Nejlepší poskytovatelé e-mailového hostingu 2022

Nejlepší poskytovatelé e-mailového hostingu 2022

English - French - Arabic - Bengali - Bulgarian - Catalan - Chinese - Croatian - Czech - Danish - Dutch - Estonian - Finnish - German - Greek - Gujarati - Hindi - Hungarian - Indonesian - Italian - Japanese - Kannada - Korean - Latvian - Malay - Malayalam - Marathi - Norwegian - Polish - Portuguese - Punjabi - Romanian - Russian - Serbian - Slovak - Slovenian - Swedish - Telugu - Tamil - Turkish - Ukrainian - Urdu - Vietnamese - Spanish -
2021-11-11
Jimmy raybe

Nejlepší poskytovatelé e-mailového hostingu pro rok 2022

The best email hosting provider

E-mailový hosting je podobný službám. Je snadné získat e-mailový účet. Zaregistrujte se u svého poskytovatele internetových služeb a zaregistrujte se u Google. Potom, zakupte účet webhostingu. Standardní plány však neposkytnou stejnou kvalitu jako profesionální uživatelé.

S těmito plány můžete snadno získat spolehlivější a efektivnější e-mailové hostingové služby. Přesné podrobnosti o tom, co získáte, budou záviset na vašem poskytovateli. Nicméně, mohou být podporovány větší přílohy (až 50 MB), 50 GB úložného prostoru nebo více pro vaši e-mailovou schránku, a online úložiště. Umožňuje sdílení souborů s ostatními uživateli. Přibalené aplikace, jako je Online, Exchange a podpora Active Directory pro podnikové uživatele – plus nepřetržitá podpora v případě nouze.

Váš e-mail bude fungovat s vlastní doménou (adresa@vaše stránka.com), a jeho nastavení je obvykle jednoduché. K nahrazení služby webhostingu lze použít plán e-mailového hostování nebo to můžete zkusit bez jakéhokoli hostování.

Kvalitní služby za nižší cenu 1 $ měsíčně S bezplatnými zkušebními možnostmi a cenami pro uživatele, každý může snadno zkontrolovat trh s e-mailovým hostingem. Poskytli jsme souhrnná shrnutí pro pět nejlepších poskytovatelů e-mailových služeb k 20.21.

je jediným místem k nalezení této exkluzivní funkce.

Důvody ke koupi

Toto je skvělá volba pro malé podniky s omezeným počtem zaměstnanců, kteří nepotřebují utrácet stovky za e-mailové účty. Předplatitelé vlastnění EIG získají exkluzivní e-mailový balíček, který obsahuje firemní e-mail. Neomezené e-mailové účty, neomezené úložiště za co nejméně 2.75 dolarů Pokud platíte 3 roky,, je to velmi malá částka. 99 dolarů Termín bude po celou dobu trvání. Ale je opravdu neomezený?

Bluehost tvrdí, že neexistují žádná oficiální omezení. Bluehost také uvedl, že zatímco e-mailové účty lze vytvářet neomezeně, to závisí na ukládání souborů. Zákazníci musí dodržovat podmínky služby, aby byla funkce e-mailu plně povolena. Zákazníci, kteří jednají v rámci podmínek služby se nemusíte starat o technická omezení pro e-mailové domény nebo webové stránky.

Tak o co jdeˀ Toto je základnější řešení, než si možná myslíte. Získáte IMAP4 a POP3 plus nepřetržitou podporu. Existují tři možnosti pro webmail (ekvivalentní Outlook.com a Gmail.com); Horda; Roundcube, nebo Squirrelmail.

Pro čtení e-mailů offline, můžete nakonfigurovat e-mailové klienty, jako je Mail pro Windows 10 a Mozilla Thunderbird. Uživatelské rozhraní usnadňuje vytvoření nové adresy.

Nejlepší levný e-mailový hosting

Důvody ke koupi

E-mailový hosting, který je jiný, nabízí rozhraní Flockmail,, které usnadňuje odesílání a vyhledávání e-mailů. Rozhraní lze také použít k vytváření a správě plánů a je vhodné pro mobilní zařízení.

Pro usnadnění konferencí je k dispozici integrace videa. Díky tomu je systém zvláště cenný pro podniky.

K dispozici jsou dva hlavní plány. Oba zahrnují až 50 e-mailových adres. Podpora pro více zařízení a kontrola.

S Business Email Hosting Plan. získáte 10GB úložiště a 2 e-mailové filtry 0–99 $ měsíčně na poštovní schránku. Enterprise Email Hosting Plans zvyšují tyto limity úložiště na 30 GB a umožňují neomezené filtry pošty. 2–49 $ měsíčně.

E-mailové hostingové plány společnosti Hostinger jsou jednoduché a snadno použitelné, za nízkou cenu.

DreamHost logo

3. e-mailový hosting Dreamhost

E-mailový hosting, který je spolehlivý pro vaše podnikání

Důvody ke koupi

Dreamhost Tento zavedený poskytovatel webhostingových služeb nabízí samostatný e-mailový hosting vedle řady dalších balíčků.

Dreamhost nabízí e-mailový hosting s 25GB úložištěm jako výchozím nastavením. Umožňuje vám také synchronizovat vaše e-maily mezi mobilními a stolními zařízeními. K dispozici je také bezplatná webová e-mailová platforma bez reklam.

Inteligentní antispamové filtry jsou další klíčovou funkcí. Filtrují nejen spam, viry a malware, ale mohou vás také chránit před phishingovými útoky. Tento filtr se přizpůsobí novým hrozbám, takže váš počítač je chráněn.

Hostované e-mailové účty nabízejí několik klíčových výhod. Za prvé, zůstává připojen k vaší obchodní doméně. Díky tomu vypadá mnohem profesionálněji než neplacený e-mailový účet.

Poskytuje vám také úplnou kontrolu nad vašimi daty. Vaše e-maily nebudou automaticky skenovány, aby vám posílaly reklamu,, což je něco, co poskytovatelé bezplatného e-mailu často dělají.

Ceny jsou relativně dostupné a závisí na tom, zda chcete provádět roční nebo měsíční platby. Pouze 99 $ měsíčně za měsíční plány 1.99 $ měsíčněRoční závazek ji snižuje na přibližně 1.67 $ měsíčně.

Zoho Mail

4. Zoho Mail

Máte různé možnosti a bezplatný plán.

Důvody ke koupi
Důvody, proč se vyhnout

Zoho Mail, hostovaná e-mailová služba, která obsahuje balíček online kancelářského softwaru a mnoho dalších funkcí, se nazývá e-mail. Mezi nejnovější funkce Zoho Mail patří režim offline a vyvolání pošty. Velké přílohy mohou mít až 250 MB. K dispozici jsou také audio/video hovory . Zoho Mail má klienta IMAP, který vám umožňuje konfigurovat, synchronizaci a spravovat další e-mailové účty pomocí IMAP.

Získáte pět poštovních schránek, každá o velikosti až 5 GB, 25 MB limitů pro přílohy a přístup přes webovou poštu s bezplatným tarifem. Doporučení příteli vám může pomoci získat podporu pro dalších 25 poštovních schránek. Bohužel, program doporučení nebyl v době psaní tohoto článku dostupný z důvodu přestavba.

Standardní plán zahrnuje podporu IMAP/POP, 500 MB příloh, 30 GB úložiště, 5 GB prostoru pro soubory a schopnost pracovat s více doménami. Tento plán je výkonnější než prémiové nabídky a nabízí stejné nástroje produktivity jako standardní sada, ale za zlomek ceny náklady. 3 $ Za uživatele, za měsíc. Ročně účtováno.

Plány Zoho Professional nabízejí 100 GB úložiště na uživatele, 1GB přílohy a podporu pro skupiny Active Directory. Můžete jej získat pouze pro jednoho uživatele za měsíc, nebo ročně. Je velmi cenově dostupný za to, co dostanete, pokud jde o úložiště a další funkce. Plán Lite má méně funkcí, ale je stále k dispozici. 1 $ Za uživatele, za měsíc. Ročně účtováno.

Nejlepší řešení úložiště pro hosting e-mailů

Důvody ke koupi

K dispozici je mnoho možností hostování firemních e-mailů. Nabízejí velké kapacity úložiště,, kterým se může rovnat jen málo jiných poskytovatelů. Pro uživatele e-mailu v podnikání existuje mnoho možností zabezpečení.

E-mailové rozhraní je také webové, takže k němu lze přistupovat z vašeho mobilního zařízení i z počítače.

K dispozici jsou čtyři možnosti e-mailového hostování, s úložištěm v rozsahu od 50 GB do 150 GB, 10 nebo neomezený počet e-mailových schránek a 1 nebo neomezený e-mailové domény. Všechny plány nabízejí ochranu proti spamu a také POP3/IMAP/SMTP.

Ceny začínají na 2.95 $ měsíčněNejnákladnější plán je nejlevnější. 9 – 95 $ měsíčněToto jsou zaváděcí cenové nabídky. Toto jsou pouze zaváděcí ceny a obnovení začínají na 3 – 95 $ až 19 – 95 $ respektive.

Scala Hosting má širší škálu e-mailových hostingových plánů pro seriózní podniky než jiní poskytovatelé. Velkorysé úložiště také stojí za zvážení.

Deset věcí, na které byste si měli dát pozor při hostování e-mailu.

Tyto e-mailové funkce jsou vám k dispozici, pokud chcete mít e-mailové účty spolu se svými stránkami.

Mnoho hostingových společností vám nabízí možnost nechat si hostovat svůj e-mail (email@vašedoména.com). www.com Balíček obsahuje různé e-mailové účty, obvykle 1–10 pro základní hosting.

Chcete-li nastavit své účty, budete mít přístup k ovládacímu panelu e-mailu. Používání e-mailu vyžaduje dvě věci, e-mailový server, a aplikaci.

The e-mailový server Je to software, který je nainstalován na serveru. Zpracovává veškerou poštu, která je na něj odeslána, a také odesílá jakoukoli poštu, kterou máte.

Tato aplikace běží na jakémkoli zařízení, včetně vašeho telefonu, tabletu nebo PC, umožňuje vám organizovat odesílání a přijímání e-mailových zpráv, jako jsou e-maily, a dokonce je organizovat. Klient Microsoft Outlook zkontroluje nové zprávy na poštovním serveru a poté je stáhne k zobrazení. Toto je ovládací panel, který vám umožňuje číst a psát zprávy.

Dobrá zpráva: Většina e-mailových klientů je kompatibilní se všemi e-mailovými servery. Můžete se také připojit k více serverům, abyste mohli používat více e-mailových účtů.

Ke svým osobním i pracovním e-mailům můžete přistupovat z jednoho e-mailového klienta. Outlook,, jeden z nejoblíbenějších e-mailových programů, nabízí více možností (kalendáře a úkoly) Webmail je pohodlnější než webmail.

Webmail Jedná se o online e-mailové rozhraní,, ke kterému lze přistupovat z prohlížeče. Důvodem je snadnější přístup k datům bez nutnosti místní instalace softwaru.

Jakékoli zařízení s přístupem k internetu může kontrolovat e-maily. E-mailový protokol je soubor pravidel a pokynů, které umožňují klientovi odesílat informace na server. POP (nebo IMAP) jsou dva z nejpopulárnějších e-mailových protokolů.

1. POP (Poštovní protokol). Aplikace Outlook používá protokol POP ke stažení e-mailů ze serveru a jejich odstranění ve vašem počítači.

2. IMAP IMAP (Internet message access protocol). IMAP je pokročilejší než POP. Díky IMAP se e-maily ukládají na poštovní server. Klienti k nim mohou přistupovat odkudkoli, pokud všichni jejich klienti používají IMAP.

Vaše e-mailová data budou uložena na serveru i ve vašem počítači, dokud nebudou smazána. Při porovnávání plánů se ujistěte, že jste zvolili hostingový balíček, který nabízí plnou podporu IMAP.

Výměna Výměna Toto je nejlepší a nejnákladnější e-mailový protokol. Tento protokol společnosti Microsoft vám umožňuje synchronizovat úkoly jako IMAP, a také umožňuje zaměstnancům sdílet kalendáře a kontakty.

I nadále si můžete užívat pokročilé funkce a užitečné nástroje služby poštovních schránek, pokud máte finanční prostředky.

Co je DKIMˀ

Peter Goldstein je spoluzakladatelem technologického ředitele Valimail

DomainKeys Identified mail, nebo zkráceně DKIM, popisuje, jak může organizace zabezpečit podepisování e-mailů a umožnit příjemcům ověřit, že zprávy byly odeslány od zamýšlených odesílatelů.

Metoda šifrování s veřejným klíčem je postavena na párových klíčích. Jeden klíč je soukromý a jeden je viditelný pro všechny. V kryptografii s veřejným klíčem je běžné, že vlastník soukromého klíče digitálně podepisuje zprávy. Každý pak může podpis ověřit pomocí veřejný klíč. Tuto metodu podpisu používá DKIM.

Jak funguje DKIM

DKIM je jednoduchý systém, který funguje takto:

Výhody DKIM

DKIM má primární výhodu oproti Sender Policy Framework, (SPF), svému předchůdci v autentizaci e-mailů. Je určen k ochraně autentizace přes přeposílání.

SPF se spoléhá na IP,, což znamená, že zprávy odeslané přes prostředníky pravděpodobně neprojdou testy SPF. Je to proto, že původní doména nezahrnovala (nebo pravděpodobně neměla) do svých záznamů SPF zahrnout IP adresu zprostředkovatele.

Kryptografické podepisování DKIM zajišťuje, že si příjemci mohou být jisti, že přeposílatelé jejich zprávu během přepravy nezměnili. To chrání před zlými přeposíláními,, které nemusí znát ani původní odesílací systém, ani příjemce.

Samotný DKIM nestačí

DKIM poskytne větší ochranu tím, že kombinuje Hlášení autentizace zpráv na základě domény a shoda. DMARC je požadavek, aby DKIM sladil ověření DKIM s obsahem v poli „Od“ e-mailu. DKIM, spolu s DMARC je nezbytnou součástí kompletní řešení proti phishingu a spamu.

Podívejte se na tyto další nákupní průvodce pro webhosting: