2022. aasta parimad meiliteenuse pakkujad: äri, tasuline ja tasuta

2022. aasta parimad meiliteenuse pakkujad: äri, tasuline ja tasuta

English - French - Arabic - Bengali - Bulgarian - Catalan - Chinese - Croatian - Czech - Danish - Dutch - Estonian - Finnish - German - Greek - Gujarati - Hindi - Hungarian - Indonesian - Italian - Japanese - Kannada - Korean - Latvian - Malay - Malayalam - Marathi - Norwegian - Polish - Portuguese - Punjabi - Romanian - Russian - Serbian - Slovak - Slovenian - Swedish - Telugu - Tamil - Turkish - Ukrainian - Urdu - Vietnamese - Spanish -
2021-11-11
Jimmy raybe

2022. aasta parimad meiliteenuse pakkujad: äri, tasuline ja tasuta

The best email service providers of 2022: business, paid and free

1. ProtonMail

2. Gmail

3. Väljavaade

4. Yahoo Mail

5. Zoho

Olete leidnud täna kõige usaldusväärsema meiliteenuse pakkuja.

Parimaid meiliteenuse pakkujaid on lihtne leida. Saate hankida ühe konto, kui registreerute Interneti-teenuse pakkujaks. Saate rohkem hankida, kui loote konto saidil Google, Microsoft, või mõnes muus suuremas nimes. Ostke korralik veebimajutuspakett ja tõenäoliselt hankige suure ettevõtte jaoks piisavalt e-posti aadresse ilma lisatasudeta

Teie jaoks õige e-posti teenusepakkuja valimine võib olla keeruline, eriti kaugtöö puhul. Kuidas rämpsposti filtrid töötavad? Kas e-posti postkasti on lihtne korraldada? Kas teie kontole on võimalik pääseda juurde teiste meiliklientide kaudu Ja kuidas on lood teenuse kasutamisega kohandatud domeen ja teie enda aadress (teienimi@teiedomeen.com)ˀ

Jätkake lugemist, et näha meie parimate meiliteenuse pakkujate loendit. Kuigi kõik pakuvad korralikku, tasuta teenust, teatud piirangutega,, arutame ka nende ärilisi pakkumisi, mis on ärisõbralikud ja pakuvad funktsionaalsust, nõudlikele klientidele vajalikku jõudu ja lisasid.Tutvuge parimad e-posti hostimise pakkujad ja parimad turvalised e-posti pakkujadSamuti võite olla huvitatud sellest parim äri VPN sinu jaoks.

Need on 2022. aasta parimad meiliteenuse pakkujad

Best email providers: Proton

1. ProtonMail

Turvaline ja privaatne meil, keskendudes privaatsusele

Ostmise põhjused
Vältimise põhjused

Paljud privaatsusprobleemid tekivad, kui registreerute e-posti teenusepakkuja kasutajaks. Näiteks Yahoo Mail küsib teilt mobiiltelefoni numbrit ja nime. Google Mail ja mõned muud teenused võivad teie sõnumeid skannida, et teha kasulikke toiminguid, näiteks lisada sündmusi ja kalendreid. kalendritesse. Peaaegu iga teenus teenindab teid reklaamidega.

ProtonMail, Šveitsis põhinev meiliteenus, keskendub privaatsusele. Registreeruge anonüümselt. Teie IP-aadressi logi ei registreerita. Kõik kirjad on lõpus krüptitud. See tähendab, et ProtonMail ja keegi teine ​​ei saa neid lugeda. Võite kasutada ka aadressi kinnitamist et tagada turvaline suhtlemine õige inimesega. 2019. aasta aprillis sai võimalikuks elliptilise kõvera krüptograafia,, mis pakub täiendavat turvalisust ja kiirendab allalaadimist,. Tasulistel klientidel on juurdepääs funktsioonile Undo ning impordi-ekspordi rakendusele. See rakendus võimaldab neil e-kirju kontode vahel üle kanda ja e-kirju oma seadmetesse alla laadida.

Need piirangud on olulised. On mõned piirangud. Tootega on kaasas väike 500 MB salvestusruumi, saab saata ainult 150 sõnumit päevas ja sellel on väga vähe organisatsioonilisi tööriistu,, nagu sildid, nutikad filtrid, kaustad, või sildid. ProtonMaili täielik krüptimine ei toimi. ei kehti teistele klientidele saadetavate e-kirjade puhul. Siiski saate saata krüpteeritud sõnumeid ProtonMailile, kasutades turvaliste sõnumite funktsiooni.

