespējas un pagaidu e -pasta pakalpojums darbojas perfekti.
Mēs nekādā veidā neesam saistīti ar viņu pakalpojumiem. Mēs nezinām īpašniekus, tāpēc mums nav iespējams zināt, vai viņu pakalpojumi ir droši un anonīmi.


3. https://mail.tm/en/

Tiklīdz nosūtīts, e-pasti tiek saņemti. Interfeiss bez reklāmām ir intuitīvs, vienkāršs un ļoti tīrs, it īpaši pilnā HD (3840 x 2160 pikseļi).
Iespēja izveidot lietotāja kontu ar paroli. Programmētājiem API ar dokumentāciju labi detalizēts ļauj vairākas iespējas, piemēram:

Izveidots nodejs, izmantojot Haraka: https://github.com/mailtm/Mailtm


4. https://temp-mail.io/en/

Lielisks atklājums, kvalitatīva vietne ar papildu iespējām ārpus kopienas.
Paziņojumu paplašinājums, kā arī e -pasta pārsūtīšana ir divas retas iespējas šajā jomā.

Liela problēma, e -pasta saņemšanas laiks ir ļoti ilgs, mēs iesakām pirms lietošanas veikt pārbaudi.


5. https://tempmail.plus/en/
6. https://tempr.email/en/

Lai gan to dizains ir elementārs, to pagaidu e -pasta pakalpojums ir funkcionāls.
Ja jūs meklējat citu vai neparastu domēna nosaukumu, šī vietne ir paredzēta jums.
Dažas jomas ir profesionālas, bet citas ir veidotas ar humoru, piemēram, s0ny.net


7. https://mailpoof.com/

Lai gan viņu pagaidu e-pasta pakalpojums darbojas lieliski, un dizains un logotips ir uzkrītoši, ja zināt e-pasta sufiksu,
jūs varat tieši piekļūt pastkastei bez jebkādas identifikācijas. Šeit ir piemērs: https://mailpoof.com/mailbox/test@mailpoof.com.
Tāpēc, ja vēlaties saglabāt anonimitāti, neizmantojiet šo pakalpojumu.

Pārveidojiet pagaidu pastu uz pastāvīgu e -pastu

Ir daudz iemeslu, kāpēc vienreizējās lietošanas e -pastu var pārveidot par pastāvīgu e -pastu.

Šī iespēja tagad ir pieejama pie mums: https://www.tempmail.us.com/. Tālāk uzskaitītās priekšrocības attiecas tikai uz mūsu pagaidu e -pasta pakalpojumu. Iespējas dažādās vietnēs var atšķirties. Pēc pagaidu e -pasta ziņojuma pārvēršanas pastāvīgā e -pastā tas tagad ir rezervēts jūsu ekskluzīvai lietošanai, tas nozīmē, ka pēc 365 dienām šis e -pasts vairs netiks pārstrādāts, tāpēc jūs būsiet vienīgais īpašnieks vietnē dzīve.

Kā tagad pārvērst savu pagaidu e -pastu par pastāvīgu e -pastu?

Vienkārši apmeklējiet šo tīmekļa adresi: https://www.tempmail.us.com/latvian/convert, jums tiks automātiski piešķirta unikāla 30 rakstzīmju parole, tagad varat noklikšķināt uz tās, lai kopētu un ielīmētu. Tas ļaus jums nākotnē izveidot savienojumu ar pastāvīgo e -pastu, paturiet šo dārgi. Mēs esam mēģinājuši izveidot savienojumu ar Webmail pēc iespējas vienkāršāku, nezaudējot drošību. Jums būs pieci mēģinājumi pieteikties 30 minūšu laikā. Ja jūs uzstājāties seši nepareiza apstrāde vai vairāk, jūsu sīkfails būs apturēta uz 1 stundu.

Kāda ir pieteikšanās adrese?

https://www.tempmail.us.com/latvian/login : Ievadiet savu paroli un nospiediet enter. Tagad jūs tiksit savienots ar pagaidu e -pastu, kas saistīts ar šo paroli. Lai saglabātu savu anonimitāti nav IP adreses tiek reģistrēts tikai autentifikācijas procesa laikā. Mēs izmantojam tikai paroli, atjauninot jūsu cepums pārlūkprogrammā. Jūsu pagaidu e -pasts tagad ir pastāvīgs, un jūs varat bez maksas izmantot visas tradicionālā e -pasta priekšrocības.

Atbrīvojiet sava vienreiz lietojamā e-pasta jaudu, izmantojot mūsu drošo tīmekļa pastu

Bezmaksas tīmekļa pasts (droša tīmekļa ziņojumapmaiņa), lai sniegtu jums vairāk iespēju!

Tagad varat izveidot savienojumu ar mūsu tīmekļa e-pastu, izmantojot savu vienreiz lietojamo e-pastu, un tas ir bez maksas.

Ja vēlaties izmantot savu pagaidu e-pastu vienai sesijai, dodieties uz sākumlapu: https://www.tempmail.us.com/ un augšējā labajā stūrī noklikšķiniet uz tīmekļa pasta opcijas.

Mūsu sistēma jums piešķirs pagaidu e-pastu, un jūs automātiski tiksit savienots ar mūsu tīmekļa pastu.

Lai strādātu ar vienu un to pašu e-pastu ilgtermiņā, iesakām pārveidot savu vienreizējo e-pastu par pastāvīgu e-pastu.
Saglabājiet savu paroli drošībā: https://www.tempmail.us.com/latvian/convert
Ar šo paroli Jūs varēsiet sevi identificēt lapā: https://www.tempmail.us.com/latvian/login un pēc tam atkārtoti izveidojiet savienojumu ar mūsu tīmekļa pastu.

Kādas papildu iespējas ir pieejamas, izmantojot drošu tīmekļa pastu?

Varat mainīt sava pagaidu e-pasta paroli, taču esiet piesardzīgs, ja izmantosit šo opciju, jūsu e-pasta ziņojumu parādīšana vietnē vairs nebūs pieejama.
Ja maināt savu paroli, vienīgais veids, kā atkārtoti izveidot savienojumu ar pagaidu e-pastu, būs izmantot šo adresi:

1. https://webmail.tempmail.us.com:2096/

lietotājs: jūsu pagaidu e-pasts
caurlaide: jauno paroli

Izmantojiet savu pagaidu pastu ar savu iecienītāko e -pasta programmatūru

Izmantojiet savu pagaidu e-pastu ar jebkuru e-pasta programmatūru, kuru vēlaties

Pēc šīs apmācības jūs varēsiet izmantot savu pagaidu e-pastu kā pastāvīgu e-pastu.
Jūs varēsiet lasīt un sūtīt e-pastus ar jebkuru e-pasta programmatūru neatkarīgi no jūsu ierīces (datora, mobilā tālruņa) utt.
Pirmais solis ir atkopt divus būtiskos šīs apmācības elementus — e-pastu un paroli.
Mūsu sistēma tos jums ir piešķīrusi automātiski uz šādu adresi: https://www.tempmail.us.com/latvian/convert

Programmatūras konfigurēšana

E-pasta programmatūra jautās, kāda veida protokolu vēlaties izmantot.
Mūsu pagaidu e -pasta infrastruktūra atbalsta POP3 un IMAP.
Lēmums par Protokola izvēli ir atkarīgs no jūsu vajadzībām.

uz POP3 joprojām ir risinājums personai, kura vēlas palielināt savu anonimitāti.
Izmantojiet IMAP ja vēlaties izmantot vienu un to pašu e -pasta kontu vairākās ierīcēs vienlaikus.

Neatkarīgi no izmantotā protokola: izejošais un ienākošais serveris ir identiski, kā arī izejošais ports atšķiras tikai ienākošais ports.
Ienākošā pasta serveris: mail.tempmail.us.com
Izejošā pasta serveris: mail.tempmail.us.com
Izejošais SMTP ports: 465

POP3 ienākošais ports: 995
IMAP ienākošais ports: 993

Konfigurējot POP3 / IMAP / SMTP, lūdzu, atlasiet:
"Šim serverim ir nepieciešams šifrēts savienojums (SSL/TLS)"
Piesakoties, pieprasiet drošu paroles autentifikāciju (SPA). "

Šeit ir piemērs ar perspektīvu

Lai gan šis piemērs tika izveidots programmai Outlook, Apple mail, Android un Thunderbird konfigurācija paliek nemainīga. Tagad jūs varat izmantot savu pagaidu e-pastu bez ierobežojumiem!
Mēs iesakām arī Webmail apmācību, kas ļaus jums piekļūt citām opcijām, piemēram, paroles maiņai, kā arī e-pasta pārsūtīšanai.

Izmantojiet Windows 11 pasta lietojumprogrammu ar mūsu pagaidu pasta pakalpojumu

Windows 11: izmantojiet mūsu anonīmo vienreizējās lietošanas e-pasta pakalpojumu

Windows 11 ir līdzīgs Windows 10.
Interfeiss ir skaists, bet atšķirīgs, es paskaidrošu, kā veikt pasta lietojumprogramma Windows 11.
Kad operētājsistēma ir atvērta, cilne uzdevumjoslas kreisajā galā, kas atrodas ekrāna apakšā, ļauj atvērt sākuma ekrānā .
Šī loga augšdaļā ir meklēšanas josla Pieskarieties šeit, lai meklētu .
Uzrakstiet vārdu e-pasts Kur pastu , ja lietojat iPhone, jums tiks piedāvāta arī Apple pasta aplikācija.
Klikšķiniet uz e-pasta aplikācija.

E-pasta lietojumprogrammas augšējā labajā stūrī jūs redzēsit opciju ar nosaukumu Konti ar mazu cilvēka logotipu pa kreisi no tā.
Pēc noklikšķināšanas uz kontu opcijas labajā pusē būs redzams pelēks ritināšanas panelis ar opciju pievienot kontu noklikšķiniet uz tā.

Jaunajā logā pievienot kontu, varēsiet pievienot vairāku veidu e-pasta kontus.

Izvēlieties Papildu konfigurācija.

Papildu konfigurācijā atlasiet Interneta e-pasts.

Lai veiktu nākamo darbību, jums būs jāpievieno savs pagaidu e-pasts kā arī jūsu parole.
Mūsu sistēma tos jums ir piešķīrusi automātiski uz šādu adresi: https://www.tempmail.us.com/latvian/convert

Pēdējais solis pievienot kontu ir vissarežģītākā, taču mēs to jums vienkāršosim.

Jūsu drošībai atstājiet atzīmētas 4 papildu opcijas:

Klikšķiniet uz Lai pieteiktos.

Diemžēl mūsu drošības sertifikāts nav apstiprinājusi derīga organizācija, taču tā ir funkcionāla un nodrošina aizsardzību pret MITMF privātajos un publiskajos tīklos.

Klikšķiniet uz Turpināt.

Jūsu pagaidu e-pasts ir labi konfigurēts ar Windows 11 un tagad darbojas ar mūsu drošo pasta serveri.

Izmantojiet savu pagaidu e-pastu ar jauno eMclient drošības programmatūru

Mūsu anonīmais pagaidu pasta pakalpojums ar drošu programmatūru "eM klients": obligāts priekšnoteikums drošībai.

Ja meklējat jaunu drošu programmatūru, izmantojot PGP tehnoloģiju, “eM klients” ir paredzēts jums.
Bezmaksas versija ļauj pārvaldīt divus e-pasta kontus vienlaikus, ir kalendārs un uzdevumu pārvaldnieks.
Attēlā mēs palīdzēsim jums konfigurēt pagaidu e-pastu ar šo programmatūru.

Šeit ir pieejamo opciju saraksts

"EM klients" atvieglo jūsu dzīvi

Vispirms jums ir jāatkopj vienreizējais e-pasts un parole
Mūsu sistēma tos jums ir piešķīrusi automātiski uz šādu adresi: https://www.tempmail.us.com/latvian/convert

Šīs programmatūras konfigurācija ir patiešām vienkārša, tā rūpējas par IMAP servera, kā arī SMTP servera MX noteikšanu.
Tas nozīmē, ka jums ir jānorāda tikai pagaidu e-pasta adrese un parole.

Tāpēc programmatūra lūgs jums pieņemt mūsu drošības sertifikātu pasta serverim: mail.tempmail.us.com.

Mēs ļoti iesakām iespējot PGP šifrēšanas funkciju.
“Izveidojiet šifrēšanas atslēgu pāri, es vēlos aizsargāt savu e-pasta ziņojumu konfidencialitāti ar PGP šifrēšanu. "

Lai ģenerētu PGP atslēgu, jums ir jāizveido jauna parole, kas atšķiras no jūsu e-pastam piešķirtās paroles.
Lai to izdarītu, mēs iesakām vietni: https://www.passwordgenerator.us.com/ jūs varat ģenerēt augstas drošības paroles ar emocijzīmēm.
Palieliniet atslēgas izmēru līdz 2048 bitiem, lai palielinātu tās aizsardzību pret uzlaušanas mēģinājumiem.

Kad jūsu PGP atslēga ir ģenerēta, programmatūra lūgs to saglabāt cietajā diskā.
Atlasiet mapi, kurā vēlaties to saglabāt. Neliels padoms, padomājiet par USB atslēgu.

Iestatīšana tagad ir pabeigta, tagad varat izmantot pagaidu pasta pakalpojumu ar drošu programmatūru, kas šifrē jūsu e-pastus ar PGP tehnoloģiju.
** Izvēles opcijas: atkarībā no jūsu vajadzībām varat izvēlēties vai ne, šīs ir divas funkcijas.

bezmaksas pagaidu e-pasta ziņojumi


Saņemiet pagaidu e-pasta adresi bez maksas

Jūs droši vien zināt, kā norādīt savu e-pasta adresi konta iegādei, vai reģistrēties citai lietotnei vai kontam. Tomēr, šī šķietami vienkāršā darbība var novest pie nevēlama surogātpasta vai atlasītām reklāmām, un pakļaut jūsu kontu hakeriem.

Tāpēc vienreizējās lietošanas adrese var būt ļoti noderīga. No šiem pakalpojumiem varat iegūt pagaidu adresi, ar kuru varat aizstāt faktisko. Jūs varat izvairīties no surogātpasta e-pasta saņemšanas gadiem,, kā arī izlaist mērķtiecīgu reklāmu, datu noplūdi, vai tikt pakļautam surogātpasta ziņojumi, ja vietnei tiek uzbrukts. Turpiniet lasīt, lai uzzinātu par populārākajiem pieejamajiem pagaidu e-pasta pakalpojumiem,, kas visi ir bezmaksas.

Kuri ir visdrošākie pieejamie vienreizējās lietošanas e-pasta klientiˀ

Vai jūs steidzatiesˀ Jums nav jāmeklē tālāk,, jo zemāk esošajā tabulā ir norādītas mūsu populārākās vienreiz lietojamo e-pasta adrešu izvēles. Jūs varat izveidot pagaidu e-pasta adresi ar šiem pakalpojumu sniedzējiem tikai ar dažiem klikšķiem. Apskatīsim katru nosaukumu sīkāk vēlāk.

 • ProtonMail Šis anonīmais pakalpojums piedāvā vairāk nekā tikai vienreiz lietojamu e-pastu, īpaši, ja izvēlaties jaunināt uz premium kontu.
 • 10 minūšu pasts Šis pakalpojums ir ātri un vienkārši lietojams vietnēs, kurām nepieciešama verifikācija.
 • Pagaidu pasts Šis premium klases pakalpojums ir paredzēts cilvēkiem, kuri vēlas noņemt reklāmas no sava datora un pagarināt uzglabāšanas periodu.
 • Partizānu pasts SpamAssassin iznīcina surogātpastu, pirms tie var jūs apgrūtināt, un nodrošina iespaidīgu pielāgojamību.
 • Emailondeck Mūs pārsteidz viņu nopietnie drošības standarti,, tostarp pasta žurnālu regulāra tīrīšana.
 • Vienreizējās lietošanas e-pasta pakalpojumu sniedzējam ir jāatbilst noteiktiem kritērijiem, lai tas tiktu iekļauts mūsu 5 populārāko sarakstā. Tajos ietilpst:

  Šie pakalpojumi pārsniedz mūsu cerības. Jūs atradīsiet arī papildu noderīgas funkcijas. Varat būt pārliecināts, ka neatkarīgi no izvēlētās vienreizējās lietošanas e-pasta pakalpojuma opcijas tiks izveidota pagaidu adrese, lai novirzītu surogātpastu no personīgajiem vai darba kontiem.

