Tasuta ja kiire postiteenus

Tasuta ja kiire postiteenus

French - English - Arabic - Bengali - Bulgarian - Catalan - Chinese - Croatian - Czech - Danish - Dutch - Estonian - Finnish - German - Greek - Gujarati - Hindi - Hungarian - Indonesian - Italian - Japanese - Kannada - Korean - Latvian - Malay - Malayalam - Marathi - Norwegian - Polish - Portuguese - Punjabi - Romanian - Russian - Serbian - Slovak - Slovenian - Swedish - Telugu - Tamil - Turkish - Ukrainian - Urdu - Vietnamese - Spanish -
2021-09-09
Jimmy Raybé

Kas otsite ajutist, lihtsat, turvalist ja usaldusväärset e -posti teenust?

https://www.tempmail.us.com/ on teie jaoks loodud. Meie veebisait võimaldab teil hõlpsalt e -kirju vastu võtta, jäädes täiesti anonüümseks. Registreerimine pole vajalik, e -kirja omistamine käivitub automaatselt kohe, kui avame oma kodulehe. Kas leidsite meie veebisaidi Google'is ühe järgmistest märksõnadest: ajutine post, posti temp, e -posti teel, 10 minutit posti? Kui jah, siis olete jõudnud õigesse kohta.

Ma lähen ümber ajutiste meilide küsimusele.
Kui teil on juba üldine idee, kutsun teid minema teise jaotisse " Anonüümsus ja turvalisus ".

Mis on ajutine e -posti teenus?
Need on ühekordselt kasutatavad e -kirjad, e -posti aadress luuakse kindlaksmääratud perioodiks, et saaksite e -kirju saada mis tahes kolmandalt osapoolelt. E -kirjad kuvatakse otse veebis ega vaja tarkvara. Iga loodud e -kiri on ainulaadne ja võib olla nähtav ainult teile.

Mis puutub meile: E -posti aadress on teiega seotud 365 päeva, kuid olge oma brauseri muutmisel ettevaatlik, teie e -posti aadressi muudetakse! (Kui soovite oma e -posti aadressi muuta, kustutage lihtsalt küpsised).

Meie ajutine e -posti teenus on saadaval mitmes keeles.

Prantsuse keel - Hispaania keel - Inglise - Araabia - Bengali - Bulgaaria keel - Katalaani keel - Hiina - Horvaat - Tšehhi - Taani - Hollandi - Eestlane - Soome keel - Saksa keel - Kreeka - Gudžarati - Hindi - Ungari keel - Indoneesia keel - Itaalia keel - Jaapanlane - Kannada - Korea - Läti - Leedu keel - Malai keel - Malajalami - Marathi - Norra keel - Poola - Portugali keel - Punjabi - Rumeenlane - Venelane - Serbia keel - Slovaki keel - Sloveenlane - Rootsi keel - Telugu - Tamiili - Türgi keel - Ukrainlane - Urdu - Vietnamlane

Aga miks kasutada ajutist e -posti teenust?
Aga Jimmy, miks kasutada tempmail.us.com versiooni ühe oma konkurendiga?
Anonüümsus ja turvalisus: Siin on Sundae kreem.


Lihtsamalt öeldes on iga e -kiri lingitud küpsisega, mis sisestatakse teie brauserisse teie tuvastamiseks. Nii et ainus teave, mis teid puudutab, on küpsis, saate selle kustutada mis tahes küpsiste puhastusvahendiga.

Jimmy, mis saab minu IP -aadressist?
Meil pole huvi teie IP -aadressi salvestada. See kustutatakse pärast Cloudflare'i sisselogimist. Meie süsteem kasutab andmebaasi nimega "mail", siin on meie tabeli pilt.

Siin on meie infrastruktuuri skeem, et paremini mõista meie ajutist e -posti teenust.
Vasakus ülanurgas olete teie, olete õnnelik, et leidsite täiesti tasuta ja turvalise ajutise e -posti teenuse. Kui kavatsete oma brauserisse aadressi kirjutada: https://www.tempmail.us.com, salvestab teie IP -aadressi cloudflare, mis on tegelikult meie kasutatav tasuta DNS -i haldusteenus. Teid suunatakse automaatselt meie leiutatud vahemälu süsteemi. See kiirendab veebisaiti ennekõike oluliselt, teie turvalisuse huvides määrasime kausta / var / log kausta chmod 000, mis deaktiveerib IPS -aadresside logimise funktsiooni. Samm number 3, teie IP -aadress pole enam nähtav, https -protokolli kasutatakse kogu aeg. Seetõttu olete üsna anonüümne. Teie kaitse tugevdamiseks kasutame AbeloHost, see on veebimajutus, mida reguleerib Hollandis asuv „vabaduse kõne”. Sihtnumber 4 on meie e -posti / apache serveri peamine install, see loob saidi ja ka meilikontod. Teie tuvastamiseks saadab see teie brauserisse küpsise. See seletab meie infrastruktuuri toimimist ja erinevaid kaitsemeetmeid teie identiteedi kaitsmiseks.

Kogu see turvalisus, aga kuidas on lood kaebusega?
Esiteks kujundasime selle veebisaidi selleks, et pakkuda seaduslikku ajutist e -posti teenust. Palun järgige teie riigis kehtivaid seadusi. Kuigi meie infrastruktuur on loodud selleks, et saaksite jääda anonüümseks, anname me hea meelega neile kohe juurdepääsu kogu meie infrastruktuurile, mis on andmete aluseks jne, kui mõni politseijõud võtab meiega ühendust heas vormis ja vormis orderiga. .

Kuid võite olla kindel, et küpsis on ainus teave, mida me teie kohta hoiame.