Tundub aga ebaõiglane, kritiseerida tasuta teenust, mis ei näita reklaame ja millele pole lisatud stringe. ProtonMail, spetsiaalne tööriist, mis on mõeldud kasutamiseks koos Gmaili ja muude teenustega, nagu Gmail,, täidab oma põhifunktsioone väga hästi.

ProtonMail pakub täiendavaid salvestusvõimalusi. Saate maksta USD, EUR, ja CHF kuus. Plus konto sisaldab 5 GB salvestusruumi ja 1,000 sõnumit päevas. Samuti võimaldab see luua kohandatud domeene (teie@yourdomain.com), tugi filtrite, kaustadele ja sildid ja lisafunktsioonid, nagu kontaktrühmad.

Professionaalne plaan lisab rohkem salvestusruumi ja e-posti aadresse, ning seda saab kasutada ka teise domeeni hostimiseks. See sisaldab ka mitme kasutaja tuge ja kõikehõlmavaid meiliaadresse. Hind on kasutaja kohta kuus (75 dollarit aastas),, mis muudab selle taskukohane, kui ProtonMaili turvalisus on teie jaoks oluline,, aga ka oluliselt kulukam kui nimekate konkurentide ärikontod.

Best email providers: Google

2. Gmail

Google'i veebimeili jõuseade ei vaja tutvustamist

Ostmise põhjused
Vältimise põhjused

Google'i Gmail ilmus esmakordselt 2004. aastal. Sellest ajast alates on see olnud juhtiv tasuta meiliteenuse pakkuja, kellel on üle miljardi kliendi üle maailma.

Gmaili minimalistlik veebiliides on absoluutne esiletõst. Ekraan on pühendatud postkastile minimaalse segaduse ja tööriistaribadega. Saate hõlpsasti sõnumeid lugeda ja neile vastata, kasutades vestlusi.

Sellel tööriistal on palju potentsiaali. Gmaili dünaamilise meili funktsioon muudab selle interaktiivsemaks. Saate teha toiminguid otse oma meilis, näiteks täita küsitlust või vastata Google'i dokumentide kommentaaridele. Saate kirju automaatselt filtreerida vahekaartidega kategooriatesse, nt Peamine, Suhtlusvõrgustikud ja reklaamid, mis aitavad teil keskenduda sellele, mida soovite. Saate hoida oma postkasti puhtana rämpsposti blokeerimisega. Teisi kontosid saab hallata samast liidesest,, sealhulgas Outlook, Yahooǃ, või mis tahes muu IMAP/POP-meil. Samuti on teie Drive'i jaoks saadaval 15 GB salvestusruumi, postkast ja fotod.

Gmailile võrguühenduseta juurdepääsuks on vaja Google Chrome'i. Siiski pääsete Gmailile juurde igal pool. Saate kasutada ka edasilükkamise valikut, et e-kirju teatud ajaks edasi lükata. See märgib selle meili automaatselt oluliseks.

Teised funktsioonid võivad olla problemaatilisemad. Saate kirju filtreerida kohandatud sildistamissüsteemide abil, selle asemel, et neid kaustadesse korraldada. See on levinud metafoor, millest peaaegu kõik kasutajad aru saavad. Kuigi see toimib ja pakub mõningaid eeliseid. ei ole see kõige populaarsem meetod. Gmail, samas kui suurepärane teenus, on kindel valik teie esimeseks meiliteenuse pakkujaks.

Google pakub ettevõttele suunatud Gmaili tasulist versiooni Google Workspace'i. kujul

Google Workspace, Google'i Microsoft Office'i versioon, on Google'i lahendus Microsoft Office'ile. Saate tööriistu dokumentide, arvutustabelite, ja esitluste loomiseks. Saate korraldada oma kalendreid jagatud kalendritega, teil on veebikoosolekuteks video- ja häälkonverents ning ööpäevaringne tugi on saadaval tagada, et kõik toimiks sujuvalt.

Office'i sarnased funktsioonid muudavad selle kulukamaks kui ainult e-posti saatvad kolleegid. Põhipaketi hinnad algavad 1 dollarist kasutaja kohta. See on hea tehing,, kuid see on hea raha eest. Kui kavatsete kasutada Google Workspace'i,, võib see olla investeeringut väärt. Saate selle väljaselgitamiseks hankida 14-päevase tasuta prooviperioodi.

Best email providers: Microsoft Outlook

3. Outlook

See on suurepärane koht olemiseks, eriti Office 365 kasutajatele

Ostmise põhjused

Outlooki veebiliides on sama mis töölauaversioonil. Sellel on kaustad, organisatsioonitööriistad, praegune kausta sisu, ja lihtsad eelvaatepaanid (tasuta konto korral koos reklaamidega).

Tööriistariba võimaldab teil kiiresti pääseda juurde tavalistele funktsioonidele ja paremklõps kirjadel või kaustadel annab teile selle kõik. Kui olete kunagi e-posti klienti kasutanud, saate üksikasjad kiiresti teada.

Liides võib tunduda lihtne,, kuid sellel on palju liikuvaid osi. See teenus tuvastab ja asetab olulised kirjad Fokuseeritud sisendkausta. See hoiab kõik segavad tegurid teie silmade eest eemal. Saate oma kalendrisse automaatselt lisada sündmusi, nagu lennud või õhtusöökide broneeringud. Saate jagage oma Outlook.com-i kalendrit hõlpsalt Outlook.comi kasutajatega. Office 365 Samuti saate sündmusi salvestada oma perekalendrisse, et kõik saaksid neid näha. Samuti on mõned lahedad funktsioonid,, näiteks võimalus lisada Outlooki meilidesse küsitlusi.

OneDrive toetab suurepäraseid manuseid,, sealhulgas võimalust jagada OneDrive'i faile otse linkide või koopiatena. Failide manustamine oma Google Drive'i, Dropbox, Box, või Boxi kontodele. 15 GB postkast võimaldab salvestada palju faile.

Kõik see toimis meie jaoks hästi.Kui aga kui vaikesätetega on probleeme,, saate neid muuta Outlook.comi sätete dialoogi kaudu. Kuigi see ei paku nii palju valikuid kui Gmaili,, on see hästi organiseeritud ja võimaldab teil küljenduse juhtimine, manusereeglid ja sõnumite käsitlemine.

Microsoft pakub ka mitmeid rakendusepõhiseid integratsioone, mida saab kasutada teenuste täiustamiseks. Skype'i integreerimine on saadaval beetaversioonis. Rakendused muudavad juurdepääsu Evernote'ile, PayPalile ja GIPHY.

Office 365 versiooniuuendused annavad teile reklaamivaba postkasti, 50 GB meilisalvestusruumi, ja tohutu 1 TB OneDrive'i salvestusruumi. Lisafunktsioonide hulka kuulub võrguühenduseta töö, professionaalne sõnumite vormindamine, vestluspõhine tugi ja failide taastamine lunavararünnakute eest. Samuti saate Word Exceli uusimad versioonid PowerPoint. Saate seda kõike Office 365 isikliku paketiga ühele kasutajale hankida vaid kuu eest või 70 dollari eest terveks aastaks.

Best email providers: Yahoo Mail

4. Yahoo Mail

Sellel võimsal tootel on mõned hämmastavad lisad

Ostmise põhjused
Vältimise põhjused

Yahoo Mail ei ole tänapäeval kõige enam räägitud, kuid Yahoo Maili uusim versioon on professionaalse välimusega ja seisab hästi vastu oma peamistele konkurentidele.

See sarnaneb Gmailiga selle poolest, et kuvab suure vaate teie postkastist ja võimaldab teil kiiresti sõnumeid sisu tüübi järgi filtreerida (Fotod. Documents. Travel). Saate sirvida ka kõiki vestlusi ja e-kirju ühe klõpsuga. Saate oma kirju korraldada kohandatud kaustadesse ja kohandage paigutust, et kuvada kirja eelvaade vaid mõne klõpsuga. Samuti saate uudiskirjade tellimusest loobuda Yahoo Maili postkastist lahkumata.

Võimas mootor integreerub Facebookiga ning toetab tekstisõnumeid ja SMS-i. Sellele pääseb juurde ka POP, veebi ja IMAP-i kaudu. Saate isegi oma e-kirjad teisele aadressile edasi saata. Nende väärtuslike lisadega saad salvestada peaaegu kõike, mida saad, kuni 1 TB,. ühekordselt kasutatavad e-posti aadressid privaatsuse kaitsmiseks, samuti tohutu 1TB postkasti salvestusruum.

Nõudlikud kasutajad võivad aja jooksul probleemidega kokku puutuda. Gmaili sildistamissüsteemi paindlikkus ja valik pole Mailile saadaval. Samuti on vähem sätteid ja valikuid kui mujal. Yahoo Mail, on aga suurepärane teenus, mis peaks lisatakse teie e-posti loendisse.

Yahoo pakub äripostipaketti koos lisafunktsioonidega, nagu ka teised pakkujad. Esiletõstetud on võimalus kasutada teenust kohandatud domeeniga (teienimi@teiedomeen.com),, kuigi sellel on ka muid eeliseid,. Samuti saate importida kontakte Facebookist ja Gmail. Kõiki oma kirju saab vaadata ühel ekraanil. Samuti on olemas kõik ärisõbralikud tootlikkuse tööriistad, nagu mitu kalendrit, dokumendihaldus, analytics, ja palju muud.

Postkasti hinnad algavad .19-st kuus ja arveldatakse igal aastal. Need langevad, kui lisate postkasti:.59 postkasti kohta,.19 iga 10 ja .20 eest 20. Peate nendega ühendust võtma. Yahoo Mail Pro on ka igakuine hinnakujunduse võimalus ainult.49 Saate reklaamivaba postkasti, prioriteetse klienditeeninduse ja muid funktsioone.

Yahooǃ uuendab teie domeeni seni, kuni teil on aktiivne tellimus.

Zoho is the best email provider

5. Zoho

Meiliteenus, mis pakub väikese raha eest palju funktsioone

Ostmise põhjused

Zoho Workplace, ärile orienteeritud meiliteenus, pakub dokumendihaldussüsteemi, veebikontori komplekti ja koostöötööriistu.

Zoho pakub tasuta paketti, mis toetab 25 kasutajat. Siiski on teil 25 kasutajat rohkem, kui teised neile teenuse osutavad.Värskendus: Zoho on oma viiteprogrammi ümberkujundamise protsessis. See tähendab, et see pole praegu saadaval.Iga paketiga on kaasas viis gigabaiti postkasti salvestusruumi ja see ühildub ühe domeeniga. See on funktsioon, mida te kommertstoodetel ei leia. Lisage esitlusse arvutustabel ja tekstitöötlusprogramm, mis muudab selle suurepäraseks pakkumiseks.

Seda on lihtne kasutada ja see pakub head valikut funktsioone, mis aitavad teil korraldada oma e-kirjade: sildid, kaustu, filtreid ja nutikaid otsinguid. Lihtsate lühendite laiendamiseks või asendamiseks täielike sõnade või fraasidega, saate luua kohandatud kiirklahve. Zoho on kasutusele võtnud ka võrguühenduseta režiim, mis võimaldab teil pääseda juurde oma e-kirjadele ja neile vastata isegi siis, kui teie internet on katkenud. Zoho Mail pakub ka IMAP-klienti, mis võimaldab konfigureerida , sünkroonimist ja hallata teisi IMAP-i meilikontosid.

Kuigi tasuta paketil on mõned piirangud,, on see üsna lihtne. Tasuta pakett annab ainult veebijuurdepääsu ja ei toeta meilide edastamist.

Zoho Standardi plaan lahendab selle probleemi. Pelgalt kuutasu eest (ainult 1 dollar kasutaja kohta), saate IMAP/POP-juurdepääsu, e-kirjade edastamine ja aktiivne sünkroonimine. Teil on ka 30 GB salvestusruumi ja 30 MB manuste limiit. See on kasv alates 25 MB tasuta paketi jaoks. On ka teisi täiustusi,, näiteks failide saatmine pilve kaudu kasutajatele, kes ei ole Zoho. On kaks võimalust: Lite-pakett,, mis maksab vähem kasutaja kohta ja millel on vähem funktsioone; või professionaalne plaan, mis lisab kasutaja kohta lisafunktsioone.

Kuigi paljusid neist funktsioonidest võib leida mujalt, meeldivad need ettevõtted kõigile, kes kasutavad Office'i tööriistu või kohandatud domeenituge. Tasub pilk peale visata.

Vaadake seda kokkuvõtet. Parimad WordPressi hostimise pakkujad