  Droša vienreizējās lietošanas e-pasta drošība: padziļināts izskats

  Iedziļināsimies detaļās Tālāk mēs rūpīgi izskatīsim katru vienreizlietojamo pakalpojumu un izklāstīsim to priekšrocības, kā arī trūkumus. Katrs pakalpojums var uzreiz ģenerēt e-pasta adresi un dzēst e-pastus noteiktā laikā. Ja meklējat e-pasta pakalpojumu, kas nodrošinās lietderība un drošība vienā mirklī,, mēs varam gandrīz garantēt, ka saderēsim jūs ar vienu

  Jūs meklējat visaptverošu pakalpojumu, kas ļaus jums apstrādāt gan prioritāros, gan neprioritāros e-pastus tikai ar vienu kontu. Jūs esat nonācis īstajā vietāǃ

  Website ProtonMail


  ProtonMail ļauj lietotājiem pievienot papildu e-pasta adreses vai aizstājvārdus,, kuriem visiem var piekļūt, izmantojot vienu un to pašu kontu.


  Lietotājs var izveidot virkni identitāti, ko var izmantot dažādiem mērķiem. Viņi var arī sakārtot savu ienākošo un izejošo pastu un uzturēt savu iesūtni tīru. Premium ProtonMail kontos var izveidot papildu e-pasta adreses un pārvaldīt tās tāpat. Premium lietotājiem ir iespēja sūtīt e-pastu, izmantojot savu īsāko domēna adresi (@pm.me),, turpretim lietotāji, kuri nav augstākās klases lietotāji, nevar.


  ProtonMail, atvērtā pirmkoda pakalpojums, ko atbalsta Android un iOS, kā arī daudzas tīmekļa pārlūkprogrammas, var izmantot Android ierīcēs. ProtonMail atrašanās vieta Šveice nozīmē, ka to aizsargā Šveices privātuma likumi. Tas ir liels ieguvums lietotājiem, kuri apzinās drošību. ProtonMail izmanto gan pilna diska šifrēšanu, gan pilnīgu šifrēšanu. Tas nozīmē, ka jūs nevarat skatīt vai atšifrēt nevienu pastu. ProtonMail neprasa jums sniegt nekādu personisku informāciju. Pakalpojums arī neuztur IP žurnālus.

  Apmeklējiet ProtonMail

  10 minūšu pasts ir lielisks rīks, ko var izmantot ikviens. Tas sniedz neticami daudz lietderības desmit minūtēs.

  Website for 10 Minute Mail


  10 minūšu pasts ir lielisks rīks, ko var izmantot ikviens, un tas piedāvā lielu vērtību desmit minūtēs.


  10 minūšu pasts ir tieši tas, ko tas apgalvo – tas rada vienreizējās lietošanas e-pasta adreses, kuru derīguma termiņš beidzas tikai 10 minūšu laikā. Pēc taimera termiņa beigām, tiek dzēsti arī visi iesūtnē saglabātie e-pasta ziņojumi. Izveidoto e-pastu var redzēt, vienkārši atverot šo lapu. pēc tam varat to ievadīt jebkur, kur vēlaties,, ja neaizverat 10 minūšu pasta lapu.


  Vietnes, kurās tiek prasīts apstiprināt e-pasta adresi, nav problēma. 10 minūšu pasts izseko e-pastus un ļauj lietotājiem atbildēt uz saviem e-pastiem, izmantojot savu vienreiz lietojamo adresi. Lietotāji var atiestatīt 10 minūšu taimeri, lai novērstu jebkādu aizkavi. Pat ja taimera derīguma termiņš beidzas, jūs joprojām varat atgūt 10 minūšu pasta e-pastus. Tam nav nepieciešami nekādi personas dati, un 10 minūšu pastam ir arī māsas uzņēmums, kas var noņemt metadatus no videoklipiem un fotoattēliem.

  Apmeklējiet 10 minūšu pastu

  Lai gan Temp-mail nesaglabā jūsu personisko informāciju,, tas piedāvā vienreizējās lietošanas e-pasta adreses bez taimeriem

  Website Temp Mail


  Temp-mail, uzticams vienreizējās lietošanas e-pasta adrešu pakalpojums, neprasa jums personisko informāciju, nav nepieciešams, lai izveidotu kontu, un tas automātiski neizdzēsīs ģenerēto adresi, ja vien jūs to nenoņemsit vai domēnu saraksti nemainās. Tas var būt pozitīvs vai negatīva lieta atkarībā no tā, kas jums nepieciešams. Tomēr, tas nenozīmē, ka jūsu laika limitu nevar pagarināt. Pagaidu pasta iesūtne darbojas tieši tāpat kā citas pastkastes,, izņemot to, ka jūs nevarēsit nosūtīt savus e-pastus.


  Pagaidu pasts ir ļoti drošs. Tas saglabā jūsu e-pastus tikai 2 stundas un pēc tam izdzēš visu jūsu personisko informāciju,, tostarp IP adreses,, kad būsit to pabeidzis. Pagaidu pasts būs pieejams App, Play, un pārlūkprogrammās Chrome un Safari.

  Apmeklējiet Temp-Mail

  Nebaidieties no vienkāršas vietnes dizaina. GuerrillaMail, ir pieejams arī spēcīgs rīks jaunu e-pasta ziņojumu izveidei.

  GuerrillaMail


  GuerrillaMail var izmantot vienreizējās lietošanas e-pasta ģenerēšanai. Lietotāji var noklikšķināt uz verifikācijas saitēm, un pēc tam noņemt pastu. GuerrillaMail parūpējas par pārējo un noņem surogātpastu no iesūtnes. Lai gan pakalpojums saglabā ienākošos pastu vienu stundu,, tā derīguma termiņš nebeidzas.


  GuerrillaMail visievērojamākā iezīme ir tā spēja nosūtīt un izveidot oriģinālos pastu, izmantojot jūsu vienreiz lietojamo adresi. Lietotāji var arī izvēlēties paši savas e-pasta adreses. GuerrillaMail iesaka Scramble Address funkciju. Tas apgrūtina iesūtnes ID uzminēt. palielina drošību. GuerrillaMail,, kas ir atvērtā koda, ir pieejama tikai ar HTTPS šifrēšanu, lai vēl vairāk aizsargātu privātumu.

  Apmeklējiet vietni GuerrillaMail

  EmailOnDeck ir efektīvs un viegli lietojams pakalpojumu sniedzējs, kas ļauj lietotājiem sūtīt vēstules, kā arī saņemt surogātpastu.

  Emailondeck


  Emailondeck, viens no vispieejamākajiem vienreizējās lietošanas adrešu nodrošinātājiem var izveidot jums e-pasta adresi tikai divās darbībās. EmailOnDeck ir pilnīgi bez maksas un saglabās jūsu pasta iesūtni 24 stundas. Tomēr, to var paātrināt, regulāri notīrot sīkfailus. EmailOnDeck dzēš visus pastu un aktīvos notīrīšanas žurnālus, lai samazinātu uzglabāšanas izmaksas. Nav ieteicams izmantot šo pakalpojumu ilgtermiņa centieniem.


  Tikai augstākās klases lietotāji var sūtīt anonīmus pastu tieši uz jebkuru e-pasta adresi. Bezmaksas lietotāji,, tomēr, joprojām var sūtīt drošus pastu, izmantojot citus EmailOnDeck kontus. Premium konti noņems reklāmas un ļaus lietotājiem saglabāt savas e-pasta adreses vai izveidot jaunas papildus ļaujot viņiem dzēst reklāmas. EmailOnDeck ir ārkārtīgi drošs. Tam var piekļūt, izmantojot HTTPS, un tā serveri izmanto TLS.

  Apmeklējiet Emailondeck

  Varat arī pārbaudīt citus pakalpojumu sniedzējus. Šie pakalpojumi piedāvā arī vienreizējās lietošanas e-pasta adreses:

  Ko nozīmē vienreizējās lietošanas e-pasta adrese?

  Mums visiem būtu viena e-pasta adrese, ko mēs varētu izmantot visam ideālā pasaulē. Surogātpasta nebūtu. Tā ir. Tas var likt cilvēkiem meklēt veidus, kā samazināt surogātpasta skaitu. Viens risinājums ir vienreizējās lietošanas e-pasta adrese. Bet kas tie irˀ

  Tie ir īslaicīgi. Vienreizlietojami. Tie nav saderīgi ar Outlook vai Gmail. Jums nebūs jāizveido konts,, kā arī nav jāizsniedz sava personiskā informācija,, piemēram, vārds, adrese, tālruņa numurs vai fiziskā adrese.

