Teisendage oma ajutine e -post püsivaks meiliks

Teisendage oma ajutine e -post püsivaks meiliks

French - English - Arabic - Bengali - Bulgarian - Catalan - Chinese - Croatian - Czech - Danish - Dutch - Estonian - Finnish - German - Greek - Gujarati - Hindi - Hungarian - Indonesian - Italian - Japanese - Kannada - Korean - Latvian - Malay - Malayalam - Marathi - Norwegian - Polish - Portuguese - Punjabi - Romanian - Russian - Serbian - Slovak - Slovenian - Swedish - Telugu - Tamil - Turkish - Ukrainian - Urdu - Vietnamese - Spanish -
2021-09-16
Jimmy Raybé

Ühekordsete e -kirjade alaliseks e -postiks muutmiseks on palju põhjuseid.

See valik on nüüd meie juures saadaval: https://www.tempmail.us.com/. Allpool loetletud eelised on seotud ainult meie ajutise e -posti teenusega. Valikud võivad olenevalt saidist erineda. Pärast ajutise e -posti muutmist alaliseks e -posti aadressiks on see nüüd reserveeritud teie ainuõiguslikuks kasutamiseks, mis tähendab, et seda e -kirja ei taaskasutata 365 päeva pärast, seega olete ainuomanik aadressil elu.

Kuidas teisendada oma ajutine e -kiri nüüd püsimeiliks?

Külastage lihtsalt järgmist veebiaadressi: https://www.tempmail.us.com/estonian/convert, määratakse teile automaatselt unikaalne 30-tähemärgiline parool, nüüd saate sellel kopeerimiseks ja kleepimiseks klõpsata. See võimaldab teil tulevikus ühenduse luua oma püsimeiliga, hoidke seda hinnaliselt. Oleme püüdnud muuta ühenduse Webmailiga võimalikult lihtsaks, ilma et see kaotaks turvalisust. 30 minuti jooksul saate sisse logida viis korda. Kui esinesite kuus vale käsitsemine või rohkem, teie küpsis on peatatud 1 tund.

Mis on sisselogimisaadress?

https://www.tempmail.us.com/estonian/login : Sisestage oma parool ja vajutage sisestusklahvi. Nüüd ühendatakse teid selle parooliga seotud ajutise meiliga. Selleks, et säilitada oma anonüümsus pole IP -aadressi registreeritakse ainult autentimisprotsessi ajal. Kasutame parooli ainult teie värskendamisel küpsis brauseris. Teie ajutine e -post on nüüd püsiv, saate tasuta kasutada kõiki traditsioonilise e -posti eeliseid.