Nejlepší poskytovatelé e-mailových služeb roku 2022: obchodní, placené a bezplatné

Nejlepší poskytovatelé e-mailových služeb roku 2022: obchodní, placené a bezplatné

English - French - Arabic - Bengali - Bulgarian - Catalan - Chinese - Croatian - Czech - Danish - Dutch - Estonian - Finnish - German - Greek - Gujarati - Hindi - Hungarian - Indonesian - Italian - Japanese - Kannada - Korean - Latvian - Malay - Malayalam - Marathi - Norwegian - Polish - Portuguese - Punjabi - Romanian - Russian - Serbian - Slovak - Slovenian - Swedish - Telugu - Tamil - Turkish - Ukrainian - Urdu - Vietnamese - Spanish -
2021-11-11
Jimmy raybe

Nejlepší poskytovatelé e-mailových služeb roku 2022: obchodní, placené a bezplatné

The best email service providers of 2022: business, paid and free

1. ProtonMail

2. Gmail

3. Výhled

4. Yahoo Mail

5. Zoho

Našli jste dnes nejspolehlivějšího dostupného poskytovatele e-mailových služeb.

Je snadné najít nejlepší poskytovatele e-mailových služeb. Jeden účet můžete získat registrací k ISP. Více můžete získat vytvořením účtu u Google, Microsoft, nebo jiných významných společností. Kupte si slušný webhostingový balíček a pravděpodobně budete mít získat dostatek e-mailových adres pro velkou společnost, bez dalších nákladů.

Může být obtížné vybrat si správného poskytovatele e-mailových služeb pro vás, zejména při práci na dálku. Jak fungují filtry nevyžádané poštyˀ Je snadné uspořádat si e-mailovou schránkuˀ Je možné přistupovat ke svému účtu prostřednictvím jiných e-mailových klientů A co používání služby s vlastní doménu a vlastní adresu (vašejméno@vašedoména.com)ˀ

Pokračujte ve čtení a podívejte se na náš seznam nejlepších poskytovatelů e-mailových služeb. Zatímco všichni nabízejí slušné, bezplatné služby, s určitými omezeními,, budeme diskutovat také o jejich komerčních nabídkách, které jsou přátelské k podnikání a poskytují funkce, výkon a doplňky požadované náročnými zákazníky.Podívejte se na nejlepší poskytovatelé e-mailového hostingu a nejlepší poskytovatelé zabezpečeného e-mailuMohlo by vás také zajímat nejlepší firemní VPN pro vás.

Toto jsou nejlepší poskytovatelé e-mailových služeb v roce 2022:

Best email providers: Proton

1. ProtonMail

Bezpečný a soukromý e-mail se zaměřením na soukromí

Důvody ke koupi
Důvody, proč se vyhnout

Při přihlašování k poskytovateli e-mailových služeb se setkáte s mnoha problémy s ochranou soukromí. Yahoo Mail,, například vás požádá o vaše mobilní číslo a jméno. Google Mail a některé další služby mohou skenovat vaše zprávy, aby mohly provádět užitečné akce,, jako je přidávání událostí a kalendářů. do kalendářů. Téměř každá služba vám nabídne reklamy.

ProtonMail, poštovní služba založená ve Švýcarsku, je zaměřena na soukromí. Přihlašte se anonymně. Neexistuje žádný protokol vaší IP adresy. Všechny e-maily jsou na konci šifrované. To znamená, že ProtonMail a kdokoli jiný je nemůže číst. Můžete také použít ověření adresy abyste měli jistotu, že komunikujete se správnou osobou. Zavedení kryptografie eliptických křivek,, která poskytuje další zabezpečení a zrychluje stahování,, bylo možné v dubnu 2019. Placení zákazníci mají přístup k funkci Zpět a také k aplikaci pro import a export. Tato aplikace jim umožňuje přenášet e-maily mezi účty a stahovat e-maily do jejich zařízení.

Tato omezení jsou značná. Existují určitá omezení. Produkt je dodáván s malým 500 MB úložného prostoru, může odeslat pouze 150 zpráv za den a má velmi málo organizačních nástrojů,, jako jsou štítky, inteligentní filtry, složky nebo štítky. End-to-end šifrování ProtonMail není t aplikovat na e-maily pro jiné klienty. Nicméně, můžete posílat šifrované zprávy na ProtonMail pomocí funkce Secure Message.

Zdá se však nespravedlivé kritizovat bezplatnou službu, která nezobrazuje žádné reklamy a nemá připojené žádné řetězce. ProtonMail, specializovaný nástroj, který je určen k použití spolu s Gmailem a dalšími službami, jako je Gmail, plní své základní funkce velmi dobře.

ProtonMail nabízí další možnosti úložiště. Můžete platit USD, EUR, a CHF měsíčně. Účet Plus obsahuje 5 GB úložného prostoru a 1, 000 zpráv/den. Umožňuje vám také vytvářet vlastní domény (vaše@vaše doména.com), podpora pro složky filtrů a štítky a také další funkce, jako jsou skupiny kontaktů.

Plán Professional přidává další úložiště a e-mailové adresy, a lze jej také použít k hostování druhé domény. Zahrnuje také podporu pro více uživatelů a univerzální e-mailové adresy. Cena je za uživatele za měsíc (75 dolarů ročně),, díky čemuž je cenově dostupné, pokud je pro vás zabezpečení ProtonMail důležité,, ale také výrazně nákladnější než obchodní účty od velkých konkurentů.

Best email providers: Google

2. Gmail

Výkonnost webové pošty Google není třeba představovat

Důvody ke koupi
Důvody, proč se vyhnout

Gmail od Google byl poprvé uveden na trh v roce 2004. Od té doby je předním poskytovatelem bezplatných e-mailových služeb s více než miliardou zákazníků po celém světě.

Minimalistické webové rozhraní Gmailu je absolutní přednost. Obrazovka je vyhrazena pro vaši doručenou poštu s minimem nepořádku a panelů nástrojů. Můžete snadno číst zprávy a odpovídat na ně pomocí konverzací.

Tento nástroj má velký potenciál. Díky funkci dynamické pošty Gmailu je interaktivnější. Přímo ze svého e-mailu můžete provádět akce, jako je vyplňování průzkumu nebo odpovídání na komentáře v Dokumentech Google. Zprávy můžete automaticky filtrovat do kategorií na záložkách, jako jsou Primární, Sociální sítě, a propagace, které vám pomohou soustředit se na to, co chcete. Svou poštovní schránku můžete udržovat čistou pomocí blokování spamu. Ostatní účty lze spravovat ze stejného rozhraní, včetně aplikace Outlook, Yahooǃ, nebo jakéhokoli jiného e-mailu IMAP/POP. Pro váš Disk je k dispozici také 15GB úložiště, doručená pošta a fotografie.

Pro offline přístup k Gmailu je nutný Google Chrome. K Gmailu však můžete přistupovat odkudkoli. Můžete také použít možnost odložení k odložení e-mailů na nastavenou dobu. Automaticky označí daný e-mail jako důležitý.

Jiné funkce mohou být problematičtější. Zprávy můžete filtrovat pomocí vlastních systémů označování namísto jejich uspořádání do složek. Toto je běžná metafora, které téměř všichni uživatelé rozumí. I ​​když to funguje a nabízí určité výhody,, není to nejoblíbenější metoda. Gmail, zatímco vynikající služba, je dobrou volbou pro vašeho prvního poskytovatele e-mailu.

Google nabízí placenou verzi Gmailu zaměřenou na podnikání ve formě Google Workspace.

Google Workspace, Verze Microsoft Office od Googlu je řešením Microsoft Office od Googlu. Získáte nástroje pro vytváření dokumentů, tabulek, a prezentací. Kalendáře můžete uspořádat pomocí sdílených kalendářů, máte video a hlasovou konferenci pro online schůzky a k dispozici je nepřetržitá podpora ujistěte se, že vše běží hladce.

Díky funkcím podobným Office je dražší než jeho protějšky pouze pro e-mail. Ceny začínají na 1 dolaru za uživatele u základního tarifu. Je to dobrý obchod, ale za peníze získáte velkou hodnotu. Pokud plánujete používat Google Workspace,, mohlo by to stojí za investici. Můžete získat 14denní zkušební verzi zdarma, abyste to zjistili.

Best email providers: Microsoft Outlook

3. Outlook

Je to skvělé místo, kde by mohli být zejména uživatelé Office 365.

Důvody ke koupi

Webové rozhraní Outlooku je stejné jako verze pro stolní počítače. Obsahuje složky, organizační nástroje, aktuální obsah složek, a jednoduché panely náhledu (s reklamami v případě bezplatného účtu).

Panel nástrojů vám umožňuje rychlý přístup k běžným funkcím a kliknutím pravým tlačítkem myši na zprávy nebo složky získáte vše. Podrobnosti se rychle dozvíte, pokud jste někdy používali e-mailového klienta.

Rozhraní se může zdát jednoduché,, ale obsahuje mnoho pohyblivých částí. Tato služba zjišťuje a ukládá důležité e-maily do cílené doručené pošty. Udržuje jakékoli rozptýlení mimo vaše oči. Události, jako jsou lety nebo rezervace večeří, můžete přidávat do kalendáře automaticky. Můžete snadné sdílení kalendáře Outlook.com s uživateli Outlook.com. Office 365 Události můžete také ukládat do rodinného kalendáře, aby je všichni viděli. K dispozici jsou také některé skvělé funkce,, jako je možnost zahrnout ankety do e-mailů aplikace Outlook.

OneDrive podporuje vynikající přílohy, včetně možnosti sdílet soubory OneDrive přímo jako odkazy nebo kopie. Připojovat soubory k vašemu Disku Google, účty Dropbox, Box, nebo Box. 15GB poštovní schránka vám umožňuje ukládat mnoho souborů.

To vše pro nás fungovalo dobře. Pokud se však vyskytnou nějaké problémy s výchozím nastavením, můžete je změnit v dialogovém okně Nastavení aplikace Outlook.com. Ačkoli toto nenabízí tolik možností než Gmail,, je dobře organizované a umožňuje ovládání rozvržení, pravidel příloh a zpracování zpráv.

Microsoft také nabízí několik integrací založených na aplikacích, které lze použít k vylepšení služeb. Integrace Skype je k dispozici v beta verzi. Aplikace usnadňují přístup k Evernote, PayPal a GIPHY.

Upgrady Office 365 vám poskytnou doručenou poštu bez reklam, 50 GB úložného prostoru pro poštu, a obrovské úložiště OneDrive s kapacitou 1 TB. Mezi další funkce patří offline práce, profesionální formátování zpráv, podpora založená na chatu a obnova souborů po útokech ransomwaru. Získáte také nejnovější verze aplikace Word Excel PowerPoint. To vše můžete získat již za měsíc s osobním plánem Office 365 pro jednoho uživatele, nebo za 70 dolarů na celý rok.

Best email providers: Yahoo Mail

4. Yahoo Mail

Tento výkonný produkt přichází s několika úžasnými doplňky

Důvody ke koupi
Důvody, proč se vyhnout

O Yahoo Mail se v dnešní době nemluví nejvíce, ale nejnovější verze Yahoo Mail má profesionální vzhled a dobře obstojí ve srovnání se svými nejlepšími konkurenty.

Je podobný Gmailu v tom, že zobrazuje velký pohled na vaši doručenou poštu a umožňuje vám rychle filtrovat zprávy podle typu obsahu (Fotky. Dokumenty. Cestování). Můžete také procházet všechny konverzace a e-maily jediným kliknutím. Můžete si uspořádat poštu do vlastních složek a upravte rozvržení tak, aby se náhled zprávy zobrazil jen několika kliknutími. Můžete se také odhlásit z odběru bulletinů, aniž byste opustili svou doručenou poštu Yahoo Mail.

Výkonný engine se integruje s Facebookem a podporuje textové zprávy a SMS. Lze k němu přistupovat také přes POP, web a IMAP. Dokonce můžete přeposílat e-maily na jinou adresu. S těmito cennými doplňky můžete uložit téměř vše, co získáte, až 1 TB,. jednorázové e-mailové adresy pro ochranu soukromí, a také obrovské úložiště poštovní schránky o kapacitě 1 TB.

Nároční uživatelé se mohou v průběhu času setkat s problémy. Flexibilita a výběr systému označování Gmailu nejsou pro Mail k dispozici. Existuje také méně nastavení, vylepšení a možností, než najdete jinde. Yahoo Mail,, nicméně, je to skvělá služba, která by měla být součástí vašeho seznamu e-mailů.

Yahoo poskytuje Business Mail Plan s dalšími funkcemi, stejně jako ostatní poskytovatelé. Vrcholem je možnost používat službu s vlastní doménou (vašejméno@vašedoména.com), i když existují i ​​další výhody,. Můžete také importovat kontakty z Facebooku a Gmail. Veškerou vaši poštu lze zobrazit na jedné obrazovce. K dispozici jsou také všechny obchodní nástroje pro produktivitu, jako je více kalendářů, správa dokumentů, analytika, a mnoho dalších.

Ceny začínají na .19 za měsíc za poštovní schránku, a jsou účtovány ročně. Snižují se, když přidáte poštovní schránky:.59 za 5 poštovních schránek,.19 každá za 10 a.20 za 20. Budete je muset kontaktovat. Yahoo Mail Pro má také možnost měsíční ceny pouze.49 Získáte poštovní schránku bez reklam, prioritní zákaznický servis a další funkce.

Yahooǃ obnoví vaši doménu tak dlouho, dokud budete mít aktivní předplatné.

Zoho is the best email provider

5. Zoho

E-mailová služba, která nabízí spoustu funkcí za málo peněz

Důvody ke koupi

Zoho Workplace, e-mailová služba, která je zaměřena na podnikání, nabízí systém správy dokumentů, online kancelářský balík a nástroje pro spolupráci.

Zoho nabízí bezplatný plán, který podporuje 25 uživatelů. Nicméně, máte 25 dalších uživatelů, pokud jim službu doporučí ostatní.Update: Zoho právě předělává svůj program doporučení. To znamená, že momentálně není k dispozici.Každý balíček je dodáván s pěti gigabajty úložného prostoru pro poštovní schránky a je kompatibilní s jednou doménou. Toto je funkce, kterou u komerčních produktů nenajdete. Přidejte do prezentace, tabulkový procesor a textový procesor a vypadá to jako hodně.

Snadno se používá a nabízí dobrý výběr funkcí, které vám pomohou uspořádat vaše e-mailové tagy, složky, filtry a inteligentní vyhledávání. režim, který vám umožňuje přistupovat k vašemu e-mailu a odpovídat na něj, i když je váš internet vypnutý. Zoho Mail také nabízí klienta IMAP, který vám umožňuje konfigurovat, synchronizaci a spravovat další e-mailové účty IMAP.

Přestože má bezplatný plán určitá omezení,, je zcela základní. Plán zdarma poskytuje pouze webový přístup a nepodporuje přeposílání e-mailů.

Plán Zoho Standard řeší tento problém. Za pouhý měsíční poplatek (pouze 1 USD na uživatele), získáte přístup IMAP/POP, přeposílání e-mailů a aktivní synchronizaci. Máte také 30 GB úložiště a limit 30 MB pro přílohy. To je zvýšení od 25 MB pro bezplatný tarif. Existují další vylepšení,, například možnost posílat soubory prostřednictvím cloudu uživatelům, kteří nejsou Zoho. Existují dvě možnosti: tarif Lite, který stojí méně na uživatele a má méně funkcí; nebo plán Professional, který přidává další funkce na uživatele.

I když mnohé z těchto funkcí lze nalézt jinde, podniky a každý, kdo používá nástroje Office nebo vlastní doménovou podporu, je bude milovat. Stojí za to se na to podívat.

Podívejte se na tento souhrn. Nejlepší poskytovatelé hostingu WordPress