  Apmeklējiet tālāk norādīto vietni,, pēc tam veiciet šīs darbības, lai izveidotu savu pagaidu e-pasta adresi. Pēc tam, nokopējiet adresi un ielīmējiet to citā veidlapā, kur parasti sūtāt savu faktisko e-pastu.

  Izklausās diezgan ērti,, vai neˀ Varat būt drošs, ka visi nevēlamie nevēlamie ziņojumi tiks nosūtīti uz vienreiz lietojamo adresi. Tas arī pašiznīcināsies pēc noteikta laika. Saistītā adrese netiks pievienota nevienai datubāzei, ko varētu var rasties noplūde. Jūsu iesūtne un personiskā informācija paliks tīra.

  Šiem vienreiz lietojamajiem pakalpojumiem ir daži ierobežojumi. Šie vienreizlietojamie pakalpojumi nepiedāvā tādu pašu utilītu kā Gmail konts vai Outlook konts. Jums nebūs atļauts izveidot parakstus vai mapes, lai pārbaudītu, vai kāds ir lasījis jūsu pastu vai citus BCC.. Daži vienreizējās lietošanas e-pasta ziņojumi. pakalpojumu sniedzēji piedāvā iespēju pārsūtīt, nosūtīt, vai atgūt pastu, kas ir izdzēsts.

  Kāda ir vienreizējās lietošanas e-pasta adreses jēga un kāpēc jums tā ir nepieciešama?

  Mūsdienās, internets griežas ap ērtībām. Ir daudz vienkāršāk ievadīt savu primāro e-pasta adresi tīmekļa vietnē vai lietotnē, nekā ģenerēt pagaidu . Tomēr,, kad tas ir izdarīts, jūsu dati kļūst publiski un var tikt izmantoti, lai nosūtītu jums surogātpasta ziņojumus. vai vēl ļaunāk. Lai gan mēs esam pazīstami ar vienreizējās lietošanas e-pasta adresēm un to darbību, kāpēc kāds tās izmantos. Ir daudz iemeslu, lai izmantotu vienreizējās lietošanas e-pasta adreses. Tālāk ir minēti daži izplatītākie iemesli.

  ✉️Surogātpasta centrāle

  Surogātpasts ir visu e-pasta adrešu ienaidnieks numur viens. Jūs varat viegli pavadīt stundas, anulējot abonēšanu šiem adresātu sarakstiem,, lai tas vēlāk saplūstu zem jums ar surogātpastu. Tāpēc cilvēki iegulda vienreizējās lietošanas e-pasta adresēs, lai izvairītos no šī surogātpasta pieplūduma. Jūs novēršat surogātpasta izplatītāji no mērķauditorijas atlases jūsu primārajam kontam.

  💰Tēriņi bez vainas

  Arī vienreizējās lietošanas e-pasta vēstules ir lieliski piemērotas iepirkšanās veikšanai. Iespējams, vēlēsities veikt pirkumu tikai vienreiz no vietnes, kurā nekad iepriekš neesat bijis un no kuras nevēlaties saņemt surogātpastu. Varat arī izvairīties no surogātpasta e-pasta, ko saņemat pēc tam. jūs reģistrējaties savai lojalitātes kartei,, kas ietver līdzīgus piedāvājumus un izpārdošanas.

  👻 Spoku vietnes

  Tā notiek ar mums visiem. Dažreiz jūs, iespējams, vairs neizmantojat lietotni vai vietni, kuru pašlaik apmeklējat. Šādos gadījumos, ir ērtāk reģistrēties ar pagaidu e-pastu. Ja jūs interesē bezmaksas izmēģinājuma versijas un jums ir jāsniedz e-pasts adrese, lai tai piekļūtu, apsveriet iespēju izmantot pagaidu adresi. Varat izmantot jebkuru pakalpojumu un aizmirst par to.

  ⛓ Palieciet drošībā

  Vienreizlietojamie e-pasta ziņojumi var būt lielisks veids, kā izvairīties no surogātpasta, taču tie kalpo arī ļoti svarīgam drošības mērķim. Mēs visi esam bijuši vainīgi, ka reģistrējāmies, nekad neizlasot noteikumus un nosacījumus. Iespējams, vietne lūdz jums atļauju kopīgot vai pārdot. jūsu informācija. Vietnes var pat nodot jūsu e-pasta adresi reklāmdevējiem.

  Dodieties! Šī ir īsa ceļvedis, kurā parādīts, kā uzturēt e-pasta iesūtni kārtīgu, drošu un tīru, neiztērējot ne santīma.

  Vēl viena lieta...

  Tomēr ir gadījumi, kad labāk nav izmantot pagaidu adresi.

  Nav ieteicams izmantot vienreizējās lietošanas e-pasta adreses, lai reģistrētos svarīgiem pakalpojumiem, piemēram, banku pakalpojumiem, izglītības un medicīnas vietnēm. Ja reģistrējaties, izmantojot vienreizējās lietošanas e-pasta adresi, kuras derīguma termiņš ir beidzies,, iespējams, būs jāatiestata parole. Ir arī iespējams bankas izraksti vai jūsu medicīniskās dokumentācijas kopijas, kas jums nosūtītas.

  Secinājums

  Jūs varat samazināt stresu, izmantojot vienreizējās lietošanas e-pastus. Varat izveidot pagaidu e-pasta adresi tikai dažu minūšu laikā. Tas ļaus reģistrēties vietnēm, piedalīties konkursos un veikt pirkumus. Un varēsiet būt drošs, ka uzvarējāt Nesaņem surogātpasta ziņojumus daudzus mēnešus. Labs vienreizējās lietošanas e-pasts ir vienkāršs un rentabls drošības pasākums. Varat aizsargāt savus datus no iespējamām noplūdēm, norādot vienreiz lietojamu e-pastu, nevis savu faktisko adresi. Turklāt tas ļauj justies droši, izmantojot tīmekļa vietnes, kurām ir slikti drošības ieraksti. Ir vērts vismaz vienu no šīm vietnēm pievienot grāmatzīmēm.

 • ProtonMail Šis anonīmais pakalpojums piedāvā vairāk nekā tikai vienreiz lietojamu e-pastu, īpaši, ja izvēlaties jaunināt uz premium kontu.
 • 10 minūšu pasts Šis pakalpojums ir ātri un vienkārši lietojams vietnēs, kurām nepieciešama verifikācija.
 • Pagaidu pasts Šis premium klases pakalpojums ir paredzēts cilvēkiem, kuri vēlas noņemt reklāmas no sava datora un pagarināt uzglabāšanas periodu.
 • Partizānu pasts SpamAssassin iznīcina surogātpastu, pirms tie var jūs apgrūtināt, un nodrošina iespaidīgu pielāgojamību.
 • Emailondeck Mūs pārsteidz viņu nopietnie drošības standarti,, tostarp pasta žurnālu regulāra tīrīšana.
 • Šeit ir mūsu 5 labākās drošās vienreizējās lietošanas e-pasta pakalpojumu iespējas. Tās visas ir viegli lietojamas un nemaksā ne centa. Dažas pat ļauj atbildēt anonīmi un izveidot jaunas e-pasta adreses.

  2022. gada labākie e-pasta pakalpojumu sniedzēji: biznesa, maksas un bezmaksas

  Labākie 2022. gada e-pasta pakalpojumu sniedzēji: biznesa, maksas un bezmaksas

  The best email service providers of 2022: business, paid and free

  1. ProtonMail

  2. Gmail

  3. Outlook

  4. Yahoo Mail

  5. Zoho

  Jūs esat atradis uzticamāko šodien pieejamo e-pasta pakalpojumu sniedzēju.

  Ir viegli atrast labākos e-pasta pakalpojumu sniedzējus. Jūs varat iegūt vienu kontu, reģistrējoties ISP. Varat iegūt vairāk, izveidojot kontu Google, Microsoft, vai citos nozīmīgos nosaukumos. Iegādājieties pienācīgu tīmekļa mitināšanas paketi, un jūs, visticamāk, iegūt pietiekami daudz e-pasta adrešu lielam uzņēmumam bez papildu izmaksām

  Var būt grūti izvēlēties jums piemērotāko e-pasta pakalpojumu sniedzēju,, it īpaši, strādājot attālināti. Kā darbojas surogātpasta filtriˀ Vai ir viegli sakārtot e-pasta iesūtniˀ Vai ir iespējams piekļūt savam kontam, izmantojot citus e-pasta klientus Un kā ar pakalpojuma izmantošanu ar pielāgots domēns un sava adrese (jūsuvārds@yourdomain.com)ˀ

  Turpiniet lasīt, lai skatītu mūsu labāko e-pasta pakalpojumu sniedzēju sarakstu. Lai gan visi piedāvā pienācīgus, bezmaksas pakalpojumu, ar dažiem ierobežojumiem,, mēs apspriedīsim arī viņu komerciālos piedāvājumus, kas ir draudzīgi uzņēmējdarbībai un nodrošina funkcionalitāti, jaudu un papildu iespējas, kas nepieciešamas prasīgiem klientiem.  Apskatiet labākie e-pasta mitināšanas pakalpojumu sniedzēji un labākie drošā e-pasta pakalpojumu sniedzējiJūs varētu arī interesēt labākais biznesa VPN tev.

  Šie ir populārākie e-pasta pakalpojumu sniedzēji 2022. gadā

  Best email providers: Proton

  1. ProtonMail

  Drošs un privāts e-pasts, koncentrējoties uz privātumu

  Iemesli pirkšanai
  Iemesli, no kā izvairīties

  Reģistrējoties e-pasta pakalpojumu sniedzējam. Yahoo Mail,,, piemēram, prasa norādīt mobilā tālruņa numuru un vārdu, var rasties daudzas privātuma problēmas. . Google Mail un daži citi pakalpojumi var skenēt jūsu ziņojumus, lai veiktu noderīgas darbības, piemēram, pievienotu notikumus un kalendārus. uz kalendāriem. Gandrīz katrs pakalpojums kalpos jums ar reklāmām.

  ProtonMail, Šveices pasta pakalpojums, ir vērsts uz privātumu. Reģistrējieties anonīmi. Nav jūsu IP adreses žurnāla. Visi e-pasta ziņojumi beigās tiek šifrēti. Tas nozīmē, ka ProtonMail un citi nevar tos lasīt. Varat arī izmantot adreses verifikāciju. lai nodrošinātu drošu saziņu ar pareizo personu. Eliptiskās līknes kriptogrāfijas ieviešana,, kas nodrošina papildu drošību un paātrina lejupielādi,, kļuva iespējama 2019. gada aprīlī. Maksas klientiem ir piekļuve funkcijai Atsaukt, kā arī importa-eksporta lietojumprogrammai. Šī lietotne ļauj viņiem pārsūtīt e-pastu starp kontiem un lejupielādēt e-pastus savās ierīcēs.

  Šie ierobežojumi ir būtiski. Ir daži ierobežojumi. Produktam ir maza 500 MB krātuve. dienā var nosūtīt tikai 150 ziņojumus, un tam ir ļoti maz organizatorisku rīku,, piemēram, etiķetes, viedie filtri, mapes, vai etiķetes. ProtonMail pilnīga šifrēšana. t attiecas uz e-pastiem citiem klientiem. Tomēr, jūs varat nosūtīt šifrētus ziņojumus uz ProtonMail, izmantojot funkciju Secure Message.

  Tomēr šķiet negodīgi, kritizēt bezmaksas pakalpojumu, kas nerāda nekādas reklāmas un kam nav pievienotas virknes. ProtonMail, — specializēts rīks, kas paredzēts lietošanai kopā ar Gmail un citiem pakalpojumiem, piemēram, Gmail, ļoti labi pilda savas pamatfunkcijas.

  ProtonMail piedāvā papildu krātuves iespējas. Varat maksāt USD, EUR, un CHF mēnesī. Plus kontā ir 5 GB krātuve un 1,000 ziņojumu dienā. Tas arī ļauj izveidot pielāgotus domēnus (jūs@yourdomain.com), atbalsts filtriem, mapēm un etiķetes, kā arī papildu funkcijas, piemēram, kontaktu grupas.

  Profesionālais plāns pievieno vairāk krātuves un e-pasta adrešu,, un to var izmantot arī otra domēna mitināšanai. Tas ietver arī vairāku lietotāju atbalstu un visaptverošas e-pasta adreses. Cena ir norādīta vienam lietotājam mēnesī (75 dolāri gadā),, kas padara to. par pieņemamu cenu, ja ProtonMail drošība jums ir svarīga,, bet arī ievērojami dārgāka nekā slavenu konkurentu uzņēmuma konti.

  Best email providers: Google

  2. Gmail

  Google tīmekļa pasta spēkstacija nav jāiepazīstina

  Iemesli pirkšanai
  Iemesli, no kā izvairīties

  Google Gmail pirmo reizi tika izlaists 2004. gadā. Kopš tā laika tas ir bijis vadošais bezmaksas e-pasta pakalpojumu sniedzējs ar vairāk nekā miljardu klientu visā pasaulē.

  Gmail minimālisma tīmekļa saskarne ir absolūta izceltā vieta. Ekrāns ir paredzēts jūsu iesūtnei ar minimālu jucekli un rīkjoslām. Varat viegli lasīt ziņojumus un atbildēt uz tiem, izmantojot sarunas.

  Šim rīkam ir liels potenciāls. Gmail dinamiskā pasta funkcija padara to interaktīvāku. Varat veikt darbības tieši no sava e-pasta, piemēram, aizpildīt aptauju vai atbildēt uz Google dokumentu komentāriem. Varat automātiski filtrēt ziņojumus kategorijās ar cilnēm, piemēram, Primārā. Sociālie, un reklāmas, lai palīdzētu jums koncentrēties uz to, ko vēlaties. Varat uzturēt savu pastkasti tīru, izmantojot surogātpasta bloķēšanu. Citus kontus var pārvaldīt no tās pašas saskarnes,, tostarp Outlook, Yahooǃ, vai jebkuru citu IMAP/POP e-pastu. Jūsu Diskam ir pieejama arī 15 GB krātuve, iesūtne un fotogrāfijas.

  Lai piekļūtu pakalpojumam Gmail bezsaistē, ir nepieciešams pārlūks Google Chrome. Tomēr, jūs joprojām varat piekļūt pakalpojumam Gmail no jebkuras vietas. Varat arī izmantot atlikšanas opciju, lai atliktu e-pasta ziņojumus uz noteiktu laiku. Tas automātiski atzīmēs šo e-pastu kā svarīgu.

  Citas funkcijas var būt problemātiskākas. Ziņojumus var filtrēt, izmantojot pielāgotas marķēšanas sistēmas, nevis kārtot tos mapēs. Šī ir izplatīta metafora, ko saprot gandrīz visi lietotāji. Lai gan tā darbojas un piedāvā dažas priekšrocības. tā nav vispopulārākā metode. Gmail, savukārt izcils pakalpojums ir laba izvēle kā jūsu pirmajam e-pasta pakalpojumu sniedzējam.

  Google piedāvā uz uzņēmējdarbību orientētu Gmail maksas versiju Google Workspace. formā

  Google Workspace, Google Microsoft Office versija, ir Google risinājums Microsoft Office. Jūs saņemat rīkus dokumentu izklājlapu, un prezentāciju izveidei. Varat kārtot savus kalendārus ar koplietotiem kalendāriem, jums ir video un balss konference tiešsaistes sapulcēm, un ir pieejams diennakts atbalsts. nodrošināt, lai viss noritētu nevainojami.

  Office līdzīgās funkcijas padara to dārgāku nekā tā līdzinieki, kas paredzēti tikai e-pastam. Pamatplāna cenas sākas no 1 USD vienam lietotājam. Tas ir izdevīgs darījums,, taču jūs saņemat lielu naudas vērtību. Ja plānojat izmantot Google Workspace,, tas varētu būt ieguldījuma vērta. Varat saņemt 14 dienu bezmaksas izmēģinājuma versiju, lai uzzinātu.

  Best email providers: Microsoft Outlook

  3. Outlook

  Šī ir lieliska vieta, kur atrasties, jo īpaši Office 365 lietotājiem.

  Iemesli pirkšanai

  Outlook tīmekļa saskarne ir tāda pati kā darbvirsmas versija. Tajā ir mapes, organizatoriskie rīki, pašreizējais mapes saturs, un vienkāršas priekšskatījuma rūtis (ar reklāmām, ja ir bezmaksas konts).

  Rīkjosla ļauj ātri piekļūt izplatītākajām funkcijām, un, ar peles labo pogu noklikšķinot uz ziņojumiem vai mapēm, tas viss tiek parādīts. Ja kādreiz esat izmantojis e-pasta klientu., jūs ātri uzzināsit sīkāku informāciju.

  Saskarne var šķist vienkārša,, taču tajā ir daudz kustīgu daļu. Šis pakalpojums nosaka un ievieto svarīgus e-pastus fokusētā iesūtnē. Tas novērš jebkādus traucēkļus no jūsu acīm. Varat automātiski pievienot savam kalendāram notikumus, piemēram, lidojumu vai vakariņu rezervācijas. Varat ērti kopīgojiet savu Outlook.com kalendāru ar Outlook.com lietotājiem. Office 365 Varat arī saglabāt notikumus savā ģimenes kalendārā, lai visi tos varētu redzēt. Ir arī dažas lieliskas funkcijas,, piemēram, iespēja iekļaut aptaujas Outlook e-pastos.

  OneDrive atbalsta izcilus pielikumus,, tostarp iespēju koplietot OneDrive failus tieši kā saites vai kopijas. Pievienojiet failus savam Google diskam, Dropbox, Box, vai Box kontiem. 15 GB pastkaste ļauj saglabāt daudzus failus.

  Tas viss mums darbojās labi. Tomēr,, ja rodas problēmas ar noklusējuma iestatījumiem,, varat tos mainīt, izmantojot Outlook.com dialoglodziņu Iestatījumi. Lai gan tas nepiedāvā tik daudz iespēju kā Gmail,, tas ir labi sakārtots un ļauj jums kontrolēt izkārtojumu, pielikumu noteikumus un ziņojumu apstrādi.

  Microsoft piedāvā arī vairākas uz lietotnēm balstītas integrācijas, ko var izmantot, lai uzlabotu pakalpojumus. Skype integrācija ir pieejama beta versijā. Lietojumprogrammas atvieglo piekļuvi Evernote, PayPal un GIPHY.

  Office 365 jauninājumi nodrošina iesūtni bez reklāmām, 50 GB pasta krātuve, un milzīgu 1 TB OneDrive krātuvi. Papildu funkcijas ietver bezsaistes darbu, profesionālu ziņojumu formatēšanu, tērzēšanas atbalstu un failu atkopšanu no izspiedējvīrusu uzbrukumiem. Jūs iegūsit arī jaunākās Word Excel versijas. PowerPoint. To visu var iegūt tikai par mēnesi, izmantojot Office 365 personīgo plānu vienam lietotājam, vai par 70 dolāriem visam gadam.

  Best email providers: Yahoo Mail

  4. Yahoo Mail

  Šim spēcīgajam produktam ir dažas pārsteidzošas ekstras

  Iemesli pirkšanai
  Iemesli, no kā izvairīties

  Mūsdienās par Yahoo Mail netiek runāts visvairāk, taču jaunākajai Yahoo Mail versijai ir profesionāls izskats un tā lieliski pretojas tās lielākajiem konkurentiem.

  Tas ir līdzīgs Gmail, jo tas parāda lielu jūsu iesūtnes skatu un ļauj ātri filtrēt ziņojumus pēc satura veida (Fotoattēli. Documents. Travel). Varat arī pārlūkot visas sarunas un e-pastus ar vienu klikšķi. Varat kārtot savu pastu. pielāgotās mapēs un pielāgojiet izkārtojumu, lai parādītu ziņojuma priekšskatījumu tikai ar dažiem klikšķiem. Varat arī anulēt biļetenu abonementu, neizejot no Yahoo Mail iesūtnes.

  Jaudīgais dzinējs integrējas ar Facebook un atbalsta īsziņas un SMS. Tam var piekļūt arī, izmantojot POP, tīmekli un IMAP. Jūs pat varat pārsūtīt savu e-pastu uz citu adresi. Jūs varat uzglabāt gandrīz visu, ko saņemat, līdz 1 TB, ar šīm vērtīgajām ekstrām: vienreizējās lietošanas e-pasta adreses privātuma aizsardzībai, kā arī liela 1 TB pastkastes krātuve.

  Lietotāji, kuri ir prasīgi, laika gaitā var saskarties ar problēmām. Gmail marķēšanas sistēmas elastība un izvēle nav pieejama pakalpojumam Mail. Ir arī mazāk iestatījumu, pielāgojumu un opciju nekā citur. Yahoo Mail, tomēr ir lielisks pakalpojums, kam vajadzētu būt iekļautam jūsu e-pasta sarakstā.

  Yahoo nodrošina biznesa pasta plānu ar papildu funkcijām, tāpat kā citi pakalpojumu sniedzēji. Izceltā ir iespēja izmantot pakalpojumu ar pielāgotu domēnu (jūsuvārds@yourdomain.com),, lai gan ir arī citas priekšrocības,. Varat arī importēt kontaktus no Facebook un Gmail. Visus jūsu e-pastus var skatīt vienā ekrānā. Ir arī visi uzņēmējdarbībai draudzīgie produktivitātes rīki, piemēram, vairāki kalendāri, dokumentu pārvaldība, analytics, un daudzi citi.

  Cenas sākas no .19 mēnesī par pastkastīti, un tiek iekasēta katru gadu. Tās samazinās, pievienojot pastkastītes:.59 uz 5 pastkastēm,.19 katra par 10 un .20 par 20. Jums būs jāsazinās ar viņiem. Yahoo Mail Pro ir arī ikmēneša cenu noteikšanas iespēja tikai .49 Jūs saņemat bez reklāmām pastkastes prioritāro klientu apkalpošanu un citas funkcijas.

  Yahooǃ atjaunos jūsu domēnu tik ilgi, kamēr jums būs aktīvs abonements.

  Zoho is the best email provider

  5. Zoho

  E-pasta pakalpojums, kas piedāvā daudzas funkcijas par nelielu naudu

  Iemesli pirkšanai

  Zoho Workplace, e-pasta pakalpojums, kas ir orientēts uz uzņēmējdarbību, piedāvā dokumentu pārvaldības sistēmu, tiešsaistes biroja komplektu un sadarbības rīkus.

  Zoho piedāvā bezmaksas plānu, kas atbalsta 25 lietotājus. Tomēr, jums ir vēl 25 lietotāji, ja citi viņiem atsaucas uz pakalpojumu.Update: Zoho pašlaik pārveido savu novirzīšanas programmu. Tas nozīmē, ka tā pašlaik nav pieejama.Katrai pakotnei ir pieci gigabaiti pastkastes krātuve, un tā ir saderīga ar vienu domēnu. Šī ir funkcija, kuru neatradīsit komerciālos produktos. Pievienojiet prezentācijā izklājlapu un tekstapstrādes programmu, un tas izskatīsies lieliski.

  Tas ir vienkārši lietojams, un tas piedāvā labu funkciju izvēli, kas palīdzēs sakārtot e-pasta : tagu, mapes, filtrus un viedo meklēšanu. Lai paplašinātu vai aizstātu vienkāršus saīsinājumus ar pilnīgiem vārdiem vai frāzēm,, varat izveidot pielāgotus karstos taustiņus. Zoho ir arī ieviesis bezsaistē. režīms, kas ļauj piekļūt savam e-pastam un atbildēt uz tiem pat tad, ja internets nedarbojas. Zoho Mail piedāvā arī IMAP klientu, kas ļauj konfigurēt , sinhronizāciju un pārvaldīt citus IMAP e-pasta kontus.

  Lai gan bezmaksas plānam ir daži ierobežojumi,, tas ir diezgan vienkāršs. Bezmaksas plāns nodrošina tikai piekļuvi tīmeklim un neatbalsta e-pasta pārsūtīšanu.

  Zoho Standard plāns risina šo problēmu. Par vienkāršu ikmēneša maksu (tikai 1 $ par lietotāju), jūs saņemat IMAP/POP piekļuvi, e-pasta pārsūtīšanu un aktīvu sinhronizāciju. Jums ir arī 30 GB krātuve un 30 MB pielikumu ierobežojums. Tas ir pieaugums no 25 MB bezmaksas plānam. Ir arī citi uzlabojumi,, piemēram, iespēja sūtīt failus caur mākoni lietotājiem, kuri nav Zoho. Ir divas iespējas: Lite plāns,, kas maksā mazāk vienam lietotājam un kuram ir mazāk funkciju; vai profesionāls plāns, kas katram lietotājam pievieno papildu funkcijas.

  Lai gan daudzas no šīm funkcijām ir atrodamas citur, uzņēmumiem, un ikvienam, kas izmanto Office rīkus vai pielāgotu domēna atbalstu, tie patiks. Ir vērts to apskatīt.

  Apskatiet šo apkopojumu. Labākie WordPress mitināšanas pakalpojumu sniedzēji

  2022. gada labākie e-pasta mitināšanas pakalpojumu sniedzēji


  2022. gada labākie e-pasta mitināšanas pakalpojumu sniedzēji

  The best email hosting provider

  E-pasta mitināšana līdzinās pakalpojumiem. Ir viegli iegūt e-pasta kontu. Reģistrējieties savā ISP un reģistrējieties Google. Pēc tam iegādājieties tīmekļa mitināšanas kontu. Tomēr standarta plāni nesniegs tādu pašu kvalitāti kā profesionāliem lietotājiem.

  Izmantojot šos plānus, varat viegli iegūt uzticamākus un efektīvākus e-pasta mitināšanas pakalpojumus. Precīza informācija par to, ko saņemsiet, būs atkarīga no pakalpojumu sniedzēja. Tomēr, iespējams, tiks atbalstīti lielāki pielikumi (līdz 50 MB), 50 GB vai vairāk vietas e-pasta iesūtnei, un tiešsaistes krātuve. Tas ļauj koplietot failus ar citiem lietotājiem. Komplektā iekļautās lietojumprogrammas, piemēram, Online, Exchange un Active Directory atbalsts biznesa lietotājiem, kā arī atbalsts 24/7 avārijas gadījumā.

  Jūsu e-pasts darbosies ar pielāgotu domēnu (adrese@jūsuvietne.com),, un to parasti ir viegli iestatīt. E-pasta mitināšanas plānu var izmantot, lai aizstātu tīmekļa mitinātāja pakalpojumu, vai arī varat to izmēģināt bez mitināšanas.

  Kvalitatīvi pakalpojumi par zemāku cenu 1 USD mēnesī Izmantojot bezmaksas izmēģinājuma iespējas un cenu noteikšanu katram lietotājam,, ikviens var viegli pārbaudīt e-pasta mitināšanas tirgu. Mēs esam snieguši kopsavilkuma kopsavilkumus par pieciem populārākajiem e-pasta pakalpojumu sniedzējiem no 20. oktobra, 21. oktobris.

  ir vienīgā vieta, kur atrast šo ekskluzīvo funkciju.

  Iemesli pirkšanai

  Šī ir lieliska iespēja maziem uzņēmumiem ar ierobežotu darbinieku skaitu, kuriem nav jātērē simtiem par e-pasta kontiem. EIG piederošie abonenti saņem ekskluzīvu e-pasta pakotni, kas ietver uzņēmuma e-pastu. Neierobežots e-pasta konti, neierobežota krātuve tik maz kā 2–75 USD Ja maksājat par 3 gadiem,, tā ir ļoti maza summa. 99 $ Termiņš būs uz visu laiku. Bet vai tas tiešām ir neierobežotsˀ

  Bluehost apgalvo, ka nav oficiālu ierobežojumu. Bluehost arī norādīja, ka, lai gan e-pasta kontus var izveidot neierobežoti, tas ir atkarīgs no failu krātuves. Klientiem ir jāievēro pakalpojumu sniegšanas noteikumi, lai e-pasta funkcija būtu pilnībā iespējota. Klienti, kuri darbojas saskaņā ar Noteikumiem. pakalpojumam nav jāuztraucas par tehniskiem ierobežojumiem e-pasta domēniem vai vietnēm.

  Tātad, kāds ir darījumsˀ Šis ir vienkāršāks risinājums, nekā jūs varētu domāt. Jūs saņemat IMAP4 un POP3, kā arī 24/7 atbalstu. Ir trīs tīmekļa pasta opcijas (ekvivalents Outlook.com un Gmail.com); Orda; Roundcube, vai Squirrelmail.

  Lai lasītu e-pastus bezsaistē,, varat konfigurēt e-pasta klientus, piemēram, Mail operētājsistēmai Windows 10 un Mozilla Thunderbird. Lietotāja interfeiss ļauj viegli izveidot jaunu adresi.

  Labākais budžeta e-pasta mitināšana

  Iemesli pirkšanai

  E-pasta mitināšana, kas ir atšķirīga, piedāvā Flockmail saskarni,, kas atvieglo e-pasta ziņojumu nosūtīšanu un meklēšanu. Interfeisu var izmantot arī grafiku izveidei un pārvaldībai, un tā ir mobilajām ierīcēm draudzīga.

  Ir pieejama video integrācija, lai atvieglotu konferences. Tas padara sistēmu īpaši vērtīgu uzņēmumiem.

  Ir pieejami divi galvenie plāni. Abos ir līdz 50 e-pasta adresēm. Vairāku ierīču un pārbaudes atbalsts.

  Izmantojot biznesa e-pasta mitināšanas plānu., jūs saņemat 10 GB krātuvi un 2 e-pasta filtrus 0–99 USD mēnesī katrai pastkastei. Uzņēmuma e-pasta mitināšanas plāni palielina šos krātuves ierobežojumus līdz 30 GB un ļauj neierobežotu pasta filtru izmantošanu. 2–49 USD mēnesī.

  Hostinger e-pasta mitināšanas plāni ir vienkārši un ērti lietojami, par zemu cenu.

  DreamHost logo

  3. Dreamhost e-pasta mitināšana

  Jūsu uzņēmumam uzticams e-pasta hostings

  Iemesli pirkšanai

  Dreamhost Šis izveidotais tīmekļa mitināšanas pakalpojumu sniedzējs piedāvā atsevišķu e-pasta mitināšanu papildus dažādām citām pakotnēm.

  Dreamhost piedāvā e-pasta mitināšanu ar 25 GB krātuvi kā noklusējumu. Tas arī ļauj sinhronizēt e-pastus starp mobilajām ierīcēm un galddatoriem. Ir pieejama arī bezmaksas tīmekļa pasta platforma bez reklāmām.

  Viedie pretsurogātpasta filtri ir vēl viena galvenā funkcija. Tie ne tikai filtrē surogātpasta vīrusus un ļaunprātīgu programmatūru, bet var arī pasargāt jūs no pikšķerēšanas uzbrukumiem. Šis filtrs pielāgojas jauniem draudiem, lai jūsu dators būtu aizsargāts.

  Mitinātie e-pasta konti piedāvā vairākas galvenās priekšrocības. Pirmkārt, tas paliek savienots ar jūsu uzņēmuma domēnu. Tas padara to izskatu daudz profesionālāku nekā neapmaksāts e-pasta konts.

  Tas arī sniedz jums pilnīgu kontroli pār jūsu datiem. Jūsu e-pasta ziņojumi netiks automātiski skenēti, lai nosūtītu jums reklāmu,, ko bieži dara bezmaksas e-pasta pakalpojumu sniedzēji.

  Cenas ir salīdzinoši pieņemamas un ir atkarīgas no tā, vai vēlaties veikt gada vai ikmēneša maksājumus. Tikai 99 USD mēnesī mēneša plāniem 1–99 USD mēnesīIkgadējās saistības samazina to līdz aptuveni 1–67 USD mēnesī.

  Zoho Mail

  4. Zoho Mail

  Jums ir dažādas izvēles iespējas un bezmaksas plāns.

  Iemesli pirkšanai
  Iemesli, no kā izvairīties

  Zoho Mail – mitināts e-pasta pakalpojums, kas ietver virkni tiešsaistes biroja programmatūras un daudzas citas funkcijas, tiek saukts par pastu. Zoho Mail jaunākās funkcijas ietver bezsaistes režīmu un pasta atsaukšanu. Lieli pielikumi var būt līdz 250 MB. Ir pieejami arī audio/video zvani. . Zoho Mail ir IMAP klients, kas ļauj konfigurēt , sinhronizāciju un pārvaldīt citus e-pasta kontus, izmantojot IMAP.

  Jūs saņemat piecas pastkastes ar ietilpību līdz 5 GB katrā, 25 MB pielikumu ierobežojumi un piekļuve, izmantojot tīmekļa pastu, izmantojot bezmaksas plānu. Atsaucoties uz draugu, jūs varētu saņemt atbalstu vēl 25 pastkastēm. Diemžēl, šī rakstīšanas laikā novirzīšanas programma nebija pieejama, jo pārbūve.

  Standarta plānā ir iekļauts IMAP/POP atbalsts, 500 MB pielikumu, 30 GB krātuve, 5 GB faila vieta un iespēja strādāt ar vairākiem domēniem. Šis plāns ir jaudīgāks par augstākās klases piedāvājumiem un piedāvā tādus pašus produktivitātes rīkus, kas standarta komplektā, bet tikai niecīgi no izmaksas. 3 $ Uz vienu lietotāju, mēnesī. Ikgadējais rēķins.

  Zoho Professional plāni piedāvā 100 GB krātuvi vienam lietotājam, 1 GB pielikumus un atbalstu Active Directory grupām. Varat to iegūt tikai vienam lietotājam mēnesī, vai gadā. Tas ir ļoti pieņemams, salīdzinot ar to, ko saņemat krātuves un citu funkciju ziņā. Lite plānā ir mazāk funkciju, bet joprojām ir pieejams. 1 $ Uz vienu lietotāju, mēnesī. Ikgadējais rēķins.

  Labākais krātuves risinājums e-pasta mitināšanai

  Iemesli pirkšanai

  Ir pieejamas daudzas biznesa e-pasta mitināšanas iespējas. Tie piedāvā lielas krātuves iespējas,, kurām var līdzināties daži citi pakalpojumu sniedzēji. E-pasta lietotājiem biznesā ir daudz drošības iespēju.

  E-pasta saskarne ir arī balstīta uz tīmekli, tāpēc tai var piekļūt no mobilās ierīces, kā arī no darbvirsmas.

  Ir pieejamas četras e-pasta mitināšanas iespējas, ar krātuvi no 50 GB līdz 150 GB, 10 vai neierobežotām e-pasta kastēm un 1 vai neierobežotu e-pasta domēnu. Visi plāni piedāvā aizsardzību pret surogātpastu, kā arī POP3/IMAP/SMTP.

  Cenu noteikšana sākas plkst 2–95 USD mēnesīVisdārgākais plāns ir lētākais. 9–95 USD mēnesīŠie ir iepazīšanās cenu piedāvājumi. Šīs ir tikai iepazīšanās cenas, un atjaunošana sākas plkst. 3–95 līdz 19–95 USD attiecīgi.

  Scala Hosting piedāvā plašāku e-pasta mitināšanas plānu klāstu nopietniem uzņēmumiem nekā citiem pakalpojumu sniedzējiem. Dāsnā krātuve arī padara to apsvēršanas vērtu.

  Desmit lietas, kurām jāpievērš uzmanība, mitinot savu e-pastu.

  Šīs e-pasta funkcijas ir pieejamas, ja vēlaties kopā ar savu vietni izveidot e-pasta kontus.

  Daudzi hostinga uzņēmumi piedāvā iespēju mitināt jūsu e-pastu (email@yourdomain.com). www.com Paketē ir iekļauti dažādi e-pasta konti, parasti 1-10 pamata mitināšanai.

  Lai iestatītu savus kontus,, jums būs piekļuve savam e-pasta vadības panelim. E-pasta lietošanai ir nepieciešamas divas lietas: e-pasta serveris, un lietojumprogramma. Tas varētu būt Outlook klients, vai piekļuve Webmail, piemēram, Gmail vai Yahoo.

  The e-pasta serveris Tā ir programmatūra, kas ir instalēta serverī. Tā apstrādā visu uz to nosūtīto pastu, kā arī nosūta jebkuru pastu, kas jums ir.

  Šī lietotne darbojas jebkurā ierīcē,, tostarp tālrunī, planšetdatorā, vai personālajā datorā. Tā ļauj organizēt, sūtīt un saņemt e-pasta ziņojumus,, piemēram, e-pastus, un pat kārtot tos. Microsoft Outlook. Klients pārbauda, ​​vai pasta serverī nav jaunu ziņojumu, un pēc tam lejupielādē tos apskatīt. Šis ir vadības panelis, kas ļauj lasīt un rakstīt ziņas.

  Labas ziņas: Lielākā daļa e-pasta klientu ir saderīgi ar visiem e-pasta serveriem. Varat arī izveidot savienojumu ar vairākiem serveriem, lai izmantotu vairākus e-pasta kontus.

  Jūs varat piekļūt gan saviem personīgajiem, gan darba e-pastiem no viena e-pasta klienta. Outlook, viena no populārākajām e-pasta programmām, piedāvā vairāk iespēju (kalendāri un uzdevumi) Webmail ir ērtāks nekā tīmekļa pasts.

  Webmail Tā ir tiešsaistes e-pasta saskarne,, kurai var piekļūt no pārlūkprogrammas. Tas ir tāpēc, ka datiem ir vieglāk piekļūt, neinstalējot programmatūru lokāli.

  Jebkura ierīce, kurai ir piekļuve internetam, var pārbaudīt e-pastus. E-pasta protokols ir noteikumu un vadlīniju kopums, kas ļauj klientam nosūtīt informāciju uz serveri. POP (vai IMAP) ir divi no populārākajiem e-pasta protokoliem.

  1. POP (Pasta nodaļas protokols). Outlook izmanto POP, lai lejupielādētu e-pastu no servera un izdzēstu to datorā.

  2. IMAP IMAP (interneta ziņojumu piekļuves protokols). IMAP ir progresīvāks nekā POP. Ar IMAP e-pasta ziņojumi tiek saglabāti pasta serverī. Klienti var tiem piekļūt no jebkuras vietas, ja visi viņu klienti izmanto IMAP.

  Jūsu pasta dati tiks saglabāti gan serverī, gan datorā, līdz tie tiks izdzēsti. Salīdzinot plānus, noteikti izvēlieties mitināšanas pakotni, kas piedāvā pilnu IMAP atbalstu.

  Exchange Exchange Šis ir labākais e-pasta protokols un visdārgākais. Šis Microsoft protokols ļauj sinhronizēt uzdevumus kā IMAP,, kā arī ļauj darbiniekiem koplietot kalendārus un kontaktpersonas.

  Ja jums ir līdzekļi., joprojām varat baudīt pastkastes pakalpojuma uzlaboto funkcionalitāti un noderīgos rīkus

  Kas ir DKIMˀ

  Pīters Goldšteins ir tehnoloģiju vadītājs, līdzdibinātājs Valimail

  DomainKeys Identified mail, jeb saīsināti DKIM apraksta, kā organizācija var aizsargāt parakstīšanas e-pastus un ļaut adresātiem pārbaudīt, vai ziņojumi ir nosūtīti no paredzētajiem sūtītājiem.

  Publiskās atslēgas šifrēšanas metode ir balstīta uz pāris atslēgām. Viena atslēga ir privāta un viena ir redzama visiem. Publiskās atslēgas kriptogrāfijā ir ierasts, ka privātās atslēgas īpašnieks elektroniski paraksta ziņojumus. Pēc tam ikviens var pārbaudīt parakstu, izmantojot publiskā atslēga. Šo paraksta metodi izmanto DKIM.

  Kā darbojas DKIM

  DKIM ir vienkārša sistēma, kas darbojas šādi:

  DKIM priekšrocības

  DKIM ir galvenā priekšrocība salīdzinājumā ar Sender Policy Framework, (SPF), tā priekšteci e-pasta autentifikācijā. Tas ir paredzēts, lai aizsargātu autentifikāciju, izmantojot pārsūtīšanu.

  SPF paļaujas uz IP,, kas nozīmē, ka ziņojumi, kas nosūtīti caur starpniekiem, visticamāk, neizdosies SPF testos. Tas ir tāpēc, ka izcelsmes domēns savos SPF ierakstos neiekļāva (vai, iespējams, tam nevajadzētu) iekļaut starpnieka IP adresi.

  DKIM kriptogrāfiskie paraksti nodrošina, ka saņēmēji var būt pārliecināti, ka ekspeditori nav mainījuši savu ziņojumu sūtīšanas laikā. Tas aizsargā pret ļaunprātīgiem ekspeditoriem,, kurus var nezināt ne sākotnējā sūtīšanas sistēma, ne saņēmējs.

  Ar DKIM vien nepietiek

  DKIM nodrošinās lielāku aizsardzību, apvienojot domēna ziņojumu autentifikācijas pārskatus un atbilstību. DMARC ir prasība, lai DKIM saskaņotu DKIM validāciju ar saturu e-pasta laukā "No" . DKIM, kopā ar DMARC ir būtiska pilnīgs pretpikšķerēšanas un surogātpasta risinājums.

  Apskatiet šīs citas vietņu mitināšanas pirkšanas rokasgrāmatas: