2022. aasta parimad e-posti hostimise pakkujad

2022. aasta parimad e-posti hostimise pakkujad

English - French - Arabic - Bengali - Bulgarian - Catalan - Chinese - Croatian - Czech - Danish - Dutch - Estonian - Finnish - German - Greek - Gujarati - Hindi - Hungarian - Indonesian - Italian - Japanese - Kannada - Korean - Latvian - Malay - Malayalam - Marathi - Norwegian - Polish - Portuguese - Punjabi - Romanian - Russian - Serbian - Slovak - Slovenian - Swedish - Telugu - Tamil - Turkish - Ukrainian - Urdu - Vietnamese - Spanish -
2021-11-11
Jimmy raybe

2022. aasta parimad e-posti hostimise pakkujad

The best email hosting provider

Meilihostimine sarnaneb teenustega. Meilikontot on lihtne hankida. Registreeruge oma Interneti-teenuse pakkujaga ja registreeruge Google'is. Seejärel ostke veebimajutuskonto. Tavalised paketid ei taga aga sama kvaliteeti kui professionaalsed kasutajad.

Nende pakettidega saate hõlpsasti usaldusväärsemaid ja tõhusamaid meili hostimisteenuseid. Täpsed andmed selle kohta, mida saate, sõltuvad teie teenusepakkujast. Siiski võidakse toetada suuremaid manuseid (kuni 50 MB), 50 GB või rohkem salvestusruumi teie e-posti postkasti jaoks. võrgusalvestus. See võimaldab failide jagamist teiste kasutajatega. Komplekti kuuluvad rakendused, nagu Online, Exchange ja Active Directory tugi ärikasutajatele – pluss ööpäevaringne tugi hädaolukorras.

Teie e-post töötab kohandatud domeeniga (aadress@yoursite.com), ja seda on tavaliselt lihtne seadistada. Veebimajutaja teenuse asendamiseks võib kasutada meili hostimisplaani või proovida seda ilma hostimiseta.

Kvaliteetsed teenused madalama hinnaga 1 dollar kuus Tasuta prooviperioodi valikute ja kasutajapõhise hinnakujundusega saab igaüks hõlpsasti kontrollida e-posti hostimise turgu.

on ainus koht selle eksklusiivse funktsiooni leidmiseks.

Ostmise põhjused

See on suurepärane võimalus piiratud töötajatega väikeettevõtetele, kes ei pea kulutama sadu e-posti kontodele. EIG-le kuuluvad tellijad saavad eksklusiivse meilipaketi, mis sisaldab ärimeili. Piiramatu arv meilikontosid, piiramatu salvestusruum nii vähe kui 2–75 dollarit Kui maksate 3 aasta eest, on see väga väike summa 99 dollarit Tähtaeg on kogu kestus, aga kas see on tõesti piiramatu

Bluehost väidab, et puuduvad ametlikud piirangud. Bluehost teatas ka, et kuigi meilikontosid saab luua piiramatult, see sõltub failide salvestamisest. Kliendid peavad järgima teenusetingimusi, et meilifunktsioon oleks täielikult lubatud. Kliendid, kes tegutsevad tingimuste kohaselt ei pea muretsema e-kirjade domeenide või veebisaitide tehniliste piirangute pärast

Mis siis on? See on elementaarsem lahendus, kui arvate. Saate IMAP4 ja POP3 pluss ööpäevaringse toe. Veebiposti jaoks on kolm võimalust (vastab Outlook.com-ile ja Gmail.com-ile); Horde; Roundcube, või Squirrelmail.

Meilide võrguühenduseta lugemiseks, saate konfigureerida meilikliente, nagu Mail for Windows 10 ja Mozilla Thunderbird. Kasutajaliides muudab uue aadressi loomise lihtsaks.

Parim eelarve e-posti hostimine

Ostmise põhjused

Erinev meilimajutus pakub Flockmaili liidest,, mis teeb meilide saatmise ja otsimise lihtsaks. Liidest saab kasutada ka ajakavade koostamiseks ja haldamiseks ning see on mobiilisõbralik.

Videointegratsioon on saadaval konverentside hõlbustamiseks. See muudab süsteemi ettevõtete jaoks eriti väärtuslikuks.

Saadaval on kaks põhipaketti. Mõlemad sisaldavad kuni 50 e-posti aadressi. Mitme seadme ja kontrolli tugi.

Ärimeili hostimisplaaniga. saate 10 GB salvestusruumi ja 2 meilifiltrit 0–99 dollarit kuus postkasti kohta. Ettevõtte e-posti hostimisplaanid suurendavad need salvestusmahu piirangud 30 GB-ni ja võimaldavad piiramatul hulgal meilifiltreid. 2–49 dollarit kuus.

Hostingeri e-posti hostimisplaanid on lihtsad ja hõlpsasti kasutatavad, madala hinnaga.

DreamHost logo

3. Dreamhost e-posti hostimine

Teie ettevõtte jaoks usaldusväärne meilimajutus

Ostmise põhjused

Dreamhost See väljakujunenud veebimajutusteenuste pakkuja pakub lisaks paljudele muudele pakettidele ka eraldi e-posti hostimist

Dreamhost pakub vaikimisi 25 GB salvestusruumiga meilimajutust. Samuti võimaldab see e-kirju sünkroonida mobiil- ja lauaarvutiseadmete vahel. Saadaval on ka tasuta reklaamideta veebimeili platvorm.

Nutikad rämpspostivastased filtrid on veel üks oluline funktsioon. Nad mitte ainult ei filtreeri rämpspostiviiruseid ja pahavara, vaid võivad teid kaitsta ka andmepüügirünnakute eest. See filter kohandub uute ohtudega, nii et teie arvuti on kaitstud.

Hostitud meilikontod pakuvad mitmeid olulisi eeliseid. Esiteks, see jääb teie ettevõtte domeeniga ühendatud. See näeb välja palju professionaalsem kui tasuta meilikonto.

Samuti annab see teile täieliku kontrolli oma andmete üle. Teie e-kirju ei skannita automaatselt, et teile reklaami saata. See on midagi, mida tasuta meiliteenuse pakkujad sageli teevad.

Hinnad on suhteliselt taskukohased ja sõltuvad sellest, kas soovite teha aasta- või kuumakseid. Kuuplaanide puhul ainult 99 dollarit kuus 1–99 dollarit kuusIga-aastane kohustus alandab selle ligikaudu 1–67 dollarit kuus.

Zoho Mail

4. Zoho Mail

Teil on palju valikuid ja tasuta pakett.

Ostmise põhjused
Vältimise põhjused

Zoho Mail, hostitud e-posti teenust, mis sisaldab komplekti võrgukontoritarkvara ja paljusid muid funktsioone, nimetatakse meiliks. Zoho Maili uusimate funktsioonide hulka kuuluvad võrguühenduseta režiim ja kirjade tagasikutsumine. Suured manused võivad olla kuni 250 MB. Saadaval on ka heli-/videokõned. . Zoho Mailil on IMAP-klient, mis võimaldab IMAP-i kasutades konfigureerida ja hallata teisi meilikontosid.

Saate viis postkasti mahuga kuni 5 GB, 25 MB manuste limiiti ja juurdepääs veebimeili kaudu tasuta paketiga. Sõbrale viitamine võib aidata teil saada tuge veel 25 postkasti jaoks. Kahjuks ei olnud soovitusprogramm selle kirjutamise ajal saadaval, kuna ümberehitamine.

Standardpakett sisaldab IMAP/POP-i tuge, 500 MB manuseid, 30 GB salvestusruumi, 5 GB failiruumi ja võimalust töötada mitme domeeniga. See plaan on võimsam kui esmaklassilised pakkumised ja pakub samu tootlikkuse tööriistu, mis standardkomplektis, kuid murdosa hinnaga maksumus. 3 dollarit Kasutaja kohta, kuus. Iga-aastane arve.

Zoho Professionali paketid pakuvad 100 GB salvestusruumi kasutaja kohta, 1 GB manuseid ja Active Directory rühmade tuge. Saate selle hankida ainult kasutaja kohta kuus, või aastas. See on salvestusruumi ja muude funktsioonide osas väga taskukohane. Lite-paketil on vähem funktsioone, kuid on endiselt saadaval. 1 dollar Kasutaja kohta, kuus. Iga-aastane arve.

Parim salvestuslahendus e-posti hostimiseks

Ostmise põhjused

Saadaval on palju ettevõtte e-posti hostimisvõimalusi. Need pakuvad suuri salvestusruume., mida vähesed teised pakkujad suudavad võrrelda. Meilikasutajatele on äritegevuses palju turvavalikuid.

Meililiides on ka veebipõhine, nii et sellele pääseb juurde nii mobiilseadmest kui ka töölaualt.

Saadaval on neli e-posti hostimise valikut, salvestusruumiga vahemikus 50 GB kuni 150 GB, 10 või piiramatu e-posti kasti ja 1 või piiramatu e-posti domeeniga. Kõik paketid pakuvad rämpsposti kaitset ja POP3/IMAP/SMTP.

Hinnakujundus algab kl 2–95 dollarit kuusKõige kulukam plaan on odavaim. 9–95 dollarit kuusNeed on tutvumishinna pakkumised. Need on ainult tutvumishinnad ja uuendamine algab kell 3–95–19–95 dollarit vastavalt.

Scala Hostingil on tõsistele ettevõtetele laiem valik meili hostimisplaane kui teistel pakkujatel. Kaasa tasub kaaluda ka rikkalikku salvestusruumi.

Kümme asja, millele peaksite oma meili hostimisel tähelepanu pöörama

Need meilifunktsioonid on teile saadaval, kui soovite oma saidiga koos meilikontosid.

Paljud hostimisettevõtted pakuvad teile võimalust oma e-posti majutamiseks (email@yourdomain.com). www.com Pakett sisaldab mitmesuguseid meilikontosid, tavaliselt 1-10 põhihostimise jaoks.

Oma kontode seadistamiseks, on teil juurdepääs oma e-posti juhtpaneelile. Meili kasutamiseks on vaja kahte asja: e-posti serverit, ja rakendust. See võib olla Outlooki klient, või juurdepääs veebimeilile, nagu Gmail või Yahoo.

The meiliserver See on tarkvara, mis on installitud serverisse. See töötleb kõiki talle saadetud kirju ja saadab ka kõik kirjad, mis teil on.

See rakendus töötab kõigis seadmetes,, sh telefoni, tahvelarvutis, või arvutis. See võimaldab korraldada, oma meilisõnumeid, (nt e-kirju), saata ja vastu võtta ning neid isegi korraldada. Microsoft Outlook. Klient kontrollib meiliserveris uusi sõnumeid ja seejärel laadib need alla neid vaadata. See on juhtpaneel, mis võimaldab lugeda ja kirjutada sõnumeid.

Hea uudis: Enamik meilikliente ühildub kõigi meiliserveritega. Mitme meilikonto kasutamiseks saate ühenduse luua ka mitme serveriga.

Ühest meilikliendist pääsete juurde nii oma isiklikele kui ka töömeilidele. Outlook, Üks populaarsemaid meiliprogramme, pakub rohkem võimalusi (kalendrid ja ülesanded) Veebipost on mugavam kui veebipost.

Veebipost See on veebipõhine meililiides,, millele pääseb juurde brauserist. Seda seetõttu, et andmetele pääseb hõlpsamini juurde, ilma et peaksid kohapeal tarkvara installima.

Kõik Interneti-juurdepääsuga seadmed saavad e-kirju kontrollida. Meiliprotokoll on reeglite ja juhiste kogu, mis võimaldab kliendil serverisse teavet saata. POP (või IMAP) on kaks kõige populaarsemat meiliprotokolli.

1. POP (Postkontori protokoll). Outlook kasutab POP-i meilide serverist allalaadimiseks ja nende arvutist kustutamiseks.

2. IMAP IMAP (Internet message access protocol). IMAP on arenenum kui POP. IMAP-iga salvestatakse meilid meiliserverisse. Kliendid pääsevad neile juurde kõikjalt, kui kõik nende kliendid kasutavad IMAP.

Teie meiliandmed salvestatakse nii serverisse kui ka arvutisse kuni kustutamiseni. Valige plaanide võrdlemisel kindlasti hostimispakett, mis pakub täielikku IMAP-tuge.

Vahetus Vahetus See on parim meiliprotokoll ja kõige kulukam. See Microsofti protokoll võimaldab teil sünkroonida ülesandeid IMAP-na ning võimaldab töötajatel ka kalendreid ja kontakte jagada.

Kui teil on raha, saate siiski nautida postkastiteenuse täiustatud funktsioone ja kasulikke tööriistu

Mis on DKIMˀ

Peter Goldstein on tehnoloogiajuht. kaasasutaja Valimail

DomainKeys Identified mail, ehk lühidalt DKIM, kirjeldab, kuidas organisatsioon saab allkirjastatud e-kirju kaitsta ja lubada adressaatidel kontrollida, kas kirjad saadeti neile ettenähtud saatjatelt.

Avaliku võtmega krüpteerimismeetod põhineb võtmete paaril. Üks võti on privaatne ja üks on kõigile nähtav. Avaliku võtmega krüptograafias on tavaline, et privaatvõtme omanik allkirjastab sõnumeid digitaalselt. Seejärel saab igaüks allkirja kontrollida avalik võti. Seda allkirjameetodit kasutab DKIM.

Kuidas DKIM töötab

DKIM on lihtne süsteem, mis töötab niimoodi:

DKIM-i eelised

DKIM-il on esmane eelis Sender Policy Framework® (SPF)® eelkäija ees e-posti autentimisel. See on mõeldud autentimise kaitsmiseks edastamise kaudu.

SPF tugineb IP-le, mis tähendab, et vahendajate kaudu saadetud sõnumid tõenäoliselt SPF-testid ebaõnnestuvad. Selle põhjuseks on asjaolu, et lähtedomeen ei sisaldanud (või tõenäoliselt ei tohiks) oma SPF-kirjetesse vahendaja IP-aadressi.

DKIM-i krüptograafilised allkirjastamised tagavad, et adressaadid saavad olla kindlad, et edastajad ei muutnud oma sõnumit edastamise ajal. See kaitseb pahatahtlike edasisaatjate eest, keda ei pruugi algne saatjasüsteem ega saaja tunda.

DKIM-ist üksi ei piisa

DKIM pakub suuremat kaitset, ühendades domeenipõhise sõnumi autentimise aruandluse ja vastavuse. DMARC on nõue, et DKIM joondab DKIM-i valideerimise meili väljal „Saatja” oleva sisuga. DKIM, koos DMARC-iga on täielik andmepüügi- ja rämpspostivastane lahendus.

Vaadake neid teisi veebisaidi hostimise ostmise juhendeid: