tasuta ajutised meilid

tasuta ajutised meilid

English - French - Arabic - Bengali - Bulgarian - Catalan - Chinese - Croatian - Czech - Danish - Dutch - Estonian - Finnish - German - Greek - Gujarati - Hindi - Hungarian - Indonesian - Italian - Japanese - Kannada - Korean - Latvian - Malay - Malayalam - Marathi - Norwegian - Polish - Portuguese - Punjabi - Romanian - Russian - Serbian - Slovak - Slovenian - Swedish - Telugu - Tamil - Turkish - Ukrainian - Urdu - Vietnamese - Spanish -
2021-11-24
Jimmy raybe

Hankige ajutine e-posti aadress tasuta

Tõenäoliselt teate, kuidas anda oma e-posti aadress konto ostmiseks, või registreeruda mõne teise rakenduse või konto jaoks. Kuid see näiliselt lihtne toiming võib viia soovimatu rämpsposti või sihitud reklaamideni, ja paljastada teie konto häkkeritele.

Seetõttu võib ühekordselt kasutatav aadress olla väga kasulik. Nendest teenustest saate hankida ajutise aadressi, millega saate oma tegelikku asendada. Saate vältida aastaid rämpsposti saamist, ning samuti saate vahele jätta sihitud reklaamide, andmelekked, või olla allutatud rämpspostisõnumid, kui veebisaiti rünnatakse. Jätkake lugemist, et saada teavet populaarseimate saadaolevate ajutiste meiliteenuste kohta,, mis kõik on tasuta.

Millised on kõige turvalisemad saadaolevad ühekordselt kasutatavad e-posti kliendidˀ

Kas teil on kiireˀ Te ei pea rohkem otsima,, sest allolev tabel loetleb meie parimad valikud ühekordselt kasutatavate e-posti aadresside jaoks. Nende pakkujate juures saate luua ajutise e-posti aadressi vaid mõne klõpsuga. Vaatame iga nimi üksikasjalikult hiljem.

 • ProtonMail See anonüümne teenus pakub enamat kui lihtsalt ühekordselt kasutatavaid e-kirju, eriti kui otsustate minna üle tasulisele kontole.
 • 10 minuti post Seda teenust on kiire ja lihtne kasutada saitidel, mis vajavad kinnitamist.
 • Temp-Mail See esmaklassiline teenus on mõeldud inimestele, kes soovivad oma arvutist reklaame eemaldada ja salvestusaega pikendada.
 • GuerrillaMail SpamAssassin hävitab rämpsposti enne, kui see teid häirima hakkab, ja võimaldab muljetavaldavat kohandamist.
 • Emailondeck Meile avaldavad muljet nende tõsised turvastandardid,, sealhulgas rutiinsed postilogide kustutamised.
 • Ühekordselt kasutatava e-posti teenusepakkuja peab vastama teatud kriteeriumidele, et teda meie 5 parima hulka arvata. Nende hulka kuuluvad:

  Need teenused ületavad meie ootusi. Leiate ka täiendavaid kasulikke funktsioone. Võite olla kindel, et olenemata sellest, millise ühekordselt kasutatava e-posti teenuse valiku valite, loob see ajutise aadressi rämpsposti suunamiseks isiklikelt või töökontodelt.

  Turvaline ühekordselt kasutatav e-posti turvalisus: põhjalik ülevaade

  Läheme üksikasjadesse Vaatleme üksikasjalikult kõiki allpool olevaid ühekordselt kasutatavaid teenuseid ning kirjeldame nende eeliseid ja puudusi. Iga teenus võib kohe luua meiliaadressi ja kustutada e-kirjad määratud aja jooksul. Kui otsite e-posti teenust, mis kasulikkus ja turvalisus hetkega,, võime peaaegu garanteerida, et sobitame teid ühega

  Otsite kõikehõlmavat teenust, mis võimaldab teil hallata nii prioriteetseid kui ka mitteprioriteetseid e-kirju vaid ühe kontoga. Olete jõudnud õigesse kohtaﮃ

  Website ProtonMail


  ProtonMail võimaldab kasutajatel lisada täiendavaid e-posti aadresse või varjunimesid,, millele kõigile pääseb juurde sama konto kaudu.


  Kasutaja saab luua erinevaid identiteete, mida saab kasutada erinevatel eesmärkidel. Samuti saavad nad korraldada oma sissetulevaid ja väljaminevaid kirju ning hoida oma postkasti puhtana. Premium ProtonMaili kontodele saab luua täiendavaid e-posti aadresse ja neid hallata samamoodi. Premium kasutajad neil on võimalus saata e-kirju oma lühema domeeniaadressi (@pm.me) kaudu, samas kui kasutajad, kes pole esmaklassilised kasutajad, ei saa seda kasutada


  ProtonMail, avatud lähtekoodiga teenus, mida toetavad Android ja iOS, aga ka paljusid veebibrausereid, saab kasutada Android-seadmetes. ProtonMaili asukoht Šveitsis tähendab, et see on kaitstud Šveitsi privaatsusseadustega. See on suur eelis turvateadlikele kasutajateleﮃ ProtonMail kasutab nii täisketta krüptimist kui ka täielikku krüptimist. See tähendab, et te ei saa ühtegi kirja vaadata ega dekrüpteerida. ProtonMail ei nõua isikuandmete väljastamist. Teenus ei pea ka IP logisid.

  Külastage ProtonMaili

  10 Minute Mail on suurepärane tööriist, mida saavad kasutada kõik. See pakub kümne minutiga uskumatult palju utiliiti.

  Website for 10 Minute Mail


  10 Minute Mail on suurepärane tööriist, mida saavad kasutada kõik ja mis pakub kümne minutiga palju väärtust.


  10 Minute Mail on täpselt see, mida ta väidetavalt teeb – see loob ühekordselt kasutatavad e-posti aadressid, mis aeguvad vaid 10 minutiga. Pärast taimeri aegumist, kustutatakse ka kõik postkasti salvestatud meilid. Loodud meili näete lihtsalt selle lehe avamisega. Seejärel saate selle sisestada kõikjal, kus soovite, eeldusel, et te ei sulge 10-minutilise posti lehte.


  Veebisaidid, mis paluvad teil oma e-posti aadressi kinnitada, pole probleemiks. 10-minutiline kiri jälgib e-kirju ja võimaldab kasutajatel vastata oma meilidele oma ühekordselt kasutatava aadressiga. Kasutajad saavad viivituste vältimiseks 10-minutilise taimeri lähtestada. Isegi kui teie taimer aegub, saate siiski taastada 10 Minute Maili meilid. See ei nõua isikuandmeid ja 10 Minute Mailil on ka sõsarettevõte, mis saab eemaldada videotelt ja fotodelt metaandmeid.

  Külastage 10 minuti posti

  Kuigi Temp-mail ei säilita teie isikuandmeid,, pakub see ühekordselt kasutatavaid e-posti aadresse ilma taimeriteta

  Website Temp Mail


  Temp-mail, usaldusväärne ühekordselt kasutatava e-posti aadressi teenus, ei küsi sinult isikuandmeid, ei ole konto loomiseks vajalik ja ei kustuta loodud aadressi automaatselt, kui te seda ei eemalda või domeeniloendeid ei muudeta. See võib olla kas positiivne või negatiivne, olenevalt sellest, mida vajate. See aga ei tähenda, et teie tähtaega ei saaks pikendada. Ajutiste kirjade postkast toimib täpselt nagu teised postkastid, välja arvatud see, et te ei saa oma e-kirju saata.


  Ajutine e-post on väga turvaline. See salvestab teie e-kirju ainult 2 tundi ja seejärel kustutab kogu teie isikliku teabe,, sealhulgas IP-aadressid,, kui olete selle kasutamise lõpetanud. Ajutine kiri on saadaval App, Play, ning Chrome'i ja Safari brauserites.

  Külastage Temp-Maili

  Ärge laske end hirmutada saidi lihtsast kujundusest. GuerrillaMail, on saadaval ka võimas tööriist uute meilisõnumite loomiseks.

  GuerrillaMail


  GuerrillaMaili saab kasutada ühekordselt kasutatavate e-kirjade loomiseks. Kasutajad saavad klõpsata kinnituslinkidel, ja seejärel kirja eemaldada. GuerrillaMail hoolitseb ülejäänu eest ja eemaldab rämpsposti postkastist. Kuigi teenus säilitab sissetulevad kirjad ühe tunni,, see ei aegu.


  GuerrillaMaili kõige tähelepanuväärsem funktsioon on selle võime saata ja luua originaalkirju, kasutades teie ühekordset aadressi. Kasutajad saavad valida ka oma e-posti aadressid. GuerrillaMaili soovitab funktsiooni Scramble Address. See raskendab oma postkasti ID äraarvamist. suurendab turvalisust. GuerrillaMail,, mis on avatud lähtekoodiga,, on privaatsuse täiendavaks kaitsmiseks juurdepääsetav ainult HTTPS-krüptimisega.

  Külastage GuerrillaMaili

  EmailOnDeck on tõhus ja hõlpsasti kasutatav teenusepakkuja, mis võimaldab kasutajatel saata nii kirju kui ka rämpsposti vastu võtta.

  Emailondeck


  Emailondeck, üks ligipääsetavamaid ühekordselt kasutatavate aadresside pakkujaid suudab luua teile e-posti aadressi kõigest kahe sammuga. EmailOnDeck on täiesti tasuta ja hoiab teie postkasti 24 tundi. Kuid , saate seda kiirendada, kustutades oma küpsised. EmailOnDeck rutiinselt kustutab salvestuskulude vähendamiseks kõik kirjad ja aktiivsed pühkimislogid. Seda teenust ei ole soovitatav kasutada pikaajalisteks ettevõtmisteks.


  Ainult esmaklassilised kasutajad saavad saata anonüümseid kirju otse mis tahes e-posti aadressile. Tasuta kasutajad,, kuid, saavad siiski saata turvalisi kirju teiste EmailOnDecki kontode kaudu. Premium-kontod eemaldavad reklaamid ja võimaldavad kasutajatel lisaks võimaldab neil reklaame kustutada. EmailOnDeck on äärmiselt turvaline. Sellele pääseb juurde HTTPS-i kaudu ja selle serverid kasutavad TLS-i.

  Külastage Emailondecki

  Võite vaadata ka teisi teenusepakkujaid. Need teenused pakuvad ka ühekordselt kasutatavaid e-posti aadresse:

  Mida tähendab ühekordne e-posti aadress?

  Meil kõigil oleks üks e-posti aadress, mida saaksime ideaalses maailmas kõige jaoks kasutada. Rämpsposti poleks olemas. On. See võib panna inimesed otsima võimalusi rämpsposti arvu vähendamiseks. Üks lahendus on ühekordne e-posti aadress. Aga mis need on?

  Need on ajutised. Ühekordsed. Need ei ühildu Outlooki ega Gmailiga. Te ei pea looma kontot ega avaldama oma isiklikke andmeid, nt nime, aadressi, telefoninumbrit või füüsilist aadressi.

  Külastage alltoodud saiti,, seejärel järgige neid samme, et luua oma ajutine e-posti aadress. Seejärel kopeerige aadress ja kleepige see teise vormi, kuhu tavaliselt oma tegeliku meili saadate.

  See kõlab üsna mugavalt, kas pole. Võite olla kindel, et kõik need soovimatud rämpskirjad saadetakse ühekordsele aadressile. Samuti hävib see teatud aja pärast ise. Seotud aadressi ei lisata ühtegi andmebaasi, mida saaks lekke korral. Teie postkast ja isiklik teave jäävad puhtaks.

  Nendel ühekordselt kasutatavatel teenustel on mõned piirangud. Need ühekordsed teenused ei paku sama utiliiti kui Gmaili konto või Outlooki konto. Teil ei ole lubatud luua allkirju ega kaustu, kontrollida, kas keegi on teie e-kirju või teisi BCC-d lugenud. Mõned ühekordsed e-kirjad teenusepakkujad pakuvad kustutatud kirjade edastamise või taastamise võimalust

  Mis on ühekordselt kasutatava e-posti aadressi mõte ja miks te seda vajate?

  Tänapäeval , Internet keerleb mugavuse ümber. Oma peamise e-posti aadressi sisestamine veebisaidile või rakendusse on palju lihtsam kui ajutise loomine. Kui olete aga seda teinud,, muutuvad teie andmed avalikuks ja neid saab kasutada rämpsposti saatmiseks. või veel hullem. Kuigi oleme tuttavad ühekordsete e-posti aadressidega ja nende toimimisega, miks peaks keegi neid kasutama

  ✉️Rämpsposti keskus

  Rämpspost on kõigi e-posti aadresside vaenlane number üks. Saate hõlpsasti kulutada tundide kaupa nende meililistide tellimustest loobumisele,, et see hiljem rämpspostiga teie alla lund paisuks. Sellepärast investeerivad inimesed ühekordsetesse e-posti aadressidesse, et seda rämpsposti sissevoolu vältida. Te takistate rämpspostitajad, kes sihivad teie peamist kontot.

  💰Süütundevaba kulutamine

  Lisaks on ühekordsed e-kirjad suurepärased ostlemiseks. Võib-olla soovite teha ostu ainult ühe korra veebisaidilt, kus te pole kunagi varem käinud ja millelt te ei soovi reklaamrämpsposti. Samuti võite vältida rämpsposti, mida saate pärast registreerute oma püsikliendikaardi jaoks, mis sisaldab sarnaseid pakkumisi ja müüki

  👻 Kummitavad saidid

  Seda juhtub meie kõigiga. Mõnikord ei pruugi te praegu külastatavat rakendust või saiti enam kasutada. Sellistel juhtudel on mugavam registreeruda ajutise e-kirjaga. Kui olete huvitatud tasuta prooviversioonidest ja peate saatma meili sellele juurdepääsu saamiseks kasutage ajutist aadressi. Võite kasutada mõlemat teenust ja see unustada.

  ⛓ Turvaline püsimine

  Ühekordsed e-kirjad võivad olla suurepärane viis rämpsposti vältimiseks, kuid neil on ka oluline turvaeesmärk. Oleme kõik olnud süüdi registreerumises, ilma et oleksime kunagi tingimusi lugenud. Võib juhtuda, et sait küsib teilt luba jagada või müüa. teie teave. Saidid võivad isegi teie e-posti aadressi reklaamijatele üle anda.

  Olgu siis.

  Veel üks asi...

  Siiski on juhtumeid, kus on parem mitte kasutada ajutist aadressi.

  Ei ole soovitatav kasutada ühekordselt kasutatavaid e-posti aadresse oluliste teenuste (nt pangandus, haridus- ja meditsiinisaidid) registreerumiseks. Kui registreerute ühekordselt kasutatava e-posti aadressiga, mis on aegunud,, peate võib-olla parooli lähtestama. Samuti on võimalik pangaväljavõtted või teile saadetud meditsiiniliste andmete koopia.

  Järeldus

  Saate oma stressi vähendada ühekordsete e-kirjadega. Saate luua ajutise e-posti aadressi vaid mõne minutiga. See võimaldab teil registreeruda veebisaitidele. osaleda võistlustel ja teha oste. Ja võite olla kindel, et võitsite ´Ära võta rämpsposti vastu mitu kuud. Hea ühekordselt kasutatav e-kiri on lihtne ja kulutõhus turvameede. Saate kaitsta oma andmeid võimalike lekete eest, kui annate ühekordselt kasutatava e-kirja, mitte oma tegelikku aadressi. Lisaks võimaldab see end turvaliselt tunda kehvade turvaandmetega veebisaidid. Tasub lisada järjehoidjatesse vähemalt üks neist saitidest.

 • ProtonMail See anonüümne teenus pakub enamat kui lihtsalt ühekordselt kasutatavaid e-kirju, eriti kui otsustate minna üle tasulisele kontole.
 • 10 minuti post Seda teenust on kiire ja lihtne kasutada saitidel, mis vajavad kinnitamist.
 • Temp-Mail See esmaklassiline teenus on mõeldud inimestele, kes soovivad oma arvutist reklaame eemaldada ja salvestusaega pikendada.
 • GuerrillaMail SpamAssassin hävitab rämpsposti enne, kui see teid häirima hakkab, ja võimaldab muljetavaldavat kohandamist.
 • Emailondeck Meile avaldavad muljet nende tõsised turvastandardid,, sealhulgas rutiinsed postilogide kustutamised.
 • Siin on meie viis parimat turvalist ühekordselt kasutatavat e-posti teenuse valikut. Kõiki neid on lihtne kasutada ja need ei maksa sentigi. Mõned võimaldavad teil isegi anonüümselt vastata ja uusi e-posti aadresse luua.